BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #193230 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Gergelynapot minden érintettnek!
:bounce: :bounce: :hello: :hello: :dance: :dance:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193229 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok szerencsét az érettségihez és Bn mindenkinek, akinek van!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193228 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SOksok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok soks oks osk sok
BOldog Gergelynapot

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193227 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Lam, Dín és Alyr!



Lam, az ajándék:

Dín, ezt te kapod:

Alyr, remélem tetszik:

Az érettségizőknek: és UNGA-BUNGA :!:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193226 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Soksoksoksoksok Boldog Névnapot Lam, Alyr és Dín!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193219 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy-nagy-nagy ungabunga minden érettségizőnek!:wink: :itscool: :bounce:

Boldog névnapot Alyr, Dín, Lam és egyéb érintettek! :wink: :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193212 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé, valaki! Bárki! Akárki!

Gyerket chatre rekordot dönteni!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193210 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy kalappal minden érettségizőnek! Ungabunga! :

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193207 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT BÁTYUS!!!!!!!

nagyon szeretlek, te lökött:)) :merry4:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193206 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fió, itt van egy kis bökkenő... :roll:

Fiona írta: Jobban én sem tudtam volna kifejezni. :D

Léli írta: Bódog Névnapot, Fiacskám! (ha ma ünnepled :) )


Neked tudtommal nem Fiad, Dín.... 8)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193205 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Jéé, télleg ma van Gergely nap... :roll: :oops:

Bódog névnapot, Lam! :) :mrfrodo: :bounce: :deal: :pippin4:

Bódog Névnapot, Fiacskám! (ha ma ünnepled :) )



Bódog névnapot, Alyr! :cheers: :hello: :sungl: :sauron1:


Jobban én sem tudtam volna kifejezni. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193202 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéé, télleg ma van Gergely nap... :roll: :oops:

Bódog névnapot, Lam! :) :mrfrodo: :bounce: :deal: :pippin4:

Bódog Névnapot, Fiacskám! (ha ma ünnepled :) )

Bódog névnapot, Alyr! :cheers: :hello: :sungl: :sauron1:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193201 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke írta:
Chates statisztika

Jéé a legatkivtabb 10 felhasználó közt vagyok:DDD (egyébként szvsz aktivabb vagyok mitn mogy))


Cica: ok én csak ezt hallottam:) ahova énmegyek oda ugy is alkalmássig kell majd nem pontyok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193200 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Óriási nagy kalappal és ungabugával minden érettségizőnek!!! *ezerreldrukkolóemotikon* :bounce: :D

Előd, a csetes statisztika frenetikus!
:up:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193198 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: azért ez az eltörlik dolog nem ilyen egyszerű - ad1. már az előző kormány idején elkezdődött a kétszintű érettségi felé tendálás (ergo, nem kormányfüggő); ad2 egy ilyen horderejű döntést nem fognak a bevezetés után két évvel visszavonni, hidd el, hogy meg fogják várni, amíg kifutja magát, vagyis le lehet mérni, hogy jó-e a rendszer, avagy nem.

Alkalmassági vizsga meg csak például testnevelési, táncművészeti, képző- és iparművészeti - tehát olyan egyetemekre kell, ahol a készség számít.

Különben akit érdekel, van itthon nekem egy tájékoztatóm a kétszintű érettségiről - a főiskoláról hoztam, ott volt kirakva... :P :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193197 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Chates statisztika


[size=9:1ado9mxi]nemtudom esetleg ha Svnidlertol el lehetne kerni Papi logjait akkor többet tudnék mondani..[/size]


Előd, tul sok időd van. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193195 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ugy hallottam, hogy lesz felvételi. alkalmassági vizsgák lesznek és azok alapján mehetünk felsőoktatási intézménybe (hűdszéepn monmdam)

Egy biztos, nekem is az tanácsolták, hogy ne probálkzzam a felsőfokuval mert nem sokkal több pontot hoz. Bár szerintem mire az én évfolyamom (mostani 10.esek) érettsigiznek addigra eltörlik ezt a baromságot. Ja ésn e feledjétek, közbe lehet, hogy lesz egy korámynváltás is!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193193 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Chates statisztika


ez nagyon jó! :D na, majd lehetne számolni egy kis szórást, korrelációt, regressziós függvényt...ezt meg azt..

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193187 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Gergelyek...
ha ma ünneplitek...
[size=9:1mjuiih8](kicsit furcsa volt látni,hogy még egy köszöntés sem volt ma írva,gondoltam akkor nem ma ünneplitek,de ha mégis akkor igaz a fenti...)[/size]

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193186 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, most nézem a naptárban, ma van Gergely napja. Alyr, Dín, meg aki még ,ma ünneplitek? Mert akkor BN!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193178 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utolsó hozzászólásom a témához...
szóval ezt az egész kétszintű érettségi rendszert azért vezették be,hogy kiváltsa a felvételit...

"2005-ben Magyarországon megszűnik a felsőoktatási felvételi vizsga, szerepét a kétszintű érettségi vizsga veszi át. Ez a változás végre megteremti a lehetőségét annak, hogy a diákoknak a sikeres továbbtanuláshoz elegendő a középiskolai követelmények megfelelő elsajátítása. A jövőben nem kell az érettségi mellett külön egyetemi/főiskolai felvételi vizsgára készülni."
forrás: www.om.hu

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193176 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igenis Lesz írásbeli!!!!!!! A nálunk jövőre érettségiző diákok is mondják, hogy lesz. Jó lehet, hogy az írásbelinek a formája változni fog, (nem lesz szivatós) de attól még lesz. ha hiszed, ha nem!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193174 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fio: a felvételi rendszr igenis fog véáltozni,tekintve,hogy nem lesz írásbeli felvételi... a szóbeli is kérdéses,mert elvileg nem lesz,de ezt nem nagyon tudom elhinni,szal szerintem az egyetemek csinálnak egy ilyen elbeszélgetés cuccot,ami majd a mostani szóbeli felvételinek fog megfelelni!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193172 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez igaz. Mi ezt a tanácsot kaptuk, úgyhogy ne engem hibáztass. :)
A lényeg az, hogy a felvételi rendszer nem fog változni.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193170 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igen,de ha hogyha nézegeted az emeltszintű feladatsorokat,amiket le lehet tölteni,és azt látod,hogy kb 70%-ra meg tudod írni (ami jelzem,már ötös az emeltszintű érettségin),akkor érdemes azt csinélnod,mert a kapott +7 pont miatt azonnal több pontot kapsz mint egy 100%-os középszintűért.

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193165 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ejha, akkor jó. Nekem még a föcitanárom vett részt benne. :)
Ugy értem, hogy nem változik, hogy úgy fog menni a felvételi, mint ahogy eddig. Azt tanácsolták az én drága tanáraim, hogy fölösleges emelt szintűt csinálni, mert a középszintű érettségi a mostani érettségi szintnek felel meg, és azzal simán be lehet kerülni.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193164 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok sikert az érettségihez minden érintettnek!!!!!!!!!!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193163 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én töri és az én matektanárom is részt vett azon a kiképzésen ( :) ) és hogyan érted azt,hogy nem változik a felvételi?
mateklból példáéul teljesen másmilyen lesz az érettségi...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193162 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minden kedves érettségiző társamnak ungabungát!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193161 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én dárga töri tanárom (akit nagyra becsülök) részt vett egy egyhetes képzésen, ahol mindent elmondtak neki a kétszintű érettségiről. És a felvételiről is. A felvételi rendszer nem fog változni.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.518 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére