Találkozások

Több
20 éve 4 hónapja #189951 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások

Léli írta: (megj.: a sörsátor akár hanyagolható is volna, de ha ez az ára a talinak, akkor legyen...)


Nem tudod, miről beszélsz... :roll: :D A sörsátor tele van jobbnál-jobb koncertekkel, programokkal, satöbbi. 8) Persze a sör része sem elhanyagolható. :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189945 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Dínchamion írta: No, Léli rugdosására:

Énnemis... csak megemlítettem... párszor... :roll: :deal:

Dínchamion írta: Ezennel meghirdetem, hogy elegendő számú érdeklődő esetén pécsi talit szervezek!

Pontosan mikor és hol, még enm tudom, de próbálom majd összekötni valami városi programmal (sörsátor, ilyesmi).

Vélemény?


Én támogatom :) Szerintem lehetne 1 hétvégés ((péntek)-szombat-vasárnap), mert a 3 órás vonatút másként nem nagyon éri meg. Az időpont meg mindegy, csak ne essen egybe a táborral, meg a póttáborral, meg a szülinappal, és akkor minden rendben :) (érettségi/felvételi meg úgysincs hétvégén :D )
(megj.: a sörsátor akár hanyagolható is volna, de ha ez az ára a talinak, akkor legyen...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189942 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
No, Léli rugdosására:

Ezennel meghirdetem, hogy elegendő számú érdeklődő esetén pécsi talit szervezek!

Pontosan mikor és hol, még enm tudom, de próbálom majd összekötni valami városi programmal (sörsátor, ilyesmi).

Vélemény?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189938 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
tud hozni valaki magnót beltainra?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189899 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
ha valaki eseleg elfelejtette volna (mint pl én) akkor:
a mai opera találkozója fél 7kor az épület előtt!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189848 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsánat, ma közléskényszeres napom van... :embarassed:

Ha valamelyikőtök megy ma a Károli Gáspár Egyetemre Jane Chance előadására, tudna nekem készíteni jegyzetet...?

Hálásan köszönöm előre is... :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189841 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Lelkeim,

pénteken várhatóan 17:00 körül indulok autóval a Hősök teréről, ha valaki csatlakozni szeretne, (2-3 ember fér el most), addig jelentkezhet, SMS-ben is: (20) 9414-833. :biggrin2: :tongue:

Pusz

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189829 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Tesco-kommandó már 5 főre bővült: Laurelin, Orsie, Finwe, Morgana és ha Eru is úgy akarja, Elodyke.


Nos, Előd nekem tegnap azt mondta, hogy Tescózni sajna még nem tud :( , de Beltaine-ra tuti jön :D .

Telcontar írta: Javasolt helyszín és időpont: április 29 csütörtök este 7 óra, Gyöngyösi utcai metro megálló (ahol a Duna Plaza van), ott van a közelében egy Tesco.


Kicsit lehetne pontosítani? Azért az a metróállomás elég nagy, meg több kijárata van... köszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189824 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco azt mondták pénteken esni fog az eső!

Mondom pénteken be tudom fizetni elvileg a pénzet (ha nem is 600pénzet)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189798 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Jelentem, onnan már odatalálok... ;) És jövök/jövünk! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189797 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások
Találkozó Beltaine-hoz:

A második tali a dolgozó turnusnak: péntek este hat óra, Kolosy tér, 65-ös busz megállója.

Telco, majd mondd meg hogy hol kell leszállni, és hogy mikor telefonálljak hogy kigyertek elénk... (Vagy jöjjön valaki aki odatalál.)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189779 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Finwe írta: Én sem tudok szerdán fizetni, nem érek rá. De csütörtökön ott leszek a bevásárlásnál, úgyhogy gondolom nem gond


Én dettó, nekem sem jó a szerda, de én is úgy gondolom, hogy ha már csütörtökön tagja vagyok a Tesco-kommandónak, akkor ez nem lehet gond, hisz nálam lesz a pénz!

Telcontar írta: Ez kb. 600 Ft lesz de bőséges adaggal számoljatok, a maradék pénzből veszünk ezt-azt, hasznos dolgot. Ezt szerdán lehet Meliannál intézni a Zöld Macskában (követségbe is lehet menni) vagy a csütörtöki Tesco-kommandó valamely tagjával találkozva annak átadni.


:!: Itt feketén-fehéren le van írva, hogy csütörtökön is lehet fizetni!...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189770 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Finwe írta: Én sem tudok szerdán fizetni, nem érek rá. De csütörtökön ott leszek a bevásárlásnál, úgyhogy gondolom nem gond



:arrow: MINIMÁLIS hitelre VAN lehetőség (de csak azért, mert úúúgy szeretlek Benneteket :P 8) )


De aki hitelt szeretne, és nem tud elfáradni a ZöldMacsba, az írjon privit vagy mailt, szerda délig!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189746 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Szisztok!!!!
Tudom, h teljes mértékben egybe esik a Beltaine-nal, de nem tehetek róla....

Máj. 1-jén majális van a piliscsabai Campuson (értsd Pázmány Péter Kat. Egy.) ahol az MTT két előadást is tart, 10-től, majd..12-től...emellett annyi műsor koncert és satöbbi lesz, h meg se tudom számolni, se jegyezni, azt tudom, h KFT és Ghymes lesz...meg minden..
A campusra vonattal a legegyszerűbb eljutni, ami a nyugatiból indul, (általában 1, 2, vagy 3as vágány)szép, új, piros német Günter vonat...szóval arra szeretnélek kérni Benneteket, h gyertek minél többen!!!!
Indul még busz az Árpád híd pesti hídfőjétől is.

Aki szeretne jönni, és/vagy bármilyen kérdése van...hivjon 06205392048....vagy irjon emilt, irunien@razorpoint.hu vagy privit....

no, pápá, remélem, tudtok jönni, Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189737 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
Én sem tudok szerdán fizetni, nem érek rá. De csütörtökön ott leszek a bevásárlásnál, úgyhogy gondolom nem gond

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189723 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások
Jahh! Hülye vagyok, szerda nem jó nekem, szal nem tudok meccset nézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189661 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn: ott lesz, ahol a legelső kivételével a többi volt (igen, ott, ahol gondolod).
Eddig viszont nem nagyon jeleztétek a részvételt, így a gulyás veszélybe került!
Tehát várom a priviket vagy e-maileket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189647 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco maga a tábortüzezés hun lesz? Ott aholaz első volt? ( a szépvölgyihévmegállónél lévő hegynél?)
Ugye ott?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189641 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások

Hali!

Mivel több futball-rajongó van a tisztelt társaságban, ezért gondoltam arra, hogy mi lenne, ha együtt néznénk meg valahol a

MAGY AROR SZÁG - BR AZ ÍL IA


Hát én benne vagyok :) De nincs ötletem, hogy hol lehetne megnézni. Pontosabban van, de azok elég drága helyek: a Bartókon a Rolling Rockban régebben vetítettek meccseket, meg a múlt héten a Crazy Caféban is volt (Jókai utca, a Nyugatinál), de ez meg pláne drága hely. Ja és elég népszerűek, szal lehet nem férnénk be, max ha foglalnánk helyet vagy ha korábban mennénk.

Szerintem akadna olcsóbb, kevésbé mozgalmas hely is. Szal várjuk a további ötleteket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #189618 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Feladatok: előzetes jelentkezés és gulyásra a pénz összedobása.
Ez kb. 600 Ft lesz de bőséges adaggal számoljatok, a maradék pénzből veszünk ezt-azt, hasznos dolgot. Ezt szerdán lehet Meliannál intézni a Zöld Macskában (követségbe is lehet menni) vagy a csütörtöki Tesco-kommandó valamely tagjával találkozva annak átadni.


Nos Lelkeim,

akkor én ott leszek a ZöldMacskában szerdán (28.) este 6 órától. Kérlek szépen Benneteket, hogy
:arrow: A 600 Ft-ot lehetőleg 600-ként hozzátok vagy ott váltsátok fel, mert nem nagyon fogok tudni visszaadni (10-en adhattok 6000-et ;) )
:arrow: Nekem 7 órakor be kell ülnöm egy előadásra (Táltosok-Sámánok), próbáljuk meg addig elintézni, jó...? :?
:arrow: MINIMÁLIS hitelre VAN lehetőség (de csak azért, mert úúúgy szeretlek Benneteket :P 8) )

Köszönöm mindenkinek a szíves és kedves együttműködést!!!

Puszi

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189608 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Na jó.
Nem fog esni 30-án, legfeljebb nagyon picit. Úgy intézem. megígérem.
Hát volt valaha eső tábortüzes talin? Na ugye.
Tesco-kommandó már 5 főre bővült: Laurelin, Orsie, Finwe, Morgana és ha Eru is úgy akarja, Elodyke.
Javasolt helyszín és időpont: április 29 csütörtök este 7 óra, Gyöngyösi utcai metro megálló (ahol a Duna Plaza van), ott van a közelében egy Tesco.
Margitsziget: reggel (hajnalban, délelőtt) bárki mehet nyugodtan, de a majális a ligetben az igazi... Öregebbek még emlékezhetnek a felvonulások izgalmára és a Felvonulók kérték kívánságműsorra, ahol akkor is Dankó Pista meg Bangó Margit énekelt, ha a szerkesztőnek kellett felvonulót játszani. :)
"Maga értelmiségi?" "Nem kérem, én tanár vagyok." (by Gálvölgyi)
Szóval ha valaki kinnmarad hajnalig (és tavaly is maradtak páran ilyenkor, pedig meg se volt hirdetve az éjszakázás csak senki nem akart hazamenni, olyan jó volt) akkor eléggé kóma lesz ha margitsziget és városliget is bejátszik.
Mi legyen? A majálisos program úgyi olyan, hogy aki jönni akar, felhív hogy hol vagyunk és odajön... Szóval lehet Margiton indítani akár.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189561 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Azám, még Tilda is ott volt a Barátok Köztből! :lol:
Igaz, nem velünk, hanem egy kicsit arrébb... :)

Hatalmas egy kószatali volt! :dance: Teljes szívemből támogatom az ismétlést! ;)
(Hűű, a mindenit, nagyon rámjött a nosztalgiázhatnék... :roll: Ott leszek! :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189548 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: De boldog lennék, ha a megmaradt lelkesebbje inkább kisétálna kicsit a reggeli órákban a Margitszigetre, mivelhogy 2 éve akkor volt nagyon szép és buli találkozónk. Én szívesen nosztalgiáznék inkább ott. De ha nem, majd lázadást szítok. Anarchia rulez.



Jajj, az de jó volt!!! :D Az volt talán az első olyan igazán bulis tali. Amikor már volt gitár, éneklés, játékok, hülyéskedés. És milyen sokan abból a társaságból, itt vannak most is. :D Én is szívesen sétálnék ott egyet reggel.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189537 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telco én a pénzet csak aznap tudom odaadni amikor a buli van. (sajnálom de akkor utalnak a kártyánkra)

Más: Nagyon valószinű, hogy elhozom magammal egy gyerekkori barátomat akivel az utobbi időben kezdünk újból összemelegedni. Szeretném ha nagyon kedvesen (bár ebben sose kételkedem) fogadnátok,mert be akarom hozni a társaságba, viszont nem tudom egész este gardirozni.
előre is kösszentyű!
Rabyn

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189526 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
TELKONTÁÁÁÁÁR

Figyu mán, május elsején nekem jó a Városliget. De boldog lennék, ha a megmaradt lelkesebbje inkább kisétálna kicsit a reggeli órákban a Margitszigetre, mivelhogy 2 éve akkor volt nagyon szép és buli találkozónk. Én szívesen nosztalgiáznék inkább ott. De ha nem, majd lázadást szítok. Anarchia rulez.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189467 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

Mivel több futball-rajongó van a tisztelt társaságban, ezért gondoltam arra, hogy mi lenne, ha együtt néznénk meg valahol a

MAGYARORSZÁG - BRAZÍLIA

barátságos labdarúgó meccset, ami köztudomásúlag 28-án (szerdán) 20:30-as kezdettel kerül megrendezésre.

Végre egyszer igazi futbalistákat is látnánk magyar pályán!!! :twisted:
Valami kocsmában biztos adják, ha valakinek van konkrét ötlete, írjon!

[size=9:ekjsl4wn]Esetleg előtt bemelegítő meccsnek 18:45-től Auropoda - Pál utcai fiúk, ELTE TTK bajnoki meccs??? :deal:[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189392 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor megázik a nÉp :)
egész este ugysem esik :) ű
de nem fog esni és kész :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189367 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: A Tesco-kommandó csütörtök estefelé elmegy a Tescoba és bevásárol a többiek által összedobott pénzből (nem, nem veszünk tarját). :) Hogy melyikbe, az megegyezés kérdése, amelyik nektek a legkényelmesebb (legyen mondjuk alapértelmezett a Váci úti, mert az kb. jól elérhető, főleg nekem) Az eddigi tagok: Laurelin (kisfőnök), Finwe (főhordár), Orsie (szakértő). További önkéntesekre is számítok, vannak még rutinos szombathelyi veteránok a csapatban, azt hiszem. :) .


Juhé, szakértő lettem! Köszi, perme örül, de nagyon :D :mrgreen: Amúgy ha Előd addigra meggyógyul, ő is jelezte, hogy segít!

Telcontar írta: A második bulirész természetesen szombaton, május elsején lesz. Amióta józan eszem létezik, mindig nagy meleg volt május elsején, ha pici eső volt, akkor is.


Engem nem a május elsejei pici eső izgat, hanem, hogy mi lesz, ha április 30.-án esik??? És nem picit, hanem sokat... (bocs, ha túl sokat aggodalmaskodom...)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189324 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások
Egy JEGY felszabadult a Mozart: Don Giovanni operára!

Időpont: kedd este 7-től
Ára: 800 Ft.-

Ha kéri valaki, priviben jelezze!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189311 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
A Tesco-kommandó csütörtök estefelé elmegy a Tescoba és bevásárol a többiek által összedobott pénzből (nem, nem veszünk tarját). :) Hogy melyikbe, az megegyezés kérdése, amelyik nektek a legkényelmesebb (legyen mondjuk alapértelmezett a Váci úti, mert az kb. jól elérhető, főleg nekem) Az eddigi tagok: Laurelin (kisfőnök), Finwe (főhordár), Orsie (szakértő). További önkéntesekre is számítok, vannak még rutinos szombathelyi veteránok a csapatban, azt hiszem. :)
Felagund, akkor számítok a bográcsra (lesz hozzá állvány?).

A második bulirész természetesen szombaton, május elsején lesz. Amióta józan eszem létezik, mindig nagy meleg volt május elsején, ha pici eső volt, akkor is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.222 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére