BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #187132 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: az utolsó vonat Tatabányáról Győrbe 22:13-kor megy. Az nagyon késő? Egy óra alatt Győrben vagy vele.

Ring: te vagy a mi emberünk :)

Dín: ha letömöm egy vimpár torkán a hagymát, az is hatásos (bár ez a szemlélet idegen tőlem, mint AVE-tagtól) így marad a karóbahúzatás :biggrin2:

Most szólok, hogy a moderátorok mindennemű zaklatása súlyos következményekkel jár! :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #187131 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...de ott van még a Mitológia, vallás, filozófia Középföldén, vagy a Tolkien és a Szerepjáték topik is... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187129 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Ring: csalódtam benned. :? De legyen! Csináljatok belőlem mártírt!! A mozgalom akkoris továbbél!


Jajj, neee Dín, én nem állok senki oldalára, csak jót vigyorgok rajtatok! :D :twisted:
ja, majd mindenki emlékezni fognak eme bizarr esetre, amikor is szegény
(akkor még Dínchamion) próbált a modikkal szembe kerülni.. :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187128 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: De legyen! Csináljatok belőlem mártírt!! A mozgalom akkoris továbbél!

Hé, akkor én leszek az elnök...? [size=9:2ef0sg3u]Nem is rossz...[/size]

De sebaj, emléked örökké szívünkben fog élni... (vagy mi)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187124 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Léli: gyűjtöm a fokhagymát :twisted:


Hogy Fiamat igazoljam:

Gusztáv Szelleme írta: A vimpárok
[...]
A vimpárok rengeteg olyan előnyt élveznek a vámpírokkal szemben, amelyek miatt sokkal előnyösebb a halandók számára vimpárrá válni - vámpír helyett... ezek közül néhány:
[...]
:arrow: A vimpárok ellen nem hatásosak a vámpírokkal szemben használt eszközök, vagyis - többek között - a karó, az ezüstkard vagy ezüstlőszer, a kereszt, a fokhagyma, vagy bármi efféle haszontalanságok.
[...]


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #187123 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

Léli írta:

Nólindir írta: Ulmo: Dinkamion? :twisted:

Akkor inkább Dín-kamion :D Az legalább jól néz ki :D

OK, nincs vita: Dín jól néz ki... :lol: 8)


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ring: csalódtam benned. :? De legyen! Csináljatok belőlem mártírt!! A mozgalom akkoris továbbél!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187122 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dín... ha sok benned a fölös energia, és tettrekészség, akkor... nos... menj, és moderáld ki a fél Könyv kerestetik topicot... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187120 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Nólindir írta: Ulmo: Dinkamion? :twisted:

Akkor inkább Dín-kamion :D Az legalább jól néz ki :D

OK, nincs vita: Dín jól néz ki... :lol: 8)

Ulmo páciens írta: Nólindir (Dr_TG ) rajtam már az sem segít

Szerintem én még teszek egy próbálkozást... :twisted:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187119 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Léli: gyűjtöm a fokhagymát :twisted:


Meg fogsz lepődni. Az csak ostoba babona. ;) = Nem működik. :twisted: =

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187117 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ajjaj.. :D
lehet, hogy a modik oldalára állok, csak mert a Dinkamion ollyan
cép lenne.. :twisted: :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187116 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
az nem jó!
akkor vajh hogyan érek én haza Győrbe még szombaton Cross Borns után?
várom az ötleteket...
aki megtalálja a megoldást,az kap vmi jó dolgot :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187113 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: bocs,hogy közbevágok az uj mozgalomnak...
Létfontosságú!!
nem tudja vki véletlenül hogy a Cross Borns szombaton mettől meddig játszik??
ki jönne végülis a koncertre?
és esetleg Minerva száma kellene,mert ő biztos tudja ezeket...


Arden: a hivatalos kiadott műsor szerint a Cross Borns 20:10-kor kezd, a következő műsorszám (Wisdom) 21:30-kor.
Akikről eddig tudok, hogy mennek: Minerva, Sissie. Én ha megyek, csak fél 11-re érek le, az Obstructionra. Utolsó fellépő: Ossian, 23:30-kor.

Léli: gyűjtöm a fokhagymát :twisted:

Nólindir (Dr_TG ;) ) rajtam már az sem segít :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187112 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nólindir: Min száma megvan,ha az utóbbi időben nem lett uj telefonja...
inkább az érdekelne nagyon,hogy meddig tart a koncert???????

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187111 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ulmo: Dinkamion? :twisted:

Akkor inkább Dín-kamion :D Az legalább jól néz ki :D

Nólindir írta: Ha megteszed, az OFF-részleg felfegyverkezik és csavarkulcsokkal vonul ellened - hm, nos, ha érted hogy gondolom... :twisted:


Igen, egyetértek... Sőt megkockáztatom, néhány vimpárt is magadraharagítasz :evil: =

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187110 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bethlen Gábor írta: egy magyar sem vitt, hanem csak mind elfutott, et quod maius harmada sem volt jelen, mind ***** anyjokban voltanak akkor is predalni.

Szvsz Bethlen Gábor is OFF-olt. Ráadásul a fórumhoz méltatlan kifejezésekkel élt, le kéne tiltani, vagy valami... :roll:

Arden, Minerva számáért javaslok Ulmonak egy privit... Szerintem csak tudja :wink: .

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187104 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, Ulmo, ne vágd magad alatt a fát! :D :cross: Ha megfosztunk titeket a moderátori jogoktól, akkor aztán nem tudtok semmit csinálni!

"Szabad diktátorválasztást!" (Woody Allen, ha jól tudom) :D

Ha már harc, találtam valamit:

Bethlen Gábor írta: egy magyar sem vitt, hanem csak mind elfutott, et quod maius harmada sem volt jelen, mind kurva anyjokban voltanak akkor is predalni.


Csak saját felelősségre olvasható el! :!: Szép magyar kifejezések, ugye. :twisted:

Ne féljünk a moderátoroktól!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187103 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Dínchamion írta: Mögöttem a tömeg(h)!! Élve sosem kaptok el! :twisted: :D (És visszatérek a sírból is! Hehe. 8) )


Van egy rossz hírem: már meghaltál!!! A vimpárok léte ugyanis nem élet :twisted: =

Nem tökmindegy? Ha a sírból is tud offolni...? (Szvsz tud... :roll: ) Hullachat RULZ!! :mrgreen:

Ulmo: Dinkamion? :twisted:
Ha megteszed, az OFF-részleg felfegyverkezik és csavarkulcsokkal vonul ellened - hm, nos, ha érted hogy gondolom... :twisted:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187102 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Dínchamion írta: :arrow: a moderátorok trónfosztását!

:mrgreen:


Na csak lassan a testtel! Tudunk ám kegyetlenek is lenni (kitiltás IP-cím alapján, nick törlése, Dínchamion lecserélése Dinkára) :evil2:


Najó.... perme csatlakozik a Fia által alapított CHAT- és offmozgalomhoz :roll: :twisted: 8) végülis mit veszíthetek, engem sem lehet már élve elkapni :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187100 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bocs,hogy közbevágok az uj mozgalomnak...
Létfontosságú!!
nem tudja vki véletlenül hogy a Cross Borns szombaton mettől meddig játszik??
ki jönne végülis a koncertre?
és esetleg Minerva száma kellene,mert ő biztos tudja ezeket...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187097 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: :arrow: a moderátorok trónfosztását!

:mrgreen:


Na csak lassan a testtel! Tudunk ám kegyetlenek is lenni (kitiltás IP-cím alapján, nick törlése, Dínchamion lecserélése Dinkára) :evil2:

Cica: gratula szívből :hello: hozz _Neonak igazi Tarját :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187096 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Dínchamion írta: Mögöttem a tömeg(h)!! Élve sosem kaptok el! :twisted: :D (És visszatérek a sírból is! Hehe. 8) )


Van egy rossz hírem: már meghaltál!!! A vimpárok léte ugyanis nem élet :twisted: =


Mondom, hogy nem kaptok el élve... :twisted: =

Fel, barátaim, a harcba...! Fel, a moderátorok ellen! Feltámadunk! Fel! Támadunk!

:lol:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187095 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Ezennel jelentem, hogy megalapítom a CHAT- és offmozgalmat a Tolkien.HU weboldal fórumain!

:arrow: szabad offot mindenkinek!
:arrow: jogot a chateléshez!
:arrow: a moderátorok trónfosztását!

:mrgreen:

Akkor mint második tag, ezennel 2/3-os többséggel megszavazom magam alelnöknek. :biggrin2:

Lehet még csatlakozni, de csak szaporán, mert elfogynak ám a jól csengő posztok... :wink:

Formális alakulóülésünkre KGY előtt-alatt-után fog sor kerülni. Uff.

Le a moderátorokkal! :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187094 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Mögöttem a tömeg(h)!! Élve sosem kaptok el! :twisted: :D (És visszatérek a sírból is! Hehe. 8) )


Van egy rossz hírem: már meghaltál!!! A vimpárok léte ugyanis nem élet :twisted: =

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187093 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Dínchamion írta: [size=9:2ll73zex](Csak Brisát ne, vele nem tudok elbánni... :roll: :D )[/size]


*nagyongonoszmosoly* hogy is van, brisa@tolkien.hu ? :D Bár lehet, egy privi is megteszi... :D Szólok neki, hogy aktívan figyelje ezt a topicot.. :) Ja, meghogy túl sok hozzászólásod van :twisted:


Mögöttem a tömeg(h)!! Élve sosem kaptok el! :twisted: :D (És visszatérek a sírból is! Hehe. 8) )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187092 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Nólindir írta: Hehehehe... :lol:
/me csatlakozik az OFF- és chatmozgalom élharcosához! :mrgreen: Offra fel, népek!


[size=9:3ccx57xu] (A baj mindezzel csak az, hogy a következő pár napban én se igazán leszek itt... :roll: No de mindegy. Az elméleti pozitív hozzáállás megvan.)[/size]


Ezennel jelentem, hogy megalapítom a CHAT- és offmozgalmat a Tolkien.HU weboldal fórumain!

:arrow: szabad offot mindenkinek!
:arrow: jogot a chateléshez!
:arrow: a moderátorok trónfosztását!

:mrgreen:


ááááááá :) )) Már látom én, Melkor mér nem ellenfél neked :D Mert szövetséges :mrgreen:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187091 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: [size=9:4oweoijf](Csak Brisát ne, vele nem tudok elbánni... :roll: :D )[/size]


*nagyongonoszmosoly* hogy is van, brisa@tolkien.hu ? :D Bár lehet, egy privi is megteszi... :D Szólok neki, hogy aktívan figyelje ezt a topicot.. :) Ja, meghogy túl sok hozzászólásod van :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187090 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Hehehehe... :lol:
/me csatlakozik az OFF- és chatmozgalom élharcosához! :mrgreen: Offra fel, népek!


[size=9:ksiqhos2] (A baj mindezzel csak az, hogy a következő pár napban én se igazán leszek itt... :roll: No de mindegy. Az elméleti pozitív hozzáállás megvan.)[/size]


Ezennel jelentem, hogy megalapítom a CHAT- és offmozgalmat a Tolkien.HU weboldal fórumain!

:arrow: szabad offot mindenkinek!
:arrow: jogot a chateléshez!
:arrow: a moderátorok trónfosztását!

:mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187087 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Cica!! :wink:
Hajráá Esgal!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187084 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Ciccmic!! :hello: :cheers:

Remélem, ott is lesz nethozzáférésed.. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187083 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Léli írta: Azért óvatosan, Fiacskám, mert még véletlenül betéved ide Brisa, és akkor jaj lesz neked... :roll:


Ide nekem az oroszlánt is!! :mrgreen:


(Ajjaj. 8O )

Hehehehe... :lol:
/me csatlakozik az OFF- és chatmozgalom élharcosához! :mrgreen: Offra fel, népek!


[size=9:4e994ot4] (A baj mindezzel csak az, hogy a következő pár napban én se igazán leszek itt... :roll: No de mindegy. Az elméleti pozitív hozzáállás megvan.)[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.414 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére