BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193392 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir tegnap írta: Érettségi RULZ

Részemről tökmindegy, én úgyis Mikszáthot fogok írni 8)

Azta!!! 8O 8O 8O
Mostmár biztos, hogy boszorkány vagyok!!!

Amúgy tényleg Mikszáthot írtam. Nem is lett rossz... 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193391 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193390 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Egy ötlet: az Albion dala c. trilógiát ajánlom még a témában. Stephen Lawheadnek mondjuk mindegyik könyve jó. ;)

erről én is sok jót hallottam (egyszer el is kéne olvasni...) meg van egy pár ilyen félig fantasy félig ír-legendás regény. (pl. tündérmese-nemjuteszembe a szerző)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193389 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy ötlet: az Albion dala c. trilógiát ajánlom még a témában. Stephen Lawheadnek mondjuk mindegyik könyve jó. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193385 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Lau: Sajnos nem tud angolul ahogy én sem. (igen nagyon sok klippje van meg koncertfelvétel /meg is lepődtem, hogy ado(ott) koncerteket!/)

A kelta regés cucc megvan nekünk majd a kezébe nyomom, bár a Szilmarilokkal se halad..


eszembe juttott még valami, ez egy regény, egy ír hőstörténet az alapja, sajnos nem olvastam(nyavajás kötelezőket kell most olvasni :( )de elég jónak tűnt: (ne ítélj a címből :D ) Beke Margit: harc és szerelem, a szabó ervinben bent van.

Léli írta: Lau: számíts rá, hogy gonosz modik (pl. ery) ezt a két hozzászólásodat össze fogják vonni... :roll:


felkészültem rá lélekben :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193383 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drowse: a kaszás zseniális :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193382 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lau: Sajnos nem tud angolul ahogy én sem. (igen nagyon sok klippje van meg koncertfelvétel /meg is lepődtem, hogy ado(ott) koncerteket!/)

A kelta regés cucc megvan nekünk majd a kezébe nyomom, bár a Szilmarilokkal se halad..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193380 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
perme kedvenc emotikonja:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193379 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lau: számíts rá, hogy gonosz modik (pl. Ery) ezt a két hozzászólásodat össze fogják vonni... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193377 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Amikor feltűnik, hogy egyre többen köszönnek neked Csókolómmal.

igen...már most is...jesszus, múltkor a tanítónéni mondta a kis elsős gyereknek, hogy adja át a néninek(NEKEM) a helyét...

Rabyn írta: Lassan a pizzát és McDonalds kaját felváltja a halászlé és babgulyás...

pizzát? ki van zárva...

Rabyn írta: Lau: MINDET:)
De komolyan! Anyut nagyon érdekli mióta megnézett vagy 15 Enya klippet:) (Enya ugyanis Ír mint megtutdam)

enyának van 15 klipje? hmm...
szóval, van olyan,hogy germán-kelta regék de az nem nagyon jó
van néhány ír mesekönyv,(az egyik hanganyag formájában is megvan, értsd mesekazetta :D ) legtöbb angolul - tud a mamád angolul?
kb. jövő januárra lesz lefordítva egy elég nagy ír legenda gyűjtemény.
van még magyarul egy yeats könyv, amiben mindenféle szó van tündérekről meg egyébről.
most ez jut eszembe, még utánanézek.
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193375 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát eleinte Rayan rakott be onnan képeket, én tőle "loptam" a címet:

www.yatoula.com/gif/pages/smilies.html

[size=9:2v1ihwot](Rayan, ugy nem haragszol?)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193374 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Van itt olyan aki ÍR mániás? Mert anyut érdekelnék az ír legendák.


Ír dolgok kérdésében Oisint is nyugodtan megkeresheted :D Enyhén ír-őrült a srác... :roll:

Emotikonok rúlzanak :D Majd én is hozom a kedvenceimet :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193373 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: (Enya ugyanis Ír mint megtutdam)


Sőt!
Olvas és énekel is! :lol: :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193372 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aú, Rabyn...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193370 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb csodás bábukat találtam:
www.bugeyedmonster.com/toys/lotr/

Lau: MINDET:)
De komolyan! Anyut nagyon érdekli mióta megnézett vagy 15 Enya klippet:) (Enya ugyanis Ír mint megtutdam)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193369 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emilben küldte nekem egy ismerősőm..Nem hagyta tovább küldeni nektek így inkább beraktam ide.

Van itt olyan aki ÍR mániás? Mert anyut érdekelnék az ír legendák.

melyiket parancsolod? :wink:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193368 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan, olyan birkás emotikont merre-hol lehet szerezni?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193367 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyám!!

Büzsü, ezeket honnan szedted?!

Énisakarokilyeeet!!

De nézd én mit találtam:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193366 Írta: Aldaron (büzsü)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193353 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emilben küldte nekem egy ismerősőm..Nem hagyta tovább küldeni nektek így inkább beraktam ide.

Van itt olyan aki ÍR mániás? Mert anyut érdekelnék az ír legendák.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193349 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe... :lol: Én még csak... Tényleg már én is kettőt! :idea: :D Az egyik Parducia, aki épp tör-zúz a vendégkönyvben, és szétoffolja az Arwen topicot. :roll: :oops: Jelzem őt nem én küldtem ide, vele csak megszerettettem a LotR-t. 8) Életemben egyszer találkoztam vele. :twisted: A Vendégkönyvben érdemes megnézni. :twisted: A verseket...izé...hozzám írta. Nem is tudtam, hogy ennyire megkedvelt... :oops: :oops: :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193343 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Már nem vagyok egyedül a legjobb-barátnő-felrugdosási projektemben!!!! :D

Már?


Édes Ancalima, Kalibur már az ötödik, akit felraktam! :wink: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193340 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: A legújabb felhasználónk Kalibur, kinek civil személyében egyik legjobb barátnőmet rugdostam föl vééégre a Fórumra.


Már nem vagyok egyedül a legjobb-barátnő-felrugdosási projektemben!!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193337 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwena írta: Rabyn ezek naggyon jóók :) )


Jah. Főleg "A cserepes virágaid életben maradnak."

Ezek itt lent olyannyira betegek, hogy szerintem megérnek egy külön hozzászólást.


tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193335 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn, haláli jó.... :lol: :P Forrás? :? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193332 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tévedés, Petőfiből nem átfogó volt, hanem valami költészet szerepe v. mi a szösz. Szóval arc poeticák. Amúgy tényleg mázlink volt. Engem ma reggel holmi Balassy versekkel riogattak... 80 De azért kivételesen nem hanyagolhatnánk a szokásos lesajnálást az egyetemisták részéről? Legalább két napig hadd legyek magammal elégedet... :evil:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193331 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A legújabb felhasználónk Kalibur, kinek civil személyében egyik legjobb barátnőmet rugdostam föl vééégre a Fórumra.

Szvsz a KÉpzőművészet szekcióban hamar találkozni fogtok Vele! :wink:



Pancsi, igaz is, honnan szedted ezeket?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193330 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jézusom, Rabyn ez... félelmetes. O_o :lol: :quasi:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193328 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn ezek naggyon jóók :) )
honnan van?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193321 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pancsi, ezek haláli jóók! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kifeküdtem!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.524 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére