Találkozások

Több
20 éve 4 hónapja #189269 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Beltaine II. rész

Most hogy vége a pécsi szervezésözönnek, végre érdemi infó is idefér. :)
Két részes Beltaine bulit tartunk!

Hely, idő: Városliget, délelőtt 11 óra (találkozó a földalatti Széchenyi Fürdő megállójának kijáratánál), Tabán este 10 óra

Ez a koordináta kissé pontatlannak tűnik... Ugye májuselsején, szombaton? [size=9:3pfi3w6x](Má' mé' aludnánk ki magunkat?)[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189225 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco és ez a hegy merre van pontosan mert nekem szükséges hogy elengedjenek.

köszi:Toma

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189220 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Hmm :D :D :D

Ez jóó

Tesco Kommandó.

én spec 3 éve Tesco securtyis vagyok :wink: ajánlom szolgálataimat

csak az ig kéne megtalálnom.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189196 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Találkozások
Tesco commandó?
ezt körülírhatnátok...
milyen?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189176 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

elodyke írta: jjaa :D
akkor ertem tehat ott lehet lenni mindegyiken :D
csak erre voltam kivancsi.. amugy na izé hogyismondjam.. en szivesen szakacskodok.. scak instrukciok kellenek.. jah meg ha minden osszejon es a labam es a doktorno is azt akarja akkor mar csutortokon mehetek tesco kommandozni.. csak mikor es mejikbe?? es kikkel..


Naná, hogy ott lehet lenni mindegyiken, a cél az volt szvsz, hogy a buli minél tovább tartson :mrgreen: :wink:
!Kérek sok-sok Athelast a lábadra :D , gyógyulj meg, és akkor csütörtökön megyünk együtt Tesco-kommandózni! Hogy még kikkel, hova és mikor, azt én is szeretném tudni...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189173 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
jjaa :D
akkor ertem tehat ott lehet lenni mindegyiken :D
csak erre voltam kivancsi.. amugy na izé hogyismondjam.. en szivesen szakacskodok.. scak instrukciok kellenek.. jah meg ha minden osszejon es a labam es a doktorno is azt akarja akkor mar csutortokon mehetek tesco kommandozni.. csak mikor es mejikbe?? es kikkel..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189172 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

elodyke írta: Most akkor kétfelé szakad a Beltain vagy csak nem értem a dolgokat?


Előd, szvsz április 30.-án Belatine I. rész és május 1.-én Beltaine II. rész, tehát egyik követi a másikat ;) :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189170 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: A program (értsd: főzőcskézés, tűzrakás) kezdődik háromkor, a találka még az előtt lesz, illetve célszerűnek tartok egy későbbit (mondjuk hat óra körülit) is, de ezt szervezzétek meg magatoknak, hehe. :)
Az első tali fél három, Kolosy tér, 65-ös busz megállója.


Köszi az infót :D

Telcontar írta: Feladatok: előzetes jelentkezés és gulyásra a pénz összedobása .
Ez kb. 600 Ft lesz de bőséges adaggal számoljatok, a maradék pénzből veszünk ezt-azt, hasznos dolgot. Ezt szerdán lehet Meliannál intézni a Zöld Macskában (követségbe is lehet menni) vagy a csütörtöki Tesco-kommandó valamely tagjával találkozva annak átadni.


Ezzel kapcsolatban még valami érdekelne: A Tesco-kommandó kikből áll és mikor lépne akcióba? Szívesen segítek a bevásárlásban, egyúttal meg leperkálnám a pénzt...

Jah: És mi van akkor, ha esetleg jövö 7végén megint esni fog??? (Mert mostanság mindig 7végére tartogatja az időjárás ezt a "jó" szokását, ahogy most is...) :roll: :oops:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189161 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
Most akkor kétfelé szakad a Beltain vagy csak nem értem a dolgokat?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189151 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
A program (értsd: főzőcskézés, tűzrakás) kezdődik háromkor, a találka még az előtt lesz, illetve célszerűnek tartok egy későbbit (mondjuk hat óra körülit) is, de ezt szervezzétek meg magatoknak, hehe. :)
Az első tali fél három, Kolosy tér, 65-ös busz megállója.

Orsie írta:

Telcontar írta: Beltaine I. rész

Hely, idő: április 30 péntek, délután 3-tól reggelig, a Látó-hegy közelében a szokásos tábortüzes helyen a katlanban.


1 kérdésem lenne: du 3-kor pontosan HOL lesz a találka? (Én idén megyek először... :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #189115 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos...!! Brisa támogatásával a hátam mögött szervezgettem egy kicsike talit.
Minden olyan újabbacska, vagy talikat illetően bátortalan ember jelentkezését várom priviben, aki azért tart a nagyobb taliktól, mert alig ismer valakit.
Az összejövetel célja egyenlőre az újak közti ismerkedés lenne, tehát hangsúlyozom, hogy nincs mitől "félni", mert csak olyan emberek lesznek (ha gyünnek :wink: ) akik valszeg még nem találkoztak, plusz én magam is teljesen új vagyok!!!!
Úgyhogy szeretettel várok mindenkit, aki nem akar egyenesen a mély vízbe ugrani!
A helyszín Budapest lenne (pontos címet priviben, mer sok mindentől függ...) egy kis teaházban gondoltam, szvsz hangulatos és nagyon finom teákat lehet inni...
Időpont: Május 16. Vasárnap (a pontosítás továbbra is priviben, 2-3 körül gondoltam...délután!! :P ) Ha ütközik valami nagyobb eseménnyel ordítsatok!! Jelentkezni Május 10-ig lehet és csak utána küldöm szét a priviket a részletekről!!

Suhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189112 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Beltaine I. rész

Hely, idő: április 30 péntek, délután 3-tól reggelig, a Látó-hegy közelében a szokásos tábortüzes helyen a katlanban.


1 kérdésem lenne: du 3-kor pontosan HOL lesz a találka? (Én idén megyek először... :roll: )

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #189073 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Beltaine II. rész

Most hogy vége a pécsi szervezésözönnek, végre érdemi infó is idefér. :)
Két részes Beltaine bulit tartunk!

Hely, idő: Városliget, május 1. délelőtt 11 óra (találkozó a földalatti Széchenyi Fürdő megállójának kijáratánál), Tabán este 10 óra
Program: közös majálisozás, mászkálás, idétlen bábjátékok és más produkciók megtekintése, mézkóstolás és vásár, rablóhús és hot-dog, sok-sok fagyi, nyalóka, vattacukor és egyéb finomságok, gagyi cuccok vására és ami belefér
Késő délután átséta a Gellért-hegyre csak úgy, majd este a Tabánban ingyen rockkoncert (Charlie meg ilyenek), vakulásig.

Ez a program önkéntes és köteten, bármikor bárki csatlakozhat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189071 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Beltaine I. rész

Most hogy vége a pécsi szervezésözönnek, végre érdemi infó is idefér. :)
Két részes Beltaine bulit tartunk!

Hely, idő: április 30 péntek, délután 3-tól reggelig, a Látó-hegy közelében a szokásos tábortüzes helyen a katlanban.
Program:
- Bográcsgulyás készítés
- Zene, tánc
- Tábortűz, hatalmas zabálások
- Beszélgetések, vallomások, elérzékenyülések és lassanként nosztalgiázások :)
- <ilyet nem lehet ideírni, de szóval a 18 év fölöttieknek nem csak vizet szabad inni>
- Maradék tábortűz körülülése, fagyoskodás, kómázás
- Nagy csopotos összebújás a hideg ellen
- Tűz felszítása, maradék forró (!!!) gulyás kivégzése
- Gazdaságos napkeltenézés
- Haza átmelegedni

Feladatok: előzetes jelentkezés és gulyásra a pénz összedobása.
Ez kb. 600 Ft lesz de bőséges adaggal számoljatok, a maradék pénzből veszünk ezt-azt, hasznos dolgot. Ezt szerdán lehet Meliannál intézni a Zöld Macskában (követségbe is lehet menni) vagy a csütörtöki Tesco-kommandó valamely tagjával találkozva annak átadni.

Nagyon-nagyon fontos!!! Nem szokásunk senkit kihagyni a buliból, ha van közös étel, jut mindenkinek, aki kér, de nagyon etikátlan lenne, ha pl. húsz ember befizetne és harmincan szeretnének enni. Ezért nagyon komolyan megkérek mindenkit, aki jön, hogy igenis juttassa el előre a kajapénzt nekünk! Ez azt jelenti, hogy aki ott lesz és nem vegetáriánus, az tudja, mit várunk el tőle.
Természetesen lanyha érdeklődés esetén a főzőcske elmarad, de az elszánt hajnali harcosoknak bizony nagyon nem lesz mindegy egy kis forró leves... Legfeljebb majd teát főzünk a bográcsban. :)

Amire szükség lenne:
- önkéntesek a zöldségpucoláshoz, egyéb konyhai munkákhoz, akik hozzák saját eszközeiket (a munkák részben otthon is elvégezhetőek előre)
- bevásárlókommandó, parancsnokként egy autóval rendelkező rettenthetetlen hős

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189012 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Találkozások
Az MTT pécsi kihelyezett szekciója, mindenkinek üdvözletét küldi.
Mi meg küldjünk nekik:
-hangfalat
-gitárt
-Nokia töltőt
-zenét
-kaját
Van konyha és egy &#8222;vagány közösségi helység&#8221; a konszolidált, csendes csoportfoglalkozás megtartására.
Mindenkinek tartalmas időtöltést a konferencián.
Tessék ma pihenni, mert holnap nem fogtok. :twisted:

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188928 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások

Dínchamion írta: Jó hírek: a szállás nem 2000 forint lesz, hanem 1300, plusz egyszer 300 forint az ágyneműért. ;)

S ha valaki inkább saját hálózsák-párti? :roll:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188927 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások
Bár már elvileg a telefonos láncon mindenkihez eljutott az információ, beírom ide is:

OPERÁSOK!

Kedden 18.30-kor találkozunk az Operaház Andrássy úti bejáratánál!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188918 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Ankalimon: 27, 28, 29 csütörtök, péntek, szombat :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188868 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín:

Ankalimon írta: ...
A jelentkezéseket, felajánlásokat e-mail-ben várom.



Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188863 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Pécsre egy jelentkező jelen! :D


Jó hírek: a szállás nem 2000 forint lesz, hanem 1300, plusz egyszer 300 forint az ágyneműért. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188861 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Aiya Elendili!

Megkaptuk a Warner Home Videotól a hivatalos felkérést a DVD reklámkampányában való részvételtől.

Tehát akkor 2 fős csoportokat keresnek, akik egy-egy helyszínen 6-8 órát "szakértősködnének", segítenének a hostessnek, válaszolnának a kérdésekre, szórólapot osztogatnának és általában jelmezekben növelnék az esemény fényét.

A különböző helyszíneken (amelyek Tesco, Auchan, Cora és Media Markt üzletekben lesznek) május 27, 28, és 29-én (péntek, szombat vasárnap)lesznek az események.
A helyszínek nagy része budapesti, vagy Budapest környéki, de néhány megjelenés van Székesfehérváron, Győrben, Pécsett, Szegeden, Miskolcon és Debrecenben is.
Összesen 27 alkalom van, minden egyes napon 9-9 (4 Bp-en, 5 vidéken).


Ezek alapján tehát keresünk olyan emberek jelentkezését, akik kettesével, egy warneres hostess-szel kiegészítve egy-egy helyszínen, jelmezbe öltözve részt vennének az akcióban (naponta az egész országban 18 emberre lenne szükség)
Olyan emebrek jelentkezését is várjuk, akik maguk nem szívesen vesznek részt az akcióban, de van jelmezük, amit fel tudnak ajánlani (elvileg - ha mindenki beöltözik - naponta 27 különböző jelmez lenne az ideális)

A részvételért a Warner fizetni nem tud, de DVD-ket és videókat kapunk a munkáért, illetve a kölcsönadott jelmezekért.


A jelentkezéseket, felajánlásokat e-mail-ben várom.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188772 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, én pénteken a 10:45-ös Tenes IC-vel megyek Melyannal, már a jegyem is megvan.
Hogy kell a pályaudvarról az előadás helyszínére találni? Útleírást plííz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188763 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon köszönjük, Dín! 8)

Mi szombaton 06.45-kor utazunk le Angwennel a Déliből. Aki csatlakozni szeretne (bár nem hiszem, mert khm... kissé korai az időpont :roll: ), az írjon egy sms-t, vagy nemes egyszerűséggel hívjon fel! :wink: (csak ne net, mert most az nincs)
[size=9:27wvzt9c]Egyébként azért kell ilyen korán indulni, mert így még simán leérünk az első, 10-kor kezdődő előadásblokkra...[/size]
A számom: (20) 231-61-13

És egy kis OFF is a végére:

Áfonya írta: Ja, és ugye ez nem azt jelenti, hogy az albérlet gazdájával kell laknom két napig?

Hehe, Áfi, ez 10 pont... Én legalábbis nagyon jól mulattam... :lol: :lol: :lol:

Ja, és csúszdák RULZ!! :sungl:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188749 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki Lélivel és velem szeretne leutazni péntek reggel Pécsre, az 1/4 8-ra jöjjön a Délibe, a pénztárnál talizunk! Max. félig várunk másokra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188637 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Aki nem megy le pénteken Pécsre és lenne kedve eljönni meglátogatni elődőt az szójón nekem privibe!


figyu én igaz nemtok elmenni de szívejes üdvözletemet és jókívánságaimat adja valaki át neki

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188632 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF ide vagy OFF oda:

Din:

Voro hantale len, meldonya! Nai Eru antuva len melmelya!!!

azaz: nagyon köszönjük, nem lehetett semmi!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188629 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188626 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín, ezért vendégem vagy egy Capuccinora vagy valamire!!! Hú, perme most nagyon nagyon örül!!!!!!!!! szuper vagy hogy megszervezted:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188599 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki nem megy le pénteken Pécsre és lenne kedve eljönni meglátogatni elődőt az szójón nekem privibe!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188594 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszönet Lélinek a figyelmeztetésért :leborul:

A szállás mindenkinek 2000 forint perfőperéj lesz. :!: :!:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.219 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére