Tolkien Tábor 2024

Filmklub

Több
16 éve 4 hónapja #350055 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub
A Sorstalanság maximum néhányszor nézhető, de egy estésnek mégsem annyira mondható film. Nem egy közönséges flötty, de az alább említett három, ill. négy hiba elég erőteljesen rányomta a bélyegét.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #349929 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Filmklub
A mi sulinkban is van filmklub, de mi még csak a 21. századnál tartunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349140 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
A Sorstalanságot én középsulival néztem meg (alá kellett iratni a szüleimmel, hogy megnézhetem...) és nem tetszett. Szerintem ebben a témában az egyik legrosszabbul megcsinált film. A színészek többsége tehetségtelen. Látszik, hogy gyorsan meg kellett lovagolni egy sikerkönyvet, és nagy "amerikai" filmet akartak belőle csinálni. Nem jött össze.

Corteznek meg igazat adok:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349130 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub
Igen, a Sorstalanság ékes példája annak, hogy néha a kevesebb több. De ennek ellenére számomra a filmnek voltak olyan pillanatai, amiket mind a színészek, mind a rendező nagyon "elkaptak". Pl. a búcsúzáskor, mikor az apa a fiához rohan sírva. Vagy, hogy a nénin látszik, hogy azt se tudja mi történik, mi folyik körülötte...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349128 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmklub
Ami a Sorstalanságot illeti én először elkönyveltem magamban annak, hogy hát azért mégis ez volt Koltai Lajos első filmje amit rendezett (most lehet, hogy tévedtem :oops: ) és hát, nem mintha bármilyen bajom lett olna ezzel csak, nos nem tetszett a könyv se, a film se főleg azért nem (mármint a film) mivel túlságosan üres. Amikor nem szól alatta valamilyen zene az az rrzésem, hogy olyan üres, olyan semmitmondó, és sajnos elég sokszor rámjött ez az érzés.

Ami az estét illeti, fergeteges sztárokkal készült a film (Meryl Streep, Vanessa Redgrave, Glenn Close) stb. Ennek ellenére megleett, hogy Meryl Streep mellékszereplő volt a filmben, hiszen az eddig x filmje során talán 1-2 volt amiben mellékszereplő volt. Jólehet, nem lehetett neki főszerepet adni hiszen a filmfőleg visszaemlékezésekből áll. Vanessa Redgrave bennem azt az érzést keltette, hogy...úgy érzem, hogy ő el tudta velem hitetni azt, hogy igen ő valóban egy szegény, idős néni, aki beteg, szenved és egyebek, szerintem ő nagyon jól játszott. Glenn Close??? Szerintem, ő sokkal jobban is tud játszani, nem igazán illet rá ez a szerep. Valahogy azt éreztem, hogy kicsit megjátszotta magát. Nem tom, vele nem voltam megelégedve. Claire Danes? Amikor megláttam valahogy meglepődtem, mivel nem igazán rá számítottam a film során. De a végére, valahogy úgy éreztem, hogy igen jó, hogy ő játszott ebben a filmben.
Az a véleményem erről a filmről (és persze a könyvről is), hogy többször megfogom nézni.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349126 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Attila írta: Hát, én megnéztem moziba mind a két filmet, mind a Sorstalanságot, mind az Estét. Szerintem a Sorstalanság az valahogy, nem sikerült annyira jóra. Ennek tökéletesen az ellentétje az Este, nekem nagyon tetszett. Fantasztikus szereposztásban és a téma is, nagyon jó, no jó, persze nem olyan mint a könyv. De...nekem nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek, aki kedveli az ilyen filmeket. :D :wink:

A Sorstalanságnak három (illetve talán négy) nagy hibája van:
- Kertész nem forgatókönyvíró
- Koltai nem rendező
- Nagy Marcell nincs olyan tehetséggel megáldva, hogy elvigye ezt a produkciót a hátán
- Ennio bácsi írt egy nagyon ütős score-t, ami a film világához abszolút nem passzol

Az Este már valamivel nívósabb produkció, de sajnos a sztárparádé ellenére engem nem tudott meggyőzni. A sok üresjárat és semmitmondó dialógus tönkreteszi a filmet. Claire Danes se a Csillagporban, se itt nem tudott meggyőzni arról, hogy tehetséges színésznő (viszont amerikai létére meglepően jól beszéli a brit akcentust), Patrick Wilsonnak és Streep asszonynak pedig volt már egy jobb közös filmje, nevezetesen az Angyalok Amerikában. Glenn Close kora ellenére még mindig nagyon erőteljes játékra képes, de sajnos ez sem menti meg a filmet nálam: "egyszernézhetős-gyorsanfelejtős"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349117 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmklub
Hát, én megnéztem moziba mind a két filmet, mind a Sorstalanságot, mind az Estét. Szerintem a Sorstalanság az valahogy, nem sikerült annyira jóra. Ennek tökéletesen az ellentétje az Este, nekem nagyon tetszett. Fantasztikus szereposztásban és a téma is, nagyon jó, no jó, persze nem olyan mint a könyv. De...nekem nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek, aki kedveli az ilyen filmeket. :D :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349093 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmklub
Eddig még nem láttam, de a trailer felkeltette az érdeklődésemet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349091 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Attila írta: Tudom, hogy már nem annyira beszélünk a trailerekről, de mivel...nos nekem ez a kedvencem jólehet, hogy ha kedvenc filmem is (na jó sok egyéb mellett) és persze a kedvenc könyvemis (egyebek mellett).

Ezután a film után mondtam azt, hogy Koltai Lajos ne akarjon többé rendezni, hanem maradjon a kamera mögött. Bár a Sorstalanság ugyanez a kategória...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349089 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub

Attila írta: Tudom, hogy már nem annyira beszélünk a trailerekről, de mivel...nos nekem ez a kedvencem jólehet, hogy ha kedvenc filmem is (na jó sok egyéb mellett) és persze a kedvenc könyvemis (egyebek mellett).


Jó kis szereposztás, nem mondom..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #349085 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmklub
Tudom, hogy már nem annyira beszélünk a trailerekről, de mivel...nos nekem ez a kedvencem jólehet, hogy ha kedvenc filmem is (na jó sok egyéb mellett) és persze a kedvenc könyvemis (egyebek mellett).



... re=related

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348595 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Filmklub
Köszi, és igen, a végleges változatra gondoltam. :)
[size=9:1lal2mma](Amúgy én is gondoltam rá, hogy a Filmzene topikba kellene írni, csak gondoltam, ha már itt úgyis szóba került...)[/size]

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348289 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmklub

Ille / Lórien írta: Ha már a trailereknél tartunk, nem tudjátok, hogy A Gyűrű szövetsége és A király visszatér trailerének mi volt a zenéje?

Ez inkább a Filmzene topicba illene. De amire gondolni szoktak a Gyűrű Szövetsége trailerzenéjeként, az Christopher Fieldtől a Gothic Power . A Király visszatér trailer legjellegzetesebb része pedig a Gondor téma egy változata.
Bővebb elemzés pl itt: www.audiblebeauty.net/trailers.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348288 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub

Ille / Lórien írta: Ha már a trailereknél tartunk, nem tudjátok, hogy A Gyűrű szövetsége és A király visszatér trailerének mi volt a zenéje?


Mármint melyiknek?
Ehhez a filmhez két trailer készült, aztán a Két Toronyhoz szintén kettő, a Király Visszatérhez már csak egy.

Válogass ezek közül:

Ez volt az első kifejezetten FotR trailer, emlékszem amikor feltették a lordoftherings.net-re átkozódtam mert újabb realplayer kellett hozzá mint nekem rendelkezésemre állt. Ennek nemtom mi a zenéje.

youtube.com/watch?v=BLuW3gdPUR0

Ez ha mindenigaz a végleges előzetes, ennek nagyrészt a Gothic power c. szám a zenéje, nemtom ki követte el.

youtube.com/watch?v=Pki6jbSbXIY

Lehet hogy volt még másik (én úgy emlékszem mintha lett volna de nem találtam ilyet).

A király visszatér trailernek a Gondor téma volt e zenéje, csak belassítva. Vagy ha nem a Gondor téma akkoris vmelyik filmzenerészlet átdolgozása.

Valamint volt még a két trilogy előzetes amit lentebb linkeltem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348280 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub

Rabyn írta: Más: Ha tudnék helyet szerezni ahol nézhetünk filmeket, de fizetni kéne érte alkalmanként olyan 2-300 forintot (pl a batyi szerintem jó hely lenne de azt ugye bérelni kell) abban benne lennétek? Viszont ez csak úgy működne, hogy ha valaki azt mondja, hogy jön akkor az jöjjön is el.

Nos?


Teljesen jó lenne szerintem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348272 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Filmklub

Rabyn írta: Más: Ha tudnék helyet szerezni ahol nézhetünk filmeket, de fizetni kéne érte alkalmanként olyan 2-300 forintot (pl a batyi szerintem jó hely lenne de azt ugye bérelni kell) abban benne lennétek?


Igen. Szerintem így működőképes lenne a dolog.

Ha már a trailereknél tartunk, nem tudjátok, hogy A Gyűrű szövetsége és A király visszatér trailerének mi volt a zenéje?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348239 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub

Gandalf írta: Egy nagyon régi film nagyon régi trailere. A maiakal nem veheti fel a versenyt, de engem anno a moziszékhez szögezett (a trailer is, a film is):

youtube.com/watch?v=XE9sQ5vj1IQ


:sír:

Ah, klasszikus, hatalmas, micsoda színészek!
/Dreamer elolvad/

Mindenki más, aki egy kicsit is szereti a vámpíros témát:

The Hunger

1983-as film, nívós szereplőkkel, semmi romantikus badarság, hanem az öröklét és az egyedüllét igazi tragédiája. Megrázó, nagyon.

IMDB.: imdb.com/title/tt0085701/

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348220 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmklub
Egy nagyon régi film nagyon régi trailere. A maiakal nem veheti fel a versenyt, de engem anno a moziszékhez szögezett (a trailer is, a film is):

youtube.com/watch?v=XE9sQ5vj1IQ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348213 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub
Eléggé gyanús ez a 30 napnyi éjszaka..A producer Sam, a jó öreg Sam, a Pókember készítője. Na meg a főszereplő..Yech..Ettől mondjuk még akár jó is lehet.
A Muse a végén nagyon jól jön.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348209 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub
Szerintem ez a trailer is meglehetpsen hangulatos, bár lehet, hogy a film csak amolyan Penge szintű...

youtube.com/watch?v=c5Q3PdT6GFQ

Meg itt egy másik, ennek a filmnek van újabb előzetese de az korántsem ennyire jó.

youtube.com/watch?v=hX773fMkS90

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348196 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Alyr Arkhon írta: Alig hiszem, hogy reális vetélytársak ha egyszer a Csillagpor már most a mozikban van, a Golden Compass meg még messze.
(ha anno elég volt egy hónappal csúsztatni a GyUt hogy ne zavarjon be a HP bevételeibe, akkor ez a két hónap bőven elég)

Szerintem nem egy kategóriában gondolkodunk, én nem a mocskos anyagiakra gondoltam (egyébként még nagyobb a távolság a két film között időben, ugyanis a Csillagpor augusztusi rilíz, csak nálunk csúszott csekély két hónapot).
Én arra vagyok kíváncsi, hogy minőségben hozni tudja-e a Csillagpor szintjét, ami elég magasra tette a mércét szerintem - mondjuk nem csoda, tekintve, hogy Gaiman adaptáció (egyébiránt sajnos nem is lett pénzügyileg sikeres a film, lehet okolni a rossz marketinget vagy keresni más bűnbakokat, ennek ellenére a kritikák ódákat zengtek róla, sokan már az év meglepetésének kiáltották ki [amire sanszos, de én még nem fognám rá ennyire egyértelműen]).

Ha már itt tartunk: Final Fantasy VII - Advent Children

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348176 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub

cortez71 írta:

Kincső (Thilanna) írta: de jó lesz ez, úgy tűnik :)

Mindenesetre egy nagyon erős vetélytársa már van (Csillagpor). Kérdés, hogy azt le tudja-e nyomni :P


Alig hiszem, hogy reális vetélytársak ha egyszer a Csillagpor már most a mozikban van, a Golden Compass meg még messze.
(ha anno elég volt egy hónappal csúsztatni a GyUt hogy ne zavarjon be a HP bevételeibe, akkor ez a két hónap bőven elég)

Kincső: thx a nevet, de amit írtam ettől még ál, általam ismeretlen okból az aletiométer nevet simán golden compassra szinkronizálzák újra az amcsi előzetesben. Nemtecc. (viszont végre látszanak daimónok ami az ezelőtti trailerekből hiányzott)

Snuff: okéoké. Bár fenntartom, hogy jó filmnek is lehet semmitmondó trailert csinálni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348164 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Filmklub

Alyr Arkhon írta: Nem is azt kértem, hogy kedvenc filmetek trailerét tegyétek be [...]

Izé, más trailerek nem nagyon maradnak meg, csak ha tényleg jó, de akkor általában a film is, üdítő kivétel a HP. :) De mások úgy látom, bőven eleget tesznek a kérésnek.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348156 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Kincső (Thilanna) írta: de jó lesz ez, úgy tűnik :)

Mindenesetre egy nagyon erős vetélytársa már van (Csillagpor). Kérdés, hogy azt le tudja-e nyomni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348154 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Filmklub

Alyr Arkhon írta: Igazából ugyanis nem iránytű hanem jövőbelátókészülék és valami szép bonyolult neve van


aletiométer (bár a magyar helyesírásban most nem vagyok biztos...) és nem jövőbelátó, hanem igazmondó készülék, amivel szimbólumok alapján lehet kommunikálni ;)
és olvassátok el a könyve(ke)t, ha tehetitek! :D (sajna én csak angolul tudom kölcsönadni... ;) )

szerk. megnéztem a trailert... Lyra túl szép az én elképzelésemhez :D pontosabban túl tiszta, mmint még a Jordanos részeknél mikor még nem kéne... :P (viszont van a trailerben egy villanásnyi Oxford :D okéoké, nem sznobulok... :oops: ) de jó lesz ez, úgy tűnik :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348153 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub

Sil írta: Ha már trailerek, itt egy elég ígéretesnek tűnő film, a Golden Compass (a Philip Pullmann-féle Sötét Anyagok trilógia első kötetéből készült):
www.apple.com/trailers/newline/thegoldencompass/
Lementhető verzió (Large, 30,1 MB):
katt ide
A hazai premierje december 13.
Hivatalos oldal:
www.goldencompassmovie.com/


Magyarul a könyv Északi Fény címmel jelent meg, nem rossz sztori (bár nekem nem jött be túlságosan) ami érdekes a trailerben, hogy az Arany iránytű nevét simán átszinkronizálták.
Igazából ugyanis nem iránytű hanem jövőbelátókészülék és valami szép bonyolult neve van, amit még nyáron ugyanebben a trailerben ki is mondtak, most meg ugyanazon a helyen anyit mond a bácsi h "This is the Golden Compass"
Fura.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348148 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
Arra gondoltam, hogy mivel úgy néz ki nem nagyon tudunk helyet szerezni ahol nézhetünk filmeket (bár nálunk még mindig elfér 10-15 ember) ezért mi lenne ha a közös filmnézéseket is itt beszélnénk meg. Szóval például ha kijön a HP következő része és azt közösen néznénk akkor itt beszélnénk meg, hogy mikor hol.
Erre a trailer nézések közben jöttem rá:)

Más: Ha tudnék helyet szerezni ahol nézhetünk filmeket, de fizetni kéne érte alkalmanként olyan 2-300 forintot (pl a batyi szerintem jó hely lenne de azt ugye bérelni kell) abban benne lennétek? Viszont ez csak úgy működne, hogy ha valaki azt mondja, hogy jön akkor az jöjjön is el.

Nos?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348143 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmklub
Ha már trailerek, itt egy elég ígéretesnek tűnő film, a Golden Compass (a Philip Pullmann-féle Sötét Anyagok trilógia első kötetéből készült):
www.apple.com/trailers/newline/thegoldencompass/
Lementhető verzió (Large, 30,1 MB):
katt ide
A hazai premierje december 13.
Hivatalos oldal:
www.goldencompassmovie.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348142 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub
Ha meg akarjátok nézni a Múmia visszatért nem vagytok épelméjűek :D

Egyébként a GyU-nál nem véletlenül írtam trilogy trailereket, ugyanis ezekre gondoltam:

Egyedik

Kettedik

Az első, ha jól emlékszem több mint egy évvel az első film előtt jelent meg, a második asszem 2001 márciusában.
Régi LOTR felirat, filmekbe be sem került jelenetek, meg minden.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #348123 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmklub

cortez71 írta: Más.
Jövőre kerül mozikba a Wanted című képregény adaptációja, s most jött ki hozzá az első trailer, ami - szerintem - nagyon hangulatos lett.
Wanted


Nehogy már egy ilyen jöjjön össze Angeline Jolieval. Legalább engem felkérhettek volna a szerepre... Nem érdekel :evil:

Ezeket a filmeket is, aminek nézegetjük a trailereit, hozzávehetnénk a filmlistre, csak találjunkjunkjunk helyet.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.556 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére