BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #193160 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
és akkor milyen felvételi lesz,mert elméletileg az érettségi meg fog felelni a felvételinek...
behívnak elbeszélgetésre az egytemre,ami egy szóbeli felvételinek fog megfelelni?
max ezt tudom elképzelni...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193158 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: tévhitben élsz aranyom, lesz felvételi......... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193155 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arwena: szvsz nem olyan szar a kétszintű érettségi,bár majd meglátjuk,de szvsz nem lesz olyan rossz...
csak az zavar benne,hogy nem lesz felvételi,és így egy olyan ember is bekerülhet mondjuk helyettem az egytemre,aki semmit sem tud az adott szakból még,viszont mondjuk 5 ponttal többet hozott...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193152 Írta: kiscsokis
kiscsokis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ok tehát szeretnék mindenkit megkérni arra hogyha valaki ismer olyan 14-18 év közötti külföldi fiut aki tud magyarul és szívesen levelezne agy magyar lánnyal akkor irja meg az ímélcímét mert doktorundusz nem igazán akar segíteni (tegát külföldön élő magyarul beszélő kamasz kerestetik a legjobb az angol lenne mert én ugy tanulok
az egyik tag a cseten nagyon leugatott mert pimasz voltam ezért azonal bocsánatot kérek doktorándusztól :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193150 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok sikert érettségizők!!!!!!
Van három tök jó képem, de egyelőre nem tudom őket belinkelni, mert sz*r a képtár......
Ha sikerül, belinkelem.. csak nektek! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193148 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lélekben az összes érettségizővel leszek. Hajrá!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193145 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok sikert az éretségizőknek és ürüljetek h nem vagytok a helyemben
[size=9:38bana8u](perme jövőre fog szívni a kétszintűvel)[/size]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193140 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elody, tökjó:) ien van a trefis GyU-soknak is :D (csak az nem ien színes) asszem ezen látszik a legjobban, h mennyire nem vaok a közösben (bezzeg priviben :evil2: ) És itt csak egy nickem szerepel! :bawling: asszem bevezetek egy újat... :evil3: (nem, nem új csak máshol használom!)

Soksikert drágáim az éreccségihez!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193138 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: Kedvenczem lett: "Akkor _Neo mégiscsak megússza a máglyát? Óóó.." Mi baj volt a szerencsétlennel? Ne félj, _Neo, nem hagylak...

Ez szvsz akkor volt, amikor azon elmélkedtem, hogy tarjazoid vagy tarjozoid a helyes kifejezés... mert ugye, egy betű különbségért már máglyára kerülhet az ember. _Neo tarjozoidot mondott, s végül kiderült, helyesen, ezért őt nem égethettük el eretnekként. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193136 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először is: köszönöm Dodienak, hogy eljött a ballgásomra, és Rabyn drága, nincs semmi gond, megértem... Puszika, hogy gondoltatok rám!

Másodszor: köszi mindenkinek az unga-bungát, szükség lesz rá... És nekem jövő héten majd központim is lesz, vááááááááááááááááá..... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193134 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, már sokan írtátok, sok sikert az érettségihez ! Puszika nektek EGYETLENEIM!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193130 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Olosta: Én Székelykeresztúron lakom, Udvarhelytől kb. 30 km-re levő kisvárosban. Hát... megeshet, hogy találkozunk.... :D :wink: :roll:


Tök jó, akkor majd írok, privit, ha megyek. :D :wink:

Elodyke, jó ez a statisztika, csak kár, hogy nem vagyok benne... Mondjuk erről csakis s kizárólag én tehetek. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193129 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elodyke, ez nagyon ott van! Kedvenczem lett: "Akkor _Neo mégiscsak megússza a máglyát? Óóó.." Mi baj volt a szerencsétlennel? Ne félj, _Neo, nem hagylak...

Mindenki 100 évig fog élni.. és nagyon boldogan..

Alcar: én is Veled kísértek.. és örülök, hogy Veletek lehetek éjjeli rém és korai madár...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193128 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elodyke, Kedves Fijam!!!
Minden elismerésem :D

Nahát, hogy én éjjeli rém vagyok... de legalább ilusztris társaságban!

A többiek nevében is: Köszönöm!
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193127 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drukkolok minden éretségizőnek! :wink:
Tudom, hogyan érzitek magatokat, az én nővérem is most éretségizik :roll: ...
Viszont mint minden rosszban, ebben is van jó! Gondoljatok azokra a szerencsétlenekre, akik utánnatok fognak éretségizni....szívás :x ...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193126 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát remélem, azért a halálig pl. nem jutunk el holnap... :roll:

Érettségi RULZ

Részemről tökmindegy, én úgyis Mikszáthot fogok írni 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193122 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minden érettségizőnek sok-sok sikert kívánok!
Még a halálban is legyetekek győzedelmesek :wink: ! Szerencse fel, stb. !

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193121 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd, khirály vagy!

és:
MINDEN ÉRETTSÉGIZŐNEK SOK SIKERT!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193117 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előőőd!

Ez naggyon jó!

Véletlenszerű idézetek RULZ, különösen Felagund, Áfi, Dodiee, Gandalf... (bár az enyém se rossz, ha jól megnézzük :mrgreen: ) :lol:

Nólindir, az Éjjeli Rém #3

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193116 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke: Minden elismerésem!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193115 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke! :) Ez nagyon jó :D Mikori statisztika, hogy én csak ilyen keveset vagyok fenn :?:

Véletlenszerű topiccím Rúlz, Főleg a "Dögöljön meg a Fehér Bohóc..." és a "Szeretünk, Rabyn, gyógyulj meg!" :) )
Ja, és a véletlenszerű idézet Papitól szintén Coool 8)

Gratu, elod ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193114 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*virtuális kézszorítás Elődnek* :D :itscool:

perme Éjjeli Rém #2 :evil2:

véletlenszerűen kiválasztott topic (by Léli) : "Dögöljön meg a Fehér Bohóc" :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193113 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd, ez vmi óriási! :lol: Az öt véletlenszerű topic meg az idézetek viszik a pálmát..! :D :D :D Papsajt statisztikája se semmi, főleg, hogy Jacopoval "beszélt" a legtöbbet... :mrgreen: :tongue:

Áfi, az Éjjeli Rém (:itscool:)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193112 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193111 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Chates statisztika


[size=9:2g4vt38q]nemtudom esetleg ha Svnidlertol el lehetne kerni Papi logjait akkor többet tudnék mondani..[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193107 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Nekem két év múlva lesz kémia... :roll:
Kitartás! :wink: Túléljük! :wink:


Hát...túléljük.
Vagy nem.... :?

Egyébként Pest rulz... 8) Mármint az a része ahol Én lakom.
Ja és a hegyes tájak azért jobbak, mert változatosabbak, az alföldek meg azért mert azt nem kell megmászni! :mrgreen:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193106 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olosta: Én Székelykeresztúron lakom, Udvarhelytől kb. 30 km-re levő kisvárosban. Hát... megeshet, hogy találkozunk.... :D :wink: :roll:

Mindenkinek SIKERES éRECCSégit kivánok! [size=9:2le94spn](Én majd csak egy hónap múlva kezdem az érettségizést...[/size])

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193102 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jókai volt már két éve, abból írtuk a próbaérettségit....

UNGABUNGA MINDEN ÉRETTSÉGIZŐNEK! És tényleg nem kell tőle félni! :D Mind zsenik vagytok! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193099 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MINDEN ÉRETTSÉGIZŐNEK A LEGJOBBAKAT!!!! NE FÉLJETEK,NEM LESZ SEMMI BAJ: AKI ÉRETTSÉGIZETT, AZ MIND TÚLÉLTE EDDIG!!!

A lényeg: nyugodtan, okosan gondoljátok át, amit írni fogtok, és a magyarnál legyen eleje, közepe és vége. Mateknál szintén gondoljátok át. Nem fognak veletek szemétkedni, arra gondoljatok, hogy nekik (a tanároknak) is érdekük, hogy ne lássanak Benneteket még egyszer..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193095 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maturások!
Kína egész évi termésével kívánunk Nektek, s nagyon ügyesek legyetek!!!

Az Eldatorni Ltd. Co. nevében:

_Neo és Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.430 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére