BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 6 hónapja #183878 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Hja, és felrakom a képet majd a konnnnnektorról ;)


Hihihi... :mrgreen: Kíváncsian várom! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183877 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áfi, Fin, Angwen, Feladung, többiek: bölcsen szóltatok =)

Rózsaszín pizsamás Legzi írta: Rabyn: én is pont ezen gondolkoztam el néhány napja. Nem a pia mennyiség, hanem pusztán a jelenléte az, ami feltűnt újabban. Eddig ez nem volt szokás - vagy csak én emlékszem rosszul?


Rosszul emlékszel =) Mindig is volt és lesz is, ameddig időnként alkoholizélni kívánunk és tudunk kontrollt tartani. Ez egyébként meglepően jól megy, nem tudom, mennyire tűnt föl a nemalkoholizélős népnek. Ha meg nem, tessék tájékozódni RÍL IHB-partikon...

És azért sem módosítok az aláírásomon.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183876 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem is állítottuk, hogy a szigorúan MTT-s rendezvényeken alkoholfürdő lenne a dohányosok által keltett áthatolhatatlan füstben ;) Tényleg nem erről szóltak eddig, én csak aztat mondtam, hogy nagyon örülnék, ha ez így is maradna, és, hogy rajtam ez nem múlik...
Amúgy az MTT jóval több már szerintem is mint egy kultúrális társaság...és ez jó...és ezt tudjuk mindannyian sztem :) , és mindenki arra törekszik, hogy ez így is maradjon, ha jól érzékelem...
Most kéne valami lelkendezősemotikon :)
Hja, és felrakom a képet majd a konnnnnektorról ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183875 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: azt láttam, hogy sokan írtak arról, hogy jó lenne, ha mások nem csürhének néznének minket, hanem azt mondanák, hogy eeeegen, ez egy kultúrális társaság. De csak mások felé akarunk és csak látszani normálisnak ?
Én amolyan folyton bolondozó egyed vagyok, mert szeretem ha az emberek vidámak...de tudom mikor kell komolynak lenni.


Drizzt, imádlak. :D Asszem három mondatban megfogalmaztad a lényeget. Merni kicsit bolondnak lenni, de tudni, mikor van szükség igazi fegyelemre és komolyságra... ez sokkal igazabb, mint álszerényen "rendesnek" lenni... :roll:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183871 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Amikor a társaság kimondottan 'bulizni' megy (mint mondjuk a márc. 6-i szülinapi bulin), az más kérdés; nem vagyok benne teljesen biztos, h ilyenkor 'MTT Kulturális Egyesületként', és nem egyszerű fiatalokként, baráti társaságként megyünk.


Pontosan. Miért érzem úgy, hogy itt erősen keveredik a buli és a tali fogalma? Sztem a *talikon* való alkoholizálástól, és ennek propagálásától akkor kéne igazán tartani, ha pl. a Tolkien Klubos topicba írná be valaki, hogy "ugyan hozzatok már piát"...

Biztos, hogy KE-ként képviselnünk kell bizonyos értékrendet, és ezt az értékrendet igenis képviseljük a hivatalos rendezvényeinken, de nagyon sok embernek (nekem is) az MTT már többet jelent, mint az egyesület, ahova eljár, beszélget, és dolgozik - itt vannak a számára nagyon fontos emberek, BARÁTOK, és velük néha baráti minőségben szeretne együtt lenni - amibe esetleg beletartozik a pár pohár elfogyasztása is -, függetlenül az MTT "szellemiségétől".

Az igazi MTT-s rendezvényeken pedig én nem tapasztaltam vérre menő alkoholizálást - a farsang sem erről szólt, de a LEP sem erről szólt, és a tábor sem, és NEM IS FOG (kéretik negatívumokat nem terjeszteni, akinek meg még mindig más a véleménye, az jöjjön, aztán melózzon komolyan 10 napot :evil: ).

Én úgy érzem, hogy komoly súrlódások nem voltak az alkohol miatt, és EGYÁLTALÁN nem jellemző az, hogy kirekesztenénk azt a valakit, aki nem iszik. Azt hiszem, itt mindenkiről tudjuk, hogy tökéletesen józanul is képes jól érezni magát (kicsit abszurd is a feltételezés, hogy nem).

Talán az utóbbi időben kicsit lazult nagyon-nagyon idézőjelben a "fegyelem", és a határok a hivatalosabb és nem hivatalos összejövetelek között kissé elmosódtak (persze ahogy az évek múlnak, és minél jobban megismerjük egymást, ez természetes), de szerintem annyira semmiképpen, hogy ez veszélyeztetné a közösségi... HARMÓNIÁT? Hmmm?? :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183868 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki ismer az tudja, hogy nem iszom alkoholt egyáltalán, és nem is dohányzom...Én két dologon tudok megbotránkozni...az egyik, hogy ha túl fiatal emberek isznak alkoholt vagy dohányoznak (és sajna ez nem is ritka manapság)...a másik pedig az, hogy ha nem érdekli az illetőt, hogy a környezetét ez emnnyiben zavarja vagy befolyásolja...
Alkohol? Igyon aki akar, annyit, hogy jól essen...mint bármi másból...de ne annyit, hogy úgy kelljen hazavinni. Én spec jól tudom érezni magam nélküle is (nem kívánom senkinek, hogy engem részegesn lásson...ésvagy részegen fárasszam :D )...meghát ez nálam elvi kérdés...na mindegy.
Dohányzás...nahát ezt sosenem tudtam megérteni...hogy miért dohányzik valaki...főleg, ha először rossz...de az ő felelősségük is nagy, mert a körülötte állók mind szívják a füstöt, és mindenki, aki dohányzik tudja, hogy nem csak magát mérgezi.
Olvasgattam a hozzászólásokat itt és a gondolatokban...azt láttam, hogy sokan írtak arról, hogy jó lenne, ha mások nem csürhének néznének minket, hanem azt mondanák, hogy eeeegen, ez egy kultúrális társaság. De csak mások felé akarunk és csak látszani normálisnak ? :)
Én amolyan folyton bolondozó egyed vagyok, mert szeretem ha az emberek vidámak...de tudom mikor kell komolynak lenni. (Ebben tutira kételkednek néhányan, dehát ez van...igaz Morgana ? :) ) Abban viszont egyetértek, hogy az MTT-s rendezvényeken alacsonyan kell tartani az alkohol és a dohányfüst szintet, mert az átlagéletkor jóval alacsonyabb, mint a külön szervezett talikon...legalábbis én úgy vettem észre...na nem mintha ez utóbbiakon olyan magas lenne, de mégis...
Örültem is, hogy a farsangon kevés alkohol tartalmú italt lehetett látni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183866 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Szerintem nem volt még olyan, h valaki nem tudott volna jönni egy talira, mert olyan helyen volt, ahová (mondjuk az ivás és cigifüst miatt) nem akarta volna betenni a lábát.

Naná, mert nyel egyet, és azt mondja, ennyit mégis megér a csapat... Legalábbis velem volt már ilyen (és lesz is).

Lamorak írta: Az alkoholfogyasztásra alkalmas helyeken sincs soha semmilyen nyomás (tudtommal) az alkoholt nem fogyasztókon.

Én (mint a másik oldal képviselője :) ) ezzel egyetértek. Ilyen 'nyomást' még nem tapasztaltam, és ez jó :)

Lamorak írta: A dohányzást viszont valóban meg kell fontolni-- a nemdohányzók védelme, akárcsak a dohányosok jogai, egy nagyon fontos szempont, és én támogatnám, h a talik olyan körülmények között legyenek, ahol a nemdohányzóknak nem kell elviselni a füstöt. Neo kolijában is külön dohányos részleg volt, ahová az ment, akit nem zavar. Ez szerintem nagyon jól működött.

Az ilyen 'külön részleggel' nekem csak az a bajom, hogy szétszedi a társaságot. Ez mind az Afterpartyn, mind a Farsangon tapasztalható volt. Persze, tudom, ez mégis jobb megoldás, mintha nem lenne ilyen részleg, csak hát azért ez sem tökéletes.... (olyan helyet kell kijelölni cigis-részlegnek, ahol pl. nmagyon hideg van, vagy csak 'rossz' ott lenni, és akkor nincs ott sokáig a kliens, aki károsítani akarja magát és környezetét :) ).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183865 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Velem biztosan nem válik piás bulivá, erről kezeskedünk (vezetőség és szervezők nevében). Tavaly sem volt az, idén sem válik azzá. Büszkék vagyunk arra, h ez egy olyan internetes társaság, ahová a szülők nyugodtan engedhetik a gyerekeket. És ezt így is kell tartani.

A 'tali' definíciója is kérdéses itt szerintem; Finnek teljesen igaza van abban, h csak a talik lettek többen, és többféle helyen. Szerintem nem volt még olyan, h valaki nem tudott volna jönni egy talira, mert olyan helyen volt, ahová (mondjuk az ivás és cigifüst miatt) nem akarta volna betenni a lábát. Az alkoholfogyasztásra alkalmas helyeken sincs soha semmilyen nyomás (tudtommal) az alkoholt nem fogyasztókon. A dohányzást viszont valóban meg kell fontolni-- a nemdohányzók védelme, akárcsak a dohányosok jogai, egy nagyon fontos szempont, és én támogatnám, h a talik olyan körülmények között legyenek, ahol a nemdohányzóknak nem kell elviselni a füstöt. Neo kolijában is külön dohányos részleg volt, ahová az ment, akit nem zavar. Ez szerintem nagyon jól működött.
Amikor a társaság kimondottan 'bulizni' megy (mint mondjuk a márc. 6-i szülinapi bulin), az más kérdés; nem vagyok benne teljesen biztos, h ilyenkor 'MTT Kulturális Egyesületként', és nem egyszerű fiatalokként, baráti társaságként megyünk.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183855 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

jocii írta:

Gandalf írta: Jó lenne, ha Velem nem 10 napos piálásról és bulizásról szólna csak...


abban biztos vagyok , hogy ez nem lesz igaz !


Mért is? Tavaly sem arról szólt (szerencsére :) ugyanis pl anyukám is teljesen menyugodott hogy egy normális társaságnak akarok a tagja lenni, amit persze, mivel neten ismerkedtem meg veletek, nem nagyon akartak kezdetben elhinni.. :roll: és most jó véleménnyel van az MTTről meg a fórumrol :) )


Hát, asszem ezzel nem sok szülő van így... :roll: Bár szerintem nincs igazuk.
Arról én is meg vagyok győződve, hogy Velem nem a piálásról fog szólni, mint ahogy--bárki bármit is mond--a többi tali sem.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183853 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alkohol? Igen, engem is már kezdett zavarni, hogy egyre inkább köztünk van. Igaza van Finnek, hogy amikor még a K@V-ba, meg a CD Fűbe jártunk, akkor ilyen nem volt, mert a hely nem engedte, hogy legyen... de most már az összejövetelek eltolüdtak olyan helyekre, ahol lehet alkohol, ergó ezt a többség ki is használja... Rólam tudjátok, nem iszok alkoholt, és igazából nem is zavar, ha mások isznak - egy pontig. Ez a pont mindenkinél máshol van. De utána már nagyon zavar - nem az alkohol, hanem a hatása. Nem ítélem el azokat, akik isznak alkoholt (elég nagy h*lyeség lenne), csak nem szeretem látni. És nagyon nem jó látni a talikon... :(

Cigi: Na, a legfájóbb pontom... ezt páran tudják már, akik elég közel állnak hozzám, hogy rendszeresen megpróbáljam őket lebeszélni róla... Eltűröm magam mellet (szintén egy bizonyos pontig), és hagyom is, hogy hadd cigizzen az, aki akar, de aki igazán fontos nekem, annak rendszeresen fölemlegetem, hogy nem kéne... Főként mert káros, és nem csak rájuk nézve, hanem ránk is, passzív dohányosokra. Az meg a másik, hogy még büdös is. Persze, a ami kulturánkban egy elfogadott jelenség, de szerintem ez nagy baj, mert nem kéne, hogy ilyen legyen... de azt is tudom, hogy nem könnyű leszokni róla (apu már próbálkozott vele párszor, meg látom a nővérem vőlegényét is..), de legalább meg kéne próbálni... Vagy kitűzni egy dolgot, hogy pl. az esküvőmre leszokom, vagy ilyesmi, és azt eleget mondogatni ahhoz, hogy amint bekövetkezik, akkor betartásra kerüljön az ígéret ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183852 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

jocii írta:

Gandalf írta: Jó lenne, ha Velem nem 10 napos piálásról és bulizásról szólna csak...


abban biztos vagyok , hogy ez nem lesz igaz !


Mért is? Tavaly sem arról szólt (szerencsére :) ugyanis pl anyukám is teljesen menyugodott hogy egy normális társaságnak akarok a tagja lenni, amit persze, mivel neten ismerkedtem meg veletek, nem nagyon akartak kezdetben elhinni.. :roll: és most jó véleménnyel van az MTTről meg a fórumrol :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183851 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyébbként a problémárol már irtunk sokat , de a megoldásrol nem sokat :)

szoval megoldásra fel Nép :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183850 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT MINDENKINEK ! ! !

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183849 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Jó lenne, ha Velem nem 10 napos piálásról és bulizásról szólna csak...


abban biztos vagyok , hogy ez nem lesz igaz !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183848 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: A kulturált társasághoz csak még annyit, hogy józanul általában sokkal hülyébbek vagyunk, mintha már ittunk valamit :)


Ez NAGYON igaz :)

Van egy komoly része a dolognak: sok fiatalt azért nem engednek el a talikra, mert féltik, hogy mi lesz ott a gyerekkel. És ha végre elengedik, utána pedig a csemete arról számol be, hogy néhányan alkoholizáltak (tök mindegy, hogy sokat vagy keveset) akkor máris rossz hírünk lesz. Hiába nem MTT-s buli, egybemoshatják az MTT-vel.

A cigitémában egyetértek Minnel. A füstszagon kívül pedig ha már egyszer jó levegőn vagyunk, ne rontsuk el ezzel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183846 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pistike apukája alkoholista...

:mrgreen:

(c) _Neo

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183845 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kulturált társasághoz csak még annyit, hogy józanul általában sokkal hülyébbek vagyunk, mintha már ittunk valamit :)

Az alkoholtól pedig a legtöbb ember NEM lesz agresszív. Nem ez a legfőbb baj vele. A dohányosokat pedig senki nem közösíti ki itt, de manapság lassan már a dohányzást jobban elítéli a társadalom, mint az alkoholfogyasztást. Tehát ha erről van szó, ez is ronthat az imidzsünkön :P

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183843 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A dohányzásssal én úgy vagyok, h mindenki tegye nyugodtan, csak ne a közelemben. Mert utálom, ha füstszagú lesz a ruhám, a hajam, stb. És ez akkor is megtörténik, ha csak ketten-hárman gyújtanak rá. :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #183842 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: vagyis nem szeretnéd ha az MTT tagjai-fórumosai nem lennének alkoholfüggők ugye?


Szerintem nem erről van szó. Sokkal inkább arról, hogy ha már egyszer kulturális- és saját magunk feltételezése szerint kulturált- társaság vagyunk, akkor törekedjünk arra, hogy azok is maradjunk, a külső szemlélő számára is. És ezt nem más miatt, nem azért, hogy ki mit zsól hozzánk, hanem meradjon meg aza a belső igényességünk, ami eddig jellemezte a társaságot. Az pedig nem épp az igényesség és belső tartás jele, ha valaki csak úgy tudja jól érezni magát egy összejövetelen, hogy iszik. Egy társasági esménynél az ital kiegészítő jellegű valami, nem pedig központi elem.

A másik: sok esetben- joggal- büszkék vagyunk rá, hogy eltérünk az átlagtól. Az ital kérdésében is így volt ez. Remélem, így is fog maradni.

Cigaretta: szerintem a cigaretta és az alkohol kérdése szétválasztandó. Márcsak a hatásuk miatt is. Egy dohányos soha nem fog akár hat doboz cigaretta után sem veszekedni, káromkodni, verekedni, családot irtani stb, míg az ital hatására mindez simán megtörténhet. Magyarán: attól, hogy valaki cigizik, még van önkontrollja. Ha mértéken túl iszik, elveszíti.

Nagyon kérek mindenkit, hogy nehogy elkezdjétek üldözni itta dohányosokat, vagy bármiféle megjegyzéseket tenni rájuk. Elég fájdalmas végignéznem - hallgatnom, hogy mindennapi életemben a köröttem lévő nem dohányzók hogyan becsmérlik és közösítik ki a dohányosokat.

Az emberi méltóságuk attól, hogy dohányoznak, úgyanúgy megvan.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183841 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma: azért függőségről még nem kell beszélni. Gandalf talán arra gondol, hogy egy idő után már természetesnek fog tűnni, hogy (nem kevés) pia van a talikon. Ha tudunk mértéket tartani, nem lehet gond. Arra vigyázzunk, hogy ne úgy kezdjük a bulikat, elő mindent, ami A-val kezdődik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183840 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát gyerekek, nem tudom, hogy meg merjek e szólalni...?!!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183839 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én pl nem lettem alkoholfüggő. Előtte sem ittam, utána sem. Szóval azért annyira nem súlyos a helyzet. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183838 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
vagyis nem szeretnéd ha az MTT tagjai-fórumosai nem lennének alkoholfüggők ugye?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183834 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mint mondtam, engem igazán a gyakorisága gondolkodtat el a dolognak. Mert azért néha mindenkire ráfér egy kiadós ihaj-csuhaj! De ez a hangsúlyeltolódás talán valami mélyebb változást is jelenthet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183833 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez igaz, de mértékkel akkor is mert a végén úgy jársz mint Csaba
vagy itt helyben (Alsóörs) a T**** Pisti.
1x er persze nem árt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183832 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még engem is "megront" ez a társaság itten... :roll: Gesztesen ittam először komolyabban, aztán mi lett belőle... :P :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183829 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen az alkohol elvonatkoztatható a kultúrától
A talik viszont nem csak kultúrálisak, hanem baráti összejövetelek is.
SZVSZ mindenki maga dönti el iszik-e vagy sem...

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183823 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én annyira nem tapasztaltam ezt megmondom őszintén igaz ritkán vagyok talikon. de néha egy eyg korty sosem árt :twisted:
/igazad van Gandalf/

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183816 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem sincs semmi baj azzal, ha néha bulizunk, aminek természetes velejárója az alkohol. De tökéletesen egyetértek Rabynnal és másokkal, akik azt mondják, hogy az utóbbi időben nagyon errefele tolódott el a talik többsége, észrevehetően eltolódott a korábbiakhoz képest, s ezen komolyan el kéne gondolkodni!
Jó lenne, ha Velem nem 10 napos piálásról és bulizásról szólna csak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #183811 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: Nem tehetek róla, megszakad a szívem, ha látom Silme-t, Dodiee-t, Szofit, de főleg mogyit meg Idrilt meg Ladist cigizni...

Miért nem tudnak leállni vele.. Más is tudja csökkenteni a feszültséget másképpen!

Hát még az enyém! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.625 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére