BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #321266 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, de muszáj közbeszólnom:
A hét képe, az egy akkora nagy :D
7-es :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321263 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Ezért levonok tíz pontot a Mágiaügyi Minisztériumtól!

Sorry, ez ellen én, Galadriel, a Fehér Tanács egyik tagja, és Yavanna, Melian, valamint néha Melkor tanítványa, sürgősen szót emelek.
120 pont vissza. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321251 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321247 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Kedves Mardekáros kolléga, azt hiszem kénytelen leszek jelentést tenni a Minisztériumban, h. jobban az ellenőrzésünk alá kellene vonnunk a roxfortos házak vezetését! :twisted:

_____________________________

Niph: az időnként kizárólag a beszívottra vonatkozott, csak kimaradt a vessző :mrgreen:

Ben: mert Sil linkelte :P


Ezt beszélje meg Lucius bartommal, állítólag sokat megfordul arrafelé.. :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321245 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, április elseje alkalmából annak, aki még nem ismeri:

:wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321235 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, április elsején támadnak a pszeudouserek is, vagy mi? :D :D

Anyu: Jó, odáig már nem terjedt a figyelmem... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321234 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ben: mert Sil linkelte :P

De csak a fórum jelenlegi kinézetét... Vagy én vagyok nagyon hülye? :roll:


és a topicgazdák nem változtak ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321232 Írta: @Papsajt
@Papsajt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó estét kis vendégeim! Jöjjenek le este a Söntösbe, ma mindenkinek ingyen van egy korsó sör!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321230 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: _____________________________

Niph: az időnként kizárólag a beszívottra vonatkozott, csak kimaradt a vessző :mrgreen:


Értem én Kincső.....nem baj, tudjuk mi miért vagyunk buják......meg beszívottak....de mások..... :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321229 Írta: Vöröspuli
Vöröspuli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én Vöröspuli ezennel hivatalosan bejelentem a Magyar Totókutya társaság létezését.

"Elmegy a kugli egy este berúgni, mert ő az a akugli ki nincs fából!"(Illés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321228 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Ben: mert Sil linkelte :P

De csak a fórum jelenlegi kinézetét... Vagy én vagyok nagyon hülye? :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321226 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Mardekáros kolléga, azt hiszem kénytelen leszek jelentést tenni a Minisztériumban, h. jobban az ellenőrzésünk alá kellene vonnunk a roxfortos házak vezetését! :twisted:

_____________________________

Niph: az időnként kizárólag a beszívottra vonatkozott, csak kimaradt a vessző :mrgreen:

Ben: mert Sil linkelte :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321225 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta: a tk után már meg sem lepődön a J.K.Rowling fórumon :D DD bocsánat, jkrowling. ^^"

mondjuk a hét képe nemtudom mióta van kinn, de az is nagyonjó :D D


LE A KISBETŰVEL!!!!!!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321224 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezért levonok tíz pontot a Mágiaügyi Minisztériumtól!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321223 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: A Mágiaügyi Minisztériumnak nem beszólni, mert annak mi vagyunk a követei! :mrgreen: és nem vagyunk gonoszak, csak időnként beszívott buja hobbitok! :P 8) :D
:identitás:


csak időnként????? sztem egyfolytában azok vagyunk........ :biggrin2: :tongue: :biggrin2:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321222 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: A Mágiaügyi Minisztériumnak nem beszólni, mert annak mi vagyunk a követei! :mrgreen: és nem vagyunk gonoszak, csak időnként beszívott buja hobbitok! :P 8) :D
:identitás:

Csak mondtam valamit, honnét tudjam melyik csapat "melyikké lett". :P Ez esetben a felelősség egyes-egyedül albusra hárul, meg kell h értsétek. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321220 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Mágiaügyi Minisztériumnak nem beszólni, mert annak mi vagyunk a követei! :mrgreen: és nem vagyunk gonoszak, csak időnként beszívott buja hobbitok! :P 8) :D
:identitás:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321219 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: ki tart minket vissza?

A gonosz mágiaügyi minisztérium, na meg Albus (meg kell h értsed).

((Amúgy a "H. K." rövidítés "hülye k***a" akar lenni, vagy mi? :D D bocs :P ))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321207 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sandokaaaan!!! írta: TÁMASSZUK FEL H. K ROWLINGOT!!!

ki tart minket vissza?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321198 Írta: Sandokaaaan!!!
Sandokaaaan!!! válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TÁMASSZUK FEL H. K ROWLINGOT!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321196 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pfff... gratula a merénylő(k)nek, nagyon klafa!! :-) :-) (ezek a címek: Saláta, Savazás... haláli!). viszont a mai napon igazán beindalhatna a Vegyes/Harry Potter topik! :-) ;-) (még jobban, mint tegnap :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321188 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Épp kapóra jön a legújabb kiterjesztésem, hogy megörökítsem ezt az utókornak:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... owling.png

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321187 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Nem tudtam elképzelni mi a manó van a fórummal......aztán leesett......április 1.
Éljenek a Bolondok!

jaja :D anyunak reggel odavetettem, hogy "ott egy bogár", sikítozva kiugrabugrált a konyhából, nem is tudtuk neki még leglaább két percig elmondani, hogy ez csak tréfa volt, de aztán nagyon röhögtünk :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321185 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe, ez jó poén volt :D Ilyen jó április elsejei tréfát még nem láttam! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321184 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Nem tudtam elképzelni mi a manó van a fórummal......aztán leesett......április 1.
Éljenek a Bolondok!


Ezzel én is így voltam!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321182 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudtam elképzelni mi a manó van a fórummal......aztán leesett......április 1.
Éljenek a Bolondok!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321181 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor megnyugodtam:) már rémképéket láttam :P PP

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321180 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a tk után már meg sem lepődön a tolkien fórumon :D DD bocsánat, jkrowling. ^^"

[size=9:3acya4th]mondjuk a hét képe nemtudom mióta van kinn, de az is nagyonjó :D D[/size]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321179 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

**Shaman** írta: Mi van a J.K.Rowling.hu val? Valaki feltörte vagy Április 1 miatti tréfa? :)


Ez utóbbi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321178 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi van a Tolkien.hu val? Valaki feltörte vagy Április 1 miatti tréfa? :)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.842 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére