BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #192991 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta: Ja, és ami fontos még: Nodlee haja Nodleera tartozik. sem hangos sajnálkozásnak, sem pedig grr-knek nincs itt heje :wink: Sztem IGENIS jól áll neki. én ilyen hajjal ismertem meg. És nem a lábát vagy a kezét vágta le, csak a haját. majd kinQ.


Hmm, ez milyen igaz!

Mondom ezt azért, mert a közeljövőben - kb pénteken - az én hajam is drasztikus változáson fog keresztülmenni...sőt ha minden jól megy, egy lyukkal bővül a fejszerkezetem, annak is az elülső része!! hihihi........

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192988 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, én Sil véleményén sértődtem meg... (úgymond..) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192987 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Na azért nem mindegy a levegő is sokkal egészségesebb, meg minden... (/me megsértődött - /me erdélyi, domvidéki gyerek :D :P )


Most mér'? :roll:
Egyébként Erdély nagyon szép! :wink: Tavaszi szünetben voltam 4 napot, de szeretnék majd még menni sokat! :idea: De azért szerethetek itt lakni? :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192986 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na azért nem mindegy a levegő is sokkal egészségesebb, meg minden... (/me megsértődött - /me erdélyi, domvidéki gyerek :D :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192985 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me szeret Pesten... azaz Csepelen élni... :roll: 8) És egyetemre is itt szeretne maradni... majd... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192984 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Ühüm! *bólogat* Pécs rúlz, csak ne lenne akkora szintkülönbsége.... :roll: Kár, hogy oda nem jelentkeztem... Dehát Konf előtt nem voltam ott még, így nem tudhattam.... :roll:

Hát igen, azt én se értem, mit esznek egyesek a hegyeken... Fölmenni rá, utána meg lejönni, nem sok értelme van, szvsz... (/me alföldi gyerek... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192983 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Na, én pont ezért nem mentem Pestre tanulni, pedig simán felvettek volna... Pécs rúlz!


Ühüm! *bólogat* Pécs rúlz, csak ne lenne akkora szintkülönbsége.... :roll: Kár, hogy oda nem jelentkeztem... Dehát Konf előtt nem voltam ott még, így nem tudhattam.... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192982 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Kincső írta: Akarsz cserélni? :D


Kösz, nem. Nem akarok Bp-n tanulni... nem szeretem... Ronda, nagy.... Sokkal szebb Szeged. Meg Pécs :)

Na, én pont ezért nem mentem Pestre tanulni, pedig simán felvettek volna... Pécs rúlz!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192980 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, és ami fontos még: Nodlee haja Nodleera tartozik. sem hangos sajnálkozásnak, sem pedig grr-knek nincs itt heje :wink: Sztem IGENIS jól áll neki. én ilyen hajjal ismertem meg. És nem a lábát vagy a kezét vágta le, csak a haját. majd kinQ.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192979 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Akarsz cserélni? :D


Kösz, nem. Nem akarok Bp-n tanulni... nem szeretem... Ronda, nagy.... Sokkal szebb Szeged. Meg Pécs :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192978 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Kincső írta: Na de te érettségizel... :roll: Utána nem kell többet beülnöd az iskolapadba (max. az egyetemibe), és ez azér' nagy szó, nem? :wink:


Hát, nekem még 1 hónapig rendszeresen kell beülnöm az iskolapadba.... és persze utána az egyetemibe (ha felvesznek). Hogy ez nagy szó-e? Max olyan szinten, hogy önállóbb leszek, meg azt hiszik rólam, hogy felnőttebb is... :roll:


Akarsz cserélni? :D

Más: kinek van Monopolyja? /me szívesen játszana Lélivel (meg Eryvel is), csak nincs neki... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192977 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Na persze mi, akik ismerünk Téged, jól tudjuk, hogy nem így van... :mrgreen: Ugye? De majd tájékoztatjuk a leendő csop.társaidat is! :twisted:
Alcar


Ugyan, fölösleges szólni nekik.... 1-2 hét alatt rájönnek :mrgreen: Meg amúgyis, ne akard őket előzni az egyetemről.....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192975 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hát, nekem még 1 hónapig rendszeresen kell beülnöm az iskolapadba.... és persze utána az egyetemibe (ha felvesznek). Hogy ez nagy szó-e? Max olyan szinten, hogy önállóbb leszek, meg azt hiszik rólam, hogy felnőttebb is... :roll:


Na persze mi, akik ismerünk Téged, jól tudjuk, hogy nem így van... :mrgreen: Ugye? De majd tájékoztatjuk a leendő csop.társaidat is! :twisted:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192972 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Na de te érettségizel... :roll: Utána nem kell többet beülnöd az iskolapadba (max. az egyetemibe), és ez azér' nagy szó, nem? :wink:


Hát, nekem még 1 hónapig rendszeresen kell beülnöm az iskolapadba.... és persze utána az egyetemibe (ha felvesznek). Hogy ez nagy szó-e? Max olyan szinten, hogy önállóbb leszek, meg azt hiszik rólam, hogy felnőttebb is... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192970 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Kincső, Nilraen: Nektek ilyen sok időtök van még? Hah... nekem 2 napom... :roll:


Na de te érettségizel... :roll: Utána nem kell többet beülnöd az iskolapadba (max. az egyetemibe), és ez azér' nagy szó, nem? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192969 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, Nilraen: Nektek ilyen sok időtök van még? Hah... nekem 2 napom... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192968 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


ez nagyon édes!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192967 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Kincső írta:

Nilraen írta: Egyébként bennem nemrég tudatosult hogy egy hónap múlva vizsgák lesznek!!!Szóval most kicsit elkezdtem aggódni...


Milyen vizsgák?
[size=9:1bfeuw52]Nekem már csak szűk 3 hét a fizika- és a nyelvatnviszgáig... :roll: [/size]


Kémia, biosz és töri....

A kémiától hihetetlenül félek... :? :? :? A fizikán viszont már tavaly túlestem...


Nekem két év múlva lesz kémia... :roll:
Kitartás! :wink: Túléljük! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192966 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Nilraen írta: Egyébként bennem nemrég tudatosult hogy egy hónap múlva vizsgák lesznek!!!Szóval most kicsit elkezdtem aggódni...


Milyen vizsgák?
[size=9:1txp3gpi]Nekem már csak szűk 3 hét a fizika- és a nyelvatnviszgáig... :roll: [/size]


Kémia, biosz és töri....

A kémiától hihetetlenül félek... :? :? :? A fizikán viszont már tavaly túlestem...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192965 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Egyébként bennem nemrég tudatosult hogy egy hónap múlva vizsgák lesznek!!!Szóval most kicsit elkezdtem aggódni...


Milyen vizsgák?
[size=9:56co1uhf]Nekem már csak szűk 3 hét a fizika- és a nyelvatnviszgáig... :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192964 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ez sem semmi: :mrgreen:


Egyébként bennem nemrég tudatosult hogy egy hónap múlva vizsgák lesznek!!!Szóval most kicsit elkezdtem aggódni...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192961 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Találtam egy nagyon király emotikont: :up:


Vááá én meg nem olvastam mi van fölötte és be akartam zárni :mrgreen: Aztán elolvastam :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192960 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

elodyke írta:


Előd, ez marha jó :mrgreen:

Szerintem is nagyon megfelelő a tegnapi állapotra... :D :P :wink:

Ez is nagyon jó Nilraen: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192959 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Találtam egy nagyon király emotikont: :up:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192957 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Ery írta: Lehet, hogy én is...


Igen, ez igaz :) Elég sokat összegyűjtött ;) :) Gratula, Bátyó!


Köszönöm , de Téged illet dicsőség, hisz majdnem kétszer annyit gyüjtöttél.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192956 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Lehet, hogy én is...


Igen, ez igaz :) Elég sokat összegyűjtött ;) :) Gratula, Bátyó!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192954 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Amúgy, drága nép! Valószínűleg továbbjutottam a Magyar Monopolybajnokság középdöntőjébe :D :bounce: :deal: :dance: :mrfrodo: Azután már csak a döntő van, meg Japánban a Világbajnokság ;) :D


Lehet, hogy én is...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192952 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: Márpedig lesznek akik nem fogják hagyni, hogy ezt ne hagyd. Nem Artemisz az egyetlen, aki érez valamit abból, hogy ez a közösség kicsit talán több, mint egy internetes fórumon véletlenszerűen egymásra talált emberek gyülekezete. Ez a társaásg igenis sokkal inkább "hűdenagyon békés banda", mint bármi amivel a mindennapi életemben eddig találkoztam. Ha ezt Te nem érzed, azt sajnálom - valami igazán alapvetőről maradsz le, pedig itt van az orrod előtt...


:D

Köszi, Ankalimon! :hello:

Ehhez csak azt tudom hozzátenni: *DEMILYENIGAZ* :!:



Amúgy én meg itt éppen szerelmesedek befelé a Nightwish-be, de a fejem búbjáig!!

Már a szomszédok is szokják (vagy ha nem, az ő bajuk :twisted: ), mert tegnap kora este óta (enyhe hatórás alvásszünettel) folyamatosan üvöltetem max. hangerőn a Moondance-t, a The Riddlert és a Walking in the Air-t felváltva - 1előre ezek az abszolút kedvenceim, és nem győzök ájuldozni Tarja fantasztikus hangján!!

Csók mindenkinek, gondoltam, örömködök kicsit! :wink: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192935 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na már megint nagyon lement, szóval:

Kincső tegnap írta:

Kincső a Találkozások topicban írta: Na ide is beírom. :wink:

Kincső a Zene topicban április 28-án írta: Padlás? Mi az osztállyal megyünk a május 15-eire, le van foglalva 31 jegy, de szvsz jópáran nem fognak jönni. Megpróbálom megszerezni a felszabaduló jegyeket, ha nem kapnátok amúgy, jó? (Aztán osszátok el magatok közt valahogy... )

Kincső a Zene topicban írta: Figyelem Padlásosok! :wink:
Most már biztos, hogy néhány jegyet tudok szerezni amájus 15-i 19 órás előadásra!
Szóval akit érdekelne, az sürgősen írjon privit vagy e-mailt telefonszámmal!


Mégsem tudom még, pontosan hány jegy eladó. Az érettségi szünet miatt szerdáig kell megmondanom (és befizetnem), hány jegyet kértek, tehát jelentkezni és fizetni kedd estig kellene!

u.i.: jöhetnek a kövek, hogy megint beraktam... :roll: :oops:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192932 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Amúgy, drága nép! Valószínűleg továbbjutottam a Magyar Monopolybajnokság középdöntőjébe :D :bounce: :deal: :dance: :mrfrodo: Azután már csak a döntő van, meg Japánban a Világbajnokság ;) :D


Woow, Léli, le a kalappal, gratula, :itscool: :up: és ungabunga a továbbjutáshoz! :D

elodyke írta:


Előd, ez marha jó :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.670 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére