BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #320288 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
azaz kb. a fele :?
na ebből nem támogat MTTt :wink: :P

de nagy gartuláció neki :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320287 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho: Hol? A lakásban nincs egér, kivált a lefolyóban nem. :D Egyébként is, arról már leszokott. Egerészik, de azt kint teszi és a szomszédból hozza, nem a lakásból. Hidd el, simán csak defektes a macska. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320282 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
félmillió mínusz adó

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320280 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mennyit nyert?sajna lemaradtam!

Lehet h már bele se férne?
Egyébként a kádazásról már Frici is leszokott, de ugye ő csak telente van bent és idén új mániája az volt, hogy apámat mindenáron kitúrja a gép elől, pontosabban a székből... Vagy felfeküdt a polcra, de volt h arra jöttem be, h a macska apám monitora előtt ül és bámulja... mondjuk kiskorától kezdve imádja vmiért a számítógépeket.
Ja, és persze szeret az ablakból nézelődni belülről, tisztára, mint az öregasszonyok.


nem rossz! az nem lehet, hogy az egér miatt van ott állandóan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320279 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Öt perc dermedt bámulás után kezdtem felfogni, hogy tényleg ő ül ott :D
Érzem én, hogy támogatni akarja ő az MTT-t... :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320274 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
láttam a legyen ön is milliomost, láttam, láttam, láttaaam... anyu itt súgta, hogy Puccini - Pillangókisasszony, de Bea nem hallotta :( (
de az klassz, hogy ennyit nyert, tiszta ügyes. :) (kár, hogy ebből még adózni is kell)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320271 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megnyílik a winamp is amikor odakattolok, csak nem játssza le.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320251 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta: Most küldték át, ez nagyon beteeeeeg:

videó, katt ide

:mrgreen:

Én megint nem tudom megnyitni... :?



fent van egy kis sáv, szöveggel, hogy engedélyezd a fájlok megnyitását, ha nem kapcsolom ki, nekem is letiltja

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320246 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Én megint nem tudom megnyitni... :?

pedig a winamp is játssza, meg sztem még sok más program, neked mi van a gépeden ami alkalmas ilyesmire? windows media player is viszi, ha jól emlékszem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320239 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Most küldték át, ez nagyon beteeeeeg:

videó, katt ide

:mrgreen:

Én megint nem tudom megnyitni... :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320213 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Bandi (akit az utóbbi napok fárasztó eseményei után BüdösBandinak, majd Szagló Andrásnak kereszteltek leleményes osztálytársaim :P PP) is befeküdt régen a kádba, de talált magának újabb hobbikat azóta. Na ő kreatív.

Lehet h már bele se férne? :D :D
Egyébként a kádazásról már Frici is leszokott, de ugye ő csak telente van bent és idén új mániája az volt, hogy apámat mindenáron kitúrja a gép elől, pontosabban a székből... :D Vagy felfeküdt a polcra, de volt h arra jöttem be, h a macska apám monitora előtt ül és bámulja... mondjuk kiskorától kezdve imádja vmiért a számítógépeket. :D
Ja, és persze szeret az ablakból nézelődni belülről, tisztára, mint az öregasszonyok. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320211 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Beleugrani nem, de k nagy számlát csinált... :D DDDD
A mi macskánk egy időben imádott bemászni a kádba, engedtünk neki a csapból egy kis vizet, és figyelte a lefolyót, ahogy megy le a víz, v nem tudom... :P :D

Bírom a defektes macskákat... :D
Lehet, hogy náluk is átalánydíjas a vízhasználat, mint jelenleg nálunk, mert akkor annyi vizet használ el, amennyit csak akar. Elvileg. Reméljük. Vagymi. :P
Bandi (akit az utóbbi napok fárasztó eseményei után BüdösBandinak, majd Szagló Andrásnak kereszteltek leleményes osztálytársaim :P PP) is befeküdt régen a kádba, de talált magának újabb hobbikat azóta. Na ő kreatív.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320209 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: azt hittem, legalább beleugrik a végén... :P volt egy fekete-fehér macskánk, Cucus-Mucus volt a neve (mindig hülye neveket adtunk nekik, de nem direkt, csak úgy jött) és nem lehetett a kádat teleengedni vízzel nélküle, mert mindig odaugrott a kád szélére és veszettül paskolni kezdte a szép karcsú vízsugarat és végül több víz került a földre, mint a kádba. aztán valahogy leszoktattuk, de volt még egy mániája: gyakran aludt a mosdókagylóban és az sem zavarta, ha kezet mosunk felette. persze néha bedühödött és jól odacsapott a kieresztett karmaival, na az fájt... :P

Beleugrani nem, de k nagy számlát csinált... :D DDDD
A mi macskánk egy időben imádott bemászni a kádba, engedtünk neki a csapból egy kis vizet, és figyelte a lefolyót, ahogy megy le a víz, v nem tudom... :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320207 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Most küldték át, ez nagyon beteeeeeg:
videó, katt ide
:mrgreen:

azt hittem, legalább beleugrik a végén... :P volt egy fekete-fehér macskánk, Cucus-Mucus volt a neve (mindig hülye neveket adtunk nekik, de nem direkt, csak úgy jött) és nem lehetett a kádat teleengedni vízzel nélküle, mert mindig odaugrott a kád szélére és veszettül paskolni kezdte a szép karcsú vízsugarat és végül több víz került a földre, mint a kádba. aztán valahogy leszoktattuk, de volt még egy mániája: gyakran aludt a mosdókagylóban és az sem zavarta, ha kezet mosunk felette. persze néha bedühödött és jól odacsapott a kieresztett karmaival, na az fájt... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320204 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: És milyen eredménnyel zárt? :)

A 200 ezres kérdés jött volna, de véget ért a műsor; és elment mindhárom segítség az utolsó kérdésnél. :( (Mondjuk kapásból én vsz a Boszpuruszt mondtam volna... :roll: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320202 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Én még láttam az utolsó kérdést. :) ) Csak így tovább!


És milyen eredménnyel zárt? :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320193 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most küldték át, ez nagyon beteeeeeg:

videó, katt ide

:mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320180 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én még láttam az utolsó kérdést. :) ) Csak így tovább!

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320179 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: HI!

MAG van a Legyen ön is milliomosban!!!
Kapcsoljatok RTL Klubra!!!

Hajrá Mag!

Óóóó pont a végére értem csak oda...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320177 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HI!

MAG van a Legyen ön is milliomosban!!!
Kapcsoljatok RTL Klubra!!!

Hajrá Mag!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320163 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv.

Nem találtam jobb topicot ennek a kérdésnek, de ide sokan járnak, hátha tud vki válaszolni...

Egy fantasy/mese filmről van szó, amit úgy ezer éve láttam, megvolt videón, de a vége hiányzott, ennek ellenére kiskoromban ronggyá néztem. A címe vmi olyasmi volt, hogy: "Cato, a sötétség fejedelme" Google-ban kerestem, de csak egy találat volt, az is az, hogyvki keresi ezt, akárcsak én.

A sztori vhogy úgy volt, hogy egy árva kisfiú a gonosz rokonoknál nevelkedik, ahogy az szokás. A neve Mio volt, ha jól emlékszem. A szüleit szidják a rokonok, a gyerekek bántják, csak egy boltos néni van, aki kedveli. Egy este világgá indul, és talál vmi üveget, amiből egy nagy, szakállas szellem jön ki, aki elmondja neki, h az apja egy fejedelem, aki egy távoli országban lakik, és elviszi hozzá a kisfiút. Gyönyörű napfényes helyre kerül, apu télleg király, lesz egy barátja is, kap egy szép lovat, ám van egy kis bibi: egy Cato nevű Gonosz uralja a szomszádos országot, ahjová szakadék fölött híd vezet, ezt minden este felhúzzák. Volt valami kútba nézős-jóslatos izé is, de az már nagyon homályos előttem. Má nem tom, miért, de a fiú és a barátja egy este átszöknek, hogy legyakják a gonoszt. Bujkálniuk kell a katonái elől, közben egy hegyben találkoznak egy kováccsal, aki csinál a fiúnak kardot, meg meghúzódnak egy jóságos nőnél, aki megvarrja a fiú elszakadt köpenyét, és tesz bele egy varázslatos bélést, amitől, ha kifordítva veszi fel, láthatatlan lesz. Na el is indulnak, és egy eléggé mordori fílingű várba mennek, ahol Cato (soha nem látható!) székel, ott nagy nehezen bejutnak, aztán csapdába esnek, aztán a fiú elindul és gondolom, legyakja a gonoszt. (A vége rossz volt a kazinak)
Így leírva elég gagyin hangzik, de emlékeim szerint igen jó kis film volt, főleg a dark részek... nem ismerős vkinek? Magyarul nem találom sehol... vajon ki rendezte? Olaszra tippelek a nevek miatt... kíváncsi lennék rá.

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320146 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Phaedra/Namarie írta: Nem túl elegáns kifejezéssel élve: gánya egy idő van....

Ulmo, Ery, csináljatok valamit, könyörgöm... Ariennek is szóljon már VALAki.. köszönöm!


Meg vagyok sértve. A Fornost bukása c. tragédia óta tudjuk, hogy a Boszorkányúr parancsol a szélnek s a télnek. Mivel beteg vagyok, marad a rosszidő, és kész!!

(Egyébként meg nézőpont kérdése, szerintem gyönyörű idő van odakint - és idebent a lakásban is :D )


Már ahol.. mert Lórienben magam mondom meg, milyen idő legyen, és minden meg mindenki nagyon élvezi, panasz nincs. Meg aztán a Te befolyásod, kedves Uram, annyira terjed ki, mint az enyém, ill. egy kicsit tovább- de én etikátlannak tartom a Valák dolgába a magam körletén kívül beleavatkozni.

Amúgy jobbulást, és ha kérsz, te is kaphatsz egy kis lórieni hársfavirág- vagy bodzateát. Ery igazolhatja, hogy ízletes és hatékony. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320136 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De rossz lehet egyeseknek Hollandiaban.
Azt hiszem el tudnek ott tolteni egy kis idot ezzel meg azzal. 8)

Galadriel, nem akarsz esetleg egy kis szuvenirt hozni?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320134 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Nalunk ma minden volt (Hertfordshire,England).
Volt jegeso, ho+jeg, eso+ho, meg eleg sok napsutes a szunetekben. Ez csak egy veletlen lenne, csak a hulye idojaras, vagy a golf aramlat szepen lassan tenyleg eltunik?


Jelentem Hollandiában jelenleg szél , esö és napsütés kétpercenként váltqakozik... de rossz holland billentyüzettel írni.. de csak nektek, megteszem!! :) es most nem is a holland-otthonból írok hanem a sulijukbol.. ha hazaerek es vegre rende lessz a billentyuzet, akkor meg meselek nektek. addig is puszi mindenkinek!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320133 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Remzymama/Tünde írta: szegény Yavanna sem örül ennek az időnek
legalább őt szánjátok meg :P

Szerinted érdekli őt a mi középföldei időjárásunk a boldog Nyugathonban? :cool2:
(bocsánat, én szakdolgozatot írok, nem is lenne szabad itt lennem :tongue: )


csak bele ne keverd szegény Pázmányt is :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320132 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: szegény Yavanna sem örül ennek az időnek
legalább őt szánjátok meg :P

Szerinted érdekli őt a mi középföldei időjárásunk a boldog Nyugathonban? :cool2:
(bocsánat, én szakdolgozatot írok, nem is lenne szabad itt lennem :tongue: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320131 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szegény Yavanna sem örül ennek az időnek
legalább őt szánjátok meg :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320129 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, mi Ulmóval csak a melegvízért vállalunk felelősséget. Tessék szólni Estelnek, hogy ne kapja fel a vizet...

Én szegény, amúgy a tavasz visszahozásán fáradozok szorgalmasan és híven. :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320126 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem mindegy, hogy Sándor, József, Benedek, Dreamer, Ulmo, Ery, Arienn vagy ki, de kérem vissza a tavaszt :wink: :lol: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320125 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nem túl elegáns kifejezéssel élve: gánya egy idő van....

Ulmo, Ery, csináljatok valamit, könyörgöm... Ariennek is szóljon már VALAki.. köszönöm!


Meg vagyok sértve. A Fornost bukása c. tragédia óta tudjuk, hogy a Boszorkányúr parancsol a szélnek s a télnek. Mivel beteg vagyok, marad a rosszidő, és kész!!

(Egyébként meg nézőpont kérdése, szerintem gyönyörű idő van odakint - és idebent a lakásban is :D )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.416 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére