BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #192507 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Ha jobban megnézed a Humor-topicot, láthatod: én moderáltam ki mivel Brisa külön kért rá... khm...


Ettől még nem értem. :roll:


Én sem értem, de semmi kedvem egy ilyen... dzsungelből jött miatt magamra haragítani kedvenc Brisánkat :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192506 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ha jobban megnézed a Humor-topicot, láthatod: én moderáltam ki mivel Brisa külön kért rá... khm...


Ettől még nem értem. :roll:

De jó, legyen nektek. Bánom is én...

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192505 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jobban megnézed a Humor-topicot, láthatod: én moderáltam ki mivel Brisa külön "kért" rá... khm...

Az elindító üzit is töröltem. Glom törlés közben nézhettél oda... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192504 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bah. Semmi értelme nincsen emiatt szólni. :( Önmoderálva, vagy mittomén.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192499 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Alyr, igazad volt - de azért a hírdetés jó volt???....

[size=9:3too0u4d]Éljen a forradalom!!![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192497 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: a profil alapján úgy gondoltam hogy tudom kiről van szó, és aza pár mondat rám vonatkozik


Ezzel azt akarod mondani, hogy te vagy Maugli, és csak kieresztetted a gőzt? :evil3:



Ehem-ehem, pont a saját dédelgetett Topicomat szidjam? :D
Nemnem...
(na meg mit gondolsz, bevallanám? :D :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192496 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ahhoz képest már elég régen be van iratkozva...


Akkor megtalálta a címet az előzményekben. :mrgreen: Mást nem tudok elképzelni. :evil2:

Alyr Arkhon írta: a profil alapján úgy gondoltam hogy tudom kiről van szó, és aza pár mondat rám vonatkozik


Ezzel azt akarod mondani, hogy te vagy Maugli, és csak kieresztetted a gőzt? :evil3:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192494 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát az a Maugli.... írtam neki privit, mondjuk uccse olvassa el, talán mailt kellett volna....


[size=9:14dddruu] mint írtam neki h a profiljában az van h foglalkozása futó bolond, javasoltam neki, szedje ki a futót előle, megteszi az magában is....[/size]

Maugli.... egy autogramot!!!!!! léccci

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192493 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eddig azon gondolkodott, hogy mit írjon

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192492 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahhoz képest már elég régen be van iratkozva... és a profilja... hát...
(a profil alapján úgy gondoltam hogy tudom kiről van szó, és aza pár mondat rám vonatkozik, de ezek után nem vagyok biztos benne... )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192491 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyanmár, Maugli kispályás óvodás az igazi, dínyertes vadbarmokhoz képest a neten/fórumokon... :mrgreen: Némi stílusgyakorlat és az írás-olvasás megtanulása után még tán lehet valami belőle, mert ígéretes idiótának tűnik, de hogy sztár? Ugyan kérem... :nono:

:evil3:

Mellesleg pedig ő az a tipikus iskolás kölök, aki számtech óra utolsó öt percében (amikor a tanár szabad foglalkozást rendel el) random beír vmi internetcímet, és megírja a húdefrankó hozzáállását. Többet nem jön, mert értelmi képeségei kimerülnek máshol hallott panelek egymás után rakosgatásában (szvsz lottózni kéne, mert elég nagy százalékban hasonlítanak a szerkezetei a magyar mondatokra), megjegyezni egy címet, nicket már nem megy.

Kár piedesztálra emelni... :legyint:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192488 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na most már én is megnéztem magamnak ezt a figurát.... Igen, azt hiszem, erre mondják, hogy evolúciósan nem hatékony stratégia :) Szerintem jól beleférne a www.szanalmas.hu valamelyik kategóriájába, mondjuk a kisszínesbe :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192486 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr:hát igen. Bevallom, kérnék tőle autogrammot meg posztert, de sajna nem jön vissza. :twisted: :bawling:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192483 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maugli biztos nyerne Málna díjat... :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192482 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse:

ha értelmes embereket ilyen alakok kritizálnak, az nem tesz jót az emésztésemnek

Ilyenkor kell, hogy eltöltsön a felsőbbrendűség érzése. :wink: Te jobb vagy és több vagy, mint ez a ... sügér :D és örülhetsz, hogy te a jövőben sem fogod így intézni a dolgaidat, így belőled sikeres, kiegyensúlyozott és boldog ember lesz. :) /ez nem jelenti azt, h nem tépem meg, ha ezt mondjuk egy nyilvános helyen süti el. :twisted: /

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192481 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta:
Maugli forevör!! :twisted: :evil3:


Újabb sztár van születőben?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192479 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem, kérhlek, az sportszerhütlen lenne! Tiszességesen is beérem, hidd el. Még ma :mrgreen:

Maugli forevör!! :twisted: :evil3:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192478 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem csak azért zavar, mert már nem először találkozom ilyesmivel. Múltkoriban a chaten volt egy alak, aki búcsúzóul megjegyezte, hogy szánalmasak vagyunk. A legtöbb ilyen alak nagyon piszkálja a csőrömet, mert van olyan itt a fórumon pl, hogy megy egy tma, és olyan hozzászólások vannak, hogy nem győzöm kapkodni a fejem! Nehéz felvenni a fonalat, ha valaki olyan gyík, mint kis barátunk volt. Ez itt egy értelmes társaság, és ha értelmes embereket ilyen alakok kritizálnak, az nem tesz jót az emésztésemnek. Itt ugyanis nem találkoztam még (a mai napig) faragatlan, durva hozzászólásokkal.
Én sem megyek be pl a Forma1 fórumába, hogy megjegyezzem, hogy *gépagyú gyökerek vagytok, vazze'*. (Nem is gondolom úgy, csak példa volt.)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192477 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zarándok, ezt a leghamarabb úgy tudod elérni, hogy írsz egy hozzászólást, és kb. 4000-szer rákattintassz a Mehet gombra.... Márha tudsz 4000szer... míg el nem küldi... :P :) :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192473 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
200!!!
Vigyázz Sil, utolérlek!!! :twisted:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192468 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondtam már, magasról lesz**om én is az ilyen embereket... amúgy meg kit hat meg a hülye dumája.... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192466 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugye nem vettétek komolyan? Ugye nem? :konyorog:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192461 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse, szerintem nincs miért felvenni az ilyen ember véleményét, mondjuk azért én is felhúzódtam egy kicsit, de nem hatott meg, főleg amilyen helyesírási hibákkal...., inkább szerintem nevetséges és szánalmas volt, mint felháborító... Én is magasról lesz**om az ilyeneket, aki azt sem tudják miért írunk ilyen dlgokat... olyan beképzeltnek érzi magát, hogy azt hiszi minden felől csak neki van itélkezési joga....

büzsü: Nyugi!!!!! :evil: huuuuhhh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192459 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: Épp az imént hagytam egy szájhabzós hozzászólást a Humor topicban. :evil: Ha elolvassátok bizonyos Maugli hozzászólását, érteni fogjátok, miért Én pl eléggé megsértődtem rajta. :roll:


Csak nyugalom, mindenkinek joga van képességei szerint elmondania a véleményét...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192458 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, gyerekek, hogy én hogy jártam!
Én is felvételizek idén, és ugye vártam, hogy kapok visszajelzést, az A lapom regisztrációjáról. De nem kaptam. Ezért ma fölhívtam az OFI-t, ők meg azt mondták (miután lefuttatták a nevemet, meg ami kell), hogy nem vagyok benne a rendszerükben. Kérdezték, hogy hol lakok, mondtam Kiskunfélegyházán. Erre azt mondták, hogy a környékünkről több jelentkezési lap is eltűnt valahol a Magyar Posta sülyesztőjébenl :(
Azt is mondták, hogy amilyen hamar csak tudok, utazzak föl Pestre, ahol majd kitöltök egy új A lapot, és akkor nem lesz semmi gond a jelentkezéseimmel.
Na igen ám, de én egyszerre, egy helyen adtam föl az A és a B lapokat. Legalább egy B lapom meg is érkezet, mert pont ma kaptam levelet az OFI-tól, hogy nem találják az A lapomat, és töltsek ki egy újat.
Felhívtam a sulikat is. Az első helyen kérdezem, hogy megérkezett-e a B lapom, mert az A lapom nem, és..... mondtam volna még tovább, mire a nő közbekaratyolt, hogy "ha nincs A lapja, akkor teljesen mindegy, hogy van-e B lapja, meg több mint 3000 B lap van nálunk, nehogy már pont ezt az egyet előkeressem" és le****ta a telefont. Kicsit nagyon kiakadtam! A többi sulinál legalább normálisan meg tudták mondani, hogy nem tudnak segíteni ez ügyben.
Senkinek sem kívánom, hogy így járjon, mert ez borzasztóan idegesítő. :cry:

Úgyhogy holnap utazok Pestre. Drukkoljatok, hogy most már minden rendben legyen a jelentkezéseimmel!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192455 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Épp az imént hagytam egy szájhabzós hozzászólást a Humor topicban. :evil: Ha elolvassátok bizonyos Maugli hozzászólását, érteni fogjátok, miért Én pl eléggé megsértődtem rajta. :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192445 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látom ki lett moderálva a a hozzászólásom, vagy mi, de akkor is éljen a forradalom!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192444 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr írta: Finwe: ugye számíthatunk folytatásra?

Hát ha jön ötlet, akkor igen, de most jelen pillanatban nincsen. És köszi mindenkinek a visszajelzéseket, örülök hogy örömet okozhattam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192429 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

büzsü2003 írta: miért nem megy rendesen mostanában a fórum?????? :cry: :(


Ez is a Lét nagy titkainak egyike...

Én félek [size=9:3i1su73r]kimondani[/size] hogy az új szerverrel van a gond szerintem...


Szerintem is. :? Nem hiszem, hogy hirtelen annyival megnőtt volna a hozászólások száma, hogy meghaljon a fórum. A régi szerveren nem volt semmi gond. :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192412 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: miért nem megy rendesen mostanában a fórum?????? :cry: :(


Ez is a Lét nagy titkainak egyike...

Én félek [size=9:39f9mrz1]kimondani[/size] hogy az új szerverrel van a gond szerintem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.671 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére