BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #192919 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Hadd kívánjak minden kedves ballagónak nagyon sok boldogságot ezzel a képpel!!!

f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alcar_ ... m=85b4.jpg

Alcar


Köszi, Bácsim! :) Puszi érte :)

Amúgy, drága nép! Valószínűleg továbbjutottam a Magyar Monopolybajnokság középdöntőjébe :D :bounce: :deal: :dance: :mrfrodo: Azután már csak a döntő van, meg Japánban a Világbajnokság ;) :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192918 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta:

Namarie/Alatariel írta: Tudom, nem illendő dolog Ankalimon hozzászólása után hozzátenni a dologhoz...


Már miért ne volna illendő?



Szinte tudtam, hogy valaki (és gyanítottam, hogy Te) fel fog rajta akdni.. ... elég hülyén hangzott.. a lényeg: előttem értelmesen valaki - különösen olyasvalaki, aki szavának azért akárhonnan nézzük is- van súlya, összefoglalta a dolgot, erre én megragoztam.


Nem azt mondtam, hogy általánosságban nem illik Ankalimon hozzászólása után írni, hanem itt és most ebben az egyedi esetben és ebben a témában volt némi szkepszisem..

Természetesen vonatkozik ez minden olyan estre, amikor valaki olyan tömören és velősen összefogala valamit, hogy azután már nincs értelme hozzászólni
Elég érdekesen nézne ki a fórum, ha nem írnánk a Te hozzászólásaid után... :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192916 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hadd kívánjak minden kedves ballagónak nagyon sok boldogságot ezzel a képpel!!!

f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alcar_ ... m=85b4.jpg

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192914 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192913 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: ...volna egy javaslatom.
A moderátorok, topicgazdák mentsék el a törölni kívánt hozzászólásokat. Ha valakinek kifogása van, akkor küldjék át neki priviben, ponrtól pontra rámuatva, hogy miért is kellett törölni.


Ez általában így történik. De én még ennél is jobbnak gondolom, ha a moderátorok nem teljesen kitörlik a hozzászólásokat, amelyek vitát váltanak ki, hanem megjegyzésekkel látják el, és legfeljebb átszerkesztik a leginkább kellemetlen részeket.

Namarie/Alatariel írta: Tudom, nem illendő dolog Ankalimon hozzászólása után hozzátenni a dologhoz...


Már miért ne volna illendő?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192912 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192911 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, nem illendő dolog Ankalimon hozzászólása után hozzátenni a dologhoz, de volna egy javaslatom.

A moderátorok, topicgazdák mentsék el a törölni kívánt hozzászólásokat. Ha valakinek kifogása van, akkor küldjék át neki priviben, ponrtól pontra rámuatva, hogy miért is kellett törölni.

Azt gondolom, hogy ez egy alapvetően demokratikus elveken felépülő fórum. A demokrácia szabadságot jelent, de ez nem keverendő össze a szabadossággal. A magunk által választott szabályok létrehozása nem azt jelenti, hogy innentől mindent szabad. És bármily nehéz elfogadni, nyitott közösség révén kellenek olyanok, akik koordinálják, és ha kell szigorú szabályokkal, vagy drasztikus lépésekkel fenntartják a nyugalmat.

Mi lenne itt moderátorok nélkül? Két hét alatt kitörne egy olyan káosz, amit ember legyen a talpán, ha át akarja látni.

Szerintem akinek valami problámája van, az forduljon Svinhez, vagy aki illetékes a dologban, vagy nyilvánosan, pontról pontra fogalmazza meg, mi a baja, és őt hol érte sérelem. És legyen türelme végighallagtni az ellenvéleményt.

Nagyon fontos: ne feltételezzük elve a moderátorokról, hogy rossz zsándékúak, és azért vannak itt, hogy a hozzászólók életét keserítsék....



Dín: nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy ezt priviben írjam, vagy nyilvánosan, és az utóbbi mellet döntöttem.

Gondolom, tudod, hogy alapvetően kedvellek, és rossz szándék vagy kioktatnikívánás nincs bennem. Azt gondolom, Te egy nagyon értékes, intelligens, de borzasztó heves vérmékletű ember vagy. Ez még nem lenne gond, de, és itt anagy DE: ha van egy neked nem tetsző vélemény, olyan stílusban mész neki amásiknak, és hordod le a sárga földig, hogy ne haragudj, de joggal küldhetne el az illető melegebb éghajlatra. (Sajnos tudnék nem egy példát mondani)

nemcsak neked, hanem általánosságban: ha valaki helytelenül viselkedik, azt nem leordítani kell, hanem felhívni rá afigyelmét, hogy ez itt nem elfogadható, és szükség esetén indokolni is. Dín, ne mondd, hogy erre ninsc időd, és türelmed, mert ha valamire reflektálsz, akkor a reflexióra szakítottál időt. A fórum nagy értéke, hogy megpróbál mindenkit emberként kezelni- és ez jó lenne, ha így is maradna.

Más: gondolom, mindenki emlékszik a filmben/könyvebn arra a jelenetre, amikor Gandalf és Frodó arról beszélgetnek, hogy kár, hogy Gollamot nem ölte meg Bilbó. Erre Gandalf azt válaszolja, hogy nem kell annyira sietni az ítélkezéssel..... hogy ki mit érdemel, nem a mi dolgunk eldönteni. Azt gondolom, mi itt a fórumon képviselni kívánunk egy értékrendet, aminek részét képezik a megnyilvánulásaink. Ez az értékrend nagyon szorosan összefügg az erkölcsiséggel.

Dín: én csak arra kérnélek, hogy MINDENKINEK add meg azt a tiszteletet, ami, mint emberenek- mindegy, milyen embernek- kijár. ha xy. hülye, az az ő dolga. A mi dolgunk meg az, hogy ha az ég a földdel összeér, akkor is megadjuk neki a tiszteletet. És ebben nem számít, hogy kit szeretünk, kit nem.


Köszönöm, hogy végigolvastatok, és még egyzser elnézést, hogy Ankalimon a problémát nagyon jól átlátó hozzászólása után írtam be, de tegnap est óta kikívánkozott belőlem, és csak most jutottam odáig, hogy beírjam.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192905 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olvasgatom a vitát és rossz érzések töltenek el. Nem vagyok híve a túlmoderálásnak. Amikor értesítést kapok (egyébként ez rendszeresen előfordul) hogy egy-egy moderátor talán indokolatlanul eltúlozta szerepét, mindig megbeszéljük a dolgot az illetővel. Általában visszafogom a törlésekre vonatkozó akaratot.

Az internetes fórumok moderálási alapelvei általában egyetlen dologra koncentráltak: A felesleges, nem odaillő hozzászólások kiszűrésére. És ezt nem azért teszik, mert kicsi a szerver kapacitása, hanem mert ezek nehezítik a topic valódi témájának nyomon követését, és ezáltal korlátozzák annak valódi célját.
A nem odaillő három dolgot jelenthet:
1. A topic témájához nem illő, a szövegkörnyezettől idegen tartalmak
2. Chat jellegű, nem érdemi hozzászólások
3. Flame (a feszültséget szító, mintegy a vita lángját öncélúan erősítő hozzászólás, mások érzéseit megsértő személyeskedő megnyilvánulások)

Mi is ezt az elvet próbáltuk követni.
(Mindhárom esetben nehéz meghúzni a határvonalat, ám véleményem szerint az esetek többségében sikerül helyes döntéseket hozni.)

Azonban ez a fórum nem egy átlagos Internetes fórum, nem egy sima on-line közösség. Itt az emberi kapcsolatok messze sokkal szorosabbak, mint az ebben a kommunikációs formában általában megszokott. Éppen ezért itt létezik egy negyedik moderálási elv is, amelynek tudatosan vagy tudattalanul eddig is megpróbáltunk érvényt szerezni, és ezután is így lesz. Nem tolerálandó:
4. A közösség alapértékeinek semmibe vétele, az egymás megbecsülésének figyelmen kívül hagyása, a közösséget összekötő szálak rombolása.
Igaz ezt sokszor nem törléssel, hanem kommentárokkal lehet igazán hatásosan elérni. (Lásd MTT-s vita.)

Dínchamion írta: ...eddig sem hagytam (és jelzem, hogy ezután sem fogom hagyni), hogy bárki azt terjessze, hogy ez egy "shiny happy világ", mert nem az, és hogy nincsenek súrlódások a közsségen belül, holott vannak. Ezeket törölni (egy bizonyos pontig persze) tök értelmetlen, mert ne azt próbáljuk elhitetni mindenkivel, hogy mi egy hűdenagyon békés banda vagyunk (nem vagyunk azok, sosem voltunk, és sosem leszünk -- ez így természetes, ilyen nincs is).


Márpedig lesznek akik nem fogják hagyni, hogy ezt ne hagyd. Nem Artemisz az egyetlen, aki érez valamit abból, hogy ez a közösség kicsit talán több, mint egy internetes fórumon véletlenszerűen egymásra talált emberek gyülekezete. Ez a társaásg igenis sokkal inkább "hűdenagyon békés banda", mint bármi amivel a mindennapi életemben eddig találkoztam. Ha ezt Te nem érzed, azt sajnálom - valami igazán alapvetőről maradsz le, pedig itt van az orrod előtt...

Noha abban igazd van, hogy valótlanság azt állítani, hogy itt mindenki szeret mindenkit, és a surlódás fogalmával utoljára a fizika tankönyvünkben találkoztunk. Azonban az is mélységesen igaztalan, ha valaki ebbem a körben a valóságos mértéknél jobban hangsúlyozza, vagy akár még külön élezi is a potenciális konfliktusokat.
Természetesen egy konfliktus nem oldódik meg, ha nem beszélünk róla, de soha nem hittem abban, hogy mindig megoldást jelent, ha kőkeményen gondolkodás nélkül mindenkinek szemébe vágjuk mi a véleményünk, tekintet nélkül a mondataink érzelmi, értelmi másodlagos hatásaira, Aki így tesz csak magának okoz kielégülést, és képmutató, ha azt gondolja, hogy ezzel igazából a közösséget segíti. A közösség építéséhez néha brutális öszinteségre, néha burkolt célzásokkal történő rávezetésre, néha pedig bölcs halgatásra van szükség. Néha pedig elég egyszerűen tükröt tartani az illetőnek.

Dínchamion írta: Destruktív volt, igen. De hatásos. Sokkal hatásosabb, mint ha törölgetünk, törölgetünk, aztán szép lassan mindenkinek elege lesz.

...

az MTT-s balhé is nagyságrendekkel hatásosabb volt, mint ha felteszek egy kérdést nyolcvanszor, és kilencvenedszer sem kapok rendes választ. Nem mondom, hogy tizstességes volt kriszanával szemben (főleg az elej, utána pedig nem rajtam múlt, hogy tovább ugrált mindenki a témán -- én már réges-rég másról beszéltem, mosom kezeimet), de azt elk ell ismerni, hogy egy hasonló eredményt csak hónapok alatt lehetett volna elérni. És nézzétek meg ezt a mostani vitát: destruktív volt? Igen. Hatásos volt? Igen.


Szerintem alapvető tévedésben vagy. Ezek a viták valóban hatásosak voltak, abban az értelemben, hogy sok ember felkapta fejét. Azonban nem azért, mert megfogta őket amit megfogalmaztál, hanem azért mert kisebb vagy nagyobb mértékben elhatárolták magukat tőle. Tulajdonképpen mindkét vita arról szólt, hogy egyedül maradtál a felvetéseddel, és kiderült a nagy többség nem osztja az álláspontodat. Márpedig érdekes dolog "eredményként" ünnepelni azt, ami igazából kudarc.
Igaz, látványos. ;)

Dínchamion írta: az senkin nem segít, ha a homokba dugja a fejét, hangosan énekelve, hogy "sálálá, nem is hallgatom ezt a mocskolódást", sem pedig az, hogy "én nem akarok senkivel vitázni, és ne romboljátok le a világomat" -- mert ez a világ sem csupa móka és kacagás. De ha mindenáron struccot akartok játszani, akkor ne azt támadjátok, aki viszont tenni is akar valamit


Miközben grandiózus víziókat ápolsz arról, hogy milyen hasznosak is lehetnek a közösség rejtett ellentéteit feltáró viták, nem veszed észre, hogy a hozzáállásod alapvetően destruktív. A fennkölt igazság nevében csak rombolsz, de ezekben az esetekben semmit nem adsz helyette. Nem értem, hogy miért gondolsz úgy magadra, mint "aki tenni is akar valamit", miközben semmi valódi értéteremtő, építő attitűd sincs az általad megfogalmazottakban.
(Szeretném leszögzeni, hogy ez csak erre a két vitára vonatkozó vélemény. Természetesen eddig számtalan esetben lehettem tanuja "konstruktív" énednek is - pont azokkal kontrasztba állítva tűnik furcsának az a mostani magatartás. De talán épp ilyen korszakodat éled...)



Összefoglalva:
Dín: Kérlek gondold át, hogy igazából pontosan mik voltak a céljaid ezekkel a felvetésekkel, és vizsgáld meg, hogy valóban azt a célt érted-e el. Gondold végig, hogy vajon miért nem tolerálják itt ezt a fajta probléma felvetési módot. Merthogy nem tolerálják - és ne legyenek illúzióid, nem is fogják. Ebből következően pedig ez soha nem lehet igazán "hatásos".



[size=9:u02vdq08]u.i.:
Nem fogunk "dühöngő", vagy "Flame" topicot csinálni. Ez a hely nem arra való. Mindenki, akinek ilyenre van szüksége, az ezirányú hajlamait élje ki máshol.[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192887 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Drowse, Orsie,

Nekem már vannak is kedvenceim:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192886 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meleth_lin, Büzsü, itt is találtok nagyon jó szmájlikat:

www.mysmilies.com/
www.yatoula.com/gif/smiles/

Sonica, nekem ezek tetszettek nagyon, arról az oldalról, amit Te linkeltél:

Éljenek a kockafejek! (Ajánlom a progmatosok figyelmébe :D ;) )

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192880 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192879 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Drowse!!!! :D

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192877 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szmájlis oldal: www.clicksmilies.com

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192875 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meleth, kivetted a számból a "sót" [size=9:9dgdoyck](Besenyő)[/size].... :D Pont én is ezt akartam ma megkérdezni, de te megelőztél (No hadd el csak :twisted: :D ). Szóval, hol lehet ingyenes emotikonokat találni? :? :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192874 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felagund: kösz! :)
Megkérhetnék valakit, hogy mondjon nekem olyan oldalakat, ahol emotikonokat lehet találni? Előre is kösz! :wink: :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192860 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Léli írta: Modik túlkapásai: Őszintén szólva én még csak a Forradalom és a Viták során tapasztaltam. És, ha úgy vesszük, végülis télleg sok volt....

Nos, Viták alatt az MTT-s vitát érted? Mert tudomásom szerint az bent lett hagyva. És ha nem tapasztaltál máskor túlkapást, akkor mi volt sok, és tulajdonképpen mi ellen irányult a Forradalom?


Nem, Vita alatt nem az MTT-s vitát értem, hanem az itt, a beszélgetősben lezajlottat (ne kérd, hogy konkrétumot mondjak, hulla vagyok perpill, ballagás után). Az MTT-s vita az benntmaradt, és az így van rendjén.

A Forradalom: eredetileg télleg poén volt. Csak aztán a modik túl komolyan vették, és emiatt mi is elkezdtük komolyan venni, és valójában akkor alakult meg a Forradalom. (szép kis irónia, mi? A modik váltják ki, hogy egy ellenük irányíuló fiktív mozgalom reális ellenállás legyen ;) )
Persze, a Forradalom-modi párharcnak voltak már poénos pillanatai is. Amikor Brisa meg te folyton átírtátok a szövegeinket :) Na, az pl. egy jó éjszaka volt.

Ja, és hogy a Forradalom mi ellen irányul, Díntől kérdezd, talán már megfogalmazta a 12 pontunkat ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192854 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Nimashilin! :dance: :bounce: :hello: :cheers: :up:

Nodlee: MIÉRT tetted???? :cry:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192848 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta: Flameről: hm, Dín, ehhez még gyúrni kell :wink: :D :D :D Tudnék nektek olyat írni, h. minden szál hajatok égnek állna tőle.. de inkább nem, mert kultúráltak vagyunk ugye? :wink:


Ne aggódj, én is. :twisted: ;) Csak hát finom vagyok, mint a brüsszeli csipke, you know... :D


Troll: en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll ;) Tanulságos.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192844 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi van, másfél napig nem vagyok itthon, és teleírtok 6 oldalt?! :lol:

Véleményem a témával kapcsolatban ugyanaz, mint az MTT-s vita során: a struccpolitika még mindig NEM HATÁSOS! :D

Amit nagyon megmosolyogtam: arra hivatkoztok, h. az ember IRL sem vezeti le ütéssel veréssel a feszültségeit. Ti szerintem (pont fordítva) az (esetlegesen egymás között is) IRL adódó feszültségeiteket itt a fórumon vezettétek le. Miért van olyan érzésem, hogy az egésznek sokkal de sokkal kisebb jelentősége lenne, ha nem ismernénk egymást személyesen, és ez csak egy sima fórum lenne? És miért van olyan érzésem, hogy a moderátorok azért törölnek ilyen szorgosan, nehogy az összezördülések pl. a talikon is előkerüljenek, és esetlegesen bomlaszák a közösséget? (Nem azt mondom, hogy ez rossz, sőt!, de a feszültségek megoldódását nem szabad tőle várni!)

Flameről: hm, Dín, ehhez még gyúrni kell :wink: :D :D :D Tudnék nektek olyat írni, h. minden szál hajatok égnek állna tőle.. de inkább nem, mert kulturáltak vagyunk ugye? :wink:

Másrészt ha már az internetes kifejezéseknél tartunk, érdemes még egyet megjegyezni (néhányan biztosan ismerik): ez pedig a troll (igen, mint a Gyűrűk Urában :P ). Ez tipikusan azokat az agyatlan lényeket jelenti, akik CSAKIS azért mennek egy internetes közösségbe, hogy ott másokat fikázzanak, flame-t szítsanak, mindenkit lehülyézzenek, és kijelentsék, h. ők az atyaúristenek. Erről a Maugli nevű kedves kollegáról lemaradtam, de nekem nagyon ilyen szaga van a dolognak. Az ilyenek pedig nem érdemelnek jobbat, minthogy igenis kiröhögjék, leszólják (lehetőleg humorosan :D ), és elküldjék őket zabothegyezni, és őszintén? Marhára nem érdekel, ha ettől megsebesül a kis lelkivilága... aki így kezd, az nem érdemel jobb folytatást... Erre szokták mondani szépen, hogy "aki hülye, haljon meg." :P

No, téma részemről ende. :)

[size=9:39x8xudj]éljen a forradalom... :tongue:[/size]

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192841 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Finwe írta:
Hát engem egy picit sem érdekel (egyébként épp az én alkotásom után írta be Maugli a hozzászólását, szal lehet épp az váltotta ki:) ), hogy milyen csúnyát ír valaki rólam. Felháborodni meg végképp nem fogok rajta, ha ilyen színvonaltalan a "kritika"


Akkor meg ugye az sem érdekel, hogy törölve lett.


Nem Maugli hozzászólását, pontosabban "magvas gondolatait" sajnálom, az elvről van szó, amit kifejtettem már.

Idézet:
Értelmetlen vita elburjánzását természetesen nem kell engedni.


Az értelmetlen volt.


A hangsúly az elburjánzáson van. Én azt javasoltam, hogy a moderátorok együttműködjenek a fórumozókkal, mint felnőtt emberek felnőtt emberekkel. Tehát ne tiltsunk, hanem érveljünk és kérjünk, ha ez nem megy akkor a fórum megfelelő működése érdekében lehet törölni (hogy ne burjánzzanak el túlzott mértékben a flémelések) . Szvsz még ez a legjobb kompromisszumos megoldás.

Értelmetlen volt, de ezt senki sem jelezte, csak szó nélkül törölte és csak utólag szólt Alyr.

Idézet:
Ez egy nyilvános fórum ahova bárki írhat és mindenki maga felel azért amit beírt. Bárki elhatárolódhat bármilyen neki nem tetszo beszólástól, közösségünket nem minosíti 1-2 idióta handabandázása.


Ezt elképzeltem: Maugli írása után 2000 beírás érkezik: "Elhatárolódom Maugli véleményétől".
Sajnos a közösségünket nem az az 1-2 handabandázó minősíti, hanem az azokra adott reakcióink, válaszaink...


Nem hiszem hogy ez bekövetkezne. Bár jó poén ;)

Azt hiszem hogy nem csökenne, hanem épp ellenkezőleg, nőne a fórum színvonala az ide betévedő értelmes ember szemében ha azt látná, hogy az itteni közösség szembe néz ezzel a típusú destruktivitással is és nem pedig eltakarja. Ha kell kibeszéli, ha kell kiparodizálja, ne adj isten példát mutat arra, hogy hogyan is illik az ilyet kezelni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192827 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me szomorú :( :cry: (Noodleee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192823 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elkéstünk, Nodlee haja oda!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192822 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nodlee: MIÉRT? MIÉRT? Le merted vágni!!! :(

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192820 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse: :oops: :oops:

Kösz! Ez naggyon édes! :D :D


8O
Nudli, LE NE MERD VÁGATNI AZT A GYÖNYÖRŰ HAJAD!!!!! :evil: :x :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192819 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nodlee: NE vágasd le a hajad!
(Amúgy csak én megyek, a barátnőm lemondta, de az ő baja. )

Artemisz:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192818 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hűű!! 8O

Tegnap elfeledtük megköszönteni NIMASHILINT!!!


VALIN ESTARE, DRÁGA NIMA!!! :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192817 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG MINDENT MINDENKINEK, AKINEK MA VAN!!!!! :cheers: :hello: :bounce: :cyclops: :tongue: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192816 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én ezekhez nem kivanok hozaszolni..
inkabb
segitsetek meggyőzni Nodleet hogy ne vágja le a haját

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192793 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis olvasnivaló az Óidőkből...
(Aki itt volt akkor, és már olvasta, annak újraolvasnivaló... :roll: lehetőleg az egész oldal, majd pedig Vic topiknyitó bejegyzése... ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192782 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Forradalom véleményem szerint egy jó poén volt, amit túlhajtottak. :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.626 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére