BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 8 hónapja #235858 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja, amúgy most elég mélyen megdöbbentett, hogy hová jár egy csoporttársam kondizni:

GYÚRÓK URA konditerem & masszázsszalon :lol:

Jáááj, ez naaagyon durva!! :kifexik: :padlónfekveröhög: :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235840 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
wááááá, TG Hugi, ez nagyon duuuuurva:)))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235838 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: (én szívesen segítek a családod nőtagjainak szaporodni) :D

Nem úgy értettem, teee! :D :D :D

Ja, amúgy most elég mélyen megdöbbentett, hogy hová jár egy csoporttársam kondizni:

GYÚRÓK URA konditerem & masszázsszalon

:lol:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235761 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazából a saját csapatom erősítését terveztem... Farkas Klán rulez, kérdezzétek csak Phelant! :)
Szóval sok-sok farkaskölyköt mindenhova. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235754 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D DDDDDDDDDDDDDd, Telco, Te is belépsz az Alcar-klánba???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235753 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(én szívesen segítek a családod nőtagjainak szaporodni) :D

Nólindir írta:

Drizzt írta: Akkor kicsodám is lesz nekem Timona ? :)

Hm, nekem mindenesetre a sógornőm! 8) Nők szaporodása a családomban rulz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235751 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZVSZ ebben benne van ez a földrengés cucc

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235750 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Inczy írta: Félelmetes, nem...?
December 30-a és gyönyörű, tavaszias idő... Bár én nem bánom, mert süt a NAP! :itscool:
Mi lesz itt akkor később? :P

Tavaj is Sziveszterkor tök meleg volt, pedig előtte, meg utánna is fagy volt.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235747 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi lenne? Helcaraxe... Meglássátok feleim szümthükkel, fogtuk tik még vokoskonnyi a hóba...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235746 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Félelmetes, nem...?
December 30-a és gyönyörű, tavaszias idő... Bár én nem bánom, mert süt a NAP! :itscool:
Mi lesz itt akkor később? :P

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235653 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Júúúúj, én szeretem az esőt :) Olyankor a város is kellemesen szürkés és beborult, nem süt végre a nap sem és csepereg az eső és hát tökjó. Jó, tudom, kevesen osztják ezt a véleményt, deakkoris... :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235638 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: Na,szal ,hétfőn mikor Karcagon egész nap esett az eső,perme Nagyváradon sütette magát a napon :D Annyira rulz idő volt,kabát nélkül mentünk mindenhova,mert tiszta tavasz volt :D


Hehe.. :twisted: én meg aludtam,szal nem sokat jelentett érzékeny lelkivilágomnak. :mrgreen:

Gilloth: Üdv tesódnak!!!!!!!!! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #235624 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF

Holnap (pénteken) jön haza az öcsém!!! :dance: :hello: :bounce: ez olyan... :aragorn1: ! ( v :denethor1: ??) :NAGYONÖRÜL:

bocs csak szerettem volna megosztani veletek az örömömet... :D 8)

OFF vége :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235503 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a kérdésem, hogy nicnsen-e meg valakinek az Ide a Szfinxet társasjáték? anyu nagyon kutatja.
Meg szükségem lenne egy Capitaly szabálykönyvre, esetleg ha megvan valainek ez a két játék de már nem kell neki szívesen megvenném.

Más: Bárki akinek van tüncös ruhája hozza el a lepre ha tudja! Kösziiii!: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235471 Írta: _Elwing_
_Elwing_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235435 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narmo Poice írta:

Ben Kenobi írta:

Alcarcalimo írta: Jajajajjjj! jut eszembe... azt írta a helyi újság, hogy "tavaszias idő" van... Hol??? Merre??? Spanyolhonban? Tunéziában? Itt LEPRA, MOSLÉK ÉS UNDORÍTÓAN NEDVES ÉS SZATYAKOS volt az idő (szatyakos... höhö, de jó kis szó)

Lehet, hogy az a helyi újság Monor környékére értette az előrejelzést, mert itt szép, napos idő van. :D Meg 4,2 Celsius fok és 43%-os páratartalom. 8)


Mázlisták,mi meg úszunk a sárban és terepjáróval,meg gumicsónakkal járunk a boltba stb. helyekre.. :(


Na,szal ,hétfőn mikor Karcagon egész nap esett az eső,perme Nagyváradon sütette magát a napon :D Annyira rulz idő volt,kabát nélkül mentünk mindenhova,mert tiszta tavasz volt :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235394 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Alcarcalimo írta: Jajajajjjj! jut eszembe... azt írta a helyi újság, hogy "tavaszias idő" van... Hol??? Merre??? Spanyolhonban? Tunéziában? Itt LEPRA, MOSLÉK ÉS UNDORÍTÓAN NEDVES ÉS SZATYAKOS volt az idő (szatyakos... höhö, de jó kis szó)

Lehet, hogy az a helyi újság Monor környékére értette az előrejelzést, mert itt szép, napos idő van. :D Meg 4,2 Celsius fok és 43%-os páratartalom. 8)


Mázlisták,mi meg úszunk a sárban és terepjáróval,meg gumicsónakkal járunk a boltba stb. helyekre.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235379 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mit nem tudsz csatolni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235375 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyorsan leírom, mit láttam ma a metrón [size=9:1wwkxgkp](merhogy menni kéne vacsizni...)[/size]:
Három fiatal (2lány+1fiú), tetőtől talpig feketében, festett-fekete haj, acélbetétes bakancs.... szóval ismerős látvány ;) És mit látok? ÍAz geyik lány jobb lábszárára (mármint a nadrágra) egy fehér fa van festve. Hátszép :) Vannak még jó dolgok errefelé :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235361 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sos sos sos sos
nem tudok csatolni :x :x :x :x
legyszi segitsetek :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235359 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos drága másodunokatesóm vagy nagyon szűkre kell szabnotok az esküvői,vagy eljegyzési bulit,vagy erősen megszenveditek majd a meghívókat! :wink:
Szvsz egyszerűbb ha a táborra teszitek... :twisted: akkor a kaját,meg az üccsit,meg a tábortüzet ne nektek kell állni! 8)
Amúgy tőlem is gratula nektek és Timona:üdv a családban...bár azt már nem tudom,hogy nekem mim leszel... :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #235332 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
off

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235315 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta:

Drizzt írta: nekem elvben megvan valahol videón...én szeretem


Hűű, ha megtalálod, majd egyszer kölcsönkérhetem? :mrgreen:


Nekünk is megvan...... Imádom! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235309 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Én már többször is voltam :) (többek közt a sajátomon) sztem egészen kellemes alkalmak.


Különösen a menyasszonynak, ha szorítja a ruha, meg a cipő...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235307 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szürke az ég, elolvadt a jó sok havacska :cry: (igaz, egy kevés még van), latyak... nem szép idő..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235297 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Jajajajjjj! jut eszembe... azt írta a helyi újság, hogy "tavaszias idő" van... Hol??? Merre??? Spanyolhonban? Tunéziában? Itt LEPRA, MOSLÉK ÉS UNDORÍTÓAN NEDVES ÉS SZATYAKOS volt az idő (szatyakos... höhö, de jó kis szó)

Lehet, hogy az a helyi újság Monor környékére értette az előrejelzést, mert itt szép, napos idő van. :D Meg 4,2 Celsius fok és 43%-os páratartalom. 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235264 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyós leszek! Tralalala! :mrgreen: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235251 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: A kajolasi topicot megoldhatjuk valami tábortűznél tavasszal, amikor nem lesz ilyen lepra az idő... szalonna, hagymasütés, borocska, pirított kenyér, Pók gitározik, erunya...

Nekem tecc az ötlet 8)

Alcarcalimo írta: Jajajajjjj! jut eszembe... azt írta a helyi újság, hogy "tavaszias idő" van... Hol??? Merre??? Spanyolhonban? Tunéziában? Itt LEPRA, MOSLÉK ÉS UNDORÍTÓAN NEDVES ÉS SZATYAKOS volt az idő (szatyakos... höhö, de jó kis szó)

Nyelvújítás rulz :mrgreen:
Hát itt egész nap esett oan nyálas volt az egész idő... meterológia humbuk ezt már a föcitanárom is megmondta :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235250 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcar: azt mondták, hogy 30án már havazni fog.. Dejo lenne.. Mehetnénk hógólyozni a szórólaposztás után..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235246 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kajolasi topicot megoldhatjuk valami tábortűznél tavasszal, amikor nem lesz ilyen lepra az idő... szalonna, hagymasütés, borocska, pirított kenyér, Pók gitározik, erunya...

Jajajajjjj! jut eszembe... azt írta a helyi újság, hogy "tavaszias idő" van... Hol??? Merre??? Spanyolhonban? Tunéziában? Itt LEPRA, MOSLÉK ÉS UNDORÍTÓAN NEDVES ÉS SZATYAKOS volt az idő (szatyakos... höhö, de jó kis szó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére