BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 7 hónapja #386907 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm!


Megtaláltam, letöltöttem, nyomtathatom. .))))))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386906 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie: én most néztem, és nekem fent vannak meken is.
www.mek.iif.hu/porta/szint/human ... ar/weores/
próbáld itt, hátha.
Illetve itt kereshetsz még rá: weoressandor.lap.hu/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386905 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
S.O.S.!!!!!!!!!!

Segítsen valaki!!!
A MEK-ről leszedték a Weöres- verseket. Hol találok meg TELJES szövegeket a neten?? (tanításhoz kéne...)

Köszönöm!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #386902 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Művészeti pályázat!

A Magyar Tolkien Társaság a múltbéli sikerre és a született igényes művekre való tekintettel hosszú szünet után 2010-ben ismét képzőművészeti pályázatot hirdet.

A pályázatokra olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya, jellege, kivitelezésének módja J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése", "Húrin gyermekei"), "A Gyűrűk Ura" filmhez vagy általában a tolkieni mitológiához kapcsolódik, akár egy konkrét részlet, akár elvont koncepció, párhuzam formájában.

Kategóriák:
A képzőművészeti pályázatot négy kategóriában hirdetjük meg:
- grafika (rajz)
- festmény
- számítógépes grafika
- egyéb képzőművészeti alkotás (szobor, dombormű, faragvány, üvegfestmény, szövés-minta stb.).
A képzőművészeti pályázaton minden kategóriában három korosztály elkülönülten verseng egymással: 8-13 évesek, 14-17 évesek és felnőttek (18 év felett).

Feltételek:
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá sem eső műveket lehet benyújtani.
Minden pályázó kategóriánként maximum három alkotással pályázhat. Amennyiben egy pályázó egy kategóriában több művel is nevez, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket nem küldi vissza. Amennyiben egy pályázó a pályaművét vissza szeretné kapni, azt csak személyesen, a pályázatot követő kiállítás lezárulta után teheti meg, előzetesen egyeztetett időpontban.

A pályázatok formátuma:

Minden pályázati kategóriában lehetőség van hagyományos és digitalizált formában beadni a pályaműveket.
A beadott pályaműveken a szerző nevét, személyi adatait, vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalást nem szabad megadni, de jól olvashatóan (a mű esetleges kiállítási elhelyezését, vagy publikálását nem akadályozó helyen) fel kell tüntetni a mű azonosítását lehetővé tevő jeligét.
A postai úton beküldött pályaművek esetében egy A/6-os (képeslap) méretű lapon mellékelten kell megadni a következő adatokat: jelige, a pályázati kategória, az alkotó életkora, neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe. Az elektronikus úton benyújtott pályamunkákhoz egy külön, .txt kiterjesztésű (szabvány szöveg) fájlban kell mellékelni a fenti adatokat, és mind a pályaművet tartalmazó fájl, mind a kísérő fájl nevének meg kell egyezni a jeligével.
A rajzok és festmények bármilyen hagyományos technikai alapon (papír, tábla, vászon) beküldhetőek, a méretük képeslap nagyságtól a A/3 méretig terjedhet.
A digitális formában beadott képek formátuma kizárólag .BMP, .TIF vagy .JPG lehet, és méretük nem haladhatja meg a 3508x4961 pixelt, illetve az 50 MB-ot (.JPG esetén kérjük, hogy a képminőséget rontó tömörítést ne használjanak a pályázók).
A pályázat keretében lehetőség van a hagyományos technikával készült alkotások esetében is, hogy azokat digitalizált formában kerüljenek beadásra (beszkennelve).
A számítógépes technikával készült munkákat be lehet adni elektronikus formátumban, vagy kinyomtatva papír alapon is.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből és illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni, névtelenül, a jeligék alapján.
Az alkotások zsűrizésénél a legfontosabb szempontok a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A kitűzött értékes díjakat kategóriánként és korosztályonként az első három helyezettnek ítéli oda a zsűri.
A zsűri által kiválasztott művekből a Magyar Tolkien Társaság a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban kiállítást szervez, illetve valamennyi pályamű hozzáférhető lesz a http://www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján virtuális kiállítás formájában. Az erre alkalmas művek helyet kaphatnak a Magyar Tolkien Társaság hivatalos 2011-es falinaptárjában is.
Az pályázatok legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság félévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A Magyar Tolkien Társaság a 2010. március 27-én a Tolkien Levelező Verseny döntő fordulóján, a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja:
A hagyományos technikával készült alkotásodat erre a címre küldd be ajánlott küldeményként, elsőbbségivel (különben nem ér ide időben): MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Bp. Pf. 79. A borítékon kérjük feltüntetni a kategóriát, valamint a „Postán maradó küldemény” szöveget!
Az elektronikus formátumú műveket 2 MB méret alatt az palyazat@tolkien.hu e-mail címre (A ’Tárgy’ mezőben kérjük feltüntetni a kategóriát!), 2 MB méret felett pedig CD-n, vagy DVD-n rögzítve a fenti postacímre lehet elküldeni, ajánlott postai küldeményként.

Beküldési határidő: 2010. március 10. éjfél
A kiválasztottakat és díjazottakat legkésőbb egy héttel a díjkiosztó előtt értesítjük e-mailben!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386890 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Sil írta: Nem ismerem a K&H-t, de a pénztári készpénzbefizetés ingyenes szokott lenni, abból külön nem vonnak le. (Hacsak nem devizaszámláról van szó.)
De kellett róla kapnod valami bizonylatot, azon rajta lenne, ha vontak volna le belőle. Nézd meg.

Nekem is ezt mondták, hogy ingyenes, a papíron mégis rajta van, hogy 140 forint a nem tudom most milyen díj :/


A K&H bármiért képes levonni ilyen 100-150 forintokat.
Tapasztalatból mondom.

Viszont időről időre 1 forintot kamatozik a számlám.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386888 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Nem ismerem a K&H-t, de a pénztári készpénzbefizetés ingyenes szokott lenni, abból külön nem vonnak le. (Hacsak nem devizaszámláról van szó.)
De kellett róla kapnod valami bizonylatot, azon rajta lenne, ha vontak volna le belőle. Nézd meg.

Nekem is ezt mondták, hogy ingyenes, a papíron mégis rajta van, hogy 140 forint a nem tudom most milyen díj :/

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386887 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem ismerem a K&H-t, de a pénztári készpénzbefizetés ingyenes szokott lenni, abból külön nem vonnak le. (Hacsak nem devizaszámláról van szó.)
De kellett róla kapnod valami bizonylatot, azon rajta lenne, ha vontak volna le belőle. Nézd meg.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386886 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Ja, erre gondoltam.. Tehát ha levontak, akkor lényegében nem pont annyit kapott, amennyit én befizettem. Ühvvv..


De vsz nem a Te befizetésedből vontak le konkrétan, hanem általános bankköltséget számítottak fel, amit előre megmondtak neki, h. mennyi lesz, amikor nyitotta a számlát. Szóval ezen nem kéne meglepődnie az illetőnek, és főleg nem rajtad keresnie.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386884 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, erre gondoltam.. Tehát ha levontak, akkor lényegében nem pont annyit kapott, amennyit én befizettem. Ühvvv..

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386883 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Szerintetek ha K&H bankfiókban fizettem be pénzt egy K&Hs számlára, akkor abból vonnak le, vagy ugyanannyi érkezik meg oda, amennyit én befizettem, vagy e? :|


Szerintem nem vonnak le a befizetőtől, a számlatulajdonostól vonhatnak le esetleg bankköltséget a különböző befizetésekért, de nem nevesítve h. "ezért és ezért ennyit. OTP-nél legalábbis így van.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386881 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintetek ha K&H bankfiókban fizettem be pénzt egy K&Hs számlára, akkor abból vonnak le, vagy ugyanannyi érkezik meg oda, amennyit én befizettem, vagy e? :|

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386876 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2010. évi Tavaszi Találkozó fő szervezőinek kiválasztására. A találkozó szervezésére vonatkozó koncepciót, a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást az info-kukc-tolkien.hu címre várjuk 2010. február 2. éjfélig!


A RENDEZVÉNY ÁLTALÁNOS KERETEI:

A találkozót 2010. március 12-13-14-15 körülre kell tervezni, kb. 30-60 fő részére. A találkozót az MTT eddigi rendezvényeihez hasonlóan 100%-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni, úgy, hogy az MTT tagok és a szervezők számára biztosítani kell az Alapszabályban meghatározott mértékű kedvezményeket.

A kijelölt főszervezőnek és a szervezői csoportnak kell majd:
- előkészíteni a rendezvény logisztikai alapfeltételeit,
- kidolgoznia és az MTT elnökség elé terjeszteni a költségvetését,
- megszervezni a jelentkezéseket, a befizetéseket, utaztatást,
- rendezni a pénzügyeket,
- gondoskodni a programok lebonyolításához szükséges feltételekről, előkészítő tevékenységekről,
- gondoskodni a kreatív, alkotói tevékenységek előkészítéséről, lebonyolításáról, és ezek levezetőiről,
- közösségépítő tevékenységek, programok és levezetőik biztosítása,


Általános keretek:

Az idén szeretnénk egy teljesen kötetlen tavaszi találkozót, ahol az újak is jól tudják magukat érezni, nincsenek kötelező elemek, nincsen keretjáték, nincsenek csapatok, csapatelőadás, tehát NE egy minitábor, ne LIVE legyen, hanem egy olyan találkozó ahol mindenki leülhet beszélgetni Mindenkinek szóljon és mindenki számára élvezhető legyen.


A jelentkező szervezői csapatra vonatkozóan a következő kikötéseknek kell megfelelni:

- A találkozó egyszemélyi főszervezője csak olyan személy lehet, aki már korábban bármilyen MTT rendezvény szervezői csapatában aktívan (nem csak névleg) részt vett, valamint egészen biztosan lesz rá ideje, energiája és kedve, hogy végigcsinálja a főszervezői feladatokat!
- A szervezői csapat tagjai között a profi kivitelezés érdekében kell lenni legalább egy olyan személynek, aki korábban hasonló nagyságrendű és jellegű MTT rendezvényen a szervezői csapat tagja volt.
- Az új emberek aktivizálása érdekében a szervezői csapat tagjai között kell lenni minél több, de legalább egy olyan személynek, aki korábbi MTT-s rendezvényeken még sohasem volt semmilyen szervezői posztban.
- A szervezői csapat tagjai a pályázatuk esetleges elfogadása után már semmiképpen nem léphetnek vissza, nem mondhatják le vállalt feladataikat semmilyen indokkal!!!


PÁLYÁZATNAK TARTALMAZNIA KELL:

PÁLYÁZÓK:
A főszervező és a többi szervező felsorolását, valamint MTT-s vagy egyéb programok szervezésében szerzet tapasztalataikat. A pályázatban a szervezői csapat minden egyes tagjáról le kell írni, hogy milyen feladatkört fog ellátni a szervezőmunka során.

KONCEPCIÓ ISMERTETÉSE:
A meghatározott általános kereteken belül hogyan képzelik el a rendezvényt, mik a saját elképzelések, ötletek, víziók.

PROGRAMOK:
Vázlatos ismertetése a rendezvény összes programjának. (Amelyek közül egyik sem lehet kötelező jellegű!)

HELYSZÍN:
Ajánlott helyszín Várgesztes .

LOGISZTIKA:
Leutazás, étkezés módja (pl. büfé lesz-e), pontos időtartam stb.

KÖLTSÉGEK:
A tervezett részvételi díj, a tervezett költségek főbb összetevőinek arányai. (Nem részletes költségvetési tervet kérünk!)

ÜTEMTERV:
A találkozó előkészületeinek és lebonyolításának határidőkkel megszabott ütemterve.


Segítséget, tanácsot lehet kérni bárkitől, aki korábban szervezett hasonló rendezvényt, illetve az elnökségi tagoktól (pl.:tőlem is mert én vagyok a tavaszi tali felelős elnökségi tagja, ez nem azt jelenti, hogy megszervezem)
A leadási határidő tehát 2010 FEBRUÁR 2. ÉJFÉL!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 8 hónapja #386869 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Nálam nem lehet ilyen kirívó színeket használni...

Pedig van olyan tanár, aki direkt kéri, hogy akinek van, az írjon rózsaszínnel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386865 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam nem lehet ilyen kirívó színeket használni...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386864 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk csak olyan volt az osztályban, hogy a csajszi, citromsárga(!!!) színű hasonló márkájú tollal írt, és azt mondta az akkori ofőm, hogy "..., dolgozatod javítása közben úgy éreztem, hogy mindjárt kifolyik a szemem"

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386863 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Nekem volt lilával javító tanárom is. (Tudjátok, olyan Stabilo tollal, amiből naaagyon sokféle szín van.) :D



óóó. mázlista. Nekem a piroson kívül csak ceruza volt -imádtuk .... volna- ha nem nyomja olyan nagyon a papírra.... :(

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386862 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem volt lilával javító tanárom is. (Tudjátok, olyan Stabilo tollal, amiből naaagyon sokféle szín van.) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386860 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: nálunk anno aki nem kék vagy fekete tintával írt az alapból egyest kapott.
Szerintem vezesd be.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386857 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nam: javíts zölddel!:))


Jó. Akkor kaptam agybajt, mikor az egyik kedves kislányka valami iszonyatos hupirózsaszín tintával írt, zöld tollam meg pont nem volt otthon. :) ))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386853 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: javíts zölddel!:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386851 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én orbitális alvást. Kismillió dolgozatjavításon, feleltetésen, és egy osztályzóértekezleten vagyok túl. És ha valaki piros tollat mer nekem mutatni hétvégén..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386739 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tervezni én is főleg tanulást tervezek, aztán a megvalósítás az eddig nem túl sikeres :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386737 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én speciel vásárolok, meg tanulok mint egy idióta a hétfői vizsgámra:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386729 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hétvégére ki,mit tervez?

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386708 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Aydin írta: Hogyan lehetne nevet változtatni, nem tudja valamelyikőtök?


Névváltoztatás megtörtént.


Köszönöm szépen! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386696 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aydin írta: Hogyan lehetne nevet változtatni, nem tudja valamelyikőtök?


Névváltoztatás megtörtént.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386657 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isteni volt a hó tegnap, amikor havazott egész nap, de nálunk ma már csak az eső esett. Úgyhogy most jó kis bokáig érő latyak van mindenhol, pocsolyákkal tarkítva. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386655 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát most már nem igazán örülök neki,karácsonykor lehetett volna inkább. :?

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #386646 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isteni ez a hó, a gyerekek a legnagyobb élvezettel fujtogatják egymást a hóban, sőt, mivel valamit rendetlenkedtek, a takarítónéni is jó megdobálta őket. (havat lapátolt rájuk. :) )

Annis: írsz Gandalfnak, de inkább Ulmonak, hogy mit szeretnél.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #386632 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*ide is beteszem*

Kedves Kispajtások,

mivel régen volt Teaházas Tali, úgy gondoltam épp itt az ideje, hogy legyen!
Mit szólnátok a 15. péntekhez, 5-től a Siriusban?
Ha lesz elég érdeklődő, foglalok helyet a szekrényben, a felső szinten.

Aki jönne, kérem szépen, hogy küldjön privit/ írjon a 'melian'kukac'tolkien'pont'hu'-ra/ keressen meg MSN-en.

Czuppp

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.411 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére