Gondolatok

Több
21 éve 5 napja #140701 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Gondolatok

Aeglos írta: A tél a legjobb. Olyan jó hazamenni a lámpafényes lakásba egy hideg téli nap délutánján amikor sötét van és szemerkél a hó. Jó szánkózni és síelni is. Jó várni a karácsonyt. Az ősz az évszak amely helyet készít a télnek. Ugyan úgy ahogyan a tavasz a nyárnak. Én ezért szeretem


Egyet értek veled, Aeglos! Én is a telet szeretem a legjobban :) mondjuk ehhez nálam a korizás is hozzájárul, hisz itt csak télen van pálya :(

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140613 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rayan írta: Ősz lenni nem rossz. Ősz lenni a legszebb évszak =) (A tavasz után persze.)
És nem kell feltétlenül melankóliába esni!
Emlékszem egy tavaly novemberi hétre, mikor 20-25 fok volt. Hihetetlen, hogy meleg szél fújt kint a Szigeten, és kajakra nem fáztunk.
Az egyik legkedvesebb dolga a természetnek, hogy elképesztő meglepetéseket tud okozni.


ilyen peldaul a beiratkozas az egyetemre, sorbanallas a TO elott, szaunazva...
Golyakat beiratni, pacsiztatni dekanbacsival ß)))
Sulikezdes.... elso ZH-k...

Zsenialis az osz....

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140562 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gondolatok
Igen, Rabyn!!
Minthogy a mátrixvan is mondják:
"Az ember legerősebb, és leggyengébb pontja, a remény!"

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140530 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én inkább a telet, meg a nyarat szeretem. De az a tél, amin alig esik hó az inkább lehangpló. :(

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140529 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Tényleg a remény hal meg utoljára?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140447 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Gondolatok
A tél a legjobb. Olyan jó hazamenni a lámpafényes lakásba egy hideg téli nap délutánján amikor sötét van és szemerkél a hó. Jó szánkózni és síelni is. Jó várni a karácsonyt. Az ősz az évszak amely helyet készít a télnek. Ugyan úgy ahogyan a tavasz a nyárnak. Én ezért szeretem

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140435 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ősz lenni nem rossz. Ősz lenni a legszebb évszak =) (A tavasz után persze.)
És nem kell feltétlenül melankóliába esni!
Emlékszem egy tavaly novemberi hétre, mikor 20-25 fok volt. Hihetetlen, hogy meleg szél fújt kint a Szigeten, és kajakra nem fáztunk.
Az egyik legkedvesebb dolga a természetnek, hogy elképesztő meglepetéseket tud okozni.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140267 Írta: Brigante
Brigante válaszolt a következő témában: Gondolatok
Sziasztok!

Hát az biztos, hogy nehéz levélben elsőre megérteni a másikat.
Namarie annak pedig különös képpen örülök, hogy nem bántottalak meg! :wink:
Nem lett volna szívem ilyen gonoszságot tenni senkivel se.

Más: az ember mindig elveszit valakit, valamit (sajnos). Ezek mindig fájó dolgok, de szerintem úgy is elmennének mellőletek az emberek.

Ehez sajnos nincs köze se az ősznek, se télnek. Ezt csak az idézi elő, hogy az emberek változnak és mozognak!

No most megyek dolgozni:
Mindenkinek kellemes ősszi borongós hagúlatot kívánok :twisted:

Brigante

"... Amit elképzeltünk, arról soha sem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140120 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok

Brigante írta: Sziasztok!


Igy hát bocsánatott kell kérnem, ha megsértettem valakinek az érzelmeit. :oops:



Kedves Brigante!

Az én érzelmeimet nem sértetted meg, nyugodt lehtsz. Az, hogy fölkavartál bennem dolgokat, nem a te hibád, mint ahoogy az sem, hogy nem a legjobbkor tetted fel a kérdést. /legalábbis számomra/. A kérdés amúgy jó, helyénvaló.

Annyit azért észrevettem, hogy egy fogalom kettőnk számára nem azonos jelentést takar, de ez könnyen tisztázható.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140086 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gondolatok
Sziasztok!

Ahogy olvaslak Titeket úgy döbbenek rá, hogy mennyi mindent elveszítettem önmagamból. Régen én is rácsodálkoztam minden apróságra, egy érdekes felhőfoszlányra, a beton egyik repedésére vagy egy pocsolya csillogására. De az utóbbi évben elfelejtettem ÉLNI. A fejemet kitömték az ócska, együgyü gondolatok és, mikor azt hittem ÉLEK, csupán csak éltem. Egy csomó mindent elveszítettem.
Minden évszaktól várok valamit és szívesen lecserélném egy-két tulajdonságát, pedig a szívem mélyén tudom jól, hogy anélkül már nem lenne az igazi. Mint a mogyoró csoki nélkül, hiába szedegetem ki belőle örökké a szemeket. Az ősz szorongást hoz. Szorongok a buszon, a padban, otthon és este elalvás előtt. De azért az iskola is jó (->Rabyn :) ). Télen a hó. Imádom a havat. Elhatározom, hogy ma nem fogok csurom vizesen haza menni, de a vége mindig az lesz. Tavasszal én elfáradok úgy mindenben és nem kelt életre már más csak Nyár. De mégis inkább a Szeptember az én hónapom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140003 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én annyira nem szeretem az őszt. Talán éppen azért mert elmúlik a nyár. Minden évben ősszel vesztek el valakit. (tavaly speciel 2-3 barátom tűnt el két hónap alatt az életemből) ezért mindig félek az ősznek ezen részétől, mindig félek, hogy az ősz elvesz tőlem valakit. De ugyanakkor szép is. Visszatérnek a kávéházba járásos idők, a felmegyünk egymáshozmert ott meleg van! A színek, a kirándulások. És nekem még a suli is. Mert akármenyit is szidom nekem szükségem van rá, hogy rendszere legyen az életemnek. Reggel amikor megyek a suliba van egy rész Aquincum és Kaszászdűlő között ami ilyen holt rész. Télen és ősszel ott egy lápszerűség van, köddel meg mindennel (tisztára holtlápnak tűnik) Nyáron pedig hobbitfalvává válik mert dimbes dombos. És azért is szeretem az őszt, mert ekkor van nagyon sok barátom születésnapja. Szeretek nekik ajándékot csinálni. Ilyenkor indul újra a színházi szezon, ilyenkor több időm van olvasni, írni. Csak ne lenne reggel olyan hideg!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139946 Írta: Brigante
Brigante válaszolt a következő témában: Gondolatok
Sziasztok!

Hát elöször is a kifestésröl:
Nem tudsz olyat kihangsúlyozni magadból ami nincs benned!
Seki se mondta, hogy használj festékszórót. De egy szép hangultaos sminknek azért van csábereje.

Egy lányba tényleg nem a külső számít. Ahogy a Nagy könyveben meg van írva "...lehet a külso csinos ha a belső csintalan...".
Erről azthiszem mesélhetnék. A lényeg mindig az ami a benned van ( hidd el az kint is látszik).

Igy hát bocsánatott kell kérnem, ha megsértettem valakinek az érzelmeit. :oops:

Egy barátság- kapcsolat kialakulásában lehet, hogy a külső számít először, de késsőbb sokkal többet számít amilyen tényleg vagy.

Buli: Nagy Zajos Hely nem egyenlo bulival ( szerintem). Jobban szeretek én is beszélgetni, iszogatni ahol a társaság tényleg együtt van. Táncolni stb....

November: olvasta valaki a Fridrich Niczhe: Elhagyatva címu versét?
Szomorú egy évszak, de mégis kedvelem.

No sziaszok:
Brigante

"... Amit elképzeltünk, arról soha sem szabad lemondani."
Clive Barker - Korbács

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139935 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondolatok
Soha olyan élményben mint az 1993-as tavasz nem volt részem. Akkor a természettel együtt én is újászülettem.
Az ősz nálam szinte mindíg rosszul jön ki.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139919 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
A halál mindig hordozza az élet reményét is. Az ősz a feltámadás ígéretét, és a téllel együtt a türelemre tanít. Dolgok elmúlása szükségszerű, mert enélkül semmi új nem születhetne.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete - 21 éve 1 hete #139860 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok
November: életem első fórumos találkozója...

November: csak egy nappal késtem le a születésemmel.

November: Köd, eső, szél. Mindaz a piszok amit az ember évezredek alatt felhalmozott, elhalványul. A színek valótlanul harsányak a szürkés-nedves háttér előtt. A szél régmúlt idők illatát hozza...

November: Megváltoznak a csillagok.

November: Érezni az elmúlást, s benne a remény csíráját. Reményét egy majdani újjászületésnek, mely után semmi sem lesz az ami volt.

November: A világ meghal egy kicsit. Elmúlik belőle valami ami sohasem tér vissza, hiába keressük aztán tavasszal.

Nem véletlenül az ősz a kedvenc évszakom...

"Elmúlás nélkül nincs kiteljesedés..."

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139826 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gondolatok

Tinfang Warble írta: Ősszel pedig az ember beleszeret a melankóliába.


A szívemből szóltál.

Szeretnék Veletek megosztani valamit:

1998 október. Szerelmi kétségek, depressziógyanú, célvesztettség. Aztán egy barát a kezembe nyomja a Dead Can Dance-összest 6 kazettán. November. Minden nap Gödöllő-Budapest táv az autópályán. Dead Can Dance szól. Hetekig. Rendbejöttem.

Azóta imádom a novembert - s milyen különös ajándéka a Jóistennek - a november is szeret engem. Mert azóta is történt már csoda novemberben.

Az ősz az elmúlás - és az újjászületés reménye. A gyertyák lángja Halottak Napján a temetőben. A reggeli nedves köd, amit oly kevesen szeretünk...
A jellegzetes "füstillat" a levegőben - az ősz körbeölel, s ha közel engeded magadhoz, megszereted. Ha félsz tőle, egy életre gyűlölni fogod.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139819 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ha a múlt héten kissé arrogánsabb voltam a kelleténél, bocsánat, de elég ócska egy állapotban voltam...

Nekem pont ez a szeptamber eleje, október közepe a legkedvesebb időszakom Minden aranylik, a természet csakúgy ontja a termékenység érzését, de ugyanakkor benne van a levegőben az elmúlásra való emlékeztetés. magamban ezt az időszakot egyszer "Arany Ősznek" neveztem el.Az ember ilyenkor elkezd befelé figyelni, megnyugodni, és valahol megbékélni is - önmagával és a világgal is...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139818 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én nagyon szeretem az őszt is, mint minden évaszakot, mert mindegyik gyönyörű valamiért. A tél azért mert fehér, szikrázó jégcsapot varázsol a hajadba, vagy éppen sóvirágot a nadrágod aljára. Ha rálehelsz az amúgy dög unalmas busz ablakára, egész kis virágoskertet fest rá a hideg. Jó érzés hajnalban elsőként belelépni a pocsolyába, és összetörni a hajszálvékony jéghártyát, vagy ránevetni a mulatságosan didergő galambokra, és az éppolyan szürkén fázó emberekre. Jó volt tavaly az öcsém segítségével belezuhanni a méteres hóba, holott egy egész busznyi ember nevetett rajtunk. Ez télen nem számít.
Ősszel pedig az ember beleszeret a melankóliába. Dideregve húzza össze magán a dzsekit, elbúcsúzik a zöldtől, és bámul a ragyogóan sokféle színeken. Vizes cipőben ér haza, és lefagy a lábujja, és fura, hogy újra érzi a hideget, ami nyáron úgy hiányzott, hogy fagyit kellett nyalni. Összeszedi a lepergett falevelet, és zsebrevágja, tudván,hogy úgyis eltörik, de mégis muszáj. Gesztenyét hord a zsebében, abban a kabátban, amit csak ősszel és tavasszal hord, és tavasszal ránevet a még mindig ott lapuló vörös mosolyra. Néha a felhők egész az aszfaltig nyúlnak, néha nem látni melyik,melyik. Máskor meg ragyog a nap, de nem éget, hanem csak kedvesen cirógat. És talán soha nem olyan kék az ég, mint ősszel.
Imádom nézni a Gellért hegy színeit, vagy itthon az erdőt. Vagy a kutyámat, aki ilyenkor a legélénkebb, hiszen nem nyomja sem a meleg, sem a hideg, ezért tőből bekapja a fél karom. Nekem ez az ősz, ezért szeretem ezt is annyira.

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139788 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Gondolatok
hat en is egyetertek a sminkelessel kapcsolatban, de nem tudom miert, en nem tudok kimenni a hazbol annelkul, hogy ne kenjek valamit magamra.... :? talan azert van, mert anyum nem szid erte, sot neha meg o segit nekem a sminkelesben: pl. megmondja, hogy milyen szin allna jol, stb... vagy csak azert teszem mert mar megszoktam? nem tudom... az igaz, hogy sokan mondjak, hogy nem kell festenem magam ahhoz, hogy jol nezzek ki, de en csak ugy erzem jol magam.

az idojarassal kapcsolatban: en a nagyon-nagyon meleget szeretem a legjobban, a 30-35 fokot. eleg erdekes, de tenyleg igy van. sosincsen melegem annyira, hogy ne erezzem jol magam, nem szeretek arnyekba ulni se-ezert sokszor kaptam napszurast is. Mikor meg eljon a tel, siratom a nyarat... eleg furcsa vagyok, mi?

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139776 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Gondolatok

Aeglos írta: Namarie: Teljesen egyetértek veled, hozzátéve, hogy a szépség a természet adománya. Azzal, hogy valaki kifesti magát, azzal valami másra akar majd hasonlítani, holott (sok esetben) az önmegvalósítás lenne a célja. Szerintem mindenkinek az áll a legjobban (hajszín, bőrszín) amivel született. Lehet, hogy első látásra sokkal csábítóbb, ha valakinek ki van húzva a szeme feketével. Vagy nagyon vagány a szénfeketére festett haj, de egy idő után már nem ez számít....

Érdekes, amit írtál, Aeglos. Mostanában elég ritka (legalábbis én nem sok ilyen embert ismerek), hogy a fiúknak nem a külső a fontosabb, hogy vki milyen jól néz ki.

Az idővel kapcsolatban: Furcs,a hogy épp hétfőn kezdődött a hideg időszak és szombatra lett vége. Olyan, mintha az iskola miatt lenne; persze lehet csak "véletlen" is. Én az őszt szeretem legkevésbé, de az esőben kint lenni nagyon jó. :wink:

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139543 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szerintem mindenki döntse el, kifesti-e magát, hosszú távon teljesen mellékes, nem hiszem hogy egy hosszabb ismeretség után csalódást jelentene ha egyszercsak meglátnánk valaki festés nélküli arcát. Rövid ismeretség után smink nélkül is új arcait ismerjük meg.

Én nagyon szeretem a hideg esős és szeles időt. Nem csak kandalló mellől nézni hanem kint sétálni...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139509 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
én nem mondom, hogy ezzel, vagy azzal értek egyet a témában. Mindenki úgy csinálja, ahogy jól érzi magát, hiszen ez az igazán fontos. Valahogy nyugodtabb vagyok, ha nincs rajtam semmi, mármint make-up. nem azért, mert az önbecsülés az egekre rúg.

Most mondok valamit: nem tudom, hányan vannak göndör hajúak köztetek, de akiket én ismerek, azok esetében nagyon kevesek voltak képesek felismerni, hogy az természetes göndör...akinek meg netán természetes vörös is, azt még le is pocskondiázták. Muris, de igaz, hogy az enyém néha magától! bevörösödik... volt, aki szentül meg volt róla győződve, hogy festetem, és alig várta, mikor lesz újra vörös.

Melyanna: nem azt mondtam, hogy MINDENKI estében álcának tartom a festéket!!!!!!! Csak azt, hogy a SAJÁT MAGAM esetében. Honna venném ahhoz a merszet, hogy más vonatkozásában ilyesmit kategorikusan kijelentsek???

Ezt sokan nehezen értik meg, de tényleg így van, aztán jön a nagy meglepi, hogy milyen liberális tudok lenni dolgokban, meg néha az ellenkező irányú , hogy milyen konzervatív más dolgokban...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 2 hete #139472 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szükségesnek tartom leszögezni,h a make-up-témában Melyannal és Darkyval értek 1et.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139447 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gondolatok
Aiya,

én festem magam (Namarie, szerintem te pontosan emlékszel, hogy hogyan). A táborban képes voltam korábban kelni, hogy nyugalomban elvégezhessem a kb. 10 perces műveletet... :wink:

S hogy miért teszem mindezt? Mert nagyon jól érzem magam tőle - hozzá kell tennem, hogy extrém világos bőröm van, tehát nem is árt neki némi egységesítés. Ráadásul nagyon régóta csinálom (kb. 12-13 éve), tehát hozzá is szoktam.

Való igaz, smink nélkül "kicsit" másként nézek ki (leginkább, mint egy kisfiú :lol: ), de nem vélek "festetlenül" megjelenni, a táborban, valamelyik éjjeli túrán láthattatok is így (még a szemüvegem is rajtam volt, kontaktlencse helyett). De nem tartom "elmaszkírozásnak" a műveletet, és nem tartom "maszknak" a látható festéket.

Úgy érzem, én így vagyok ÉN, kiegyensúlyozottan és - viszonylag - megelégedetten.

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139435 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Gondolatok
Namarie: Teljesen egyetértek veled, hozzátéve, hogy a szépség a természet adománya. Azzal, hogy valaki kifesti magát, azzal valami másra akar majd hasonlítani, holott (sok esetben) az önmegvalósítás lenne a célja. Szerintem mindenkinek az áll a legjobban (hajszín, bőrszín) amivel született. Lehet, hogy első látásra sokkal csábítóbb, ha valakinek ki van húzva a szeme feketével. Vagy nagyon vagány a szénfeketére festett haj, de egy idő után már nem ez számít....

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139405 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ez igaz, de már megint nem mondtam végig, amit gondolok.

Számomra azért álca, mert csak pillanatnyilag szépít meg. elég éles különbség van aközött, amikor rajtam van valami , és a natúr arcom közt, holott, ha nagyon ritkán használok sminket, akkor is diszkréten. Most gondold el: mi van, ha valaki csalódik ezért? Most csapjak be bárkit? Ráadásul nem is szeretem, mert egy csomó mindentől ég az arcom.

Más: a földi szépségnél múlandóbb dolog nincs. " A szépség igazsága helyett keresd az igazság szépségét".

ez nem jelenti azt, hogy szükségét érzem magam elhanyagolni...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139374 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Gondolatok

Namarie írta:
A lényeg: festéssel nem azt mutatom, amilyen valójában vagyok, / egyszer úgyis lekerül, meg fölösnek tartom vele kínlódni, mivel nem igazán látom, amit csinálok/


Szia Namarie

Miért ne mutatnád a festéssel azt, aki vagy? A festés nem takar el, csak kiegészít, megszépít, változatossá tesz. Egy eszköz a természettől, hogy kiéljük fantáziánkat. Gondolj bele. Amióta világ a világ, az emberek kifestik magukat.

Üdvi

D.

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139253 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Lehet a lánynak nem a tanulás, hanem a családalapítás a vágya....és azért fázol, mert a 40 fok után hirtelen a fele lett....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139245 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nálunk van egy lány aki kijelenette, hogy ha nem veszik fel majd a főiskolába akkor férjhez megy. Már most jönnek hozzá a kérők.. Furcsa.. Én sose akarok férjhez menni. Ha valaki szeret ahhoz nem kell papír hogy együtt neveljük a gyerekeinket! Egyébként én se festem magam. a suliban nem is szabad-) MEg béna is vagyok hozzá-)) Ami még érdekes dolog: A mostani kilencedikesek.. Olyan nagyon rondán beszélnek.. Nemtudom mért.. És amit nem értek, hogy mitől van ilyennagyon hideg! nagyon bennem volt hogynma kabátot kéne venni..(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139188 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok

Penngaladiel írta:

Rabyn írta: Pen: Sajnos ismerek pár ilyen esetet. ÉS ha ugy vesszük az is a csaj döntése, és mégsem. Ha voltál már őrülten szerelmes, olyannyira hogy gondolkodni se tudsz hidd el te is megtennéd.

Tudom, miről beszélsz, Rabyn, nem elítéltem a lányt! Voltam hasonló helyzetben... Csak azt mondom, hogy egy ilyen kapcsolatot NEM SZABAD megtartani, ami odáig fajul, hogy a srác azt mondja: "ha nem fekszel le velem, akkor szakítok veled", mert ez zsarolás és manipulálás, nem szeretet... ha meg a másik nem szeret viszont, akkor mi értelme ragaszkodni hozzá?


Egyetértek Pennie - vel, DE: van-e vajon valakinek akkora ereje, hogy nemet mondjon? aki azért fekszik le valakivel, hogy vele maradhasson, az őrülten vágyik a szeretetre, a valakihez való tartozásra. Általában nagyon fiatal, és érzelmileg nem kiegyensúlyozott lányok tesznek így. Én itt a fiúra mondom, hogy ennyire ocsmányul kihasználni a másik szerethiányát- enyhén szólva is aljasság. Tényleg mindig a lányt vagy a nőt ítélik meg, de szerintem azért, mert ha egy nő lefeküdt valakivel, azt be lehetett bizonyítani, lévén fogamzásgátlás nem volt.

Találkoztam egyszer egy lánnyal, akinek egyedi munkája van, és imádja a macskáját Elmesélte, hogy az egyik udvarlóját azért rakta ki, mert azt mondta neki, hogy se munka, se macska. És szvsz jól tette hogy ki rakta. ez az a pont, ahol megkérdezem: más nem kéne? Miért várja el valaki a másiktól, hogy az szabad individuum létére alárendelje magát a másiknak, és ilyen szinten??

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.499 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére