BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #322047 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: (A vicces amúgy az volt ezzel a Brezsnyev nevű macskával, h amikor elpusztult, a szomszéd kislány hazafele az utcán megjegyezte az anyjának, h "Anyu! A ...-éknál megdöglött a Brezsnyev!" :lol: )


júúúújjjj...!!! :D :D :D decikiii...! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322041 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, arra nem emlékszem. Mea maxima culpa, de nem tudom a Csavardiak családfáját csak úgy csuklóból. :D (na, és az alliteráció is megvan :) )

(A vicces amúgy az volt ezzel a Brezsnyev nevű macskával, h amikor elpusztult, a szomszéd kislány hazafele az utcán megjegyezte az anyjának, h "Anyu! A ...-éknál megdöglött a Brezsnyev!" :lol: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322040 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hja, nehezen elképzelhető, h Kölcsey rá gondolt volna... Most azon gondolkoztam, h mamáméknak is volt egy Bendegúz nevű macskájuk, de nem, az Brezsnyev volt. :D

ez a nem Moszkvában, hanem Pétervárott, nem Volgákat, hanem Moszkvicsokat, és nem osztgatnak, hanem fosztogatnak esete! :-) :-) az Indul a bakterház-as vonal tetszik, nagyon! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322039 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ennyi erővel Samunak is volt Bendegúz nevű gyermeke, nem? :wink:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322038 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hja, nehezen elképzelhető, h Kölcsey rá gondolt volna... Most azon gondolkoztam, h mamáméknak is volt egy Bendegúz nevű macskájuk, de nem, az Brezsnyev volt. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322037 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, Liliom!
Ben... :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322034 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Jah, meg volt egy Bendegúz az Indul a bakterházban is. :P

jujjj..... :D :lol: :lol: 8) :wink:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322032 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, meg volt egy Bendegúz az Indul a bakterházban is. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322030 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Bendegúz Attila apja volt.

Jéé, én sem tudtam sohasem, hogy ki is az a Bendegúz, akinek gyermeke(i) hazára leltek, de nekem sose jutott volna eszembe, hogy megkérdezzem... Ennyit a tudattalan tudásszomjamról... :/ :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322029 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bendegúz Attila apja volt.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322028 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó!
A Himnuszt olvasva megfogalmazódott bennem egy kérdés, amire családtagjaim nem tudtak választ adni, így hát gondoltam megkérdezem tőletek.

"Őseinket felhozád
Kárpát szent bércére,
Általad nyert szép hazát
Bendegúznak vére."

Ki a csoda az a Bendegúz? :hein:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322020 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
upssz... már továbbküldtem Nólinak! :-) sorry! ;-) :-)

éljen a napsütés!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322016 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Hááááá kitöltenivalókat küldhettek nekem is :D


köszi, de egyelőre úgy tűnik, hogy meg van az összes :) ha még kell, szólok, jó?

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322011 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hááááá kitöltenivalókat küldhettek nekem is :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321993 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elryn írta: De még mennyire :)

12 db lelkes jelentkezőnek köszönhetően (ha minden jól megy és egy levél sem kavarodik el menet közben) végre nekiállhatok a dolgozatnak. Köszönet mindannyiótoknak!!
:hello: :hello: :hello:


nálam még itt van, de majd lassan én is eljutok a végére, csak este már nem tudtam befejezni..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321986 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, már nekem is sikerült kitölteni! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321980 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, én is elküldtem. Csatlakoznék az alantam szólókhoz, máskor is szívesen töltögetek ilyeneket. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321977 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elküldtem. ha kell, máskor is szólj bátran, segítek szívesen! ;-) /hehe: ez mind2tökre vonatkozott! :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321976 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elryn írta: De még mennyire :)

12 db lelkes jelentkezőnek köszönhetően (ha minden jól megy és egy levél sem kavarodik el menet közben) végre nekiállhatok a dolgozatnak. Köszönet mindannyiótoknak!!
:hello: :hello: :hello:


Én megkaptam a levelet, de nem tudom megnyitni egyik docot sem (ezt írja ki mind a kettőnél: "cd to attachment failed") :cry: el tudnátok küldeni mégegyszer? :|

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321969 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rám is lehet számítani a továbbiakban, csak egyelőre be görcsölve a két ujjam, amivel a ctrl+u-t nyomkodtam az aláhúzáshoz :D
Szeretem a teszteket.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321966 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lvileg az enyém is elment.
Ha máskor is kell segítség szólj. Én imádok ilyeneket töltögetni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321965 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De még mennyire :)

12 db lelkes jelentkezőnek köszönhetően (ha minden jól megy és egy levél sem kavarodik el menet közben) végre nekiállhatok a dolgozatnak. Köszönet mindannyiótoknak!!
:hello: :hello: :hello:

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321963 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
visszaküldtem
elég gyors volt? :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321958 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is nyújtom segítő kezemet, jó szándékomat.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321934 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elryn írta: Üdv mindenkinek!

Egy kérésem van: aki hajlandó lenne két pszichológiai tasztet kitölteni(persze teljesen névtelenül), kérem szépen, szóljon! A házidolgozatomhoz kell, és nincs elég eddig :(


Én is szívesen segítek ha tudok, de írok privit is...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321921 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elryn írta: Üdv mindenkinek!

Egy kérésem van: aki hajlandó lenne két pszichológiai tasztet kitölteni(persze teljesen névtelenül), kérem szépen, szóljon! A házidolgozatomhoz kell, és nincs elég eddig :(

jelentkezem! bár asszem inkább priviben is, biztos ami biztos.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321909 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv mindenkinek!

Egy kérésem van: aki hajlandó lenne két pszichológiai tasztet kitölteni(persze teljesen névtelenül), kérem szépen, szóljon! A házidolgozatomhoz kell, és nincs elég eddig :(

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321901 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Hogy hívják a Kelet-beleriandi tünde bérgyilkos tesóját?
???
Torninja.


ez kész!!! :-) :-) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321898 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legyetek oly kedvesek és szavazzatok egy barátom eggyüttesére ezen az oldalon: csapgeza.blog.hu/2007/04/02/demoverseny_top_10
Ők a szexlightcore, ha tudni szeretnétek róluk valamit, keressetek róluk az oldalon a linket :D
köszi szépen :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321887 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy hívják a Kelet-beleriandi tünde bérgyilkos tesóját?
???
Torninja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.434 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére