Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #108394 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Ulmo pofonja olyan lenne, mintha vízzel öntenének nyakon... Szerintem a poénkodást tegyük át a Beszélgetős topicban, ott mostanában úgyis csak boldog szülinapot téma van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108392 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Megvan az indulás-érkezés. Lenne olyan is, ahol nem kell egy órát várakozni, csak húsz percet, de az IC lenne (+340 Ft oda is, vissza is).
Tehát:
Találkozó 13.30-kor a Keleti Pályaudvaron a pénztáraknál az aluljáróban!
A menetjegyet mindenki vegye meg saját maga, különösen, aki elképzelhető, hogy nem lesz pontos (az esetleg előre). Tíz percnél többet nem várunk, megyünk a vonatra helyet foglalni, hogy együtt lehessünk.
Info: a jegyet Tatabányáig kell venni, onnan Volánnal megyünk tovább. A buszra is hamar kell sorba állni, hogy jól felférjünk.

Vasárnap este 19.43-ra érünk vissza a Keletibe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108391 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín, a kis telhetetlen :mrgreen: A gond csak az, hogy kétszer anyi lány van, mint fiú.
Azért remélem, nem lesz gond a fekvőhelyekkel.

Telcontar írta: Szóval fiúk-lányok, ki mit ajánl fel, hogy Fortuna keze felé hajoljon? 8)

Én felajánlom, hogy nem adok neked két nagy maflást :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108390 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín: elvileg működhet, de mi a jó abban neked? :) Ha van valami, akkor inkább ne válaszolj, nem akarom tudni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108389 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
A két fiú-egy lány felállás nem működik? :wink: :twisted:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108368 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát én is már lefekvéshez készültem-)
HÁt aki melletem akar aludni mogyon kivül annak nem lesz jó iccaája mert rugdalozdom álmomba-)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108354 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Helyfoglalásról: a kívánt személyek listáját én kérem emilben, priviben vagy sms-ben, esküszöm, titkos lesz a sorsolás :) Szóval fiúk-lányok, ki mit ajánl fel, hogy Fortuna keze felé hajoljon? 8)

Ha jó lesz a buli, egy hónap múlva Sopronba is szervezek egyet, ahol Bolondvári kirándulás a Lővérekben, arborétum-megtekintés, séta a gyönyörű belvárosban (Tűztornyostul) és Sopron gasztronómiájának (borvidék...) megismerése lesz a program, a szállás pedig a belvárosban kétágyas szobákban 1500 Ft-ért. Előzetes jelentkezés a kirándulás után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108352 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Még nem hívtam fel mindenkit, de ez azért van, mert este 10 után már nemigen szeretek zavarni.
Tehát: lesz 6 db dupla ágy, ebből 5 párosnak valakit maguk közé kellene fogadni. A névlistát megtaláljátok odalent. Ezt legkésöbb csütörtökig össze kell hozni, nehogy ott legyen vita belöle (mert ebböl bizony lehet!!!).
Természetesen, ha lánypárok fogadnak maguk közé srácot, a kirándulás pikantériája (és ezzel együtt az utólagos mesélni- és magyarázkodnivaló) csak nő. :smokin: :twisted:
Amit kihagytam, a hely infrastruktúrájának megemlítése: lesz büfé és étterem (este 10-ig és reggel 8-től), melegvizes zuhanyzó, áram.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108340 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Engem ugyan nem hívott ( :( :hein: ), de a megoldással kapcsolatban semmi kofgásom... :wink:

Egyfelől úgysem alvás lesz belőle, másfelől az ötlet határozottan teccik! :D (Szerintem nekem is megvan a helyem... :roll: De ha mégsem, legfeljebb nem fekszem le...)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108338 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor ez nagyon úgy fog kinézni, mint a szegedi 8 fős tárasaság :D
Az én helyem már megvan ;)
Rabyn: ebből alvás nem lesz, legalábbis nem sok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108332 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Telcontar felhivott tegnap (kit nem?)
hogy ugy leszen megoldva az ágyproblem hogy lyányok aluszkálnak egymás mellett és odafogadnak egy fiút vagy lányt (de tel szavaival inkább fiut :twisted: )
Én mogy mellett aluszom(ő még nem tudja-)))
(lesz ebből alvás???)

Szóval kezdjetek el szerveződni hogy ki ho alszik..

Off: Augisten meg tudod majd csinálni nekem a hajam tündefonásba? akkor nem kell fésülkdnöm!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108303 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Augustíne: nem hinném, hogy nálam később jelentkeztél... :wink:

Tehát én is megyek! 8)

Telcontar: szerintem azt az ágyproblémát nem kell túl komolyan venni, megoldjuk... vagy nem lesz szükség ágyakra, vagy... izé. :twisted:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108293 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Jaj, de örülök, h mehetek! A legutolsó pillanatban írtam SMS-t Tel-nek! :wink: Mind1! Mostmár csak azt sajnálom, h nem mehetek a Craiges talira... :( :( :( (Pennie: Majd kölcsön adod a videót vm.-kor? :wink: )
A Grímás, és a Frodós talira jelentkeznék! :D
Telu: Sztem a Jet-et már ne is említsük ebben a topicban többet... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108232 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Uff...grrr...ésatöbbi, hogy nem tudok menni.... :evil: :evil: :evil: Nagy hüpp...jó szórakozást...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108218 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Ne jelentkezzen már senki a kirándulásra!!!!!
20 ágyra 26-an vagyunk.
Megoldás van, részletek priviben.
Lista a jelentkezőkről:
Áfi, Vewy, Angie, Yavi, Gillz + húga, Kriszana, Minerva, Mogy, Doodie, Rabyn, Augustine, Szalay Zsófi (+3 fő), Kincső, Esgal, Peredhil, Aralataion, Ancalimon, Árnyelf, Darkman, Ulmo, Dínchamíon, Telcontar
Dél körül fogunk indulni, a pontos menetrendet még egyeztetem. A helyszín Várgesztes. Tatabányáig vonatozunk, onnan buszra szállunk majd egy rövid séta az erdőben levő várba, ott a szállásunk. A nagyobb létszám miatt a költség is csökkenni fog, 100 vagy 200 Ft-tal.
Szükséges felszerelés: élelmiszer, ital 2 napra, pénz az útra (ott van büfé is, tehát arra is), CD lemezek (másoltat nemigen szeret a lejátszóm), zseblámpa, kirándulóruházat, közösségi játékra alkalmas eszközök (pl. részemről kártya), harciasabbaknak gyakorló kard vagy egyéb harci eszköz és ehhez vastag (!!!) kesztyű.
További egyeztetésre már a 30-as számom is él, tehát:
20/2083367
30/2364413

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108216 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Na meséljen nekem valaki.
Hun, és mikun lösz a találka szombaton?
Mert hogy én mönni szeretnék a két napos túrára, csak hogy ehez kéne a váááálaaaasz!
Előre is köszönöm:
Én, csodálatos és közkedvelt Peredhil

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108131 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos csak most jutok el odáig, hogy írjak, de szeretném elmondani, hogy NAGYON ÖRÜLTEM, hogy ottlehettem (ezt egybe kell írni? :roll: ) pénteken a talin, és remélem még sok-sok talira el tudok menni! :wink:
Kösz szépen mindenkinek!
[size=9:2ndgyr58](Ja és lehet, hogy ezentúl egy tesóval együtt fogok járni. :wink: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108129 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Elanor írta: Na, Frodó/Lij rajongók, el kéne kezdeni itt megbeszélni a Frodós tali részleteit.

Ugye március 22. van kitűzve időpontnak? Helyszín....??


Nos igen azaz időpont.. a helyszínre meg sokmindent javasoltam:
Jet, Kicsi@, Vörös Oroszlán, CDfű, McDönci, B.King stb.
Szóval akkor kéne dönteni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108119 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, Frodó/Lij rajongók, el kéne kezdeni itt megbeszélni a Frodós tali részleteit.

Ugye március 22. van kitűzve időpontnak? Helyszín....??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108098 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Találkozások
ACraig Parker videózás
:arrow: végleges dátuma: március 15.
:arrow: Időpont: kora délután, 2-3 órai kezdéssel, de ez még alakul.
:arrow: Helyszín:Supersonicánál

Kérem, hogy szerda estig jelentkezzen nálam priviben, aki biztosan jön, a megközelítésről és egyéb részletekről is priviben kaptok majd eligazítást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108035 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Árnyelf: chaten megdumáljuk/tuk.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108034 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Legénybúcsúhoz minek nők???

CSAK AZOK KELLENEK!!!! :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108000 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Találkozások
Ez a kirándulás miylen apropóból lesz pontosan? Kés&#337;n olvasom a topicot, így err&#337;l lemaratdam... :( :(
És a Grímáson és a Craig PArkeresen kív&#369;l mi lesz a legközelebbi? Mert már nagyon szeretnék egy iylen talira elmenni!!! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107931 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
szurkoljatok nekem!
Beteg lettem :bawling: :bawling: :bawling: és meg kellene gyúgyulnom szombatig, hogy én is mehessek..
REmélem kigyógyulok ebb&#337;l a nyavaj&#369;ból, mondjuk holnapig.. Sosem szoktam beteg lenni és persze MOST kapom el..
:quasi:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107916 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, ennyire azért nem kell komolyan venni... :wink:

Egyenl&#337;re szerintem egyikünk sem gondolja komolyan (hát még ha tudnátok, ki a másik fél! 8) ), de még akármi is lehet...

Árnyelf, a kiránduláson majd legénybúcsúzunk jól... Bár elég felemás lesz, elvégre a lányok ilyenhez nem kellenek... :D

Szóval még nem köteleztem el magam TELJESEN, de hajlok afelé... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107910 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Din, fogadd gratuláciomat!!!!!!!!!!!!!! :) :cheers:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107908 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Drakula Dín! :hello: :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107896 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
GRATULÁLOK DINCHAMION! :)

(tök hülye vagy :) ilyen fiatalon ilyen ronda végzetet? :) )

Na jó,majd tartunk egy jo kis legénybúcsút :)

Addig is sok sikert :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107864 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Úgy néz ki, hogy ha Telcontart fel tudom hívni, és le tudom vele beszélni a dolgot, akkor én is megyek kirándulni... 8)

[size=9:167f6ea1]Hogy ez kinek mennyire jó, nem tudom... :roll: [/size]

Jelentem: megházasodom! :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107818 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
De vár ránk a jövö hétvége!!!
Akor bulizás ezerrel!!
(hogy fohgunk félkomába kirándulnee??)

A tegnapi talihohoz:
Frodo a kezed szegény kezed)) (metro)
Öt hobbit elindul Telcontaréktól. Az éjszaka közepén.
Én nem ettem, semmit de többbet ne menjünk oda mert nagyon derága és ráaádsként hideg volt a kaja
Otthagytam a tálcát mi lett vele?
Nem tudtam hazahozni elég ilyen cucc van itthon valaki tegye el ereklyének!!

szombaton mikor hol?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.198 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére