Filmklub

Több
16 éve 11 hónapja #348102 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Acho írta: Hát igen. A GyU trailerei nagyon jók lettek, az tény... :)

Sőt, a harmadik filmet fölül is múlja a trailer... Ez az a rész, ahol jobb szeretem csak a trailert nézegetni :D
Az a bizonyos kultikussá vált 300 trailer
Mondjuk, ez a trailer baromi jó lett, viszont ehhez képest a film megint csalódás volt, mert maga az előzetes minden jó jelenetsort lelő, a moziban meg csak az ezeket összekötő sallangot láthatjuk újdonságként. Kár érte.

Más.
Jövőre kerül mozikba a Wanted című képregény adaptációja, s most jött ki hozzá az első trailer, ami - szerintem - nagyon hangulatos lett.
Wanted

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348099 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmklub
Hát igen. A GyU trailerei nagyon jók lettek, az tény... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348093 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub
Nem is azt kértem, hogy kedvenc filmetek trailerét tegyétek be (ez esetben részemről magas labda volna az összes GyU trailer, különösen az első két trilogy), hanem hogy függetlenül a filmtől kedvenc trailereteket.
(vagy ami nem kedvenc de - függetlenül a filmtől - különösen jó vagy különösen rossz)

Ím egy példa, a méltán elfeledett és borzasztóságos Múmia visszatér nagyon is élvezetes trailere. (a zenéje a FF Coppola féle Drakulából van)

youtube.com/watch?v=7mrQOB9t7lA

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348086 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Filmklub
Az én egyik kedvencem a HP és az azkabani fogoly trailerje, habár elég sokan láttátok szerintem, belinkelem, szerintem egyébként jobb lett, mint a film összességében. Szerettem, amikor a HP filmek szorosan követték a cselekmény mindenféle kreatív eltérések nélkül.
youtube.com/watch?v=oJmZT6en7eU

Aztán elkezdtem keresgélni a jobb filmek trailerei közt, hogy melyik tetszett jobban, melyik kevésbé, de a trailerek többsége igazából a teljes film megnézése után nyertek értelmet.
Ilyen a Titkos ablak ( youtube.com/watch?v=e5PWbTseMx0 ) és ilyen a Memory ( youtube.com/watch?v=AnZboieqSm0 ).
Keresgéltem tovább, de nem találtam meg több olyan filmnek sem a trailerét, amelyek a kedvenceim közé tartoznak. Esőember, Úton hazafelé, Ollókezű Edward. A youtube-on sok rajongói változat terjeng, és nem tudom eldönteni, melyik az igazi, mert ezek közül egyiknek sem láttam a trailerét, csak gondoltam, e topik kapcsán megnézem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348082 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Filmklub
Virágok völgye trailer

Nekem ez az egyik kedvenc trailerem. Szerintem nagyon jó, a zenéje meg sok helyről ismerős :D , de megunhatatlan...

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348078 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Thereon írta: (Kérés: ha valakinek megvan a zenéje, vagy tudja mit játszanak a trailer alatt, kérem szóljon.)

Tessék

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348069 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmklub
Trailer terén egyik sem borzasztó. A film már más tészta. Csukjátok be a szemeteket és hallgassátok úgy végig. A zenével semmi gond, márpedig a trailerek 50%a azon múlik (nálam)

Monstanság jó trailer (ha a film lehet, hogy borzalmas lesz) szerintem ez:

www.apple.com/trailers/disney/na ... s/trailer/

Ott is az alsó. (Kérés: ha valakinek megvan a zenéje, vagy tudja mit játszanak a trailer alatt, kérem szóljon.)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348064 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmklub

Alyr Arkhon írta: Ha van kedvenc előzetesetek, ami nagyon jó vagy szörnyen béna, vagy sokkal jobb mint a film amihez készült, esetleg sokkal rosszabb, linkeljétek, véleményezzétek.

Ez szerintem überelhetetlen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348062 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Filmklub
Ld még:

www.apple.com/trailers/lions_gate/sawiv/


Egyébként ezennel, ha szabad ilyet, szeretnék elkezdeni egy trailergyűjtős vonulatot itt a filmklub topikban, én ugyanis saját műfajnak tekintem a trailert (filmelőzetest).
Ha van kedvenc előzetesetek, ami nagyon jó vagy szörnyen béna, vagy sokkal jobb mint a film amihez készült, esetleg sokkal rosszabb, linkeljétek, véleményezzétek.

Rögtön el is kezdem eggyel, szerintem borzasztó, bár a témára láttunk már igen jó feldolgozásokat is:

www.apple.com/trailers/independe ... s/trailer/

Már a '90es évek közepén is élethűbb játék-átkötő videókat csináltak számítógépre mint ez.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348061 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Filmklub
Nem, van fűrész négy is, bár nemtudom, kint van-e már. :) Hát én az első rész után nemigen mentem egy évig mélygarázs és szekrény közelébe. :D Amúgy nem rossz, de a további részeitől megkíméltem magam inkább. :P Úgy tűnik, gyengék nekem az ilyesmihez az idegeim. :D D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347958 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Filmklub

norbikk írta: És hamarosan megnézem a 4. részt is, már alig várom. :D

A negyedik rész az nem az, ami a Fűrész alkotóitól van és kb. minden régi Fűrészes poént ellőnek benne, de a címe mégsem Fűrész IV, csak a rajongók gúnyolják annak? :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347956 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Filmklub
Ó nekem tetszett a Fűrész triológia. :)

És hamarosan megnézem a 4. részt is, már alig várom. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347935 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Filmklub
Nem tudom, mennyire lesz off, de most láttam a Fűrész III-mat és iszonytató... Az első két rész semmi volt ehhez képest, nem is értem, anyám hogy bírt rávenni, hogy nézzem meg. Ha ti is hasonló sorsra juttok, bármi is történjék, ne egyetek a film előtt, mert belőlem majdnem kijött a szülinapi torta rámeső része...
Egyébként az első részét a horror kedvelőinek mindenképp érdemes megnéznie, a második gyengébb volt.
Alapvetően nem szeretem az ilyen filmeket, de ez nem az a tipikus horror, nem gyilkol, nem szellemesdi, egyszerűen hátborzongató.

De inkább azért valami kedvesebbet nézzetek. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347528 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
Nálunk olyan 10 (szűkösen 15) elfér, de akkor előtte ki kell paterolnom a családot.

November valamelyik szombatja? (17-e kivételével)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347462 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub
Nálam max három ember fér el, de szerintem ennél azért többnek van igénye videózni :D .

Nagy lakással rendelkezők? :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347451 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmklub
Szolgálati közlemény

A topic gazdája mostantól Rabyn. Sok sikert kívánunk a munkájához.

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346834 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
helyszínt még mindig nem tud senki?
Szerintetek egyetemeken nem lehet bekérezkedni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346822 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Filmklub
Gilbert Grape-et, Jó reggelt Vietnámot meg ilyesmiket láttam mostanság. Azelőtt sosem, pedig egyik se tegnap készült. Azt hiszem, sokmindenről lemaradtam :)
Benny és Joon nagyon édes, szeretem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346729 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Filmklub
Ma néztem a Casanova remake-jét és nem nagyon tetszett, maga a történet jó lenne, csak unalmasra sikerült a film. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346728 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub
Még van esélyetek, bitangok!
Igaz, baromi kicsi és nehéz, de..:

DUNA Televízió: október 27. Szombat, 1:50

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346726 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Filmklub
Hujuj, meneküljünk Círdan elől :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346722 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmklub

Esgal írta: ki látta végül?

naná, hogy elfelejtettem... váhh

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346708 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
én nem láttam. Viszont volt délelőtt a benny és joon:) Sajna csak a végét csíptem el.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346705 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Filmklub
Na, tegnap este volt a Dunán. ki látta végül?
akartok beszélni róla? :twisted:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346384 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Filmklub

Esgal írta: ugyan nem szoros értelemben vett filmklub, de. párral ezelőtt szó volt az ötödik pecsétről. nos, a héten lesz a tévében, most hirtelen megnemmondom, hol és mikor, www.port.hu , aki teheti, nézze meg.


:megolel:

Igenigenigen! Nézzétek, különben rátok küldöm Círdant!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346383 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Filmklub
ugyan nem szoros értelemben vett filmklub, de. párral ezelőtt szó volt az ötödik pecsétről. nos, a héten lesz a tévében, most hirtelen megnemmondom, hol és mikor, www.port.hu , aki teheti, nézze meg.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346373 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Filmklub

telcontar írta: Amiről azonban most beszámolok: nemrég értem haza a moziból, ahol a Stardust (Csillagpor) bűvölt el. Gaiman írta az alapsztorit és nem csalódtam benne. Nem akarok semmit lelőni, de azt mondom, nézzétek meg, mert magával ragadó tündérmese, igényes és szellemes megoldásokkal, remek színészi alakításokkal, gyönyörű zenével. rdemes kettesben, a párotokkal menni, ha megoldható.
csillagpormozi.hu


Erre vártam! Hogy végre valaki "személyesen" belemondja az arcomba, hogy jól sikerült! :P

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346371 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Filmklub
Sokan közületek ismerhetik Neil Gaiman munkásságát, ha máshonnan nem, hát az én felolvasásaimból, amelyet elég sokszor elkövettem már. Ő a modern (Tolkien utáni) angol fantasy irodalom leginkább elismert alakja. Most két olyan mozifilmet ajánlok, amely hozzá kötődik.

Novemberben kerül a moziba a Beowulf (megvan a tolkieni kapcsolat, ugye?), illusztris rendezővel és szereplőgárdával, Neil Gaiman jegyzi a forgatókönyvet.

Amiről azonban most beszámolok: nemrég értem haza a moziból, ahol a Stardust (Csillagpor) bűvölt el. Gaiman írta az alapsztorit és nem csalódtam benne. Nem akarok semmit lelőni, de azt mondom, nézzétek meg, mert magával ragadó tündérmese, igényes és szellemes megoldásokkal, remek színészi alakításokkal, gyönyörű zenével. rdemes kettesben, a párotokkal menni, ha megoldható.
csillagpormozi.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346068 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmklub
Egy kicsit elvontabb, de felettébb elgondolkodtató film: Ördögűzés Emily Rose üdvéért. Egyáltalán ne gondoljatok bigott vallási, vagy esetleg teljesen horrorfilmre... egy igaz történet alapján készült, némileg természetesen megváltoztatva, de egy nagyon tanulságos történet. Mindenkinek szeretettel ajánlom!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345772 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Filmklub
nem tudom, szabad-e még filmet ajánlani.

Homoki Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig

egyszerűen gyönyörű! A gemenci-erdőt muatatja be, tavasztól őszig- vadvilág, növények. Csodálatosak és meghatóak a felvételek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.974 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére