BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 6 hónapja #387701 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[center:12cv35w6]VERSPÁLYÁZAT
a Költészet napja tiszteletére
[/center:12cv35w6]

A feladat és a pályázati kiírás megtalálható a tolkien.hu címoldalán, pontosabban a Pályázat a Költészet Napja alkalmából című hírben. Várjuk a jelentkezéseket, jól!


Na tessék, én is beálltam a hivatalból spammolók közé... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387689 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[center:30nv60ir]ELINDULT A TÁBORI JELENTKEZÉS!!!
8-) :D :ugeek:
www.tolkien.hu/tabor [/center:30nv60ir]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387685 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kitöltve. ;)

Jó volt látni végre Kinges kérdőívet is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387684 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Meldryn írta: Master alatt minden nagyon felsőfokú képzést, a nagyon tudományosat értjük.

GYU-s kérdőív gazdája úgy érti a Főiskola/egyetem opciót, hogy régebben akik jártak suliba azok vagy egyetemi diplomát kaptak vagy fősulisat.

Ja, akkor bocsi, én MSc-t értettem. A bolognai rendszerben nem az MSc/MA-ra szokták mondani, hogy master fokozat, meg mesterképzés? Ami a régi egyetemi szint? Azt a nagyontudományosat nálunk PhD-nek hívták. (Meg a Kingeset töltöttem először, és azon csak főiskola volt vagy master.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387683 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Meldryn, a master fokozat alatt mit értetek? MSc-t? (A régebben végzetteknek ez így nem biztos, hogy mond valamit.) Ráadásul a Gy.U.-s kérdőívben van külön Főiskola/egyetem opció is, ez így nem túl egyértelmű szvsz.


Master alatt minden nagyon felsőfokú képzést, a nagyon tudományosat értjük.

GYU-s kérdőív gazdája úgy érti a Főiskola/egyetem opciót, hogy régebben akik jártak suliba azok vagy egyetemi diplomát kaptak vagy fősulisat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387677 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meldryn, a master fokozat alatt mit értetek? MSc-t? (A régebben végzetteknek ez így nem biztos, hogy mond valamit.) Ráadásul a Gy.U.-s kérdőívben van külön Főiskola/egyetem opció is, ez így nem túl egyértelmű szvsz.

(Egyébként van egy olyan érzésem, hogy nekünk nem az lenne a megfelelő kérdés, hogy "van saját példánya a Gyűrűk Urából?" hanem hogy "Hány?"... :P )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387674 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTT-tagok figyelem!

Ne feledjétek, hogy a kedvezményes (80%-os) tagdíj befizetésére március 31-ig van mód!


Az ismétlés kedvéért: aki az első negyedév folyamán befizeti előre az egész évi tagdíját, 20% kedvezményt kaphat. (Természetesen 2009-ről sem lehet hátraléka az illetőnek.) Segítségül így alakulnak az összegek:
- önálló keresettel rendelkezők: 11 520 Ft/év (14 400 Ft helyett)
- 50%-os mérséklésű: 5760 Ft/év (7200 Ft helyett)
- 40%-os mérséklésű: 6912 Ft/év (8640 Ft helyett)

A számlaszám, amire utalhattok, vagy OTP-s pénztári készpénzbefizetésnél bediktálhatjátok: 11709002-29900181-00000000
Ne felejtsétek a közleménybe beleírni/-íratni a polgári neveteket és hogy "2010. egész évi kedv.tagdíj"!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387671 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kicsit eltérve a témától lenne egy naaagy kérésem :oops: . Stephen Kingből írok szakdolgozatot, és szeretnélek benneteket megkérni arra, hogy töltsetek ki egy rövid (tényleg rövid!) kérdőívet ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm annak, aki kitölti!

spreadsheets.google.com/viewform?formkey...pXTDRTSWo4Q1N4Z3c6MA

Illetve kettő lenne, mert a másik a csoporttársamé, Ő GYU-ból írja a szakdogáját.

spreadsheets.google.com/viewform?formkey...3Y3eFB%20JTk1GeVE6MA

Köszi mégegyszer a kitöltőknek, az Ő nevében is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387638 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én blogom kb. 150.000 Ft-ot ér. :D Vicces :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387637 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
2107 napi látogatóóó? :shock:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387636 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: őőőő
ha találtok vevőt, a bevétel felét felajánlom az MTTnek :)
bizinformation.org/hu/www.mogyocska.freeblog.hu

Elárulom, hogy ez az összeg az egész Freeblog.hu-ra vonatkozik, nem csak a Te blogodra. ;) Hasonlóképpen aldomain a volgyzugoly.uw.hu, ezért nem tudom külön Völgyzugoly értékét lemérni, csak az egész uw becsült értékét. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387635 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
őőőő
ha találtok vevőt, a bevétel felét felajánlom az MTTnek :)
bizinformation.org/hu/www.mogyocska.freeblog.hu

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387633 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Eladni, elsörözni... :mrgreen:


Oké! De mivel csak a tagság részesül belőle Te nem kapsz majd... :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387632 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eladni, elsörözni... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387631 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Mennyit érünk? :lol: :lol: :lol:

bizinformation.org/hu/www.tolkien.hu


Pffff... :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387630 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387622 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi! Angwen majdnem pontosan fordította vissza, nagyon profi :)
"Darkness has crept back to the forests of the world.
Rumours spread about a Shadow in the East,
whispers told of a nameless fear"

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387619 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Ha már a filmről van szó, kinek van kedve kiírni a "Sötétség kúszott vissza a Homály erdeibe..." szöveget, ami a tábor mottója lett, ANGOLUL? Nekem sajna nincs időm :( És elegánsabb lenne, ha nem visszafordítanánk magyarról, hanem az eredeti lenne.

"Darkness crept back into the forests of the world.
Rumor grew of a Shadow in the East.
Whispers of a nameless fear."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387618 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már a filmről van szó, kinek van kedve kiírni a "Sötétség kúszott vissza a Homály erdeibe..." szöveget, ami a tábor mottója lett, ANGOLUL? Nekem sajna nincs időm :( És elegánsabb lenne, ha nem visszafordítanánk magyarról, hanem az eredeti lenne.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387614 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Ez most azért volt, mert nem tudom, hogy a filmben melyiket beszélik, vagy esetleg mindkettőt.

Nagyrészt sindarin, de akad benne néhány quenya mondat is (pl Szarumán "időjárásirányító" varázslata).
Szövegek:
www.elvish.org/gwaith/movie_elvish.htm
Filmzene:
www.elvish.org/gwaith/movie_soundtrack.htm
(Feliratok:
www.elvish.org/gwaith/movie_inscriptions.htm
www.elvish.org/gwaith/movie_otherinscr.htm )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387613 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(ha csak az egyik, akkor szerintem sindarin ^^)
(és semmi baj :) )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #387612 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Missy írta: Nem tehetek róla, de valahogy mindig böki a szemem a "tünde nyelv(ek)". Nem lehetne quenyát vagy sinda (itt nem tudom melyik a helyes, mindkettőt olvastam) sindarint használni?
Elvégre a khuzdulra sem mondjuk azt, hogy törp nyelv.

Ez most azért volt, mert nem tudom, hogy a filmben melyiket beszélik, vagy esetleg mindkettőt. Szerintem van valami különbség a tündéül beszéltek és a tünde nyelveken beszéltek között :)


:shock: Téényleg. (me már megint nem nézi meg mire reagál...)
Bocsánat. :oops:

Amúgy nem tehetek róla, még a "tünde nyelvek" is szúrja szemem...valamiért jobb' szeretem a quenyát és sindát használni ill. olvasni a "tünde nyelvek" helyett. Annak ellenére, hogy egyiket sem értem és még csak meg sem tudom különböztetni őket egymástól... Csak szépek.

Szerk.: Eddig nem is tudtam miért szúrja a szeme, de most bevillant. :P A szakomon se azt mondjuk, hogy egyiptomi nyelvek, hanem Klasszikus- és Újegyiptomi, Démotikus és Kopt.

Mire rá nem döbbenti az embert egy egyszerű kis félreolvasás, illetve értés.


Ez a kérdés most nem neked szól, csak te vagy felül, új hsz-t meg nem szeretnék már írni.

A filmben mindkettőt beszélik, vagy csak az egyiket?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387611 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Nem tehetek róla, de valahogy mindig böki a szemem a "tünde nyelv(ek)". Nem lehetne quenyát vagy sinda (itt nem tudom melyik a helyes, mindkettőt olvastam) sindarint használni?
Elvégre a khuzdulra sem mondjuk azt, hogy törp nyelv.

Ez most azért volt, mert nem tudom, hogy a filmben melyiket beszélik, vagy esetleg mindkettőt. Szerintem van valami különbség a tündéül beszéltek és a tünde nyelveken beszéltek között :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #387610 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Mi hárman vettük meg a harmadik rész bővítettjét kazettán, amit aztán ünnepélyesen megnéztünk egy olyan tévén, ami nem tudta eldönteni, hogy fekete-fehér vagy színes.


Ott a pont. :mrgreen: :lol: Bocsánat, de.. :lol:

Encsi írta: (aztán később én bevallom, letöltöttem őket, de tiszta vacak volt a minőség és amikor tünde nyelveken beszéltek idiótán vigyorogtunk egymásra a családdal, mert ahhoz nem kerestem/találtam felirat)


Nem tehetek róla, de valahogy mindig böki a szemem a "tünde nyelv(ek)". Nem lehetne quenyát vagy sinda (itt nem tudom melyik a helyes, mindkettőt olvastam) sindarint használni?
Elvégre a khuzdulra sem mondjuk azt, hogy törp nyelv. Vagy nem tudom..legalábbis én nem... :roll:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387609 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem sokáig letöltve volt csak meg, mert megvártam a bővítetteket (ráadásul csóró egyetemistaként / munkanélküliként nem is volt rá pénzem rögtön). Moziban persze többször láttam, akkor még volt nálunk mozi (illetve voltam TTT-premieren Pesten, meg valamelyiket Szegeden is néztük). DVD-lejátszóm sem volt sokáig, úgyhogy most megvan mind a három bővített videón is (most már ezekhez nincs lejátszóm) és DVD-n is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387608 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi hárman vettük meg a harmadik rész bővítettjét kazettán, amit aztán ünnepélyesen megnéztünk egy olyan tévén, ami nem tudta eldönteni, hogy fekete-fehér vagy színes.
(aztán később én bevallom, letöltöttem őket, de tiszta vacak volt a minőség és amikor tünde nyelveken beszéltek idiótán vigyorogtunk egymásra a családdal, mert ahhoz nem kerestem/találtam felirat)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387606 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ardeth írta: Pedig ennek a marketingfogásnak be lehet szépen dőlni, mert nagyon megéri. :)

A simát és a bővítettet IS megvenni VIDEÓN nem biztos, hogy annyira nagyon :P A következő két résznél, mint már utaltam is rá, már készültem, és kibírtam a bővítettig, de az elsőnél őszintén szólva még nem is tudtam, h létezik ilyesmi (bár amúgy sztem nem - mmint nem szoktak videón bővítettet kiadni, csak dvd-n, nem?)

Egyéb, asszem a metro újságban volt múlt héten... (sírjak vagy nevessek?)

...nem csak a számítógép monitorja előtt ülve találkozhatunk mesterséges nyelvekkel: ott vannak a könyvekben, a filmeken is. Előbbiek közül valószínűleg a legismertebb a Tolkien regényciklusában megjelenő tünde, amelyen a Gyűrűk ura Középfölde-beli szereplői kommunikálnak. Maga Tolkien egyébként nem kevesebb, mint tizenöt nyelvet alkotott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387605 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta: Én nemrég láttam először a bővített első részt. Mert (ezt sokan sokszor hallották tőlem már asszem) az első filmet megvettem videón rögtön, mikor kijött a sima, és aztán anyu azt mondta, ne vegyem meg a bővítettet, mert nem szabad bedőlni minden marketingfogásnak. Szóval a másodikharmadik bővítettben van meg videón, az első simán.


Pedig ennek a marketingfogásnak be lehet szépen dőlni, mert nagyon megéri. :)

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387604 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Attila írta: Ha már időjárás...én ma voltam elememben mivel itt hatalmas szél volt és váááá egyszerűen nem lehet nem szeretni a székesfehérvári szelet, olyan titokzatos. :) :D


Magyarország. Közép-Dunántúl. Fejér megye. Székesfehérvér. du. 2 óra 45 perc

Tomboló, titokzatos szél.
Attila.
Elemében van.
Csendesen, arcán kifürkészhetetlen mosollyal áll egy félreeső kis utcácskában.
Hirtelen egy meteor zúg el felette.

Magyarország. Budapest. este 21 óra 17 perc
Missy.
Nincs elemében.
Olvassa Attilát.
Hirtelen titokzatos szél támad és bevillan egy kérdés:

"Vajon a haja még mindig tart?"

Ez szerintem nem lett túl jó.Meg már az X-aktákat is rég láttam.


Missy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: És igen, a hajam még mindig tart :D .

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #387603 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nemrég láttam először a bővített első részt. Mert (ezt sokan sokszor hallották tőlem már asszem) az első filmet megvettem videón rögtön, mikor kijött a sima, és aztán anyu azt mondta, ne vegyem meg a bővítettet, mert nem szabad bedőlni minden marketingfogásnak. Szóval a másodikharmadik bővítettben van meg videón, az első simán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.335 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére