BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #191992 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
perme fórum- ÉS chatfüggő... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191989 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta: Én szombat hajnalban nagyon büszke voltam magamra...
Hajnal 4-kor, x kilométer megtétele után NEM kapcsoltam be a számítógépet!
Úgyhogy nem is vagyok függő :twisted:


Woow, fantasztikus vagy!! :D Sztem akkor én se tettem volna... bár hajnali 2-kor volt már rá példa, bulizás után hazaérve :D Hát mit tegyek, vártam egy fontos emilt! És mellesleg felnéztem a Fórumra ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191985 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szombat hajnalban nagyon büszke voltam magamra...
Hajnal 4-kor, x kilométer megtétele után NEM kapcsoltam be a számítógépet!
Úgyhogy nem is vagyok függő :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191983 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam tulképp az a baj, hogy TÉNYLEG ki tok borulni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191982 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem anyám állandóan ezzel szekál, hogy Tolkien és csetfüggő vagyok... állati idegesítő! Akkor itt mindenki függő! És akkor mi van?? Sztem nem gáz, ha esténként ezzel vezetem le a napomat, hogy csetelek és napközben néha beírkálok! Ettől még normális életet élek.

Na jó, bocs, kicsit belelovalltam magam, de már lenyugodtam :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191981 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Banyek!! Épp tegnap állapítottam meg, hogy én is Fórum függő vagyok...De már olyan szinten...szal ha nem mehetek fel, kivagyok... :roll: Most komoly terápiát folytatok! 8) Csak este (hm, ilyenkor) jöhetek föl... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191969 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta:

büzsü2003 írta:

Olosta írta: mert hatalmas kísértést éreztem, hogy följöjjek Fórumozni.

Szóval akkor te is *tolkien.hu/forum függő* vagy, mint én :lol: :mrgreen: :agree: :cool2: :hello: :up: :dance: :cheers:


Simán! Ha nem kapom meg a napi adagomat, már beteg vagyok. :confused2: :quasi: :dead: :crap:


Én úgy általában vagyok internetfüggő -- a fórumfüggőség nagyon úgy tűnik, h Star Wars Galaxies-függőséggé alakul. (Bocs, muszáj reklámoznom :) )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191962 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Kérhetek egy kis drukkolást holnapra, mert kémiadogát írok, és ötös kéne legyen! :roll: Meg ha lehet akkor kérném telepatikusan a megoldásokat is a kémia-tudósainktól! :wink: :)


Adelard drukkol Kincsőnek ! ;)
(és közben örül, h már nincsen kémiája :) ) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191960 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérhetek egy kis drukkolást holnapra, mert kémiadogát írok, és ötös kéne legyen! :roll: Meg ha lehet akkor kérném telepatikusan a megoldásokat is a kémia-tudósainktól! :wink: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191947 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Na, emberek, megírtam életem második legajnározósabb cikkét a Pán Péterről.
De ez legalább megérdemli. :)

Menjetek el és nézzétek meg (újra)!

Tényleg egy fantasztikus film! :D Én Angwennel láttam, s elég jó volt, hogy a különböző szokásos majdnem-csók jeleneteknél a mozi egy emberként felhördült, hogy "FÚÚÚJ!!!"
...nos akkor jöttünk rá, hogy rajtunk kívül csupán egy egész ovi tartózkodik a teremben.... :lol:

Egyébként ajnározás RULZ! 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191944 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, én is itt is :D

Valin Estare Adelard!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191940 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Szeretnék a bővített DVD-ről screenshotokat csinálni, de nem engedi, üres lesz a kép. Milyen decoder, vagy program kell hozzá?lachegyi_mate@hotmail.com

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191938 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HIRDETÉS

URAIM URAIM

Egy Drága aranyos okos görénykedésre hajlamos megértő tünc párt keres mivel egyedül érzi magát ebben a virtuális világban

Bátor versengésre hajlamos fiatak keresünk kik elnyerik tüncünmk szívét

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191937 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aki tudja nézze most a holdfogyatkozást! mert a köv csak ősszel lesz,és azt nem lehet szépen látni majd itthonról! (tünc bennlakik belváros közepe nem látni hold, de elképzelni)
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191935 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Na, emberek, megírtam életem második legajnározósabb cikkét a Pán Péterről.
De ez legalább megérdemli. :)

Menjetek el és nézzétek meg (újra)!


Jöjjön el velem valaki:PP mondjuk nem nagyon van rá pénzem:PP pedig nagyon szeretném megnézni

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191934 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még mielőtt mindenki hanyatt-homlok menekülne a gép mellől a szabad ég alá... ;) :

A fogyatkozás időpont-adatai helyi időben (NyISz):

Belépés a teljes árnyékba: 20:48
A teljes fogyatkozás kezdete: 21:52
A teljes fogyatkozás közepe : 22:30
A teljes fogyatkozás vége: 23:08
Kilépés a teljes árnyékból: 00:12

Forrás: www.mcse.hu

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191931 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SEGÍTSÉG VALAKI FELFALJA A HOLDAT!!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191929 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TELJES HOLDFOGYATKOZÁS!!! GYORSAN KUKKANTSÁTOK MEG!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191927 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Be akartam írni, hogy milyen iszonyat sokan vagyunk, de mire eljutottam odáig, egy csomóan kiléptek. Mindegy. Amúgy 31-en voltunk egyszerre.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191924 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: Éljenek a fórumfüggők!

Éljenek azok, akik finanszírozzák... ;) *meghajlás előttük*
[size=9:1skm3kr3]Ez teljesen komoly... Köszönöm nekik![/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191923 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, emberek, megírtam életem második legajnározósabb cikkét a Pán Péterről.
De ez legalább megérdemli. :)

Menjetek el és nézzétek meg (újra)!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191922 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(más gépéről vagyok...)
1: Boldog mindent Nektek, Olosta és Adelard!

2: minden vírusíró öntse le a lábköze tájékát egy tepsi forró olajjal...
:evil: nagyon mérges vagyok!!!

(bocs)

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191914 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnap néked, OLOSTA!!!!
:bounce: :bounce: :bounce: :clown:


Éljenek a fórumfüggők!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191870 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN OLosta

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191867 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta:

Olosta írta: mert hatalmas kísértést éreztem, hogy följöjjek Fórumozni.

Szóval akkor te is *tolkien.hu/forum függő* vagy, mint én :lol: :mrgreen: :agree: :cool2: :hello: :up: :dance: :cheers:


Simán! Ha nem kapom meg a napi adagomat, már beteg vagyok. :confused2: :quasi: :dead: :crap:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191865 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
büzsü: Én is fórumfüggő vagyok... :D

És mindenkinek Boldog név,és szülinapot,meg miegyéb... :D :wink:


Egyébként nekem az elmúlt két hetem valami hihetetlen sz*r volt... :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191863 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Olosta!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191857 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: mert hatalmas kísértést éreztem, hogy följöjjek Fórumozni.

Szóval akkor te is *tolkien.hu/forum függő* vagy, mint én :lol: :mrgreen: :agree: :cool2: :hello: :up: :dance: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191855 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: olostanak is boldog névnap, hogy tetszik a könyv? :twisted:


Köcc.
Eddig a Köszönetnyílvánítás, Rövidítések és Középfölde bölcsessége nagyon KHirály! :twisted: Többet még nem tudtam olvasni, mert hatalmas kísértést éreztem, hogy följöjjek Fórumozni.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191853 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
adelardnak boldog névnap
_neonak boldog focimeccs
olostanak is boldog névnap, hogy tetszik a könyv? :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.384 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére