BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #321582 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil, grat! :) :cheers: Mondanom se kell, de k-ra irigyellek, mázlista! :D :D ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321581 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos bejelenteném, hogy életem egy új szakaszába lépek: immár leírásbeliérettségiztem :D Nincs több írásbeli, niiiincs :twisted:

És ma kaptam egy jó hírt, hogy az angol emeltszintűm 87% - én meg azt hittem, alig lesz ötven :D Ünnepeljetek velem :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321572 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pedig anglia jóhely. legalábbis amíg ott voltam arra a rövid kis időre, engem lenyűgözött. és úgy néz ki jövőre is mehetek -talán-, és tökingyen :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321467 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Olyan klasszul megtréfáltak április elsején.. kb. 100 ember előtt lettem kínos helyzetbe hozva, és utána 1 napig dadogtam. :roll: :oops:

Mi történt? 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321463 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Hát én most éppen itthon vagyok, Ben jól tudja.
Azért had mondjam el, hogy nem olyan nagy szám az az Anglia (képzeljétek, nincsenek magyar nyelvű könyvek).
Utazni jó, főleg vonattal, mondjuk nem tudom miért pont azt szeretem a legjobban. Amszterdam meg biztosan király, én oda szeretnék kimenni talán jövő nyáron, ha sikerül. Lenyűgöző Hollandia egész kultúrája (király festőművészek, változatos növényvilág, rakat szélmalom meg sör), szóval biztosan klassz ott szétnézni.


öh.. bocs.. de akkor is szép lehet Anglia.. Hollandia meg tényleg nagyon király! lassan ketten fogunk itt áradozni róla :D !

kívánom hogy egyszer juss el oda!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321448 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan klasszul megtréfáltak április elsején.. kb. 100 ember előtt lettem kínos helyzetbe hozva, és utána 1 napig dadogtam. :roll: :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321420 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Épp kapóra jön a legújabb kiterjesztésem, hogy megörökítsem ezt az utókornak:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... owling.png


Jaj, köszi! Hannon le!
Így a szerencsétlenebbek is megláthatták, milyen bolondos is volt a fórum aznap :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321411 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én most éppen itthon vagyok, Ben jól tudja.
Azért had mondjam el, hogy nem olyan nagy szám az az Anglia (képzeljétek, nincsenek magyar nyelvű könyvek).
Utazni jó, főleg vonattal, mondjuk nem tudom miért pont azt szeretem a legjobban. Amszterdam meg biztosan király, én oda szeretnék kimenni talán jövő nyáron, ha sikerül. Lenyűgöző Hollandia egész kultúrája (király festőművészek, változatos növényvilág, rakat szélmalom meg sör), szóval biztosan klassz ott szétnézni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321385 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is itthon leszek még jópár évig... pedig imádok utazni, sajnos rossz szokásom, hogy nem bírok megmaradni a fenekemen. költözés, utazás, séta, vonat, gyalog, autó, mindegy mi, csak menjen...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321383 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Kedves diplomások, a segítségetek szeretném kérni, ha van egy kis időtök, légyszíves töltsétek ki az alábbi linken található kérdőívet:

forestbrook.extra.hu/

Erre azért van szükségem, mert a Budapesti Műszaki Főiskola, KGK karán piackutatás tantárgyból felmérést készítenünk a frissen végzettek elhelyezkedési lehetőségekről.

A kérdőív teljesen névtelen, nem vesz el sok időt, viszont sokat tudtok vele segíteni nekem! Az már csak hab lenne a tortán, ha másoknak is továbbítanátok a kérdőívet, hogy minél nagyobb valószínűséggel legyen meg a százas létszám!!! :)

A kitöltésnél kérlek ügyeljetek arra, hogy minden kérdéshez írjatok valamit, kivéve persze, ahol a kérdésnél zárójelbe megjegyzést találtok arra vonatkozóan, hogy kinek kell kitölteni avagy kinek nem.

Amennyiben lehetséges 2007. április 15- e éjfélig töltsétek ki, mert utána még ki is kell értékelni az általatok megadott válaszokat, a vizsgaidőszak megkezdése előtt ;)

Segítségeteket előre is köszönöm!

Timona

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321382 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: héj!!!!!! én is szeretnék eljutni majd angliába!!(ott vagy, nem?)

Tudtommal épp nem. :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #321381 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát nem szeretnék ide jutni... :roll: (az oldalon a 2. sztroira gondoltam,a törisre...)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321372 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Acho írta: nah, népek, jók legyetek, most három napra megszabadultok tőlem ( Galadriel nyomán járva meghódítom Amszterdamot!


Hát ez qrva jó, hogy mindenki Sohaországba megy szívni, csak én szívok itt ezen a szemétdombon. Hrrrrrrrr.


héj!!!!!! én is szeretnék eljutni majd angliába!!(ott vagy, nem?) azért csak nem olyan rossz ott...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321361 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: nah, népek, jók legyetek, most három napra megszabadultok tőlem ( Galadriel nyomán járva meghódítom Amszterdamot!


Hát ez qrva jó, hogy mindenki Sohaországba megy szívni, csak én szívok itt ezen a szemétdombon. Hrrrrrrrr.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321348 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D köszi :D :lol: :lol: :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321344 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

@Papsajt írta: 313 napja ha jól számolom... Dehát már a Pajkos Póni sem a régi, egyre kevesebb a vendég és én is öregszem már.

Biztos több lenne a vendég, ha nyitva lenne... :wink:

Galadriel14 írta: UI: valaki be tudná linkelni a tegnapi hét képét? én sajnos lemaradtam róla :( :cry:

www.tolkien.hu/images/ahetkepe/heti.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321343 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: az biztos! :lol:
nah, népek, jók legyetek, most három napra megszabadultok tőlem ( Galadriel nyomán járva meghódítom Amszterdamot! ;-) ). úgyhogy mehetnek az örömtüzek!!
jah, és persze vigyázzatok magatokra! meg egymásra!


Reméljük ugyanolyan jó útja lesz mint nekem! :D :D:D:D :lol:

UI: valaki be tudná linkelni a tegnapi hét képét? én sajnos lemaradtam róla :( :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321338 Írta: @Papsajt
@Papsajt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta:

@Papsajt írta: Jó estét kis vendégeim! Jöjjenek le este a Söntösbe, ma mindenkinek ingyen van egy korsó sör!


úristen, nem is tudom, mior írtál utoljára az oldalra : )


313 napja ha jól számolom... Dehát már a Pajkos Póni sem a régi, egyre kevesebb a vendég és én is öregszem már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321315 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

@Papsajt írta: Jó estét kis vendégeim! Jöjjenek le este a Söntösbe, ma mindenkinek ingyen van egy korsó sör!


úristen, nem is tudom, mior írtál utoljára az oldalra : )

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321308 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Jé... most tök furcsa a fórum rendesen... :D

Kifejezetten snassz....

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321303 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény

Köszönjük a kedves fórumlátogatók közreműködését április 1-i különszámunk elkészítésében. Az esetleges kellemetlenségekért színes izé... szíves elnézésüket kérjük :)

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321301 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jé... most tök furcsa a fórum rendesen... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321298 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
húú, aszittem, rossz oldalra tévedtem, aztán eszembe jutott, hogy április elseje van még néhány percig

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321291 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a banya Letolás nyelve mert jő a JObbrog ki az bünde kapitány


éljen tanyagorn

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321290 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Akkorát néztem mikor megláttam a 7 képét :D egész napos tornaverseny után vhogy nagyon nem esett le, hogy milyen nap is van ma :lol:


Mekkora egy halál poén már ez:)))) Ráadássul a Nyelvek topicban is van pár ütős poén... a Q u e n y a pl: Banya nyelv... L e g o l a s = Letolás:))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321281 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

@Papsajt írta: Jó estét kis vendégeim! Jöjjenek le este a Söntösbe, ma mindenkinek ingyen van egy korsó sör!


jééé Papii! (L)
wí láv jú, még ha annyiszor nem is adtuk vissza neked az opodat:D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321271 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
az biztos! :lol:
nah, népek, jók legyetek, most három napra megszabadultok tőlem ( Galadriel nyomán járva meghódítom Amszterdamot! ;-) ). úgyhogy mehetnek az örömtüzek!!
jah, és persze vigyázzatok magatokra! meg egymásra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321270 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkorát néztem mikor megláttam a 7 képét :D egész napos tornaverseny után vhogy nagyon nem esett le, hogy milyen nap is van ma :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #321269 Írta: Vöröspuli
Vöröspuli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Roxfort-i Hole one a Wait see ügyi minisztérium nevében tiltakozom, megismétlem. TILTAKOZOM a lentebb feltüntetettekkel szemben. Azértis mert tűrhetetlen magatartásiformájuk áthágja a Fog peace call low-ban leírtakat.! :bombadil1:

"Elmegy a kugli egy este berúgni, mert ő az a akugli ki nincs fából!"(Illés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321268 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: Bocsánat, de muszáj közbeszólnom:
A hét képe, az egy akkora nagy :D
7-es :D


Valóságos műalkotás!:lol:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.423 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére