BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #321174 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
már néhányan ismeritek, de remélem, a nagy többség nem. :)

- két kígyó sétál az úton, melyik a bokszoló?
- hát a balboa!

:roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321172 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zsír:)))

Egy üzletember egyik útja során lát egy táblát, hogy vazelin hajtású autó eladó. Úgy dönt, utánanéz. Becsöngetett a házba és kérdi a tulajt:
- Igaz az, hogy magának van egy eladó vazelin hajtású autója?
- Persze, akarja kipróbálni?
- Természetesen.
- Rendben itt a kulcs, de ne vigye túl messze, mert már alig van benne vazelin.
Az üzletember beül az autóba, hát az valami csoda. Egyesben 60, kettesben 100, hármasban 160, négyesben 200, éppen váltana ötösbe, de a kocsi feladja és leáll. Nézi a tankot, hát egy csepp vazelin sincsen benne. Elindul a legközelebbi tanya felé.
Eközben a legközelebbi tanyán éppen vége van a vacsorának és azon vitatkoznak, hogy ki mossa el az edényeket. Végül az apa kitalálja, hogy mindannyian bemennek a nappaliba és az mossa el az edényeket, aki először megszólal.
Az üzletember bekopog a tanya ajtaján, nem érkezik válasz, de az ablakon keresztül látja, hogy vannak bent. Kinyitja az ajtót, bemegy. Köszön, de senki nem fogadja, csak bámulnak némán. Meglátja a terített asztalt:
- Nagyon éhes vagyok, megengedik, hogy egyek valamit?
Nincs válasz. Az üzletember beleegyezésnek veszi, elkezd enni.
- Van itt a fridzsiderben egy pár sör, ihatok? - kérdezi miután jóllakott. Nincs válasz, hát iszik. Kicsit becsíp a sörtől, megtetszik neki a farmer lánya.
- Ne haragudjon, lefeküdhetek a lányával?
Nincs válasz, kézen fogja a lányt és elviszi szobára. A kimerítő testmozgás után iszik még egy pár sört, megtetszik neki az anyuka.
- Ne haragudjon uram, szeretkezhetnek a feleségével?
Nincs válasz, hát kézen fogja anyukát és elviszi őt is szobára. Mikor végeztek, látja az üzletember, hogy már későre jár, indulni kéne. Odaáll a farmer elé és megkérdezi:
- Ne haragudjon, nincs véletlenül itthon egy kis vazelin?
A farmer végre megszólal:
- Na, elmentem mosogatni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321170 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta:

Ulmo írta:

Alcarcalimo írta: Ankalimon má' megin' ráérsz, :D DDD


Ne bántsd, nem ő volt :)


:D D Dehogy bántom, minden április elsején szétröhögöm magam itt:))) Ki volt?


Szerinted?;) *gumicsirke*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321169 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Alcarcalimo írta: Ankalimon má' megin' ráérsz, :D DDD


Ne bántsd, nem ő volt :)


:D D Dehogy bántom, minden április elsején szétröhögöm magam itt:))) Ki volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321168 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Ankalimon má' megin' ráérsz, :D DDD


Ne bántsd, nem ő volt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321167 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ankalimon má' megin' ráérsz, :D DDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321163 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is jövök fórumra, mondom ez mióta J.K. Rowling... akartam menni óhaj, sóhaj, kérés, panaszba mire rájöttem, hogy április 1. van...
Egyébként emtété helyett békávét ír ki helyenként ha jól látom :lol:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321159 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nektek is Boldog Április Elsejét!

(Azért így hajnalban ez a J.K. Rowling erős volt... :D )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321119 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagyon-nagyon köszi mindenkinek! ECL, de már tavaly áprilisban, csak a magnósat kellett újra megcsinálnom, és most találtam meg neten az eredményeket! és még egyszer köszi mindenkinek!! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321111 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Congratulations Acho. :D És milyet tettél? BME vagy TELC vagy egyéb?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321109 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyelvvizsgához nagy-nagy grat. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321105 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Nessa írta:

Ecthelion írta: Angol középfok! :D Bocsánat. ;)

jajj :P :twisted: nem így értettem. hanem nemtudom hogy.


Úgy hogy milyen típusu, nem? ;)

úgyúgy :) csak fáradt vagyok és kicsit sem tudok ma gondolkodni/fogalmazni....

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321097 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: megvan a nyelvvizsgám!!!(angol,közép). bocsi, de muszáj volt kiírnom!!


Gartulálok!!!!!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :lol: :lol: :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321088 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Ecthelion írta: Angol középfok! :D Bocsánat. ;)

jajj :P :twisted: nem így értettem. hanem nemtudom hogy.


Úgy hogy milyen típusu, nem? ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321087 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Angol középfok! :D Bocsánat. ;)

jajj :P :twisted: nem így értettem. hanem nemtudom hogy.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321086 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Acho írta: megvan a nyelvvizsgám!!!(angol,közép). bocsi, de muszáj volt kiírnom!!

grat hozzá!
lehet,hogy hülye kérdés de milyen nyelvvizsga volt?


Angol középfok! :D Bocsánat. ;)

Amúgy természetes gratulálok Achonak! :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321084 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: megvan a nyelvvizsgám!!!(angol,közép). bocsi, de muszáj volt kiírnom!!

grat hozzá!
lehet,hogy hülye kérdés de milyen nyelvvizsga volt?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321083 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321082 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megvan a nyelvvizsgám!!!(angol,közép). bocsi, de muszáj volt kiírnom!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321024 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Gamer népek!

Van egy nagyon jó kis játék a neten, az a neve, hogy THE FIVE PILLARS. Ezt Az Öt Oszlopnak fogom fordítani, mivel én fordítom (fordítanám) 8), és úgy egyeztem meg a honlap üzemeltetőjével, hogy ha legalább 20 magyar játékos lesz, akkor indítanak magyar verziót is.

A játék egyébként RPG-stratégiaként határozható meg, egy varázslót alakítasz, akinek mellesleg van egy országa is, amit irányítani kell. Ötféle mágiatípus közül lehet választani, két-háromszáz varázslatot lehet tanulni, különböző lényeket lehet idézni, stb.

Ha szeretitek az ilyet, légyszi próbáljátok ki!


Fela: amint lesz magyarul kipróbálom, de englishül még mindig nem beszélek.



EZ MÉG MINDIG NEM CHAT!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #321018 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lucia írta: CIAO :!:


Hello! ;)

[size=9:a3mallfb]de valami tartalmasabb mondatot is kellene írni, mert már rá(nk)szóltak.. :D szóval, írj magadról, vagy ami a témába vág!
[/size]
________________

Rayan: ez fent van a youtube-on is ;) Nagyon király!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320992 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.videoplayer.hu/videos/play/42439

ez nagy királyság XDDDDD

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320982 Írta: Lucia
Lucia válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
CIAO :!:

Lucia

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320909 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Sil írta: Ja, igen. És fejenként csak egy mailcímről lehet pályázni.

Akkor gyorsan növesztek még (legalább) egy fejet, és beveszek egy kis kor-korrigálót :mrgreen: :D


Hehe, én meg pont beleférek az időbe... :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320908 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta:

űrlap írta: This contest form is open to all TolkienLibrary.com, TolkienGateway.net and irc.tolkiengateway.net internet visitors between the dates of March 24th 2007 and April 18th 2007, aged 18 and over,


...azaz jólértem, h. csak 18 éven felülieknek? :P

Ja, igen. És fejenként csak egy mailcímről lehet pályázni.


Akkor gyorsan növesztek még (legalább) egy fejet, és beveszek egy kis kor-korrigálót :mrgreen: :D

[size=9:fngsnm17](bocsánat, túl magas labda volt :oops: ) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320906 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

űrlap írta: This contest form is open to all TolkienLibrary.com, TolkienGateway.net and irc.tolkiengateway.net internet visitors between the dates of March 24th 2007 and April 18th 2007, aged 18 and over,


...azaz jólértem, h. csak 18 éven felülieknek? :P

Ja, igen. És fejenként csak egy mailcímről lehet pályázni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320905 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Aki szeretne nyerni a Húrin gyermekei de luxe kiadásából egy példányt (Alan Lee és Christopher Tolkien aláírásával), az töltse ezt az űrlapot:
www.tolkienlibrary.com/form.html
Az első kérdéshez (Code) az kell beírni, hogy Hurin, a válasz meg signed.

űrlap írta: This contest form is open to all TolkienLibrary.com, TolkienGateway.net and irc.tolkiengateway.net internet visitors between the dates of March 24th 2007 and April 18th 2007, aged 18 and over,


...azaz jólértem, h. csak 18 éven felülieknek? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320903 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki szeretne nyerni a Húrin gyermekei de luxe kiadásából egy példányt (Alan Lee és Christopher Tolkien aláírásával), az töltse ezt az űrlapot:
www.tolkienlibrary.com/form.html
Az első kérdéshez (Code) az kell beírni, hogy Hurin, a válasz meg signed.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320866 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gamer népek!

Van egy nagyon jó kis játék a neten, az a neve, hogy THE FIVE PILLARS. Ezt Az Öt Oszlopnak fogom fordítani, mivel én fordítom (fordítanám) 8), és úgy egyeztem meg a honlap üzemeltetőjével, hogy ha legalább 20 magyar játékos lesz, akkor indítanak magyar verziót is.

A játék egyébként RPG-stratégiaként határozható meg, egy varázslót alakítasz, akinek mellesleg van egy országa is, amit irányítani kell. Ötféle mágiatípus közül lehet választani, két-háromszáz varázslatot lehet tanulni, különböző lényeket lehet idézni, stb.

Ha szeretitek az ilyet, légyszi próbáljátok ki!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320838 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Tetszik az új hét képe. Alan Lee/John Howe/ egyik sem?


Egyik sem. Papp Mónika.

Bence cica miatt pedig részvétem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.537 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére