BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #188869 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: Alyr, kicsit pontosítani kellene, mert így kevés az infó:
Mit jelent, az hogy a "vezérlőpult szerint működik", illetve, hogy "nem elérhető sajátgépből sem".
Milyen típusú szkennerről van szó?
Milyen programot használsz a szkenneléshez?


HP Scanjet 3400.
A hozzá kapott programot használom, HP PrecisionScan LTX

A vezérlőpult szerint működik annyit tesz, hogy amikor az "új hardver hozzáadása" menüpont alatt kijelöltem a scannert akkor azt írta, hogy az eszköz megfelelően működik. Ha a vezérlőpult - fényképezőgép és képolvasó menüpontjára kattintok azt írja ki, hogy nincs kapcsolat. (ugyanezt írja ki ha a hozzá kapott programot nyitom meg. - azaz nincs kapcsolat)

Ha kihúzom az USB kábelt aztán bedugom, kiírja a tálca felett szövegbuborékban hogy csatlakoztatva lett a scanner...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188864 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya Elendili!

Megkaptuk a Warner Home Videotól a hivatalos felkérést a DVD reklámkampányában való részvételtől.

Tehát akkor 2 fős csoportokat keresnek, akik egy-egy helyszínen 6-8 órát "szakértősködnének", segítenének a hostessnek, válaszolnának a kérdésekre, szórólapot osztogatnának és általában jelmezekben növelnék az esemény fényét.

A különböző helyszíneken (amelyek Tesco, Auchan, Cora és Media Markt üzletekben lesznek) május 27, 28, és 29-én (péntek, szombat vasárnap)lesznek az események.
A helyszínek nagy része budapesti, vagy Budapest környéki, de néhány megjelenés van Székesfehérváron, Győrben, Pécsett, Szegeden, Miskolcon és Debrecenben is.
Összesen 27 alkalom van, minden egyes napon 9-9 (4 Bp-en, 5 vidéken).


Ezek alapján tehát keresünk olyan emberek jelentkezését, akik kettesével, egy warneres hostess-szel kiegészítve egy-egy helyszínen, jelmezbe öltözve részt vennének az akcióban (naponta az egész országban 18 emberre lenne szükség)
Olyan emebrek jelentkezését is várjuk, akik maguk nem szívesen vesznek részt az akcióban, de van jelmezük, amit fel tudnak ajánlani (elvileg - ha mindenki beöltözik - naponta 27 különböző jelmez lenne az ideális)

A részvételért a Warner fizetni nem tud, de DVD-ket és videókat kapunk a munkáért, illetve a kölcsönadott jelmezekért.


A jelentkezéseket, felajánlásokat e-mail-ben várom.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188862 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr, kicsit pontosítani kellene, mert így kevés az infó:
Mit jelent, az hogy a "vezérlőpult szerint működik", illetve, hogy "nem elérhető sajátgépből sem".
Milyen típusú szkennerről van szó?
Milyen programot használsz a szkenneléshez?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188843 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy errefelé sok az informatikus beállítottságú ember, tőlük kérdezném (meg mindenkitől)
Miért lehet az, hogy a gépem érzékeli a scannert (újonnan feltelepített de már használt) és a vezérlőpult szerint működik, mégsem tudom elérni ha scannelni akarok, mi több nem elérhető sajátgépből sem.
(és ahogy hallom nem csak nálam műveli ezt)
egyébként usb csatlakozó van hozzá.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188841 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Görénycucc! :lol:

Nagggyon jó az avarod!! :sungl:

Szürke, nekem sajnos nem tölti be a linket...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188815 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Gandalf írta: Egy hibát találtam rajta: Völgyzugolynak már évek óta nem ez a címe! A mostani elérhetősége volgyzugoly.uw.hu/ ! :!: :!: :!: Kérlek, javítsd!


Köszi, hogy szóltál, a javítás megtörtént!!! ;)

Én köszönöm! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188810 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Egy hibát találtam rajta: Völgyzugolynak már évek óta nem ez a címe! A mostani elérhetősége volgyzugoly.uw.hu/ ! :!: :!: :!: Kérlek, javítsd!


Köszi, hogy szóltál, a javítás megtörtént!!! ;)


Büzsü: privi ment!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188798 Írta: Görénycucc
Görénycucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Görénycucc köszöni A SOK UNGABUNGÁT , amit mára kapott, valamennyire hatásos volt, ha mindenigaz, akkor a próbaéreccségi 3-ast sikerült összehoznom... Ha két hét múlva is kapok még, tuti meglesz az éreccségim... Puszika nektek érte! 8)

Silcucc-Görénycucc

Az úúúúúútragonoszGörénycucc :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188751 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Végre-valahára volt időm frissíteni... ráfért már, tudom... :oops:

www.tolkien.lap.hu


Köszönök minden látogatást!!! :bounce: :bounce: :bounce:

Egy hibát találtam rajta: Völgyzugolynak már évek óta nem ez a címe! A mostani elérhetősége volgyzugoly.uw.hu/ ! :!: :!: :!: Kérlek, javítsd!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188659 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Végre-valahára volt időm frissíteni... ráfért már, tudom... :oops:

www.tolkien.lap.hu


Köszönök minden látogatást!!! :bounce: :bounce: :bounce:

konkrétan milyen újítások vannak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188654 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: 05. sissee, Elryn,
06. Aralataion, Dae- elena


Hihi, íme az előnye, ha vki két alteregóval mászkál... :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188648 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végre-valahára volt időm frissíteni... ráfért már, tudom... :oops:

www.tolkien.lap.hu


Köszönök minden látogatást!!! :bounce: :bounce: :bounce:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188628 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

agatha írta: Sziasztok! huh hát fent vagyok elég nehezen ment, de örülök neki h itt vagyok :) Remélem lassan sikerül megismernem titeket


Szia! nahát, felregisztráltál? :mrgreen:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188617 Írta: agatha
agatha válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! huh hát fent vagyok elég nehezen ment, de örülök neki h itt vagyok :) Remélem lassan sikerül megismernem titeket

Mindenkinek ott volt a nyelve hegyén, Tyler meg én csak kimondtuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188613 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak szeretném megköszönni a szülinapi jókívánságokat! Még egyik szülinapomon se kívántak nekem ilyen sokan boldog szülinapot! :-) Nagyon jólesett. Köszönöm.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188597 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Budapestiek figyelem!!!!

Jane Chance keddi előadására Gumipók csinált plakátokat. Kellene pár ember, aki elmegy Pókhoz, elviszi a plakátokat, és kirakja egyetemeken/főiskolákon/gimikben. :!: :!: :!: :!:

FONTOS!! SÜRGŐs!!! TESSÉK AKTIVIZÁLÓDNI!!!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188585 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

büzsü2003 írta: Hallod, nem valahol nincs csinálva egy az összes felhasználóról, vagy nem lehetne feltenni a tolin.hu-ra egy ilyen listát.. kinek kéne ezt ajánlani :? nem tudom :roll: :?: :? 8O


Ha már a helyesírásodat, meg az értelmét nem ellenőrzöd, legalább a tolkien.hu nevét jól írd le, pls.... mégiscsak itten vagy, vagymi :)

[size=9:11e84hfh]Ne vedd nagyon a szívedre, csak most épp kötözködni volt kedvem :roll: [/size]

Kijavitottam! Amúgy nem vettem a szívemre, mert tényleg tévedtem, de mert nagyon siettem, :roll: én is néha szeretek kötekedni... ilyenek vagyunk... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188584 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mogy télleg nov1jén született!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188582 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Hallod, nem valahol nincs csinálva egy az összes felhasználóról, vagy nem lehetne feltenni a tolin.hu-ra egy ilyen listát.. kinek kéne ezt ajánlani :? nem tudom :roll: :?: :? 8O


Ha már a helyesírásodat, meg az értelmét nem ellenőrzöd, legalább a tolkien.hu nevét jól írd le, pls.... mégiscsak itten vagy, vagymi :)

[size=9:1juiucss]Ne vedd nagyon a szívedre, csak most épp kötözködni volt kedvem :roll: [/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188581 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: Az év második felének ünnepeltjei. Ha valaki hibát lát, szóljon, ha valkit fel szeretne még íratni, annak, ha kérhetem, privibe küldje el a szülinapi dátumát!

Köszönöm!

Július:
04. Olosta
10. Meleth_lin
10.Nilraen
10. Kíra
19. Leguan

Augusztus: ......

Hallod, Nam, valahol nincs csinálva egy az összes felhasználóról, vagy nem lehetne feltenni a tolkien.hu-ra egy ilyen listát.. kinek kéne ezt ajánlani :? nem tudom :roll: :?: :? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188580 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HA TUDTOK OLYANROL AKI BEFOGADNA EGY 9 ÉVES IVARTALANÍTOTT KUTYÁT AZ SZOLJON NEKEM NAGYON FONTOS DE TÉNYLEG!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188571 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: Pontosítanék: Apa Szept. 14-ei, nem 19-ei

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188568 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az év második felének ünnepeltjei. Ha valaki hibát lát, szóljon, ha valkit fel szeretne még íratni, annak, ha kérhetem, privibe küldje el a szülinapi dátumát!

Köszönöm!

Július:
04. Olosta
10. Meleth_lin
10.Nilraen
10. Kíra
11. Jocii
19. Leguan

Augusztus:
05. Rouge
09.Rayan
11.DaroNight
12.Morgul
15.Rabyn
22.Léli
28. Angie, Dínchamion

Szeptember:

10. Sil
11.Minerva
14. Ankalimon, Árnyelf
20. Gyémánt Hajnal
24. Thaur
26. Adelard
28. Finduilas
29. Brisa

okt.

02. Angwen
04.Kincső
07.Nolindir
14. Beleg Cúthalion
17. Szürke Gandalf
30.Melyanna (Melian)

nov.

01. mogy
05.Suhifarok
15. Ryana
25.Mau Rauser?
26. Esgal

és még van novemberink...

dec.
01. Alyr
03.Nimdorc, Yavanna (?)
04. Darkman
05. sissee, Elryn,
06. Aralataion, Dae- elena
07. Peredhil,
11. Batti
15. Nóli
21. Augustine
30.Ringbearer

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188560 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta:

Suhifarok írta:

Artemisz (Celebthil) írta:
[size=9:2g32tgk6]Ez aaaannyira gáz! Kezdem magam élősdi betolakodó, vérszívónak érezni... :oops: :oops: [/size]


Mosméééééééééééér????????????

Mert szómenésem van, azééér..... De amíg nem emelnek ellenem egyöntetű óvást, addig talán nem gáz... :roll:

Hát, amikor bekerültem a 10-be, én is kb így éreztem magam... :wink: Meg csak néztem, hogy mit keresek én ott... :oops: De meg lehet ám szokni... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188541 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Ezt találtam a gépen amikot leültem eléje...
:arrow: people.inf.elte.hu/secsaba/marsians.jpg
Sírtam a röhögéstől...

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, JAJ;
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, JAJ!!!!

Én meg kalózkodom ezerrel a Blind Guardian-fórumon.. sűrűn igénybe véve a szotar.sztaki.hu segítségét... De egy nézetemet kifejtve máris megkaptam, hogy IGAZAM VAN!!
/me egója villámsebesen duplájára nőtt... :twisted: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188540 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Ezt találtam a gépen amikot leültem eléje...
:arrow: people.inf.elte.hu/secsaba/marsians.jpg
Sírtam a röhögéstől...


ÁÁÁÁÁ :) ))))) :D :D
Ez dúúúúúúúúúrva :D naggyon jóó :) (kb. annyira, mint a Gyűrű keresése :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188539 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt találtam a gépen amikot leültem eléje...
:arrow: people.inf.elte.hu/secsaba/marsians.jpg
Sírtam a röhögéstől...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188526 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
[size=9:507a7lx5]És is téged, Léli.... De aranyos.. juj...... (perme elbújik egy sarokba, és szép csöndesen örömkönnyeket hullat)

Köszi! :D [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188525 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188524 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz: [size=9:i2te94lz]akkor rajtad kívül még kilenc embernek van szómenése... [/size]:twisted: 8) :P Szal nem vagy egyedül és halgass Lélire!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.418 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére