BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #188394 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Ezek után egy kis ungabunga meg miegymás jól jönne: délután 5től és háromnegyed 8tól.....

[size=9:3sy1drj4]Ezeket túlélem, és utána, mint a kisangyal fogok tanulni, órára járni stb. Cicabecsszó![/size]

DETTÓ! :eek2:

Én is éppen így vagyok!

*perme kissé megrugdossa Cicát, aztán tartja a saját popóját is :oops: :oops: *

UNGABUNGA CICMICC! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188393 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Basszus, valaki rugdosson már meg, hogy így nem lehet tanulni, ahogy azt én csinálom...... A mai 3 zhból csak 2ről nem tudtam és a 3dikra is épp hogy csak készülgettem. Kezdek összeveszni magammal - mi lesz így velem......?? A francba!

Ezek után egy kis ungabunga meg miegymás jól jönne: délután 5től és háromnegyed 8tól.....

[size=9:3pw8zhb2]Ezeket túlélem, és utána, mint a kisangyal fogok tanulni, órára járni stb. Cicabecsszó![/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188390 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Help!!

Iszonyúnagy UNGABUNGÁT Elenielnek , aki TALÁN ÉPP MOST ÁLLAMVIZSGÁZIK ALKOTMÁNYJOGBÓL.. vagy miből... :roll:


Meg egy picurit nekem meg Felának is a ma esti Zh-ra, ha kérhetem... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188371 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Celeb írta: Sziasztok!
Mint már egyszer írtam, holnap kisérettségizek. Szóval ha lehet holnap mindenki úgy negyed 11 körül teljes erejéből szurkoljon...légyszi.... :) :? :( :cry: :arrow: semmit sem tudok...
Üdv: Celeb



szurk-szurk!! ;)
én kedden irok probaérettségit... ugyhogy nekem is szurkoljatok please :? :roll: :) (4 feleletjegy.. :roll: 8O )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188357 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Celeb: ha későn is, de mindent bele, hajrá, szurki-szurki ésatöbbi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szürke Vándor: mint fiatal fórumos a sok régi között, én is szeretettel üdvözöllek, és kívánok neked eredményes és boldog Fórum-életet!!!! :lol: :P Nagyon jó helyre kerültél!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188336 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Laurelen írta:

Ery írta:

Léli írta: Naná, egy töritanár :D :D Számodra a töri a legkönnyebb, mi? :) )


Nem. A földrajz is könnyű, de közgázból már vizsgáztam...

és nehezebbnek találtad mint a törit?


Igen. De ha bárki másmilyen következtetést vont le belőle, az szóljon.


Ha azt vesszük, hogy töriből mindig négyes-ötös voltam, de a közgáz szigorlaton hármasnál jobbat még nem kaptam, akkor Eryvel értek egyet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188333 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Ery írta:

Léli írta: Naná, egy töritanár :D :D Számodra a töri a legkönnyebb, mi? :) )


Nem. A földrajz is könnyű, de közgázból már vizsgáztam...

és nehezebbnek találtad mint a törit?


Igen. De ha bárki másmilyen következtetést vont le belőle, az szóljon.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188329 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Léli írta: Naná, egy töritanár :D :D Számodra a töri a legkönnyebb, mi? :) )


Nem. A földrajz is könnyű, de közgázból már vizsgáztam...

és nehezebbnek találtad mint a törit?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188320 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Naná, egy töritanár :D :D Számodra a töri a legkönnyebb, mi? :) )


Nem. A földrajz is könnyű, de közgázból már vizsgáztam...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188318 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: 20/222-98-51
csak ezt találtam a találkozások alján.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188316 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki küldje el nekem Dín (új) számát, légyszi!

[size=9:12upamb1]most...[/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188313 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Laurelen írta: nem lehet közgázból? mert azt pillanatok alatt meg lehet tanulni, ezerszer könnyebb mint a töri


Ezzel azért vitatkoznék...


Naná, egy töritanár :D :D Számodra a töri a legkönnyebb, mi? :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188310 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: nem lehet közgázból? mert azt pillanatok alatt meg lehet tanulni, ezerszer könnyebb mint a töri


Ezzel azért vitatkoznék...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188309 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Léli írta: Ezt erősen kétlem, mert (mint múlt héten megírták levélben) muszáj felvételiznem töriből, és semmi tényanyagtudásom nincs!! Ha nem 2. véhából fogok szóbelizni, akkor csoda lesz, ha a 30 pontból 5-öt elérek


nem lehet közgázból? mert azt pillanatok alatt meg lehet tanulni, ezerszer könnyebb mint a töri


Egyrészt már meg kellett mondani, miből felvételizek, másrészt a közgázt nem tudnám honnan tanulni, törit meg már elvileg vagy 12 éve tanítanak, úgyhogy valamit már csak tudok... :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188306 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Ezt erősen kétlem, mert (mint múlt héten megírták levélben) muszáj felvételiznem töriből, és semmi tényanyagtudásom nincs!! Ha nem 2. véhából fogok szóbelizni, akkor csoda lesz, ha a 30 pontból 5-öt elérek


nem lehet közgázból? mert azt pillanatok alatt meg lehet tanulni, ezerszer könnyebb mint a töri

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188302 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Léli írta: És ez a szám várhatóan szeptembertől tovább nő Attól függ, sikerül-e a felvételim a szegedi GTK-ra ) (hogyha meg nem, akkor alkalmazott matematikus leszek )

de jó! :D FEL FOGNAK VENNI!


Ezt erősen kétlem, mert (mint múlt héten megírták levélben) muszáj felvételiznem töriből, és semmi tényanyagtudásom nincs!! Ha nem 2. véhából fogok szóbelizni, akkor csoda lesz, ha a 30 pontból 5-öt elérek :?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188299 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: És ez a szám várhatóan szeptembertől tovább nő Attól függ, sikerül-e a felvételim a szegedi GTK-ra ) (hogyha meg nem, akkor alkalmazott matematikus leszek )

de jó! :D FEL FOGNAK VENNI!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188296 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Szürke Vándor írta: Hali!
Új vagyok itt, és ezért szeretnék röviden bemutatkozni. Ezt találtam a legalkalmasabb topicnak. Pár perce történt hogy Olosta a www.felvetelizo.hu-n rákérdezett hogy GYU-fan vok-e. Mondta, hogy van ez az oldal így regisztráltam.
Magamról annyit hogy tavaly felvételiztem a Debreceni Közgázra és föl is vettek. Ja igen és Petinek hívnak. :D
Ha valakinek van kérdése akkor tegye föl nyugodtan.
Peti... izé :D ...
Szürke Vándor


tünc! azaz üdvözölve köreinkben! :D veled együtt már kb. 4re emelkedett a közgazdászok száma, gyarapodunk, gyarapodunk... :wink:


És ez a szám várhatóan szeptembertől tovább nő :D Attól függ, sikerül-e a felvételim a szegedi GTK-ra :) ) (hogyha meg nem, akkor alkalmazott matematikus leszek :roll: :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188293 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke Vándor írta: Hali!
Új vagyok itt, és ezért szeretnék röviden bemutatkozni. Ezt találtam a legalkalmasabb topicnak. Pár perce történt hogy Olosta a www.felvetelizo.hu-n rákérdezett hogy GYU-fan vok-e. Mondta, hogy van ez az oldal így regisztráltam.
Magamról annyit hogy tavaly felvételiztem a Debreceni Közgázra és föl is vettek. Ja igen és Petinek hívnak. :D
Ha valakinek van kérdése akkor tegye föl nyugodtan.
Peti... izé :D ...
Szürke Vándor


tünc! azaz légy üdvözölve köreinkben! :D veled együtt már kb. 4re emelkedett a közgazdászok száma, gyarapodunk, gyarapodunk... :wink:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188291 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Tivadar,icke denevérje,Gusztáv rokona : )=

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188286 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Toma, nekem meg is van... Ugye a Michael Mittermeier - Guano Apes páros számára gondolsz? :D


asszem igen :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188275 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Celeb írta: Sziasztok!
Mint már egyszer írtam, holnap kisérettségizek. Szóval ha lehet holnap mindenki úgy negyed 11 körül teljes erejéből szurkoljon...légyszi.... :) :? :( :cry: :arrow: semmit sem tudok...
Üdv: Celeb

kriszana szurkol mostantól kezdve holnap délig: szurk, szurk, szurk, szurk, szurk, szurk, szurk....etc

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188273 Írta: Celeb
Celeb válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Mint már egyszer írtam, holnap kisérettségizek. Szóval ha lehet holnap mindenki úgy negyed 11 körül teljes erejéből szurkoljon...légyszi.... :) :? :( :cry: :arrow: semmit sem tudok...
Üdv: Celeb

"...bolondok vagyunk és mind belehalunk..."
by Mau

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188241 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke Vándor írta: Hali!

Új vagyok itt, és ezért szeretnék röviden bemutatkozni. Ezt találtam a legalkalmasabb topicnak. Pár perce történt hogy Olosta a www.felvetelizo.hu-n rákérdezett hogy GYU-fan vok-e. Mondta, hogy van ez az oldal így regisztráltam.
Magamról annyit hogy tavaly felvételiztem a Debreceni Közgázra és föl is vettek. Ja igen és Petinek hívnak. :D
Ha valakinek van kérdése akkor tegye föl nyugodtan.
Peti... izé :D ...
Szürke Vándor

Isten hozott közöttünk!
Reméljük, jól fogod itt érezni magad
[size=9:1stfhu37]Egyébként én is debreceni vagyok/voltam - ott éltem 19 évig[/size]

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188232 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma, nekem meg is van... Ugye a Michael Mittermeier - Guano Apes páros számára gondolsz? :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188216 Írta: Szürke Vándor
Szürke Vándor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali Névrokon!

Úgy sejtem vagyunk egy páran még :D

Én is Boldog Szülinapot, akinek van, bár fogalmam sincs kinek. Nekem egy hete volt. :wink:

Bye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188174 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Udv, Szurke Vandor!

Kisse mintha nevrokon lennel...

Aztan jo szurkulest! :wink:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188163 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Öööö...Esgal te mit is tettél ?


Felvételiztem az Iparművre. És túl vagyok az első fordulón. Ez mondjuk még nem nagy cucc, majd akkor lesz, ha átjutok a másodikon is! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188151 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot!! :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188139 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare ar estare, meldonyar!!!

S gratula, Ádám!!!
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.437 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére