BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 9 hónapja #386073 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végre eljutottam egy kicsit ide is.. hiányoztok. Nagyon. No comment.. "Nyugati tenger, csillagod látom"

Más: nem látom, vagy valóban nincs fönn a tábori szakácsrend?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386071 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Tünde írta: Most volt Mirrand a csigatv-n a táskás játékban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:



:o :P :P És nyert valamit?


nem, csak a közönség volt :) de csak játszik majd :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386070 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Náda írta:

Metaflora írta:

Alyr Arkhon írta: Valami dísznarancs vagy mi.

Nem valószínű, hogy dísznarancs.


tudod,ez a valami még a virággá válás előtt van :P mint a pillangó esetében :D


A lelke szép. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386069 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Alyr Arkhon írta: Valami dísznarancs vagy mi.

Nem valószínű, hogy dísznarancs.


tudod,ez a valami még a virággá válás előtt van :P mint a pillangó esetében :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386068 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:
Fagyaszd le, megyek lottózni! :twisted:


Höhh...megbeszéltük :P

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386060 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Valami dísznarancs vagy mi.

Nem valószínű, hogy dísznarancs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386058 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Missy: nagyon sokat kéne fizetni érte, hogy ebbe én beleharapjak :P


Fagyaszd le, megyek lottózni! :twisted:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386056 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahh...tudtam én, hogy jó helyen fogok érdeklődni :D
Csoki jár a megfejtésért :D

Missy: nagyon sokat kéne fizetni érte, hogy ebbe én beleharapjak :P

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386050 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Itt olyan sok okos ember van...mondja már meg nekem valaki, hogy mi ez^^""""""

araniel.wordpress.com/2009/12/10/mi-ez/

Már vagy 1,5 éve kínoz, úgyhogy nagyon szeretném már tudni :D



Hú egyszer már tudtam ennek a nevét de az rég volt. Valami dísznarancs vagy mi. (határozottan úgy emlékszem, hogy a narancs benne volt, de az is lehet - a saját memóriámat ismerve - hogy csak valami olyan van a nevében amiről a narancs jut eszembe)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386049 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Itt olyan sok okos ember van...mondja már meg nekem valaki, hogy mi ez^^""""""

araniel.wordpress.com/2009/12/10/mi-ez/

Már vagy 1,5 éve kínoz, úgyhogy nagyon szeretném már tudni :D


"C" kategóriás agyat imitáló mutáns kelbimbó.

Amúgy pedig randa egy dög a drágám, de guszta. :lol: Ettél már belőle?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386048 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Itt olyan sok okos ember van...mondja már meg nekem valaki, hogy mi ez^^""""""

araniel.wordpress.com/2009/12/10/mi-ez/

Már vagy 1,5 éve kínoz, úgyhogy nagyon szeretném már tudni :D


Ilyet mi is fotóztunk erdőjárókkal tavalyi KÖMTön, de sajnos a biológusok éppen blicceltek, szóval a rejtély számunkra is rejtély maradt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386047 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt olyan sok okos ember van...mondja már meg nekem valaki, hogy mi ez^^""""""

araniel.wordpress.com/2009/12/10/mi-ez/

Már vagy 1,5 éve kínoz, úgyhogy nagyon szeretném már tudni :D

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386046 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Most volt Mirrand a csigatv-n a táskás játékban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:



:o :P :P És nyert valamit?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386045 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most volt Mirrand a csigatv-n a táskás játékban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386030 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kiadnám január 1-től a lakásomat. 46 nm, csöndes, világos panel az Örs vezér terétől 10-15 percre (Csertő utcánál). Másfél szoba + gardróbhelység, most újítják fel a házat, már a festésnél tartanak, így jól szigetelt. Az ablakok is újak. Bútorozva, mosógéppel, hűtővel. Bérleti díj + rezsi kb. 90 000 Ft / hó. Párnak, két jó barátnak ideális. Ha esetleg érdekel, kérlek írj pm-et vagy e-mailt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #386003 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ja, és aki kitölti, mondja meg, hogy szerinte mik a válaszok a kártyás feladatoknál, mert kíváncsi vagyok :)

Állítás: Ha "efféle", akkor "ilyen".
Kártyák: "efféle" "afféle" "ilyen" "olyan"
Állítás igazságtartalmának ellenőrzéséhez megfordítandó kártyák: az "efféle" és az "olyan". ;)
Indoklás: Hamis az állítás, ha az "efféle" túloldalán "olyan" van, illetve ha az "olyan" túloldalán "efféle". 8-)


Auh... na sajnos, akármennyire szeretnék segíteni ezt a kérdőívet kihagyom (volt olyan órám :D ), ellenben szerintem ismerem a kérdőív lelkes gazdáját :D De nektek sok sikert hozzá :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385979 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én elkezdtem, de abbahagytam, annyira nem tudtam reálisan kitölteni - sorry

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385976 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez egy vicces kérdőív volt:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385974 Írta: Aweriel
Aweriel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Hmm, csak nekem hiányzik az érzelmek közül a szánalom?


Nem, egy kicsit nekem is. Kénytelen voltam együttérzést (és szeretetet) jelölni ott, ahol valójában szánalmat éreztem. O.O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385971 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, csak nekem hiányzik az érzelmek közül a szánalom?
Vicces az a kérdés, amiben valami Baljós árnyak-beli lényekről van szó - mi van, ha valaki azt speciel nem is látta? (Nekem pl ez az utolsó, amit SW-ból láttam, de csak arra emlékszem belőle, hogy kb annyi tartalma volt, mint egy videojátéknak. Összesen nem volt belőle fél perc élvezhető, és abban már a főcím is benne van. Szóval a lények nem igazán maradtak meg belőle, csak az a rendkívül idegesítőre sikeredett Jar-Jar. A jó sci-fit egyébként szeretem, de a SW-ból az eredeti részek sem igazán jöttek be, én inkább trekker vagyok.)
És hogy milyenek a tündék? Hát, szerintem a felsoroltak közül ők a legkevésbé homogén csoport, nagyon sokfélék. Ők nemcsak holmi fantasy-elfecskék, vannak noldák, sindák, vanyák, stb, szerintem nem lehet egy konkrét választ adni erre a kérdésre.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • elte
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 9 hónapja #385969 Írta: elte
elte válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Mint a Gyűrűk Ura rajongóit, szeretnék felkérni mindenkit egy kutatásban való részvételre.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem végzős hallgatója vagyok. A vizsgálatomban arra keresem a választ, hogyan észlelik az emberek a kitalált történetek szereplőit. A konkrét alakok a Gyűrűk Ura és a Star Wars univerzumából származnak.

A részvétel teljesen anonim, és mindössze tíz percet vesz igénybe.

Kérlek, hogy ha felkeltette az érdeklődésedet a téma, kattints a következő linkre:
tinyurl.com/scififantasy

Minden véleményt köszönettel fogadok. Ha tetszik az ötlet, sokat segítenél azzal is, ha elküldenéd a hírt az ismerőseidnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
14 éve 9 hónapja #385926 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: bkv konkurencia:
fc09.deviantart.net/images3/i/2005/151/4...round_by_deviart.jpg

:lol: Ez tetszik! És kik az ellenőrők? És melyik vonal vehető csak Gyűrű felmutatása esetén igénybe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385924 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves kispajtások!

Összegyűlnénk december 5.-én (szombaton) 18:00 órától a Mélypontban egy teljesen kötetlen, MTT-s és MTT-közeli, lényegében szervezetlen mikulásos találkozásra, koccintásra, beszélgetésre.

Ha van kedvetek, gyertek!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385913 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ja, és aki kitölti, mondja meg, hogy szerinte mik a válaszok a kártyás feladatoknál, mert kíváncsi vagyok :)

Állítás: Ha "efféle", akkor "ilyen".
Kártyák: "efféle" "afféle" "ilyen" "olyan"
Állítás igazságtartalmának ellenőrzéséhez megfordítandó kártyák: az "efféle" és az "olyan". ;)
Indoklás: Hamis az állítás, ha az "efféle" túloldalán "olyan" van, illetve ha az "olyan" túloldalán "efféle". 8-)

én már nem emlékszem, miket írtam, pedig kb. 5 perce történt XD
deh valami olyasmi volt a gondolkozásom néhol, hogy az van megadva, hogy ha efféle, akkor olyan, az nincs, hogy ami olyan, az mindenképpen efféle. De lehet hogy abszolút rossz, nem ittam ma még kávét :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385910 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Amooren írta: és egy kérdés: a Born of Hope is lesz letölthető formában? magyar felirat még nincs? a Hunt for Gollam-ot is sokkal jobb volt úgy megnézni :)


Magyar feliratot én még nem találtam, a Born of Hope letölthető mp4 formátumban (405 mega) innen:
www.elodyke.hu/Born_of_Hope___Fu ... aac_hq.mp4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385909 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok!
elnézést, hogy itt kérek segítséget, de egy iskolai feladathoz volna szükségem minél több emberre. Ha van blogotok és egy felesleges negyedórátok, kérlek töltsétek ki ezt a kérdőívet: kerdoivem.hu/kerdoiv/261918486/ nagy segítség volna! köszönöm :)

és egy kérdés: a Born of Hope is lesz letölthető formában? magyar felirat még nincs? a Hunt for Gollam-ot is sokkal jobb volt úgy megnézni :)

"I hope life is good for you.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385894 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
még mindig azoknak akik kitöltötték a pszichótesztet

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385892 Írta: zs.gothpunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #385888 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Ez első sorban a pestieknek szól. Évekkel ezelőtt előjegyeztem az Elveszett Mesék I. - II. -t a Bookline-on.
Sajnos most, pont olyankor küldték az értesítést, amikor nincs rá egy fillérem se.
A könyv 15 ezer forint és december 4.-ig rendelhető.
Ha valakit tényleg érdekel dobjon rám üzentet...

Ardeth

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.333 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére