BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja #186567 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem sem megy... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186566 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
CSak nekem nem megy a chat sehonnan?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186562 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj, drágák, hogy én ebből mind kimaradtam! :cry:

(/me a könnyeit törölgeti a röhögéstől az uccsó 6 oldal visszanézése után)

Amúgy az a gáz, hogy én IMÁDOM ha minál többen meglocsolnak, bánom én a pacsulit, szovjet kölnit, vizet, mindegy, csak LEGYEN! És az aranyos fiúk a sok lüke menekülő csaj miatt leszoknak a locsolás gyönyörű szokásáról.. Nem igazsáág! :bawling:

Érdekes, nem láttam a locsolóversek között a két kedvencemet!


Kelj fel párnáidról, szép ibolyavirág,
nézz ki az ablakon, milyen szép a világ!
Megöntözlek téged az ég harmatával,
teljék a tarisznya szép piros tojással!


Ezt a verset tanítja édesanyám is az ovisainak.. sajna nem túl közismert ma már.. mikor tavaly Gergő kispajtásom ezzel köszöntött, majdnem elsírtam magam.. kiderült hogy a nagypapájától tanulta még kicsi korában... :oops:

Másik:

Rózsafának a tövéből rózsavizet hoztam,
az lesz a legszebb lány, akit meglocsoltam.
Az illatos rózsaviztől megnőnek a lányok,
zsebeimbe férnek a piros tojások.
Szabad-e locsolni?


És utólag is NYUSZI A FÜLETEKBE!! CSÓÓK! :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186548 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látom beindult a társaság :wink: az ötletemre, hogy 3-as vetítést kéne összehozni :wink: Szerintem úgy sokkal jobb, ha inkább egy mozi válalná a vetitést és nem lenne tele a mozi, hogy ne halljuk egymás megjegyzéseit, áhitozásait, kiáltásait, fúúújait, örjöngéseit.... Aki volt ilyen helyzetbe, szerintem az tudja, miről beszélek... :) :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186502 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény: mailboxom tartalmának elvesztése miatt kérnék mindenkit, hogy aki már jelezte mailben a szállásfoglalást, az jelentkezzen még egyszer! És ne felejtsétek el a 18-ai határidőt!!!

Köszi.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És a velemi TTT azzal a zseniális felirattal? :D Tényleg kéne egy nagy maratonit a három bővitettből, de szvsz ez egyértelmű, nem? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186402 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért, a kőhegyi vetítés nem volt rulz? :twisted:

Két lepedőre, alig-hang, mindenki fejből mondja a paródia-szinkront, fekszünk a röhögéstől... :mrgreen:

Dejóvót. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186400 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*nosztalgia* :) És Samu szereti Frodót!!
Jaaaaj.... meg kéne ismételni :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186399 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg, az Ian elhitte nagyon rúlz... :D *nosztalgiázóemotikon*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186398 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Ha megkérhetném ne ilyen sok ablakot idézzetek.. rossz nézni :D köszi!)
Póttáboros nosztalgia: Ian elhitte. Galadriel szereti a füleit.. leültek és rajzoltak. satöbi ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186396 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta:

Liu írta:

Léli írta:

Liu írta: De nem baj... Azért is happy vagyok *nyelvet öltő emotikon...* Nem mindenkinek adatik meg, hogy otthon, amikor csak kedve szottyan, lecsüccsenjen a tv illetve számnítógép elé, és megnézze A Gyűrűk Ura fantasztikus trilógiáját... :roll: :twisted:


Csak egy gonoskodó kérdés: A bővítettek vannak meg neked? :D (jó a RotK-ból még tuti nem :) )


Neeeeeeem....nekem annál jobb van!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: *ismételten nyelvet öltő emotikon*


Tényleg? Na mesélj arról egy kicsit, akkor én is szeretném megszerezni! :) :tongue: (perme örülne egy vágatlan változatnak.. vagy egy bővített bővítettnek.. vagy egy "special edition"-nak.. :lol: :roll: :P )


Hát... :oops: ...izé.... :roll: ... 1. és 2. résznek csak az echte, sima változata (magyarán amit az üzletekben látni) van meg, de a 3.-nak annak egy kicsit spec.-ebb változata... :wink:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186393 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liu írta:

Léli írta:

Liu írta: De nem baj... Azért is happy vagyok *nyelvet öltő emotikon...* Nem mindenkinek adatik meg, hogy otthon, amikor csak kedve szottyan, lecsüccsenjen a tv illetve számnítógép elé, és megnézze A Gyűrűk Ura fantasztikus trilógiáját... :roll: :twisted:


Csak egy gonoskodó kérdés: A bővítettek vannak meg neked? :D (jó a RotK-ból még tuti nem :) )


Neeeeeeem....nekem annál jobb van!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: *ismételten nyelvet öltő emotikon*


Tényleg? Na mesélj arról egy kicsit, akkor én is szeretném megszerezni! :) :tongue: (perme örülne egy vágatlan változatnak.. vagy egy bővített bővítettnek.. vagy egy "special edition"-nak.. :lol: :roll: :P )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186392 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta: Léli, jajj, a hozzászólásodat olvasva felelevenítettem a szegedi póttábori DVD-zést... :lol: 8) Mindenképpen csináljunk egy maratonit idén nyáron! :itscool:


Igen! Igen! Csináljunk!!! Ötlet: lehetne a "póttáborban" ;) hogy is hívják? Nagy Nyári Találkozó? :D Szóval ott (legalábbis ha Pécsen lesz, mer ott össze lehet hozni ilyen technikát ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186391 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy ama felemelő pillanatokról ne is beszéljünk, amikor _Neo elkezdi Legolas nemi identitásának kérdését boncolgatni... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186390 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta:

Rabyn írta: És néha néha valaki beüvöt, hogy KUSSLEGYENMÁR NÉZNI AKAROM! vagy amikor megjelenik a színen LEgolas és Augsinte meg még páran sikítani kezdenek, aragornnál meg az ááááh de jó pasi arwennél meg a nadefuuuj a hobbitoknál meg aDEÉÉÉDESEK!!! jelzőket hallod.
Így az igazi:)


Rabyn: :D :D :D *ahhhnosztalgia*


Én mindig minden jóból kimaradok... :cry:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186389 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: És néha néha valaki beüvöt, hogy KUSSLEGYENMÁR NÉZNI AKAROM! vagy amikor megjelenik a színen LEgolas és Augsinte meg még páran sikítani kezdenek, aragornnál meg az ááááh de jó pasi arwennél meg a nadefuuuj a hobbitoknál meg aDEÉÉÉDESEK!!! jelzőket hallod.
Így az igazi:)


Rabyn: :D :D :D *ahhhnosztalgia*

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186388 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Liu írta: De nem baj... Azért is happy vagyok *nyelvet öltő emotikon...* Nem mindenkinek adatik meg, hogy otthon, amikor csak kedve szottyan, lecsüccsenjen a tv illetve számnítógép elé, és megnézze A Gyűrűk Ura fantasztikus trilógiáját... :roll: :twisted:


Csak egy gonoskodó kérdés: A bővítettek vannak meg neked? :D (jó a RotK-ból még tuti nem :) )


Neeeeeeem....nekem annál jobb van!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: *ismételten nyelvet öltő emotikon* :arrow: nem vagyok ám jel. pill. gyerekes...ááááááá :roll:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186387 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liu írta: Nem mindenkinek adatik meg, hogy otthon, amikor csak kedve szottyan, lecsüccsenjen a tv illetve számnítógép elé, és megnézze A Gyűrűk Ura fantasztikus trilógiáját... :roll: :twisted:


[size=9:23up9eq4]Nekem már csak szombatig kell várni, és ezt én is eljátszhatom..! :mrgreen: :tongue:
(Bár ugye a ROTK még nem bővített, de hát ami késik nem múlik...):D [/size]

Léli, jajj, a hozzászólásodat olvasva felelevenítettem a szegedi póttábori DVD-zést... :lol: 8) Mindenképpen csináljunk egy maratonit idén nyáron! :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186386 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: És néha néha valaki beüvöt, hogy KUSSLEGYENMÁR NÉZNI AKAROM! vagy amikor megjelenik a színen LEgolas és Augsinte meg még páran sikítani kezdenek, aragornnál meg az ááááh de jó pasi arwennél meg a nadefuuuj a hobbitoknál meg aDEÉÉÉDESEK!!! jelzőket hallod.
Így az igazi:)


Jól van na.... :evil: ....nyertetek...

*Liu feladja fene nagy büszkeségét... :roll: *

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186385 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liu írta: De nem baj... Azért is happy vagyok *nyelvet öltő emotikon...* Nem mindenkinek adatik meg, hogy otthon, amikor csak kedve szottyan, lecsüccsenjen a tv illetve számnítógép elé, és megnézze A Gyűrűk Ura fantasztikus trilógiáját... :roll: :twisted:


Csak egy gonoskodó kérdés: A bővítettek vannak meg neked? :D (jó a RotK-ból még tuti nem :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186384 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Liu írta:

büzsü2003 írta:

Léli írta:

büzsü2003 írta: Nem tudtok arról, hogy lenne-e valahol olyan Gyűrűk Urás vetités majd, ahol a három részt egymás után vetítik le...? :? :?:


Ilyen vetítés minimum egy lesz, valahol, valamikor... legalábbis remélem, megszervezik páran :)

De valaki emlitette, hogy van már egy konkrét vetítés programba véve, valamikor a nyáron... esteleg valki nem tudná megmondani, aki tudja pontosan... :roll:


Én itthon vetítem le magamnak amikor csak akarom... 8)

(de jól esik dicsekedni... :D ) :arrow: :twisted:


de az úgy nem buli :) Az az igazi, amikor leül a banda, és végignézi az egészet :D (közben Ankalimon és nemtudomki versenytaludnak, Estel hülyéskedik, Alyrt le kell fogni, hogy hallgasson már..... soroljam még a pozitívumokat? :D )


Ehh... :D ...kösz nem.... :) :oops:

De nem baj... Azért is happy vagyok *nyelvet öltő emotikon...* Nem mindenkinek adatik meg, hogy otthon, amikor csak kedve szottyan, lecsüccsenjen a tv illetve számnítógép elé, és megnézze A Gyűrűk Ura fantasztikus trilógiáját... :roll: :twisted:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186383 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És néha néha valaki beüvöt, hogy KUSSLEGYENMÁR NÉZNI AKAROM! vagy amikor megjelenik a színen LEgolas és Augsinte meg még páran sikítani kezdenek, aragornnál meg az ááááh de jó pasi arwennél meg a nadefuuuj a hobbitoknál meg aDEÉÉÉDESEK!!! jelzőket hallod.
Így az igazi:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186380 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liu írta:

büzsü2003 írta:

Léli írta:

büzsü2003 írta: Nem tudtok arról, hogy lenne-e valahol olyan Gyűrűk Urás vetités majd, ahol a három részt egymás után vetítik le...? :? :?:


Ilyen vetítés minimum egy lesz, valahol, valamikor... legalábbis remélem, megszervezik páran :)

De valaki emlitette, hogy van már egy konkrét vetítés programba véve, valamikor a nyáron... esteleg valki nem tudná megmondani, aki tudja pontosan... :roll:


Én itthon vetítem le magamnak amikor csak akarom... 8)

(de jól esik dicsekedni... :D ) :arrow: :twisted:


de az úgy nem buli :) Az az igazi, amikor leül a banda, és végignézi az egészet :D (közben AncY és nemtudomki versenytaludnak, Estel hülyéskedik, Alyrt le kell fogni, hogy hallgasson már..... soroljam még a pozitívumokat? :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186377 Írta: Liu
Liu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta:

Léli írta:

büzsü2003 írta: Nem tudtok arról, hogy lenne-e valahol olyan Gyűrűk Urás vetités majd, ahol a három részt egymás után vetítik le...? :? :?:


Ilyen vetítés minimum egy lesz, valahol, valamikor... legalábbis remélem, megszervezik páran :)

De valaki emlitette, hogy van már egy konkrét vetítés programba véve, valamikor a nyáron... esteleg valki nem tudná megmondani, aki tudja pontosan... :roll:


Én itthon vetítem le magamnak amikor csak akarom... 8)

(de jól esik dicsekedni... :D ) :arrow: :twisted:

"Volt egyszer egy Róma nevű álom... Csak suttogni lehetett róla, mert egy hangos szó, eltüntette volna!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186360 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

büzsü2003 írta: Nem tudtok arról, hogy lenne-e valahol olyan Gyűrűk Urás vetités majd, ahol a három részt egymás után vetítik le...? :? :?:


Ilyen vetítés minimum egy lesz, valahol, valamikor... legalábbis remélem, megszervezik páran :)

De valaki emlitette, hogy van már egy konkrét vetítés programba véve, valamikor a nyáron... esteleg valki nem tudná megmondani, aki tudja pontosan... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186357 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Nem tudtok arról, hogy lenne-e valahol olyan Gyűrűk Urás vetités majd, ahol a három részt egymás után vetítik le...? :? :?:


Ilyen vetítés minimum egy lesz, valahol, valamikor... legalábbis remélem, megszervezik páran :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186356 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudtok arról, hogy lenne-e valahol olyan Gyűrűk Urás vetités majd, ahol a három részt egymás után vetítik le...? :? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186351 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne haragudjatok, ha nem ez a legmegfelelőbb hely a problémám felvetéséhez, de szükségem van "külső" segítségre! Az a gondom, hogy jogra beadandót kellene írnom a rendeletalkotásról, de nem találok anyagot sehol, és már kések is a dolgozat leadásával. Nem tud valaki olyan oldalt, ahonnan ilyesmit lehet letölteni? Nagggyon hálás lennék érte!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186349 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: És ezt ismertétek?
www.meatrix.net
Dín: ez halálos... :D :D :D


Már ismertem... a legjobbban teszik a Morpheus, majd a végén Trinity alakja...(jó csirke :lol: )... Na meg a végén a mátrixeffekt... :D De jó az alapötlet :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186297 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ezt ismertétek?
www.meatrix.net
Dín: ez halálos... :D :D :D

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.672 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére