BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 6 hónapja #319320 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Annis írta: Amúgy néha jobbak az értetlen szülők, mint az informatikus apuka akinél meg az lehetetlen hogy te eleget tudj a témában...

Egyet is értek, meg nem is. Anyukám sokmindenbe nem lát bele és mégis úgy beszél róla, mintha értené nagyon és jobban uis mint én, hiszen ő felnőtt, csak tudja, miről van szó, én pedig már sírva bizonygatom, hogy bizony k***ra nem úgy van az, nem hatok rá. Nem néz utána, mert elképzeli magának, miről van szó és onanntól kezdve azt hiszi, hogy az úgy is van. Sírnivaló, én azt mondom. Bár inkább ő javítgatna ki engem mindenben... :P Akkor lenne másért dühöngeni :P


Ez ismerős. Anyám kedvenc cáfolhatatlan érve az "ezt nem csak én mondom hanem más okos emberek is".

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319318 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma: :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319317 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Toma gazda írta:

Remzymama/Tünde írta: (minek is, egész évben ki vannak szolgálva :wink: )


Okés csak tartsátok be 8) :wink:

Dreamer_KF írta:

Remzymama/Tünde írta: az az apák napja, férfinap tudtommal nincs :P (minek is, egész évben ki vannak szolgálva :wink: )


Mármint ki is? Én biztosan nem..

Rabyn: Ha egész évben, akkor minden nap kérek tőled csokit, virágot, mittomén, legyél kreatív :)


forduljatok asszonyaitokhoz :wink: :P :lol:


Tudod mit szeretek benned?

Azt hogy az alacsony labdát is magasról lecsapod :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319313 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Amúgy néha jobbak az értetlen szülők, mint az informatikus apuka akinél meg az lehetetlen hogy te eleget tudj a témában...

Egyet is értek, meg nem is. Anyukám sokmindenbe nem lát bele és mégis úgy beszél róla, mintha értené nagyon és jobban uis mint én, hiszen ő felnőtt, csak tudja, miről van szó, én pedig már sírva bizonygatom, hogy bizony k***ra nem úgy van az, nem hatok rá. Nem néz utána, mert elképzeli magának, miről van szó és onanntól kezdve azt hiszi, hogy az úgy is van. Sírnivaló, én azt mondom. Bár inkább ő javítgatna ki engem mindenben... :P Akkor lenne másért dühöngeni :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319308 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én anyukámtól s elehet a géphez férni, de tesóm lelkesen szeerli utána. Igaz, maikor már azzal hív be, hogy "fiam, mit jelent ez meg az" akkor már a hajunk az égnek áll. veszünk egy mékly levegőt, és megszáll az angyali türelem. :P

Volt már úgy veletek, hogy az éjszaka közepén kínzó fejfájásra ébredtek, és semmi nem használt? Már második éjszaka amikor ez történik...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319293 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: oh, akkor az enyémek elég modernek :D :D:D e-maileznek, gépet be/kikapcsolnak, sőt: mostanában kezdik a netet is elég jól használni :D *nem hiába.. türelmes tanárra leltek :D *


Hohó, tévedés ne essék, anyum nagy gép-net-guru. Jojatek, honfoglalo, volt már itt minden. Legújabb az msn, dc etc. Kezdem unni, hogy néha többet van gépnél mint én. Ráadásul suliban bevezetik, hogy neten lehessen jegyeket nézni :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319292 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Tud valaki fényképezéssel kapcsolatos idézetet? Fontos lenne. Megnéztem a netorian.hu-n és kulcsszavak alapján semmit nem talált a-z-ig meg nincs időm végigböngészni...
Előre is köszi :wink:

Amúgy néha jobbak az értetlen szülők, mint az informatikus apuka akinél meg az lehetetlen hogy te eleget tudj a témában...
(vagy a rendszerfejlesztő jóbarát aki ahhoz hogy átküldjön egy képet, létrehoz egy tárhelyet, a képet szétszedi, részenként tömmöríti aztán küld egy linket a programról amivel össze tudod rakni, te meg ott állsz még mindíg a kép nélkül :P )

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319289 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
oh, akkor az enyémek elég modernek :D :D:D e-maileznek, gépet be/kikapcsolnak, sőt: mostanában kezdik a netet is elég jól használni :D *nem hiába.. türelmes tanárra leltek :D *

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319288 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Hát, nálunk is nehezen mennek ezek a "modern" dolgok. Én az e-mailt már hasonlítottam bankszámlához, meg PIN kódhoz, de végre kezdik megérteni. :D

bankszámlához? :D

nekem egy hónapomba telt, mire megtanítottam édesapámnak, hogyan kell a gépet bekapcsolni. (egy gombot kell megnyomni, és jelszó sincs :D )

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319284 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, nálunk is nehezen mennek ezek a "modern" dolgok. Én az e-mailt már hasonlítottam bankszámlához, meg PIN kódhoz, de végre kezdik megérteni. :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319275 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Lényegretörő és nagyszerű magyarázat :D Itthon én is így szoktam elmagyarázni a dolgokat :P :twisted:


néha amikor nagyon értetlenkednbek anyuék én is :D de nem veszik zokon csak ha türelmetlen vagyok :D :twisted:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319266 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lényegretörő és nagyszerű magyarázat :D Itthon én is így szoktam elmagyarázni a dolgokat :P :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319261 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:mrgreen:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319230 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

egy emil írta: Felhasználó levele:

Jó napot!

Ha floppyra akarom másolni a filmet, megnyomom az
"paste" gombot, és akkor
Megjelenik nekem egy szöveg, hogy a floppyn nincs elég
hely. Ezután megnyomom hogy "paste shortcut", és akkor
a film már ráfér. Probléma csak akkor van, ha más PC-n
akarom elindítani, ugyanis akkor megjelenik, hogy nem
találja a filmet, ugyanakkor
az én számítógépemen a floppyról normálisan el tudom
indítani. Mi lehet a gond?

Köszönöm

Böbe



Hotline válasz:

Kedves Asszonyom!

A válltáskájába nem tudja belegyömöszölni a bundáját.
Egy cetli, melyre fel van írva, hogy a bunda a
szekrényében van, viszont belefér. Tehát ha otthon
van, és elolvassa a válltáskában lév


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319224 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hoho, nekem van egy bibor kakapom, holnap azt veszem fel es nagyon jol fogom erezni magam! :D :D :D

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #319221 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: "A mazsola rémült arcú szőlőszem. " Meg meggyalázott szőlőszem.-by Mr. Depp :P

:mrgreen: :mrgreen:

Remzymama aranyköpéseiről eszembe jutott mégegy: Ha kalapács van a kezünkben, hajlamosak vagyunk mindent szögnek nézni.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319218 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
rendet csinálok a gépen, csupa jót találok

csajok: tőlem nektek nőnapra :P

A GYÖNYÖRŰ NŐ
3 évesen : Amikor tükörbe néz, egy királynőt lát.
8 évesen: Amikor tükörbe néz, Hamupipőkét látja.
15 évesen: Amikor tükörbe néz, egy rémséget lát. (- Anya, ilyen fejjel nem mehetek iskolába!)
20 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány, túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" – de mégis úgy dönt, hogy attól még kimegy az utcára.
30 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány, túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" de úgy érzi nincs már ideje változtatni rajta, szóval így megy ki az utcára.
40 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány, túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" ám azt mondja, "de legalább tiszta vagyok" és kimegy az utcára.
50 évesen: Amikor tükörbe néz 'saját magát' látja, és oda megy, ahova akar.
60 évesen: Tükörbe néz, és azokra az emberekre emlékezik, akik nem láthatják magukat a tükörben soha többé. Kilép az ajtón és meghódítja a világot.
70 évesen: Amikor tükörbe néz bölcsességet, tudást és vidámságot lát, és élvezi az életet.
80 évesen: Nem nyűglődik a tükörrel. Csak felteszi a bíbor kalapját és megy, hogy nevessen a világgal együtt.
Életfilozófia: Talán mindannyiunknak korábban kellene megragadnia azt a bíbor kalapot...


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319203 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Barátok: olyan emberek, akik jól ismernek és mégis szeretnek... "Milyen igaz már. :wink:

"A mazsola rémült arcú szőlőszem. " Meg meggyalázott szőlőszem.-by Mr. Depp :P

"A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas." Ó yesyesyes. :?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319200 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aranyköpések

Adj Uram türelmet - de azonnal!
Depressziós ember az, aki virágillatot érezve körülnéz, hogy hol a koporsó.
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, rollerozz, hogy el ne hízzál.
Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni.
A strand az a hely, ahol a szépség revánsot vesz az okosságon.
Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.
A szamárfül az origami legegyszerűbb változata
A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.
Barátok: olyan emberek, akik jól ismernek és mégis szeretnek...
Az élet akkor kezdődik, mikor a gyerekek már kirepültek és végre a kutya is megdöglött.
Megszabadultam a gyerektől; a macskám allergiás volt rá.
A biztonság az a veszély, amit nem érzékelünk.
Én nem lehetek pesszimista... nekem az úgy se menne...
Aki utoljára nevet, az gondolkodik a leglassabban.
Tetteink következményét, ha kell, neveljük fel!
Szabadságra mentem! Kérem hagyjon vizeletet...
Tévedni emberi dolog, de isteni érzés.
Mikor a vitában már elbizonytalanodtál a saját igazadban, akkor ne mondj semmit. Csak üss!
A mazsola rémült arcú szőlőszem.
A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319193 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kiszhobbit írta: Üdv!
Barátnőmnek kéne LOTR-os minta kézimunkához (keresztszemes, tűfokos, goblen stb.) aki tud lécci segítsen!

Ja és nem Ivó napja a fiúnap? Nekem aszonták... :roll:


De igen. Május 19-én van, azt hiszem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319186 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Valaki lenne olyan kedves, megmondaná nekem, hogy a Mélypont Presszó meddig szokott nyitva lenni hétköznapokon? Volt valakinek egy képe, amin le volt fényképezve a nyitvatartás, nem tudja valaki, hogy ez merre található? Köszi előre is! :)


www.melypont.com/

google a barátunk :wink: :P :D (képre is kattingass)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319172 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!
Barátnőmnek kéne LOTR-os minta kézimunkához (keresztszemes, tűfokos, goblen stb.) aki tud lécci segítsen!

Ja és nem Ivó napja a fiúnap? Nekem aszonták... :roll:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319154 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én mindenkinek aki ma felköszöntött engem, azt válaszoltam, hogy holnapra pedig boldog férfinapot kívánok neked, mert gonoszsűg hogy olyna nincs :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319140 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki lenne olyan kedves, megmondaná nekem, hogy a Mélypont Presszó meddig szokott nyitva lenni hétköznapokon? Volt valakinek egy képe, amin le volt fényképezve a nyitvatartás, nem tudja valaki, hogy ez merre található? Köszi előre is! :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319122 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: Remzymamával nagyon egyetértek :D !!! engem is "felköszöntött" ma két úriember! *az egyik apum volt.. [size=9:24ikp3ne]kaptam fehér rózsát!!!![/size]:D :roll: *

Évfolyamtársaim ma felköszöntöttek, igaz, nemcsak engem, hanem a többi lányt is, de olyan jól esett :)
Anyu is kapott a munkahelyén szegfűt, hazahozta nekem, élettársa pedig vett nekünk jó kis hízlaló csokoládét... :P
Kellemes nap volt, egy-egy alkalommal igazán belefér... ;) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319121 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remzymamával nagyon egyetértek :D !!! engem is "felköszöntött" ma két úriember! *az egyik apum volt.. [size=9:20ug8ua8]kaptam fehér rózsát!!!![/size]:D :roll: *

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319111 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyébkéntén nem szeretem a nőnapot, de kedves nagyon azoktól, akiknek eszébe jut, mert az azt jelenti figyelmesek, és az már csak jó lehet :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319110 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Ethuil írta: ...már csak tanárnapkor kellene tanárnak lenni :D

hát ha minden jól meg, hat év múlva az is leszek :P :D begyűjtök én mindent. :idiot:


Hát akkor hajrá, de ha osztogatsz is, ki ne hagyj :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319108 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: ...már csak tanárnapkor kellene tanárnak lenni :D

hát ha minden jól meg, hat év múlva az is leszek :P :D begyűjtök én mindent. :idiot:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319107 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: töritanárom is ezt mondta, az év többi napja a férfiaké, vagy amikor csak akarják *pöppetsoviniszta*

Snuffles: igeeeen :D gyereknapkor gyerek, diáknapkor diák, már csak tanárnapkor kellene tanárnak lenni :D

Amúgy, tévedés ne essék, nem sajnálom ezt a napot a nőktől, nosza csak ünnepeljenek! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.523 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére