Találkozások

Több
21 éve 5 hónapja #111413 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
Tehát mikorra érjünk oda?? Remélem még látja valaki!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111401 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
FRODÓS TALI:

Lehet hogy ez egy kicsit későn írom ezt, de mit szóltok ahhoz, hogyha a negyed egyes filmre háromnegyed 12-kor vennénk meg a jegyeket? Aki nem tud odaérni, hívjon fel valakit, akit ismer, és aki megveszi neki a jegyet, mert jó lenne viszonylag egy csomóba ülni. Nem hiszem hogy hosszú sorok kígyóznának majd éppen a TTT-re a pénztárak előtt, de jobb, ha előbb megvannak a jegyek.
(És nem utolsó sorban, ha megbeszéljük a 11.45-öt, 12.10-nél előbb úgysem vesszük meg őket, ez a tapasztalat... :twisted: )

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111392 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Melkor a Vala írta: :arrow: Irány a művelődési központ! (Itt volt egy Személy aki nagyon fontos volt telefon ügyén)
:


NEM AZ ÉN HIBÁM! :) Sőt! lemaradtam egy csomó mindenről :/ Nem én kértem hogy mindenki telefonáljon rám, ennyit egy év alatt nem hívnak engem telefonon:))

Amúgy jó volt:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111388 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát igen ez egy korrekt találkozás volt! A második fele s érdekesen telt de ez így volt maga a TÖKÉLY!
:arrow: Találkozás a Nyugatinál! (Ez is érdekes volt körbeállva fényképnézés)
:arrow: Irány a művelődési központ! (Itt volt egy Személy aki nagyon fontos volt telefon ügyén) Az előadás se volt rossz!
:arrow: Kerestük a Mirákulum nevű pub-ot! :? (Egy picit elkavartunk)
:arrow: Jó beszélgetés és evés, ivás a bárban!
:arrow: Részemről aztán irány haza vagyis Ide a gép elé!
Hát röviden ennyi! PáPá

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111347 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Úrin Fea írta: Észre vettem valamit ugy hogy most kérdezek egyet;

Ki az aki Óbuda környékén lakik, vagy iskolába jár, stb.?

Pl Minerva tudomásom szerint. :wink: Amfiteátrum utca.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111332 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak mert észre vettem az Árpád híd szót egy csomó helyen.
És azt gondoltam esetleg majd össze jöhetnénk dumcsizni egy kicsit mert hogy én is ott lakom.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111315 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Cicafül viszont ott lakik a Művháznál a Pékséggel szemben...

'merhogy?

:)

GiHi
:twisted:

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111231 Írta: Úrin Fea
Úrin Fea válaszolt a következő témában: Találkozások
Észre vettem valamit ugy hogy most kérdezek egyet;

Ki az aki Óbuda környékén lakik, vagy iskolába jár, stb.?

Jöjjön aminek jönnie kell. Én nem fogok meghátrálni. Harcolok, ha van miért harcolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111214 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Azért lett modosítva a helyszín az utcsó pillanatban, mert én azt az infot kaptam, hogy többen is inkább a Tolkien Klubra mennének, és kérés is volt, hogy oda menjünk. Na most én végigkérdeztem majdnem mindenkit, és azt mondát, nekik mind1. Ha ezt úgy értették, hogy "ehh.. de jó, marhára nem akarok oda menni.. de már mind1" akkor legközelebb inkább mondják, hogy nem akarnak. Én szívesen megyek a Tolkien Klubra, engem érdekel, de mint szervező, alkalmazkodtam volna hozzátok, mint ahogy meg is ettem, azzal, hogy áttettem a talit a Tolkien Klubra. Szóval ennyit az utolsó pillanatban való módosításról...

A másik, hogy most már SEMMIKÉPP nem tudunk a Darshnaba menni, mert tegnap lemondtam a foglalást. ugyhogy most én is sodródom az árral, mint szervező megszűntem létezni, utolsó küldetésem,az emberek összegyűjtése a nyugatiban és az Almássyba való szállításuk maradt még hátra.

Aug: nem vagyok mérges, se most, se tegnap nem voltam, csak fáradt. :) Ha mérges vagyok, azt garantáltan mindenki észreveszi. :?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111187 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor ugye ugyanakkor találkozunk mint eddig meghirdetve??????


Cica: Ok le fogom adni Kriszanának, hogy én mennék de előtte jo lenne ha valai helyrehozná a bicajom mert két éve nem használtam kábé....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111171 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Mindenki! (főleg, aki szeret biciklizni)

Május 1-jére (csütörtök - és mellesleg szünet...) bicikli túrát szervezünk. A túra a Sportminisztérium szervezésében zajlik (speciel nekem gőzöm sincs hogyan...ezt Kriszana tudja pontosan...) :arrow: jelentkezni kell rá (Kriszana eddig 15 fő jelentkezését adta le...reméljük ennyien el is jöttök...további jelentkezéséeket is Kriszanánál tegyétek meg!)

De a helyszínt azt mi találjuk ki és szervezzük meg.

Kérdés1: Vannak-e helyszínötletek (Budapest környékén)? ...nekem vannak... :twisted:
Kérdés2: Milyen terep legyen? Sík? Kicsit keményebb - hegymászós (és persze utána száguldozós... :lol: )? Mennyire legyen benne a civilizációban? (pl ha Szentendrére megyünk a bicikliúton az nagyon lightos és sok ember van...de mehetünk sok erdőben, viszont az tuti nehezebb)

Várjuk a jelentkezéseket!!! :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111169 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Találkozások
Nah kavaras a kobon.....

Nem mintha akkora baj lenne... de na mind1....
Dodie, azert ne add fel.. egyszer majd csak osszejon valami...

Végre meg kellene szokni, hohy nem kell mindent modositani az utolso pillanatban ... :(

AMugy a képek kellenek!!!! Hyere le a Tolkien Klubba-.. én is csak pillanatokra megyek le... pont a kepek miatt... éljen a melo :)

Na adios...

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111136 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
akkor most Darkshan nincs, Tolkien-klub van helyette?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111124 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Csak szólok, hogy ne lepődjön meg senki ha szombaton engem is ott lát a DP-ban fél 12-kor mert megyek Frodós talira!! :wink: Ja és ide is beírom(remélem nem baj) hogy ha vkinek van Lay's chips kártya cseréje, akkor plíz hozza már el(pláne ha Aragorn :) )!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111113 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
jaj, Dodiee! ne legyél mérges!!! :D Én arra a talira mentem volna, de te mondtad, h végül is a Tolkien Klub-ba megyünk!!!! :wink: - És szervezz máskor is talit!!! (persze csak akkor, ha ez neked nem baj! Majd csak összejön...)
Jézusúristenatyám!!! Ugye nem az "alvós kép"? (Reggel) Vagy vm.-lyen más szörnyű kép rólam??!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :evil: :x :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111108 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem szervezek több talit, ezt előre kijelentem. és nem vagyok megsértődve, ezt is mondom előre. csak belefáradtam.. sose jó valami. azt akartam, hogy mindenkinek jó legyen, de nem sikerült..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111106 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Aug:halvány segédfogalmam sincs, de majdcsak kitalálunk valamit!!! viszek valamit, ami talán tetszeni fog neked:))
És képeket, ugyanis kész vannak:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111091 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: Pont ezt akartam kérni! Pussz!
1 kérdés: Hogy lehet eljutni oda?! :oops: :wink:

Telu: igen, 1/4 1-től van a TTT (+néztem). Galad: gyere a mozi elé, a legfelső emeletre, biztos +találunk! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111077 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Óriási változás... nem megyünk a Darshanba holnap. HANEM! az előttem lévő hozzászólásban meghirdetett Tolkien Klubra megyünk, már ha ti is beleegyeztek, ugyanis volt felénk egy ilyen irányú kérés. Ha valaki nagyon írtózik a gondolattól, attól elnézést kérek ezért a hirtelen fordulatért..Mea culpa...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111037 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek Frodóa tali ügyén:
Én odamekk a film végére... monnyuk a mozi elé... :roll:
Actán vki jöjjönámoda mielőtt leléptek a színről!
ööö az negyed négy...
Ceretem mikor ütköznek a programok... :cry:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111003 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet, hogy ez egy kicsit off lesz, de hátha nem fogtok haragudni érte:)


A következő klub foglalkozásra 2003. március 21-én (pénteken) 17 órakor kerül sor az Almássy Téri Szabadidőközpontban. A fő téma: Tolkien élete és művei (A Gyűrűk ura előtörténetei) bevezetés a quenya nyelvbe.

Mindenkit nagy szeretettel várunk, az előadás után érdekes beszélgetések lesznek, úgyhogy gyertek bátran!

Kérek mindenkit, hogy aki szeretne jönni, jelezze előre a fuzessy.tamas@montana.hu és a jaman@jaman.hu címen, hogy tudjuk nagyjából hány érdeklődőre számíthatunk, reméljük sokan eljöttök.

Üdv

JaMaN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110963 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves Dodiee Took!


Én is megyek holnap.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110953 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu: legnagyobb bánatomra nem tudok menni:(((((( 1-re jön a retek különtanár(kedden is ő tett be a Grímás talira, nem igazság!!) matekból:// megsínylem ezt az érettségit..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110950 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Dez írta: FRODÓS TALI:
Telu: ha nem akkora gond, beírnád, kik jönnek? (De azokat is, akik nem biztosak.) A létszám miatt lenne fontos. A Grímáson sem dobtak ki minket a Burger Kingből, bár akkor csak 7-en voltunk... Javaslatom a McD középen, de csak ha odaférünk az asztalokhoz. :twisted:


Deeez!!!!!

Az a baj hogy fogalmam sincs :(
najó egyyet gyorsan összedobok..szó:
Lili
OneRing
Sesy
Elanor
Thaur
Aug
Dodiee (???)
Dez
Gyémánt Hajnal
én

ööööö.....

Nos eddig tudom... ha valaki még jönni szeretne írjon privit!!!!!!!!!

(2003. 03. 22. DunaPláza TTT zénéz (feliratos) és asszem negyed 1kor kezdődik!!! Elötte utána dumálás... találkozó...ööööö... mondjuk fél 12 és 12 között? ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110933 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások

Arnyelf írta: Nos, a hirek Topic ide athelyezet rovata! :)

:arrow: Képek akkor leszenk, ha megkapom Dodie képeit meg bescannelem +1 nap... utána a weben fent lesz minden !!!
:arrow: a 29-edikei turara gyertek, nem lesz nehezebb, mint ami Gesztesen volt :) Sot.. de legalább annyira humoros lesz... szvsz
:arrow: aki ugy érzi lenne kedve alkotni valami maradandót (kép, grafika, foto) kérem szoljon vagy kuldje el, mert a képes honlapon lesz hely ezek számára is, SŐT!!!

Ma belolem ennyit :) Na adios :)



DE te folyamatosan fényképzetél!! Azokkal mi a rák van???

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110924 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Találkozások
Laurelinnek:

- hol van az a kicsi@világ?

A Madách utcában. ld.: www.kicsiavilag.hu

- te egy "ír szakértő" vagy?

Hát, mondhatjuk úgy is. Kis nagyképűséggel.

-Írországról szóló előadásokat hol lehet még hallani?

Az ELTÉn van Ír program, az anglisztika tanszék szervezésében, ha jól tudom.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110913 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee Took írta: Eddigi jelentkezők:

Aug
galad
Telu
Thaur
Mogy
Rabyn
Nergal
Dín(most akkor jössz??)
Iru(??????)
Én
Árnyelf
Ulmo(ca)
Minerva


Árny: 8O 8O :hello: Le tudtad írni a nevem!! :twisted: Ugyan egy e-vel, de az ember ne legyen telhetetlen:) Péntekre vihetek rajzokat is? van egy pár,bár a minőségi besorolásukat nem mondom, majd eldöntitek(eldöntöd?) érdemes e arra, hogy felrakd.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110893 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ma lesz a Darky-Angie-féle noldás foglalkozás! A szerelem nemes témakörét fogják a részvevőkkel körbejárni. :wink: Akit érdekel és tud menni, az menjen.

Szerelem &#8211; "Kitartok melletted, dúnadán, és elfordulok a Rózsapírtól."(Arwen)
Az időpont: Márc. 20. 16-18 óra között
A témavezetők: Radnóthy Szabolcs, Terján Nóra
A helyszín: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár VI./2. sz. gyermekkönyvtár
A cím: 1061 Bp. Liszt Ferenc tér 6.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110863 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Találkozások
FRODÓS TALI:
Telu: ha nem akkora gond, beírnád, kik jönnek? (De azokat is, akik nem biztosak.) A létszám miatt lenne fontos. A Grímáson sem dobtak ki minket a Burger Kingből, bár akkor csak 7-en voltunk... Javaslatom a McD középen, de csak ha odaférünk az asztalokhoz. :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110850 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodie: én a Nyugatihoz meek, várjatok meg pls!! :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.155 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére