BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 6 hónapja #318821 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: "a jóarcú hattyúpasik majd megerőszakolják" by kedvesem :D

:D :D

... és itt van, amiről lemaradtunk (vagy legalábbis páran): képek a holdfogyatkozásról :D

Hála az időjárásnak :evil:

Neked meg köszi a sajtófigyelést :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318811 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: "a jóarcú hattyúpasik majd megerőszakolják" by kedvesem :D

:D :D

... és itt van, amiről lemaradtunk (vagy legalábbis páran): képek a holdfogyatkozásról :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318699 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: link: Veszélyben a hattyú és a bicikli szerelme :D :D

Jajj de tündééérííí :D "a jóarcú hattyúpasik majd megerőszakolják" by kedvesem :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318698 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318693 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Nessa: Lehetőleg szűk csigalépcső volt? :twisted:

sajnos nem :twisted: :D rendes normális lépcső, csak az illető nem vette észre :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318691 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa: Lehetőleg szűk csigalépcső volt? :twisted:

Itt fél tíz körül szép tiszta volt az ég, aztán tízre beborult, végül is, ez is holdfogyatkozás, méghozzá teljes... :D Szóval nem látszott semmi. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318677 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, muszáj volt értelmesen, nem röhögve válaszolni, mivel az a kb. 110 kilós illető ezt halál komolyan kérdezte. Megmutattuk neki, hol a felfelé vezető lépcső. (mellesleg épp a mellett álltunk :D )

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318675 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Tényleg nagyon szép volt! Érdemes volt nézegetni.

Tegnapi Szombathelyi rockbulin hozzánk intézett kérdés:
-Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hol van az emelet?
:D


És mit feleltetek? :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318674 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg nagyon szép volt! Érdemes volt nézegetni.

Tegnapi Szombathelyi rockbulin hozzánk intézett kérdés:
-Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hol van az emelet?
:D

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318672 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Üdv!

Emberek és más népek!
Aki még ébren van, vagy most ébredezik annak futás ki az udvarra/utcára/ablakhoz stb mert naggggggyon szép a holdfogyatkozás!!!


Én láttam, nagyon szép volt :D Mintha narancssárgára festették volna a Holdat :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318668 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Emberek és más népek!
Aki még ébren van, vagy most ébredezik annak futás ki az udvarra/utcára/ablakhoz stb mert naggggggyon szép a holdfogyatkozás!!!

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318658 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: - Balassi földesúr és katona, de elsősorban férfi.
- Balassi 1554. október 20-án született 9 órakor.
- A második ciklus csak részben van teljesen kész, de ha úgy vesszük az is teljes


Nekem ez a három nagyon tecc :D Azért mégis csak lennie kell időgépnek XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318655 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez kemény!! :-)

kérés:ha valakinek megvan Massenet:Thais Meditációja,akkor az legyen oly jó,és küldjön egy üzenetet!nagyon fontos lenne!
előre is:hannon le!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318653 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, kicsit illúzióromboló... :D :D
Ez a kedvencem:

Nessa írta: - A Szigeti veszedelemre nem volt káros hatással Vergilius és Tasso (milyen szerencse : )


:D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318652 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez valahogy nagyon megtetszett(sorry):

Idézetek az első éves magyar szakosok zh.-iból:

téma: Zrínyi és Balassi
- Zrínyi halottak közt gázol, mint tengerben a kőszikla.
- Nem léteztek női erények, csak hatalom, azaz az volt jó, akinek a fülén folyt ki az agya ( hmmm..)
- mégsem esik egy úttal sem a plágium vétsége alá (a helyesírás is eredeti : )
- Az imitatio lényege ez, kiválogatni és újraszülni az eredményeket
- A polgárok, mint új réteg jelent meg, a nemesség, papság, valamint a parasztság, kézművesség és legalul a nép.
- A Szigeti veszedelemre nem volt káros hatással Vergilius és Tasso (milyen szerencse : )
- Zrínyi alapvetően önállóan alakította helyzeteit.
- A közönség ezt nagyon szokta élvezni, amikor több mű van egy szöveg kapcsán..
- Balassi földesúr és katona, de elsősorban férfi.
- Balassi 1554. október 20-án született 9 órakor.
- A második ciklus csak részben van teljesen kész, de ha úgy vesszük az is teljes

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318644 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff:széééép!!!! :-) ;-) tökéletes definíció! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318614 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nono! Ezt Snuff írta, nem én :wink: kéretik a quotation javítani :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #318608 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Úgy nyalod zselével a hajad ahogy dévidbekem és úgy öltözködsz férfi létedre, mint az angol királynő... Van ez így.


Ez egy akkora mondat :D Nagyon jó XD :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318606 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ismert ma már a metroszexualitás... :roll:

Ismerem a szót és mondtam is neki, hogy szerintem ő az. Azt mondta, nem érdekli, mert a divat az élete. Én is tudom, mit jelent a metroszexualitás. Úgy nyalod zselével a hajad ahogy dévidbekem és úgy öltözködsz férfi létedre, mint az angol királynő... Van ez így.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318602 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Minerva írta: (nem egy ápolatlan, szakadt punk)

szerintem nem attól ápolaltan valaki, hogy punk. A legeslegkedvesebb haverom/fogadott bátyóm is az. és egyáltalán nem olyan. és okos meg művelt.
bocsi, de ezt muszáj volt. be is fogtam.


nem is tettem az ápolatlanság és a punkság közé egyenlőséget. De igenis vannak koszos punkok. na. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318590 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: ez halál! de jóóóó!!! :-) ;-) :-) :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318587 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: (nem egy ápolatlan, szakadt punk)

szerintem nem attól ápolaltan valaki, hogy punk. A legeslegkedvesebb haverom/fogadott bátyóm is az. és egyáltalán nem olyan. és okos meg művelt.
bocsi, de ezt muszáj volt. be is fogtam.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318569 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hááááááát ez kész :D

Keshu: a töritanárom szerint a szlovák harang úgy szól, hogy: "krumpli-káposzta krumpli-káposzta" :D csak a krumplileves miatt gondoltam megemlítem.

Amúgy nekünk magyar nyelvtan tétel a szlovákiai magyar :D Mert ilyen is van. Mi egymást közt számotokra kissé furán beszélünk. Pld. Az általános suli nálunk alapsuli, mert tükörfordítással vették át a szlovákból (záklandá). Aztán van még a slapki (starndpapucs), horcsica (mustár), obcsianszki (személyi) etc. Majd ha még jut eszembe, írok :D De most ide sa do lesa :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318546 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boccccsánat nem akartam senkinek rekeszizomgörcsből adódó álmatlan éjszakát okozni :oops: :oops: :oops:
Hova adjam a gyógypuszikat? :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318542 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta:

Ben írta: Nóliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :D :D :D :D :D :D :D :D Ez fáááájt... :lol: :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :roll: :roll: :roll: igen szint úgy.. jujjjjjjj............................... :twisted: :roll:


hát ehhez csak csatlakozni tudok :wink: :P :lol: :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318533 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Nóliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :D :D :D :D :D :D :D :D Ez fáááájt... :lol: :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :roll: :roll: :roll: igen szint úgy.. jujjjjjjj............................... :twisted: :roll:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318528 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :D :D :D :D :D :D :D :D Ez fáááájt... :lol: :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318524 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt ma kaptam:

Kiscserkész levele a táborból:

Kedves Szüleim!

Az őrsvezetőnk azt mondta, hogy írhatnánk végre nektek, mert bizonyára láttátok az árvizet a TV-ben, és nagyon aggódtok.

Semmi bajunk. A víz csak egy sátrunkat és két hálózsákot vitt el.

Közülünk senkit, mert az árvíz időpontjában valamennyien a hegyekben voltunk, és Kristófot kerestük, aki elveszett. Kérlek, hívjátok fel Kristóf anyukáját, és mondjátok meg neki, hogy már minden rendben, és hogy megkerült. Kristóf nem tud neki írni, mert eltörte mindkét kezét, amikor
lezuhant egy szikláról. Kristóf keresésére az őrsvezető terepjárójával indultunk el. Az igen komoly volt.
Soha nem találtuk volna meg Kristófot abban a sötétben, ha nem villámlik annyira. Az őrsvezető rohadtul begurult, hogy Kristóf elment
a hegyekbe, anélkül, hogy bárkinek is szólt volna. Kristóf mondta, hogy
hiszen szólt, csak ez a tűzvész idején volt, és biztos nem hallotta meg.

Tényleg, tudtátok, hogy ha beledobunk egy benzines palackot a tűzbe, felrobbanhat? A nedves erdő nem égett le, de egy sátrunk igen, meg még néhány ruha. Na meg szegény Pisti is érdekesen fog kinézni, mire újra kinő a haja.


Szombatra otthon leszünk, ha az őrsvezető megjavítja addig az autót. Az a baleset tényleg nem az ő hibája volt! A fékek még jók voltak, amikor elindultunk. Az őrsvezető azt mondta, hogy az autó már annyira
öreg, hogy joga volt tönkremenni. Valószínű ezért nem akarta senki sem biztosítani. De összességében azt hiszem, ez az autó tök jó.
Akárcsak az őrsvezető. Nem szól be, ha összekoszítjuk a kocsit, és ha nagyon meleg van bent, megengedi, hogy kiüljünk a tetejére. És
hogyne lenne meleg bent, ha tízen ülünk az autóban. De mióta megállított minket a rendőr az autópályán, azóta nem hagyja, hogy kint utazzunk.

Mondtam-e már, hogy az őrsvezető tök jó sofőr? A baleset előtt
tanította Ricsit vezetni. De nyugi, gyorsan menni csak a hegyi utakon
hagyta, ahol nincs forgalom, csak néhány teherautó.

Ma reggel a srácok a szikláról ugráltak a vízbe, és a tóban fürödtek.
Az őrsvezető nekem nem engedte meg, mert nem tudok úszni, és Kristófnak, a kezei miatt. Mi ezalatt kajakoztunk. Szép tó. És mély. Bár néhány fa csúcsa kilátszik a vízből. Az őrsvezető nem olyan ideges,
mint a többiek. Azon se akadt ki, hogy nem húztunk mentőmellényt.
Tudjuk, hogy nagyon el van foglalva az autó szerelésével, nem akarjuk
húzni az agyát.

Megszereztük az első életmentő-kitüntetéseket. Amikor Dávid búvárkodott, és elvágta mindkét kezét, mi raktuk fel neki a szorítókötéseket. Márk és én elhánytuk magunkat, de az őrsvezető azt
mondja, ez ételmérgezés lehet, azoktól a csirkemaradványoktól, amiket
tegnap ettünk. Azt mondta, ő is ugyanígy hányt a kajától, amit a börtönben kapott.

Nagyon örülünk, hogy kijött a börtönből, és a mi őrsvezetőnk lett. Azt
mondta, hogy most már sokkal okosabb, és teljesen máshogy csinálná
AZT, amit akkor. Nem nagyon tudom, miről lehet szó. De most be kell
fejeznem. Indulunk a városba, hogy feladjuk a leveleket, és hogy
töltényeket vegyünk.

Ne aggódjatok miattam.

Minden OK. Üdv.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318523 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a szívbaj kerülget itt két fejezet között ezektől az üzcsiktől.. jujujujjjj... majd' levágom az ujjam h ilyet be bírtam írni.. na de én megpróbálom überelni Achot: az egyik lányt úgy hívják a párhuzamos osztályból, akivel ráadásul heti hat-hét órát vagyok együtt az egyik faktom miatt, hogy Csöcs... na ez már kegyetlen.. de: saját oszt.társamtól: "micsinizel? jössz este talira a buliba? ... nem?! dehát mi van? depi vagy? ne már? öngyi azért nem leszel ugyi? vagy gondi rajta? ne márr... hát akkor?... " uhh,.. poénkodott de a hideg kirázott tőle.... otthagytam, aznap kb. már csak elköszöntem tőle, azóta nem csinált ilyet.. :D hál' ég...

téma váltás: nem is gondoltam volna h egy szó ekkora vitát kavar.. ejha.. viszont legalább sokmindent megtudtam... szóval: nem jutott eszembe jó másfélórai németezés és külön németóra után az ellenszenves. bocs. erre jött a német unsympathisch... *majd máskor várok egy kicsit h visszaálljak magyarra.. brr...*

más: jajj de aranyos ez a videóóó!!! (L) komolyan!!! :D :lol: :lol: :lol:

hm... nálunk például él a gyümileves.. ezt anyám mondta egyszer félálmában... azóta mindig ezen röhögünk... illetve a rántott karton püré.. jajj hát az akkora!! és tegük hozzá, ez egy román étteremben hangzott el, szegény pincér azt hitte rajta nevetnek, ...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318522 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: fura srác és nem érzek lelkiismeret furdalást, hogy kitárgyalom egy internetes fórumon. avonos krémeket és parfümöket rendel magának, azért ment el dolgozni 18 évesen, hogy elkölthesse "nacikra" meg pulcsikra meg mittomén még mire. borzalmas. mondtam neki akkor is, hogy ehm, izé, miért kell ilyen nőiesnek lennie, de azt mondta, ő csak trendi és szereti a trendet, mert "USÁban" is az van és ő bankigazgató lesz ott... és csak erről bír beszélni. hogy nem baj hogy kettes lett az irodalom érettségije, ő kimegy az "usába" és trend és divat és bank és szakma... sírógörcs kerülget. remélem, téged is.

Ismert ma már a metroszexualitás... :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.445 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére