Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #110844 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, a hirek Topic ide athelyezet rovata! :)

:arrow: Képek akkor leszenk, ha megkapom Dodie képeit meg bescannelem +1 nap... utána a weben fent lesz minden !!!
:arrow: a 29-edikei turara gyertek, nem lesz nehezebb, mint ami Gesztesen volt :) Sot.. de legalább annyira humoros lesz... szvsz
:arrow: aki ugy érzi lenne kedve alkotni valami maradandót (kép, grafika, foto) kérem szoljon vagy kuldje el, mert a képes honlapon lesz hely ezek számára is, SŐT!!!

Ma belolem ennyit :) Na adios :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110838 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Telefonszámom: 0620 395 30 98

És igen, péntek. na most az a gond, hogy ütközünk a Tolkien Klubbal. szóval aki oda akar menni, kérem jelezze.. ha sokan vagytok, akik inkább oda mennének, lefújhatjuk, bár nem örülnék...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110834 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Gyerekek, szinte teljes mértékben a sulim előtt fogtok talizni! ( Szentlélek tér.) Ez tök jó, csak a baj, h nem tudok menni.... :cry: :cry:

Iru. :cry:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110824 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
:?:
Kérdés Oisin-nek: - hol van az a kicsi@világ?
- te egy "ír szakértő" vagy?
-Írországról szóló előadásokat hol lehet még hallani?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110796 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Találkozások
Én ott leszek a TTT- nézésen.......... :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110780 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug, Lili: És a többiek: Én csak mondtam egy rppet.. felőlem lehet 11-12-- vagy tudom is én ;) Szó döntsetek aztán írok egy körprivit ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110753 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is!!
kérdés:
MIKOR LESZNEK KÉPEK VÁRGESZTESRŐL??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110751 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: megyek pénteken bár "nem tudom az utat" ( :D ), úgyhogy ott leszek a Nyugatinál!
Telu: most 1-kor, vagy 1/4 1-kor kezdődik a GyU a DP-ben? :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110745 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Kirándulások naptára:
Gerecse 50 kőkemény teljesítménytúra április 19 szombat. Aki jönni akar velünk, annak előtte ajánlatos komolyabb felkészülést végeznie. Ennek első állomása március 29 szombat, Nagy-Kevély hegy. Találkozó 8.30-kor Árpád híd budai hídfőnél, a Szentlélek téren a 18-as busz végállomásánál. Kb. délután 3-ig tart, 10-15 km könnyű terepen, de némi szintkülönbség lesz.
Netem nincs, ezért csak telefonon adhatok további infót, vagy Peredhilhez fordulhattok.
számaim:
30/2364413
20/2083367

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110738 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások

Rabyn írta: Rayan:
Jó társaság
Nagy buli
Felnőtt felügyelet
Értelmes banda!

De ah kell még nekik gyözködés sztem mogy szívesen felhivja őket)) Nagy mestere az emberek elkésrésnek!


Az első két betűt cseréld fel. :wink:

:arrow: Felnőtt felügyelet
Ezzel van baja, hogy "nincs"... :(
Most ezt majd megmutatom neki! :twisted:

Jajj, csak sikerüljön meggyőznöm... :cry:

Bocs, most asszem off voltam. :oops:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110727 Írta: Úrin Fea
Úrin Fea válaszolt a következő témában: Találkozások
"nagy mestere az emberek elkérésének?"


El tudom képzelni! :D :P

Jöjjön aminek jönnie kell. Én nem fogok meghátrálni. Harcolok, ha van miért harcolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110721 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan:
Jó társaság
Nagy buli
Felnőtt felügyelet
Értelmes banda!

De ah kell még nekik gyözködés sztem mogy szívesen felhivja őket)) Nagy mestere az emberek elkésrésnek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110695 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Telu írta: Szóval:
Frodós tali:
Megyünk moziba TTT-t nézni.. a feliratosat.. a DPbe
Szóval: mondjuk találkozzunk 10-11 körül... a mozi elött (a DPn belül és nem a DP elött!!!!!!!)
Így mindenkinek jó vagy korai?
Hogy mikor jáccák nem tom.. de utána nézek ígérem... utána dumálás a McDöncibe Vagy esetleg át a Jetbe lehet menni
Szó javaslatok stb?


Megnéztem a mozi műsort és,ha minden igaz a feliratos verzió 12:15-kor kezdődik a DP-ban.
Ja és én max 11-kor tudnék odaérni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110692 Írta: Úrin Fea
Úrin Fea válaszolt a következő témában: Találkozások
Ne aggódj Ryana.
Ha ők is ismernék ezt a társaságot, akkor simán elengednének.
gyere el velük egy talira. És akkor talán.

Jöjjön aminek jönnie kell. Én nem fogok meghátrálni. Harcolok, ha van miért harcolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110677 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Ez nem tudom, mennyire idevaló, dehát végülis talikhoz tartozik, szóval...
Valaki mondjon nekem egy (vagy több) nagyon nyomós indokot, amivel elengednének Veletek táborba! (Vagy ilyen nagyobb szabású kirándulásokra.)
Mert jelenleg szüleim a "ne is álmodj róla" - résznél tartanak... :bawling: :bawling:
:hein:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110676 Írta: Úrin Fea
Úrin Fea válaszolt a következő témában: Találkozások
nem akarom ugyan azt elmondani sokadszorra, úgyhogy csak annyit mondok, tényleg nagyon jó volt ez a két nap.

Jöjjön aminek jönnie kell. Én nem fogok meghátrálni. Harcolok, ha van miért harcolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110673 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: Találkozások
Tábor megbeszélés: Március. 23. (vasárnap) 16 óra

A programokat fogjuk továbbra is venni, remélem mindenki készült! :)

Helyszín: Telcontar irodája (cím lentebb)

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110658 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Doddiee!

Köszönöm, az nagyon jó. A telefonszámodat megadnád?

Köszi!

Akkor ez pénteki nap, ugye?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110611 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín: Jó, nem a megfelel&#337; szót használtam: ne cseteljük szét a topicot. tehát az "én még nem tudom" "a szüleimt&#337;l függ" stbstb. de mind1, fel&#337;lem cseteljetek, hálistennek nem én vagyok itt a modi:)


Nam:"Ha valakinek gondot okoz eljutni oda, találkozó 1/2 és 3/4 5 között a nyugati f&#337;bejáratnál."
Amúgy pedig Krúdy u. 7. a Baross utcánál kell leszállni, odatalálok, de elmagyarázni nem tudom..ha valaki kés&#337;bb jön, csörögjön rám, és kimegyek elé.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110604 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Euroadshow - Írország

A Kicsi@Világban hétf&#337;nként és péntekenként egy Euroadshow nev&#369; rendezvénysorozat megy, ami az EU-országokat mutatja be képek, élménybeszámolók, kerekasztal-beszélgetések, stb. formájában.

Április 7-én este 7-t&#337;l lesz az Írországot bemutató rész, amin én is ott leszek, mint "el&#337;adó". ;) Lesz diavetítés, mesélés, beszélgetés. Minden Írország rajongót szeretettel várok.

A "hivatalos" program valószín&#369;leg max. 9-ig tart, javaslom, hogy utána tartsuk meg egy kicsit kötetlenebb formában a saját Írországos talinkat, mondjuk valamelyik közeli Irish Pubban.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110588 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Dín apó!


Tudom, és még egyszer köszönöm. De szerintem nem leszünk asnnyian, hogy odamenjünk. Részleteket a chaten.

Doodie!

Én, ha minden jó megy, mennék, de mondd meg kérlek, hova is lehet menni..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110583 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások

Namarie írta: Lehetséges helyek, ahova beülhetünk: Boci tejivó /itt enni is lehet/, Millenium Kávézó, Bécsi Kávézó. A Plázát nem szeretném, mert irtó messze van és hangos.


Bár én nem megyek, mindenképpen a Bécsit ajánlom. :wink: Még külön terem ( :?: ) is van... Ha sikerül megszerezni. Ott voltunk a konferencia meg a fogadás után...

Dodiee Took írta: Eddigi jelentkez&#337;k:

.
.
.
Dín(????????) /jössz?/
Iru(??????)
.
.
.

...De nagyon jó lenne, ha még jönnétek páran:)) legkés&#337;bb holnap estig szóljon aki jön, mert ha túllépjük a 14-et, módosítani kell a foglalást. Jelentkezést priviben kéretik, ne offoljuk szét a topicot.


Hidd el nekem, én vagyok az ezen a fórumon, aki a legtöbbször szól az offtopic miatt, pedig nem is vagyok moderátor, és szerintem ez a topic arról szól, hogy találkozók szervez&#337;djenek... És így nem off a jelentkezéseket is lebonyolítani.

Amúgy Iruval megyünk, de akkor ezek szerint nem a K@V-ben lesz... Hm. Akkor ezt még megbeszéljük (én már a K@V-be sem találnék oda, de remélem Iru tudja, hol van), de négykilences valószín&#369;séggel ott leszünk. :wink: Képeket mindenki hozzon! :D Árnyelf báci is! :twisted:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110580 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
SZEGEDI TALI:

Egyenl&#337;re annyi biztos, hogy jöv&#337; hét péntek, délután. Hogy mikor, azt Ti jelezzétek, de ha lehet, kett&#337; után. Találkozó a Dugonics téren, az Egyetemi Könyvtár el&#337;tt. Én ottfogok virítani a kezemben a GyU els&#337; kötetével..

Lehetséges helyek, ahova beülhetünk: Boci tejivó /itt enni is lehet/, Millenium Kávézó, Bécsi Kávézó. A Plázát nem szeretném, mert irtó messze van és hangos.

Ha valaki nem szegedi, és szeretne jönni, szerettetel várjuk, de megkérném, jelezze, hogy jön, és azt is, hogy itt szeretné - e tölteni az éjszakát, a szálláshely miatt.../privibe jó/

Köszönöm.

Namarie

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110573 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
azért a nagyétszámúak se kutyák:)))
ellenben a frodós talit sztem passzolom...valamikor aludni is kéne...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110572 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Jó volt a Grímás koccintás (f&#337;leg, h nem is &#337; volt a Tma! :wink: ).
Néhány RULZ:
:arrow: Az Orlis poszter! 8O
:arrow: Sesy köszönt&#337;je
:arrow: A rajz


Jóvanna, én nem tudok köszönt&#337;t mondani :D :D

Ami yo volt sztem, vagy emlékezetes mgé talin:
:arrow: soksoksok Frodós kép (na meg Grímás :D )
:arrow: csoportos vörösödés (különféle okok miatt) :oops:
:arrow: kissé hangos röhögés :D
:arrow: a rajzom :lol: (Onering, már majdnem kész, szombatra elviszem :D )

Mindenkinek köccönöm, aki eljött, és éljenek a kislétszámú talik! :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110569 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Vagyis nem törlöm, mert nem tudom hogy kell. CICA! a nem a pénteki talihoz vagy a táborhoz kapcsolódó hozzászólásaimat nyugodtan törölheted.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110568 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
jaaaaaaaaaaaaaa:)
már értem..így vilu...csak nekem ne használj idegen szavakat, mert aztat én nem érteni:)) (teccikérteni???:))) )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110567 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Mind1, ez lesz csütörtökön, a könyvtársas foglalkozás, biztos hallottál már róla. beszélgetés a szerelemr&#337;l Tolkien világában.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110566 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
ebb&#337;l csak a Noldás ami nem vilu...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110565 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: 16-18-ig lesz a Noldás progi a Szabó Ervinben, a Liszt Feri téren. Még nem tom tudok e menni, orvoshoz kéne menni a nyakammal, félek leesik a fejem. de megpróbálok:)


Már lentebb írtam:) Hozzátenném, hogy Márc. 20.-án, csütörtökön lesz

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.168 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére