BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 6 hónapja #387550 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Semmi baj,sejtettem hogy a főváros közelében szokott lenni valahol,és nem vidéken,mennék én szívesen de még sulis korszakomban vagyok,így csak szünetekben lehetséges,talán majd nyáron. ;)

A büntetés részére mit tudtok írni esetleg?
Ha esetleg rajta kapnának ilyesmin? :?

___________
Hm,lesz az RTL-n majd a Gyűrűk Ura trilógia.Láttátok a trailer a tv-ben?:)
Amilyen függő vagyok képes vagyok meg nézni tv-ben is,bár a sok reklám biztos felidegesít majd. :D
De rég láttam már a vágott verziót.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387549 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Missy: ahhoz kicsit messze lakik...

Hamandin: vannak itt ilyenek sokan, és minden táborban van külön erdőjáró rend is. ;) (Illetve újabban természetjáró, mert erdő speciel nincs Szanticska környékén...) De a tavaszi és őszi talikon is szokott lenni kirándulás.


Sil: :shock: Hamandin: Bocsánat, már megint nem néztelek meg kellőképp.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387548 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy: ahhoz kicsit messze lakik...

Hamandin: vannak itt ilyenek sokan, és minden táborban van külön erdőjáró rend is. ;) (Illetve újabban természetjáró, mert erdő speciel nincs Szanticska környékén...) De a tavaszi és őszi talikon is szokott lenni kirándulás.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387546 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta:
Közületek ki szokott ha jó idő van (tán ha esőzik is) túrázni egyet?
Úgy értem,nem család stb.
Én pl. elég sokszor van rá alkalom hogy sokszor elballagok jó messzire,át a határokon,más városba,elhagyva a repteret,át a mezőkön,szántóföldeken,aztán amikor eljutok a megfelelő helyre,kis tábortüzet rakok. :)

Ha most engem elkapnának ezzel,hogy tüzet gyújtok,megbüntetnek?:S
Mert ugye nem gyújtogatni megyek oda,hanem a tábortűz miatt,tehát nem akarok én semmit felgyújtani.

Szerintetek?


Azt nem tudom, bár szerintem nem mindegy hol raksz. De szerintem kukkants át a Kósza Kommandó topikba(a Magyar Tolkien Társaság témái közt találod), most március hetedikén(vasárnap) lesz egy túra, gyere Te is! ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387544 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Hamandin:
Szükség lesz lelkes szerkesztői munkatársakra, köszönjük a felajánlást! :)
Az új, integrált szerkesztőség most alakult meg, és még a gyakorlatban formálódik, de majd megkeresünk Téged is! ;)


Rendben,gondoltam efféle grafika részekben be tudnék segíteni. :)

____________________

Közületek ki szokott ha jó idő van (tán ha esőzik is) túrázni egyet?
Úgy értem,nem család stb.
Én pl. elég sokszor van rá alkalom hogy sokszor elballagok jó messzire,át a határokon,más városba,elhagyva a repteret,át a mezőkön,szántóföldeken,aztán amikor eljutok a megfelelő helyre,kis tábortüzet rakok. :)

Ha most engem elkapnának ezzel,hogy tüzet gyújtok,megbüntetnek?:S
Mert ugye nem gyújtogatni megyek oda,hanem a tábortűz miatt,tehát nem akarok én semmit felgyújtani.

Szerintetek?

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387534 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:
Na, akkor már hárman vagyunk műkorcsolya-rajongók. :)


Ami azt illeti négyen. ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387525 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Hamandin írta: Ennél a képnél érdekelne,hogy ki csinálta,és hogy az egész saját munka-e rajta?:)
KÉP.

:arrow: www.thelandofshadow.com/mordorga ... r-skip.htm


Az eredeti kép Joe Russell festménye, a keretet nem tudom, ő festette-e hozzá. A táboros átalakítás Ankalimon műve.

Hamandin:
Szükség lesz lelkes szerkesztői munkatársakra, köszönjük a felajánlást! :)
Az új, integrált szerkesztőség most alakult meg, és még a gyakorlatban formálódik, de majd megkeresünk Téged is! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387523 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Ennél a képnél érdekelne,hogy ki csinálta,és hogy az egész saját munka-e rajta?:)
KÉP.

:arrow: www.thelandofshadow.com/mordorga ... r-skip.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387520 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Az olimpián a férfi műkorcsolyázóknál most pont egy ilyen eset miatt van balhé. Sajnos a pontozásos dolgokban benne van a szubjektivitás, és ez olykor még szándékosság nélkül is nagy befolyást tud gyakorolni egy adott versenyre.


Na, akkor már hárman vagyunk műkorcsolya-rajongók. :)

Attila, tudom, hogy könnyű mondani, de ne emészd magad.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387518 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenne 1 furcsa kérdésem,remélem nem tolakodó.
Látom mindig,ha kitesztek főoldalra információkat,ahhoz mindig tesztek ki képet hozzá.
Nos,ha van rá igény én szívesen készítenék persze a megadott információkkal ilyesfajta kis képeket. :)
Egy ideje benne vagyok a képszerkesztésben bár csak így magam szórakoztatása miatt,de azt hiszem ezekkel elbírnék. :)

Ennél a képnél érdekelne,hogy ki csinálta,és hogy az egész saját munka-e rajta?:)
KÉP.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387508 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Mert ez volt ott ,hogy MTT-t? :ugeek:


:|
Hát igen, valahogy úgy. :) ;) :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387506 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mert ez volt ott ,hogy MTT-t? :ugeek:

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387500 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem eszembe se jutott, hogy ott kimaradt egy betű, azt hittem, szándékos, és olyan aranyos volt úgy :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387497 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Náda írta:

Kincső (Thilanna) írta: Náda, az a kimaradó 's' betű egész érdekes hatást kelt... :mrgreen:


:D Bocsánat :D Javítom :P



Szerintem nem kellett volna, vicces volt, sőt, lehet reagált is volna rá. :) Meglehet hasonlóan viccesen.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387493 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tolkien.hu szolgáltató: Ma este 22-től karbantartás és memóriabővítés miatt a honlap és a levelezés ideiglenesen nem lesz elérhető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387491 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Náda, az a kimaradó 's' betű egész érdekes hatást kelt... :mrgreen:


:D Bocsánat :D Javítom :P
De jó Missy :D
Én ickét Örsön láttam,nagy hátizsákkal :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387487 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: *
Náda, az a kimaradó 's' betű egész érdekes hatást kelt... :mrgreen:


Csatlakozom. :lol:

Náda, én meg Estelt. Sőt, egy épp szendvicset eszegető Estelt. Hogy még tovább fokozzam, a zebra túloldalán.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387483 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nép, van valakinek eladó/kölcsönadnivaló 70 eurója? Csütörtökig be kellene fizetnem az egyetemi nyelvjárásgyűjtő út előlegét, és az eurós számlánk le van kötve. Help me, please! ^^ (Nyilván ha nincs ilyen ismerős, akkor váltunk ki, csak egyszerűbb lenne.)

*
Náda, az a kimaradó 's' betű egész érdekes hatást kelt... :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #387469 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap reggel olyan jó volt,mert láttam egy MTT-st,személy szerint ickét :D Onnantól kezdve vidámabban telt a napom :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387462 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Neked is! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387440 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÚ: Privi ment. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387437 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, ez viszont az a része, amin az idők végezetéig lehet rágódni, de egyetlen percig sem érdemes. A nőnek rossz napja volt, nem tetszett neki a hajad színe, meg a zongora is tele volt billentyűkkel, az ilyesmi megzavarhatja az embert, ha nem elég érett arra, hogy másokat megítéljen. Erre szoktam én azt mondani, hogy "toll a fülébe – olyan, aminek a másik végén Legolas nyílvesszője van", és sürgősen lezárni az esetet, és előre nézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387434 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alapvetően nincsen a bajom a szubjektív pontozással, mert tényleg...nem tetszhet mindenkinek minden, vagy ugyan az. De ebben az esetben a fúvós és a gordonkás férfi is viszonylag korrekt és reális pontokat adtak -18-16 - de a zongorista nő olyan mértékben lehúzta az adható pontokat, hogy az már nevetséges. Mert ha - teszem azt - azt mondta volna, hogy "figyu skacok, borzasztóan szétesett a darab és tele volt hibákkal ezért adok rá kevés pontot...", akkor azt megértem, de hogy azt mondja, hogy azért mert hamisak voltak a gordonkák, azt nem. Ilyenkor úgy érzem, hogy csak kitalálnak egy hülye okot, amire lehet hivatkozni, és félreértés ne essék, elsősorban nem az zavar, hogy lepontoztak minket, hanem az okok és indokok, amiért. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387430 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az olimpián a férfi műkorcsolyázóknál most pont egy ilyen eset miatt van balhé. Sajnos a pontozásos dolgokban benne van a szubjektivitás, és ez olykor még szándékosság nélkül is nagy befolyást tud gyakorolni egy adott versenyre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387421 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is azt mondom. Ne emészd magad rajta, ha esetleg az lett volna a terved. Mindenhol, ahol szubjektív ítélet alapján pontoznak, igen nagy a tévedés és a rossz megítélés lehetősége, hát még ott, ahol fel sem merül az objektivitás igénye (bizonyos téli ruhadarabok folytán).

Másrészt, az ilyen esetekben nem feltétlenül jelent kudarcot az alacsony pontszám. Nem tudom, hányadik előadóként léptetek fel, de sokan úgy pontoznak ilyenkor, hogy az első (néhány) előadót középre pontozzák, hogy ha akad lényegesen jobb vagy rosszabb, akkor azoknak is jusson megfelelő pont. Zsűriztem már úgy, hogy a lehetséges pontoknak max a felét osztottam, mert az első volt a legjobb. :) (Legyen így!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387414 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Attila írta: Nos hát igen...visszaértünk és...úgy gondolom, hogy nem fogunk tovább jutni, mivel a megszerezhető 60 pontból 35-öt kaptunk, ami nevetségesen alacsony. Nem önmagunk fényezése végett mondom, de végig együtt volt a darab, nem volt benne oltári nagy hiba - nem azt mondom, hogy tökéletes volt -, mind a hárman beleadtuk saját magunkat is. Egy szóval nem mondtam azt, hogy 60 pontot kellett volna kapnunk, nem, de egy 50-et 48-at mindenképpen és úgy értem, hogy borzasztóan lepontozott minket a zsűri és most iszonyatosan el vagyok kenődve. :(



Jaaaj. Buksisimi. Fel azzal a bóbitával!!!

Lehet aztán bunda volt....


Ezt mondta ma Ági néni is. (a zongoratanárom) :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387408 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nos hát igen...visszaértünk és...úgy gondolom, hogy nem fogunk tovább jutni, mivel a megszerezhető 60 pontból 35-öt kaptunk, ami nevetségesen alacsony. Nem önmagunk fényezése végett mondom, de végig együtt volt a darab, nem volt benne oltári nagy hiba - nem azt mondom, hogy tökéletes volt -, mind a hárman beleadtuk saját magunkat is. Egy szóval nem mondtam azt, hogy 60 pontot kellett volna kapnunk, nem, de egy 50-et 48-at mindenképpen és úgy értem, hogy borzasztóan lepontozott minket a zsűri és most iszonyatosan el vagyok kenődve. :(



Jaaaj. Buksisimi. Fel azzal a bóbitával!!!

Lehet aztán bunda volt....

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #387399 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos hát igen...visszaértünk és...úgy gondolom, hogy nem fogunk tovább jutni, mivel a megszerezhető 60 pontból 35-öt kaptunk, ami nevetségesen alacsony. Nem önmagunk fényezése végett mondom, de végig együtt volt a darab, nem volt benne oltári nagy hiba - nem azt mondom, hogy tökéletes volt -, mind a hárman beleadtuk saját magunkat is. Egy szóval nem mondtam azt, hogy 60 pontot kellett volna kapnunk, nem, de egy 50-et 48-at mindenképpen és úgy érzem, hogy borzasztóan lepontozott minket a zsűri és most iszonyatosan el vagyok kenődve. :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387393 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Ne aggódj, játssz! A többi magától fog menni, te csak arra figyelj, hogy élvezd, amit játszol. A szurkot meg már forralom, szólj, hogy mikor és kire öntsem! ;)


Rendben :) :) Köszönöm

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387391 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne aggódj, játssz! A többi magától fog menni, te csak arra figyelj, hogy élvezd, amit játszol. A szurkot meg már forralom, szólj, hogy mikor és kire öntsem! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.657 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére