BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja #184872 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fehér Bohócban gazdag, boldog szülinapot kívánok _Neo! :cheers: :clown:
A Tarja, az Esöst és a Kovászosuborka nevében! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184847 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:clown: ez a fehér bohóc, Léli:))

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184844 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Szülinapot, Nijó! ( :arrow: majdnem Fehér Bohóc... :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #184843 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, _Neo! ;) :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184837 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D ))
Akko aki tudja az küdje mán el az én számomat:)) (az én kártyámon nincsen pénz:)))

06-20-205-9-666
ja kádár anna a becses nevem:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184818 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Arra gondoltam, hogy nyerhetnénk egy nyaralot. a Danubiusban van most lyan játék, hogy el kell küldeni minél több embernek egyvalaki telefonszámát és akinek a lgetöbben küldik el azok megnyerik a nyaralot erre a nyárra. Na mit gondoltok ?(asszem 17.éig lehet küdeni a telefonszámot)

ez tök jóó, próbáljuk meeeg! :wink:

Füled érjen bokádig Neo! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184803 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bodog születésnapt nejo!

Arra gondoltam, hogy nyerhetnénk egy nyaralot. a Danubiusban van most lyan játék, hogy el kell küldeni minél több embernek egyvalaki telefonszámát és akinek a lgetöbben küldik el azok megnyerik a nyaralot erre a nyárra. Na mit gondoltok ?(asszem 17.éig lehet küdeni a telefonszámot)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184795 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me (ismét chates állat vok, pedig nem is jön be itt a chat) ül, nézi az eső kopogását, dobol az asztalon, forgatja a szemét, rátok gondol, unatkozik, és azon filózik, MIÉRT nincs itt senki, mikor ő igen?!!

:D

cupi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184789 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Születésnapot _Neo Inkvizítortárs!
Sok-sok Fehér Bohócot!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184775 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:
Kedves Liu!

Nem tudom, milyen fórumon vagy, de hát ennek itt ilyenek a szabályai. Az okok: hogy ne menjünk el egy témától, és a fórum arra legyen használva, amire kitalálták. Ugyanez vonatkozik a topicocra is. (Ha ennyire nem találod őket jóknak, kellő indoklással és magyarázattal javaslatot tehestz a mdosításra. Én személy szerint jónak tartom őket, és mivel regisztrálásodkor elfogadtad őket - másképp nem is reggelhettél volna- te is. :wink: )

Véleménnyilvánítás: itt MINDENKI véleménye számít, így a tied is, feltéve, ha kulturált formában adod elő. (Ha nem, akkor nem azért nem érdekel senkit a beírásod, mert Te Liu vagy, hanem azért, mert automatice törlik, ugyanez vár arra a beírásra, amit nem a megfelelő topicba tettek).

Chat: próbáld ki, nyugodt lélekkel ajánlom. Lehet, nagyon meg fogsz lepődni, mert teljesen más, mint a "nagy chatek", de pont ez a varázsa.


Na, kellett ez nekem... :roll: Tisztázom a dolgokat:

Én nekem nincs bajom ezzel a fórummal, sőt!!! Azért vagyok itt, mert jó, csak egy másik jobb, de ezért nem akkarok nyávogni, az nem az én stílusom... :wink: Bocsánat, ha megsértettem a "nagyérdeműt" :arrow: 8) :wink: Nem az volt a szándékom!! :idea:
Igyekszem kezelni az itteni szabályokat, és a lehető legjobban betartani!!! :twisted: :roll:

Egyébként bár nem ismerlek, de: BOLDOG SZÜLINAPOT NEO!! :hello:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184768 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bsz, Neo! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184765 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT, _NEO!
Eru éltessen sokáig és Pompejj fényei kísérjenek utadon!
:mrgreen: :dance: :bounce: :hello:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184763 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
_Neo drága, sokksokk valin nostare, meg pizza és egyebek:))

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184762 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
_Neo, nagyon- nagyon sok boldog szülinapot erőben, egészségben, minden jóban!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184754 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na a magam 287 hozzászólásával má megse merek szólalni.... :roll:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184751 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VALIN NOSTARE LEN,

_NEO TORNINYA!!!

Még egyszer nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184731 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap láttam:

Reménysugár Bt. Temetkezési Iroda

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184662 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Mellesleg van egy bejelentenivalóm: 4000... :hello:


Hogy nagyon biológus legyek:

ELDOBOM AZ AGYARAM!!! 8O :eek2:

Gratula, Sil!! :hello: :hello: :cheers: :P

[size=9:13ifaft7]Nekem amúgy[/size]

[size=9:13ifaft7]1700!![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184639 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia draga: 486!!!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184634 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liu írta:

E. Eia Ayna írta: Liu: offnak számítanak pl a chatnek tűnő bejegyzések(Van itt valaki? Szija, hogyvagy? Köszjól, éste? Mérnincsittsenki?, stb); ezutáni bocsánatkérés; egyszavas/emotikonos bejegyzések; fehér bohóc; állíttani, hogy itt nincs off; felhívni a másik figyelmét arra hogy ez off, ezzel a felhívás is off (huhh, ez nem volt vmi értelmes); és még egy-két fel nem sorolt dolgok. (fentebb említett példák, _Neonak is szólnak, már nem előszőr.) Az off bejegyzéseket törlöm, kérlek a közeljövőben próbáld kerülni az ieneket. (Csak azért mondom el, mivel még új vagy, ezért nemnagyon tudhattad...)
És szerettelettel ajánlom figyelmedbe a chatet ;)


Akkor előre is bocsánat... Nahh...így csak még kevesebb a hozzászólásom... :roll: Egyébként nem szeretek chatelni, de az ittenit kipróbálom! :wink:

Az a helyzet, hogy nem tudtam ezt az off-os dolgot... Én máshol fórumozok, ami tul. képp tök olyan mint ez, de mások a szabályok (megjegyzem, sokkal jobbak :x :? ) Ott bezzeg már 2000 hozzászólásom is volt :cry: *hüpp* de törlődött az egyik "téma :roll: " és úgy a hozzászólásaim is. Az volt a mi "beszélgetős topicunk", de már újat kezdtünk... :roll: Nahh...mivel ez szerintem senkit sem érdekel, így inkább elrakom magam holnapra... :wink: :oops:


Kedves Liu!

Nem tudom, milyen fórumon vagy, de hát ennek itt ilyenek a szabályai. Az okok: hogy ne menjünk el egy témától, és a fórum arra legyen használva, amire kitalálták. Ugyanez vonatkozik a topicocra is. (Ha ennyire nem találod őket jóknak, kellő indoklással és magyarázattal javaslatot tehestz a mdosításra. Én személy szerint jónak tartom őket, és mivel regisztrálásodkor elfogadtad őket - másképp nem is reggelhettél volna- te is. :wink: )

Véleménnyilvánítás: itt MINDENKI véleménye számít, így a tied is, feltéve, ha kulturált formában adod elő. (Ha nem, akkor nem azért nem érdekel senkit a beírásod, mert Te Liu vagy, hanem azért, mert automatice törlik, ugyanez vár arra a beírásra, amit nem a megfelelő topicba tettek).

Chat: próbáld ki, nyugodt lélekkel ajánlom. Lehet, nagyon meg fogsz lepődni, mert teljesen más, mint a "nagy chatek", de pont ez a varázsa.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184622 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Liu: offnak számítanak pl a chatnek tűnő bejegyzések(Van itt valaki? Szija, hogyvagy? Köszjól, éste? Mérnincsittsenki?, stb); ezutáni bocsánatkérés; egyszavas/emotikonos bejegyzések; fehér bohóc; állíttani, hogy itt nincs off; felhívni a másik figyelmét arra hogy ez off, ezzel a felhívás is off (huhh, ez nem volt vmi értelmes); és még egy-két fel nem sorolt dolgok. (fentebb említett példák, _Neonak is szólnak, már nem előszőr.) Az off bejegyzéseket törlöm, kérlek a közeljövőben próbáld kerülni az ieneket. (Csak azért mondom el, mivel még új vagy, ezért nemnagyon tudhattad...)
És szerettelettel ajánlom figyelmedbe a chatet ;)


Akkor előre is bocsánat... Nahh...így csak még kevesebb a hozzászólásom... :roll: Egyébként nem szeretek chatelni, de az ittenit kipróbálom! :wink:

Az a helyzet, hogy nem tudtam ezt az off-os dolgot... Én máshol fórumozok, ami tul. képp tök olyan mint ez, de mások a szabályok (megjegyzem, sokkal jobbak :x :? ) Ott bezzeg már 2000 hozzászólásom is volt :cry: *hüpp* de törlődött az egyik "téma :roll: " és úgy a hozzászólásaim is. Az volt a mi "beszélgetős topicunk", de már újat kezdtünk... :roll: Nahh...mivel ez szerintem senkit sem érdekel, így inkább elrakom magam holnapra... :wink: :oops:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184594 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liu: offnak számítanak pl a chatnek tűnő bejegyzések(Van itt valaki? Szija, hogyvagy? Köszjól, éste? Mérnincsittsenki?, stb); ezutáni bocsánatkérés; egyszavas/emotikonos bejegyzések; fehér bohóc; állíttani, hogy itt nincs off; felhívni a másik figyelmét arra hogy ez off, ezzel a felhívás is off (huhh, ez nem volt vmi értelmes); és még egy-két fel nem sorolt dolgok. (fentebb említett példák, _Neonak is szólnak, már nem előszőr.) Az off bejegyzéseket törlöm, kérlek a közeljövőben próbáld kerülni az ieneket. (Csak azért mondom el, mivel még új vagy, ezért nemnagyon tudhattad...)
És szerettelettel ajánlom figyelmedbe a chatet ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184580 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Egy matek példa: :D

A tavaszi papírhulladék gyűjtése idején Feri, Jancsi és Robi betegek voltak. Így nem is tudtak részt venni a munkában.
Hány kilogramm papírt gyűjtött a három fiú összesen???

No comment! :roll: :D


Egy másik:
Egy iskolába 180 gyerek jár.60%-uk kretén.
Hány tyúkja van Kató néninek?


Én kb ennyi összefüggést szoktam látni a többi matekpéldában is....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184570 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Soksik, Ringmacimakinemmaci:)

Drak, Dín!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184555 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Sil! De szerintem lelassultál, régen volt már az utolsó ezres lépésed.... :D ;)

Dínchamion írta: [size=9:2sojwlq1]1200!![/size]

Gratula, Fiam! :) =

[size=9:2sojwlq1]De akkoris utól foglak érni!![/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184551 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fió, jó példa, meg tudtad oldani? :D
Drakula, a szorgos fórumos tevékenységeitekért!

nagyon hányingerem, és elég rosszul vagyok,
de azért gondoljatok rám, hogy holnap is beteg legyek,
mert kémia tz-t írunk!! :dead: :mrgreen:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #184550 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kerlek, ne haragudjatok!
Brisa, Rabyn s masok, ez Nektek szolt.
Nagyon rossz hangulatban vagyok mostanaban... ne haragudjatok, ilyenkor nagyon erzekenyen reagalok bizonyos dolgokra... nem akartam senkit se megbantani, de sztem sikerult... neha tul kemenyen mondom el a velemenyemet... sajnalom!!! Visszavonni nem tudom, s nem is lenne becsuletes... szal sorry....
tenyleg zarjuk le a vitat, mert igy nemsok ertelme van - amit irtam, megirtam, csak arra kerlek titeket, hogy azt probaljatok benne meglatni ami tenyleg benne van. Semmi plussz...
Nagyon szeretlek Titeket, ha ez nem derult volna ki eddig, s nagyra ertekelem a segito szandekot... nekem is el kellene olvasni figyelmesebben, hogy ki mit irt...
szal megegyszer bocs....

perme nem akart bantani senkit... :(

Álye apsene nin...
Alcar

(_Neo koleszában a gép csak az angol karaktereket veszi be, s mire végeztem ezzel, akkor tudtam meg mit is kéne csinálni... s most lusta vagyok átírni...)
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184546 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:33tsfrmj]1200!![/size]

:) :D 8) :P :wink: :mrgreen: :evil3: :cheers: :cross: :dance: :itscool: :hello: :bounce: :pimp: :deal: :up: :bandit: :mrfrodo: :smokin: :agree:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184504 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Sil! :D :itscool:

Fiona írta: Egy matek példa: :D

A tavaszi papírhulladék gyűjtése idején Feri, Jancsi és Robi betegek voltak. Így nem is tudtak részt venni a munkában.
Hány kilogramm papírt gyűjtött a három fiú összesen???

No comment! :roll: :D


ezt akarom érettségin :lol: :D :mrgreen:

na jó inkább nem.. :roll:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184468 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drakulálok, Sil! Kíváncsi vagyok hány számjegyet bír kiírni a számláló :twisted:

Fijó, ez a példa... :dead: :D D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.571 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére