BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja #186100 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Ami azt illeti, a hideg víztől jóval kevésbé parázok, mint a különböző parfüm-borzadványoktól--meg általában az összes kötelezően nőkről szóló ünneptől (a Valentint-napi rózsaszín szívecske alakú lufik kiemelt helyen szerepelnek a halállistámon :evil: ), vagyis _Neo állítása alapján ezek szerint az egész évtől. :roll: De mint már mondtam, szerencsére nem fenyeget komoly veszély. Könyörgöm, nem tettem semmi rosszat--igaz, lánynak születtem, de nem tehetek róla, tényleg!


Nem tudom, a fiúk általában szeretettel "öntözik" meg a lányokat... egyszer van ilyen nap egy évben, de hát van aki nem szereti... ez van. Semmi gond, tiszteletben tartjuk, s persze nem megyünk a Világvége utcába :twisted: Azért megköszönthetünk, ugye? Szóval Neked is Kellemes Húsvéti Ünnepeket, Angwen!!!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186098 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ami azt illeti, a hideg víztől jóval kevésbé parázok, mint a különböző parfüm-borzadványoktól--meg általában az összes kötelezően nőkről szóló ünneptől (a Valentint-napi rózsaszín szívecske alakú lufik kiemelt helyen szerepelnek a halállistámon :evil: ), vagyis _Neo állítása alapján ezek szerint az egész évtől. :roll: De mint már mondtam, szerencsére nem fenyeget komoly veszély. Könyörgöm, nem tettem semmi rosszat--igaz, lánynak születtem, de nem tehetek róla, tényleg!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186096 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Húsvét-szerű dolgot mindenkinek! :)

No lám, mindenki itt parázik a locsolkodástól?? Mért? :) Én mindig szerettem a Húsvétot, tök jó buli szerintem :) ) meg minden... (De azért nem vágyom rá, hogy holnap a kapuban toporogjon a fél MTT :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186091 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: EzRegen a legenyek biza hidegvizzel ontottek ki a janyokat, volt, aki bele is halt, megsem paraztak...


a hideg vizbe???

amugy én enm parázok töle :) :mrgreen:

én is Minden fórumosnak kellemes húsvéti ünnepeket kivánok ! :)
és a lányoknak sok locsolót :twisted: :lol:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186090 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezzel a képpel szeretnék mindenkinek Kellemes Húsvétot és Boldog Új évet kívánni :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186088 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csajok, csajok, a fene se erti, miert paraztok a locsolkodastol?
Ez egesz ev rolatok szol (Valentin-nap, nonap, anyak napja, anyamtyukja), es egyetlen egyszer kene hozni egy apro, amde funny aldozatot, ti meg tesztek a hegyomanyra es elmenekultok... Hat ugy kell nektek!
Regen a legenyek biza hidegvizzel ontottek ki a janyokat, volt, aki bele is halt, megsem paraztak...
Tessek peldat venni a Dedimamamrol!!!

Mostmar jusztse locsollak meg benneteket, ha terdenallva konyorogtok, akkor se!

Hervadozzanak a kenyes viragszalak, eljenek a belevalo csajok!

(akinek nem inge, nem veszi magara, sot, az illetot maximalisan tisztelem ß))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186087 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BÜ!

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186070 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor most én jövök a sorban:
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek, barátaim!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186069 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, boldog mindenfélét mindenkinek! Akarom mondani kellemes ünnepeket!
(/me ilyenkor nagyon örül, hogy a Világvége u. 37-ben lakik, és így nem kell puskával elkergetnie a locsolókat. Igaz, most már annyira nem nehéz megmosni a hajamat, de azért mégis.)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186053 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog nyúlat mindenkinek!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186052 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hihiiii, ha már emlegetve lettem....

Mégeccer BÓÓÓÓDOG Nyulat nektek, végre itt vannak a képek is, amiket fel tudtam nyomni tar.hu-ra :)
Tessék megnézni :)

Nyuszi húsvéti tojást fest :)
Babanyusziiiiik :)
Ez meg nem t'om, de aranyos... :)

[size=9:34uythia]ps.: Ilyenkor örülök, hogy jó messze lakom és senki nem tudja, hogy kell idejönni :twisted: [/size]

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186051 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186050 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Nyulat Mindenkinek!!!!! :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186048 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ráérek mivel csak levédetni akaorm a jelenlgei avataromat. (amugy kb 120 avatart küldtem el neki emilben:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186047 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Nyulat Mindenkinek! (c) Silcucc
Az avatarokhoz annyit, hogy sokkal 1xűbb lenne a dolog, ha mki feltölthetne magának avatart 8)
Egyébként én is pont most küldtem Svinnek emilt ezügyben, de ha tudom, h szegénykének ennyire nincs rá kedve/ideje, nem nyúzom... :oops:
[size=9:3vjl4123](Üzenet az agynak: először fórumot olvasni, utána emileket küldeni!)[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186046 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kellemes Húsvéti Ünnepeket minden kedves fórumozónak!

Egyetek, igyatok, locsolkodjatok sokat! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186045 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil: egy darabig a _Neo Fan Clubot erősítem...de remélhetőleg rövid időn belül visszaváltozom!

És, ha már itten vagyok...

Boldog, locsolómentes, sonkás-tojásos Nyuszi-Ünnepet Mindenkinek!!!

Nyau!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186044 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ebből én se maradhatok ki :)
Én is Minden Kedves Fórumosnak Kellemes Húsvéti Ünnepet Kívánok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186036 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozva az előttem szólókhoz,KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Hajrá "Tolkien.hu" !!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186035 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is Bodog Húsvétot kívánok mindenkinek! (ja aki esetleg a fejébe vett olyant hogy idejönne locsolni,az szoljon előre:))DD /ugyanis nem tul sok mindennel tudom viszonozni ha meglocsoltok esetleg két nagy puszival)


www.torta.hu/images/torta_nyuszi.jpg
www.nepmuvesz.hu/nepmuveszek/kepek/szaboeva.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186033 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

/me sem szeretne kimaradni a sorbol, ugyhogy nagyon boldog Husvetot kivanok mindenkinek!
Ja, koltottem egy Tarjozoid locsoloverset!
ime:

"Tarja;
Szabad-e locsolni?"

ß)

Remelem, tetszik ß)

Ja es janyok, izzitsatok be a tusfurdoket es samponyokat ß)
MUHAHAHAHA!
[size=9:2nauucco]Kar, hogy iden nem locsolok...[/size]

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186031 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek! :)
Teljen jól ez a néhány nap...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186030 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

A lányoknak sok / kevés locsolót (megfelelő kiválasztandó), meg kellemes hajmosást, a fiúknak meg sok tojást!

Menel luin, salque laiqua
Eldawende ná anvanya
álye lohta alt' aldannar
anta limpe lanculvannar!


kb.:
Kék az ég és zöld a fű
tünde kislány gyönyörű
virágozzál magas fáknak
szomjas torkok bort kívánnak!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186029 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NAGYON BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET

Kívánok mindenkinek !


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186028 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186022 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na most belenyihognék :D :
Összes rokonomnak és ismerőseimnek meg szóval mindenkinek (tünde/ork/ember/ló/nazgul/ent/egyéb lény) kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186012 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me pedig még tovább folytatja:

BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDEN TOLKIENESNEK ÉS NEM TOLKIENESNEK! :D ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186011 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: OFF: Cica, légyszi, szedd ki ezt az (R)-t a nevedből, nem lehet privit küldeni neked... :? Mit szólsz legújabb, cicafül nevű felhasználónkhoz amúgy?


Vagy változtasd át "(R)"-re, és akkor nincs gond. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186010 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Én azért megkérdezném, hogy miért ilyen fontos az egyéni avatar, hogy ennyire türelmetlenek egyesek miatta? Most néztem át a galériát, és ha jól számoltam, 717 különböző avatar van jelenleg. Ennyiből nem lehet kiválasztani egy megfelelőt :hein:


Ulmo,te hány lovas avatart láttál ott :?:
Már csak azért,mert szvsz a Fehér Ló jelentésű nevemhez nem igazán illene pl. egy tünde harcos :? Bár Buga sem nyerő,ezért kellene Keselyüstökös kép....
Ő legalább fehér :roll:
Szvsz az a baj,h ha van egy jó kis avatar ami sok mindenkinek bejön akkor idegesítő,h több helyen is találkozol vele.Ráadásul olykor még össze is tévesztenek a másik emberrel az ugyanolyan avatar miatt :rmad2:
Az én eseteben Suhifarokkal tévesztettek össze,de Gwaleriolnak is Bugás avatarja van...
Svint és Ankalimont is meg lehet érteni,h nem a kedvencük a téma.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186008 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF: Cica, légyszi, szedd ki ezt az (R)-t a nevedből, nem lehet privit küldeni neked... :? Mit szólsz legújabb, cicafül nevű felhasználónkhoz amúgy?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.414 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére