Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #110132 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
árnyelf a számból vette ki a szót!
No, az indulásnál, és a hazajutásnál kisebb gondok akadtak, de legalább rájöttem egy-két dolgra.
Ez a két nap, jobb volt mint az összes tábor, amiben eddig voltam együtt véve.
Már vágyam volt vissza menni, amikor elbúcsuztam a társaság utolsó felétől a metrón.
Khirály volt a túra, khirály volt az erdő, és a táj, de a legjobban a társaság tetszet!
Shirályok vagytok skacok!
Ja, és köszi a jó tanácsokat, amiket kaptam!

(Az egyetlen negatívum: A kardom vastagsága, 5 cm-ről, lement 2,5 cm-re. :) :? :wink: Na vajon kitől,mitől? :D )
De ez pótolható végül is.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110121 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
hi!

látom mindenki jól érezte magát Várgesztesen! :D Bár én nem voltam ismerem a helyet, így gondolom király lehetett :wink: :D

Frodós tali:
nekem az időponttól függ, hogy jó-e :roll: 1-ig angolon vagyok, de utánna jó.a helyszínt illetően nem tudok nyilatkozni, nekem bármi megfelel :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110066 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Na akkor megjegyzések Topic :)

:arrow: SHIRALY volt a tura... :)
:arrow: Az horkol aki nathas, egyszoval akinek nem tetszett, az hangosabban horkolt es/vagy sipolt (volt ra pelda :) )
:arrow: Az ujjamon a felirat tenyleg jo volt, a felelősök felelősségre lesznek vonva ( tudtok mosogatni lányok??? :) )
:arrow: A polok és tangák készülésbne :) lehet rettegni!!!! :)
:arrow: DooDie_TooK minden elismerésem a hegymászás miatt!! :) :)
:arrow: Kinti gondolatok topic : Hát nem volt semmi :)
:arrow: Mogyi jol massziroz :) (ugye fiuk??? :) )
:arrow: Telcontar...és a turavezetés !!!! Király volt...
:arrow: a 3 atya pedig van volt és lesz (sajna egy kis ideig Irakban, de sietünk vissza :) ) képanyag nemsokára a neten :)
:arrow: :arrow: :arrow: egyszóval JÓ VOLT!!!!!!

KÖSZI MINDENKINEK !!!!!!! :)

:twisted:

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110036 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Az Írországos tali legalább egy hetet csúszik, ui. közbejött valami (21-én lett volna). Id&#337;pontot, helyszínt nemsokára írok. Viszont nemsokára b&#337;vül a fotógaléria a telcontar.hu-n további 80-100 képpel, és el&#337;bb-utóbb lesz kiállítás is + még vmi amit majd csak akkor írok meg ha biztos lesz.

Ja, és Boldog St Patrick napot mindenkinek! (tegnap volt)


Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110019 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Pontosan: Hülye sz*rházy pesti (ugye?-)
Nem S&#336;T büszke vagyok rá , hogy hülye pesti vagyok.) és ezt a bácsinak is megmondtam..
Aug el akarta kérni Darky botját és azzal megverni a bácsit mert háromszor belefértünk vona.

Ui.: Dodiekám te még mindig nagyon Khirályul fogalmazol!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #110016 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ma a suliban megpróbáltam elmagyarázni valakinek, amit Ancalimon és Dín meg Aral mondott az objektív világról, de mindenki úgy nézett rám, mint aki frissen szabadult a Lipótról.. :) De jöjjenek a Rulzok:(vagyis végül kb a tábor egész menete a szemszögemb&#337;l...)
:arrow: Odaút, ki énekel hangosabban, és a döbbenet, amint azt látom az ablakból, hogy Aral leszáll a vonatról...(azért vissza is szállt:))
:arrow: Buszvégállomás.. az almachips végnapjai és a tarhonya éves termésátlaga.
:arrow: Buszút. Körbejár, se hol nem áll meg a Lays chips gy&#369;jtemény. Mindenki a kezembe nyomja az aprót.(csak megemlítem, hogy csoda, hogy nem dagadt meg a kezem, fémallergiám van..)
:arrow: megérkezés Várgesztesre. "Miért építették ilyen magasra a várat?"(Aug)
:arrow: a szállás szuper!!!!! Dilemma, hogy most a sok fehér izé közül mi leped&#337;, mi párnahuzat(ééérdekes alakú párnahuzatok, ugye, Áfi?)és mi takaróhuzat.
:arrow: Mindenki a toronyra tör, csoportkép, és Irunak fáj ha közel állunk :D
:arrow: séta az erd&#337;ben. Senki nem lep&#337;dött meg, mikor kiderült, hogy Darky megy legelöl:) rohadt csipkebokrok. Az alkonypír a fák fölött:) Lefele út :?
:arrow: Vissza a mez&#337;re. Verekedés a botokkal :) "Mi mozog ott a fáknál?" "Biztos a réz****ú bagoly!" De csak Aral volt:) Hogy ejtjük Aral nevét? "Mint a tanyasi benzinkút!" Mélyértelm&#369; beszélgetés a különböz&#337; szadista kirándulásokról. Valami oson a fák között "mi az, macska?" Aral:"Biztos vadászgörény"
:arrow: Kajatopic a Vendégl&#337;ben. Ana: "Én palacsintát szeretnék." "NIncs palacsinta." Akkor Csontlevest" "Csontleves sincs." "Akkor paradicsomlevest" "Már semmilyen levesünk nincs"
:arrow: Dohányszakasz az el&#337;térben, megszületik az Él&#337; Gondolatok-topic. Dín pipái :) Végül már lassan mindenki pokrócokba takarózva ült kinn. :) Beszélgetés az objktív világról:))
:arrow: Árnylef és a fekete avagy fehér lyukak.
:arrow: Dj Dodee és Dj Rabeen. avagy a kelta zene azért a legjobb :)
:arrow: Fél ötös fekvési próbálkozás részemr&#337;l, és megállapítás: Augank nagyon magas a hangja, és nem fél használni sem. Esgal segít neki:)) Fél hétkor ébredés arra, hogy Aug pakol....zörög a chipses zacskóval, húzogatja a cipzárt. öt perc mulva elhallgat. immár leped&#337;t keres, de 5ödszöri próbálkozás sem hoz eredményt...kezébe nyomok egyet. elcsendesedik....most meg Árnyelf horkol. Feladom:) körbejárunk, alvókat fotózunk, és megállapítjuk, hogy az alvás gyerekké teszi az embert.(vagyis mindenki annak nézett ki) az a bizonyos felirat Árny ujján..
:arrow: felkel mindenki, üde és friss arcok császkálnak:))
:arrow: Reggelire nincs id&#337;, loholás lepakolni. Mogy és én szadizzuk a népet, körbehordozzuk a képeslapjainkat, aláírást gy&#369;jtünk. Én:"hmmm.. ez csak 27. kivel nem irattam alá?" kérdezem Mogytól, nézek rá bambán.&#336;:"velem, te nagyon hülye!"
:arrow: indulás a kirándulásra. a vezet&#337;k jó érzékkel választják ki a legmeredekebb ösvényt. a bolondok nagy szintkülönbségekkel mennek, az okosak(heheh) rövidítenek(értsd, csalnak :) ). gyönyör&#369; tájak, közben beszélgetések mindenr&#337;l, a Hófehérke átköltésen és a Jurassic parkon át a színészek megélhetéséig. Megérkezés a jégbefagyott féldisznóhoz. Újabb hadonászás botokkal, fényképezkedés. Továbbút, botladozás az avarban, és megbeszéljük a Réz****ú bagoly legendáját. épségben megérkezünk a Dombhoz. az épségünket feladjuk, megindulunk felfele(bizonyos téves instrukciók hatására..). Túléljük, azt tervezzük, hogyan nyírjuk ki Telcontart. Életben hagyjuk(megúsztad) majd a domb túloldalán leslattyogunk(az ösvény egy könnyed kanyarral kerülte meg a Gyilkos Dombot) Érdekes tereptárgy(vagyis egy jópofa domb) fellelése, és megmászása(fakultatív módon)integetés a tetjér&#337;l. lejövetel, innent&#337;l egyenes út. Nem mozgó Ent az erd&#337;ben. :) Visszatérés a várba.
:arrow: Újabb kajatopic(palacsinta még mindíg nincs..)és a "mit szabad a fizet&#337; vendégnek" dilemmája. végül úgy dönthettünk, hogy mindent, és kissé átrendeztük a termet. az érdekes páncéling...
:arrow: a WC. .... már sejtem miért nem maradt több babgulyás...
:arrow: Indulás haza(Áldva legyen Ancalimon és a kocsija) séta a buszig. Egy óra mulva indul!!! Csoportkép a bokorból, de sok fényképez&#337;gépetek van!! Dodiee felleli a játszótert, páran megemlítik, hogy még jó hogy 18 éves. Végül mindenki a játszótéren tobzódik..(tisztelet a kivételnek, nem tudjátok mib&#337;l maradtttok ki..)JÖN A BUSZ!! sprint a megállóig.. még 40 perc az indulásig, akkor minek futottunk?? Megkötözött fák a túloldalon. "Hogy el ne szökjenek"
:arrow: Fel a buszra. Rabyn megtudja, hogy "hülye pesti"(vagy pontosan mit is??), de valahogy nem omlik össze.
:arrow: Megérkezés a vonathoz. egyeseknek nincs retúrjegyük, maradnak. utazás a biciklitárolóban, persze hogy Kelenföldnél tud mindenki leülni. a szemhéjak heves vizsaltása belülr&#337;l, de senki nem alszik!!! Megérkezés a Keletibe, könnyes búcsú némelyekt&#337;l, a többiek tovább a metróhoz. a fél világ metrózni kívánt aznap..
:arrow: Hazaérkezés, és mély álomba zuhanás.

Nagyon jól éreztem magam veletek, halál jófej egy banda vagytok:)) a képeket pénteken remélem fel tudom tenni a netre!!

u.i.: Rabyn: pár nevet rosszul írtál, de megbocsájtjuk(f&#337;leg hogy az enyémet /majdnem, de te egy e-vel ismersz/ jól írtad :D DD)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #110015 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
mosz egy egy izé, mert kétszer ment el a következ&#337; üzim, és törölni akartam, de nem látom hol lehet..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110010 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak hogy ne ismételjek semmit:Váhárgehesztehes khihiráhály...stb :lol:

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110005 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Oh télleg kösszenyt&#369;!!!
Igen a letni rullzok nagyon rullzok voltak
Elkezdtem irni valamit ott az abalkban csak megzavartak ha befejezem beiropm ezt is.


&#336;&#336;mh kimaradt a rullzokbol, aug nazgulsikolya az Erd&#337; közepén

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110002 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Rabyn:én írtam szépen tündéül (f&#337;ként falra, de nem vagyok rá büszke--lebuktam), a nevemet fentebb láthatod...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110001 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Megérkeztem én is.
Jöttem von hamarabb de hát legy&#369;rt az álom (34óra nem alvás után nem csoda))

Hát nem is tudom hol kezdjem.. De azért megpróbálom összefoglalni "röviden"
TEhát: Mogy és én értünk a Keletibe els&#337;ként. Ácsingózunk és egyszercsak megérkezetek a többiek is. Vettünk jegyeket majd mikor Telcontar majndem uccsoként beérkezett felszálltunk a vonatra..
Odafele út nagyon jó volt nevettünk meg énekeltünk és próbáltam memorizálni a neveket (nah egysre több embert tudok vééégre!!! :D )
Odafele már többödszöri megkérdezéz után végre fentvagyunk a várban! Mit is mondjak NEKEM NAGYON TETSZETT MÁSKOR IS MEHETÜNK IDE!! :hello:

Mikor bepakoltunk lementünk az erd&#337;be amihez egy rétecske is tartozott. Darkman vezetésével elindultunk felfelé az erd&#337;be, ott volt mogy, meg asszem Kriszana meg Dodie meg én meg még páran akiknek nem jut eszembe a neve. Lefelé már tök sötét volt csak a hold világított amin nagyon csodákkoztam mert még életemben nem láttam csak és kizárólag a holdat világítani :oops: (ezért el sem tudtam képzelni, hogy a Gy&#369;r&#369;szövetség, hogy ment töksötétben az erd&#337;ben)
Lent különszakadtunk, volt aki ment játszani a többiek meg mentek dumálni. Pipáztunk is olyan hosszú pipa volt meg rövid, páran cigizni mentek. aztán bementünk, amikor Darkman, Aralation(ugye jol írtam?) mogy Ancalimon (volt még valaki?) elindultak a sötétben le a völgybe. Elemtünk vacsizni az ottani étterembe. Aztán fel. De ahogy felnéztem a várudavrrol olyan volt mintha HOMÁLY lenne nagyon érdekes volt. Fent az el&#337;térben kialakult a GONDOLATOK SZOBA, ami számomra nagyon érdekes volt! Én olyan kicsinek éreztem magam az ott folyó beszélgetéshez, hogy inkább csak csendben figyeltem. F&#337;leg amikor Ancalimon is kijött. HÁt valami csúcs volt szerintem ,bár ez enm jó szó erre. Olyan kérdéseket vitattak meg mint, hogy az a világ amit látsz vagy a világ több is számodra, meg hasonlókat. Bent is voltak hasonló dolgok. A fekete jukak, és a dinók és a szellemek világáról, Árnyelffel. Ekkor már sokan aludtak. A legvégén csak Augsitne (meg akinek még mindig nem tudom megjeyezni a nevét de szépen ír tündéül de amugy meg kb 5 féle A betüje van) maradt fen és én. Dodie pedig felébredt Aug fészeképitésére az ágyon :nono: :evil3:
hajnalodott, felmentem megnézni, a galérián alvók arcát, nagyon érdeks volt-)) Volt aki úgy aludt mint a kisbaba és volt aki összegubodzott, más meg szétvetette magát az ágyon(ami azért fura mert eléggé keskeny ágyak voltak) :roll:
A rullzakat valaki leírta papirra így ezzel nem foglalkozom-)))
Felkeltmindenki és elindultuk kirándulni és mentünk mentünk mentünk mentünk és mentnk. Egészen addig a kedves kis hegyig... Amin nem kellet volna felmászni de mi még is felmásztunk.. (nah mért???) :dead:
És persze kideülrt, hogy nem kéne. És megint mentünk és mentünk aztán találtunk egy jégbefagyott (tavat????) amiben volt egy döglött vaddisznó. És kész volt az él&#337; Biosz óra! aztán mentünk és mentünk. Visszatértünk a
VÁRBA és megkeztük utunkat hazafelé, egy játszótéren vártuk a buszt ami majdnem 1 óra múlva jött. Nah nagy nehezen felkászálódunk, letetettük a csomagokat a hátsó ülésre. Felszáll Parasztbácsi. Se szó Se beszéd elkezdi lehajálgni a csomagunkat. Mondom neki :
-Nem kéne ám dobálni
-azt csinálok amit akarok
-De nem azokkal a csomagokkal eléggé drága cuccok vannak benne és nem a lábamközivel kerestem meg! (erre dobálja le mogy cuccát amiben a magnó volt ami nem kis pénz, leteszi a nagy fenekét az ülésre, majd egszólalt):
Biiztos Pestiek vagytok, azok iylen bunkók
-Jah egen pesti vagyok és nagyon böszke vagyok rá és így születtem!!
Erre már alig szólt csak valami trágár szót alkalmazott, amire már nem reagáltam. :rmad2: :x
A vonatra én is hamarabb szálltam fel és végig&#369;álltunk szinte. Dodie majdnem elaludt. (ülve) mert ráültünk a csomagokra. Végül hazafelé (elfelejtettem a nevét) beszélgettünk, mert kiderült &#337; is Aquincumon lakik. Hazaértem ettem valamit amit nem is tudok mi vol már. És lefeküdtem aludni két perc múlva már aludtam mint a bunda
:sleepy:


Tehát egyetlen mondatba megfogalmazva:
BORZASZTÓ JÓL ÉREZTEM MAGAM!!!!!
:hello:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110000 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, pont a legjobbakat hagytam ki én is...a fehérnem&#369; és pólódizájnolás (Galadriel hátulról...uhh), meg Szauron szeme-szája és egyéb testrészei...hát, ott volt! Na már télleg megyek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109985 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Iru: 1etértek... :?

Naszóval! Ami RULZ volt:
:arrow: a 3 ATYA! :D
:arrow: :legolas3: -s világítós tanga/boxer + pólók ( A Legolasos... :arrow: :evil: )
:arrow: Ary kalapja! Legközelebb "véletlenül" nálam fog maradni! :wink: (Na, jó, nem gondoltam komolyan!)
:arrow: Az esti dumálások! (Az élet értelme, fehér és fekete lyuk, 1ebek)
:arrow: Arny kezére firkálás hajnalban
:arrow: A 200-ason a ... :wink:
:arrow: Amit Raybn apja lesz&#369;rt a GyU-ból: nagy, t&#369;zben ég&#337; ****, ami irányít mindent... :roll: :wink: :D :itscool:
:arrow: Arny horkolása (vaddisznó)
:arrow: reggeli fejek :sleepy: :eek4:
:arrow: "Jásszer Aragorn", és Arny feje a képeken :)
:arrow: 3-an maradtunk fönn egész éjjel... :arrow: Esgal, Rabyn, én :wink:
:arrow: esti masszázsszalon Mogygyal
:arrow: éjjel az erd&#337;ben
:arrow: a Kör 8O :quasi:
:arrow: Darky kend&#337;je és kalapja
:arrow: A dumálások Elanorral, és a botok
:arrow: Hitletres viccek
:arrow: visszafelé a vonaton ( :arrow: Menekültek) :?
:arrow: Ancalimon és a fénykép... :D (Nem én voltam!!! :roll: :wink: )
:arrow: Fényképek :evil: :evil: :evil:

Na, perpill több nem jut eszembe, de majd még lehet, h írok! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109981 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali mindenkinek!

A kirándulás eszméletlen khirály volt!
Rúlz:
:!: A Zegyház (Péter atya, Zoltán atya, Brandir atya) Irakba mennek, de el&#337;tte összeesketnek mindenkit
:!: orvfényképészek :arrow: Anci alszik
:!: az edzés
:!: holdfényben a dombra
:!: Árnyelf horkol
:!: Középfölde-rap :arrow: "Gandalf Dzsí,Hö!Khírály"
:!: fél disznó jegelve
:!: vonatút haza (nem is tudtam, hogy el tudok aludni a csomagomon ülve...)

Több nem jut most eszembe, de eszetlen khirály volt, ha Sopron csak fele ilyen jó lesz, még akkor is oltári!
Na, ennyi elég volt bel&#337;lem.Namárië!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109972 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello!
NAGYON? NAGYON JÓ volt a kirándulás!!!

Király volt a szállás, a hely gyönyör&#369;, s&#337;t még annál is több, és a hangulatott le se lehet írni!!!!! :dance: :dance: :itscool: :hello: :up: :evil3: :mrgreen:

( Csak azok az orv-fényképészek... :evil: 8), és az a sok dohányzás... :smokin: :nono: :wink: )

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109962 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Húúú!!! Oltái nagy buli volt Várgesztesen!!!!! :D Isezonyat gorniul éreztem magam! A RULZ-okat majd kés?bb +próbálom leírni, tegnap este pedig túl fáradt voltam , h feljöjjek a netre. :wink:
2kérdés (szokás szerint lemaradtam):
Mikor lesz a Frodós tali, és mit csinálunk?
Meddig tart a Grímás koccintás kedden? (Ugye 1/2 5-t?l van?)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109926 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Találkozások
A Grímás kocc talira biztos nem tok menni, mer lebetegedtem :( :x
Lijesre meg ha meggyógyulok, akkor talán.... :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109895 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Izéé.... :? Ezmost nemtom csak éngondomééé.... (akkor miattam igazánne kavarjatok! )
De mostnízem h ugyanakkorra cervez&#337;dik a Színm&#369;ves tali is, mint Frodós...
Nahátén mindkett&#337;n ceretník ottlenni, de szétszakadni még nem tudok (ami elég nagy hiányosság... :? )
Nemlehetne vhogy öccehozni, h egyik de másik du? :oops:
(vagymaydmax beintegetek vmikor a végin... :| )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109894 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Szupi volt Várgesztes! :cheers: :hello: :wink: Szerintem 2 hét alatt nem nevettem ennyit mint most 2 nap alatt. :) Veletek mindig jó! :wink: A végén 4felé szakadni a vonatok [size=9:2h9452ft](és az autó) [/size]miatt nem volt jó :( , se egy órát ácsorogni Tatabányától a Keletiig, de ennél már rosszabb vonat-utam is volt... :roll: :? :look: És el&#337;re jelentkeznék Sopronba egy hónap múlvára, remélem nem lesz rossz az id&#337;pont. :roll: :wink: [size=9:2h9452ft](És nem is volt annyira meredek az a domb... :look: Végülis mindenki átjutott rajta. :wink: )[/size]

Kincs&#337;

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109868 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon nagyon jól éreztem magam a táborban(ha lehet így mondani ezt a Várgesztesi kiruccanást)
Szenzációsak vagytok, de most túl szomorú vagyok hogy leírjam a dolgokat.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109848 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
A Frodós talira megyek.

És a Grímáson is ott a helyem. :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109750 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások

Lili írta: És mellesleg még azt se tudjuk ki fog jönni,úgyhogy sztem mindenki beírhatná ide,ha jön... :roll: :oops:


Én jövök.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109720 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaurwathiwen írta: én is meek, valszeg
(már el&#337;re látom, h naon korán kell kelnem :P )
T&#337;lem délel&#337;tt is kezd&#337;dhet, de akkor én kés&#337;bb jövök (pls oan hely legyen ahová én is eltalálok (az ezek közül csak a Jet biztosan) v. jöjjön ki vki elém.

A Vörös Oroszlánban a Jókai téren már jártam (Ráday u.-ban még nem), elég kicsi és általában igen sokan vannak.
McDönci, Burger king háát nem is tom
Cd f&#369;-ben nem férünk el sokan
sztem legyen a Jet, annak ellenére, hogy bunkók voltak 1x (szem el&#337;tt tartva azt is, hogy én nem tok itthon ebédelni, és addigra igen éhes leszek :) , vmi normális ebédre )

márc 15.-ei videozásról: :D
egy szó: Naon jó volt (hmm, ez már 3 szó :) )
köszönöm, hogy megvártatok a videozással :D


Namarië!
Thaur


Oké de hova mikor én is mennék! Nah nehagyatok ki a buliból! :o h:

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109718 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
Svindler ha megkérhetlek hogy elgyere a szegedi talira negyon örülnék.
És ha lehet mást is beszervezni akkor megkérlek rá hogy segíts.
El&#337;re is köszönöm.

Lethol.

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109696 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
én is meek, valszeg
(már el&#337;re látom, h naon korán kell kelnem :P )
T&#337;lem délel&#337;tt is kezd&#337;dhet, de akkor én kés&#337;bb jövök (pls oan hely legyen ahová én is eltalálok (az ezek közül csak a Jet biztosan) v. jöjjön ki vki elém.

A Vörös Oroszlánban a Jókai téren már jártam (Ráday u.-ban még nem), elég kicsi és általában igen sokan vannak.
McDönci, Burger king háát nem is tom
Cd f&#369;-ben nem férünk el sokan
sztem legyen a Jet, annak ellenére, hogy bunkók voltak 1x (szem el&#337;tt tartva azt is, hogy én nem tok itthon ebédelni, és addigra igen éhes leszek :) , vmi normális ebédre )

márc 15.-ei videozásról: :D
egy szó: Naon jó volt (hmm, ez már 3 szó :) )
köszönöm, hogy megvártatok a videozással :D


Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109689 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Huhhh..én mondtam hogy meek... helyszínre is ajánlottam egy csomó mindent de válasz az nuku... nincs kedve vkinek segíteni?
Dez: Teaház... nos a Kicsi@Világ csak 4től van nyitva 7végén... a Vörös Oroszlánban még nem jártam szó azt nem tom...akkor még van a McDönci (nah ezt kicsit rossz) a BurgerKing (ez is) a Jet (igen tudom a múlkori...dehát... áh.. nem értem hogyha 1X bunkók voltak akkor mért kell már kizárni ezt a helyet :P ) akkor esetelg CDfű teázó (itt nem fénénk el sokan) Zwack? vagy valami más? segitsetek plíz :P


Nekem mindegy, csak könyi a pontos címet mondjátok majd, mert Én a Mc-in és a Burgeron kívül egyiket sem ismerem és amilyen sík vagyok eltévedek.
Mindig anyámtól kérdezem meg, hogy mi hol van. :roll:
Köszi.
Az viszont jó lenne ha délel&#337;tt kezd&#337;dne 11-12.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109607 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
MINDEN KEDVES ÉRINTETTNEK!


A SZEGEDI TALIRÓL:


Ha nektek is a jó, a jöv&#337; hét után lehetne. Hogy konkrétan kinek mikor és hol lenne jó, azt írjátok meg légyszíves! Akár priviben is!


Köszönöm!

Namarie

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109605 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Találkozások
vki aki szegedi vagy környéki Annak a tali megbeszés szerint a jöv&#337; hét utáni héten lenne de ezen még finomítani kell

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109554 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhhh..én mondtam hogy meek... helyszínre is ajánlottam egy csomó mindent de válasz az nuku... nincs kedve vkinek segíteni?
Dez: Teaház... nos a Kicsi@Világ csak 4től van nyitva 7végén... a Vörös Oroszlánban még nem jártam szó azt nem tom...akkor még van a McDönci (nah ezt kicsit rossz) a BurgerKing (ez is) a Jet (igen tudom a múlkori...dehát... áh.. nem értem hogyha 1X bunkók voltak akkor mért kell már kizárni ezt a helyet :P ) akkor esetelg CDfű teázó (itt nem fénénk el sokan) Zwack? vagy valami más? segitsetek plíz :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109548 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Dez írta: A Frodós talival kapcsolatban:
az is meghatározza a helyet, hogy hányan lennénk. Mert ha kevesebben, beülhetünk teaházba. De ha többen...
Nagy gond lenne, ha délel&#337;tt kezd&#337;dne? Délután elutazom... Mondjuk 10-t&#337;l? Vagy 11-t&#337;l?


De akkor jó lenne,ha mindenki jelezné,aki jön és akkor végre eldönthetnénk a helyet... :roll:
Nekem legkorábban 11-t&#337;l jó csak... :oops: :oops: :( (Miskolcról még föl kell érnem... :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.452 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére