BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja #187251 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: mit szólnátok eg ydühöngő topichoz.. ahova akrmit lehetne irni.. nem lenne moderátora.. vagyis mégis kéne neki.. az ertelmes hozzászólásokat kell onnan kiiktatni..
NA?


Előd, csúcs vagy! Én Téged tennélek moderátornak! :mrgreen: Akármit? Hmm... tarjozoid meg dada kijelentéseket, és nyomdafestéket, illetve képernyőt nem tűrő beszólásokat is...? :twisted:

Ja, és mellesleg: 100!!! :dance: :bounce: :hello: :evil3: :cross: :cheers: :cooljump: :smokin:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187248 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na! Hogy én miből maradtam ki! Merészeltetek forradalmat csinálni nélkülem? :evil: :evil: :evil: Ez igazán nem volt szép! Javaslom, nyissunk esetleg egy forradalmas topicot, meg egy boldog szülinapot-névnapot topicot, meg egy gratulálok az n-edik hozzászólásodhoz topicot... :roll: :twisted: Azért nem kéne a dolgot eltúlozni. Na jó, nem akarom ismételni, amit a többiek (Dín, Min, Nólinc) elmondtak, úgyhogy inkább:
GRATULÁLOK, CICA! HIÁNYOZNI FOGSZ! (egyik szemem: :cry: és a másik: :lol: )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187247 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ugyan nem vagyok moderátor, de:szerintem az számít chatnek, ami nem közérdekű, és kizárólag egy embernek szólna, és olyan természetű dolog, amit priviben vagy telefonon el lehetne intézni. A szülinapi jókívánság azért nem chat off, stb, mert a közösség részéről megy a közösség egy tagjának. Ha valakinek gratulálunk a sokadik hozzászólásához, az is közösségi dolog szvsz, mivel az illető valahol a mi örömünket szolgálja a hozzászólásaival, munkájával, és ez egy gesztus feléje, csakúgy, mint a szülinap, névnap.

Gesztus és gesztus közt van különbség.

Nólindir: szép dolog, és értékelendő, hogy örömet kívántál szerezni másnak, de a hogyanja nem mindegy. Tehát találjunk egy olyan módot, amivel örömet is tudunk szerezni, de nem bosszantunk fel egy csomó mindenkit.

Különösen ne az opokat, van azoknak épp elég bajuk, én nem csodálom, hogy komolyan vették.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187245 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mit szólnátok eg ydühöngő topichoz.. ahova akrmit lehetne irni.. nem lenne moderátora.. vagyis mégis kéne neki.. az ertelmes hozzászólásokat kell onnan kiiktatni..
NA?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187243 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem a forradalmat csúfosan leverték... :roll:

Sajnálom, nem gondoltam, hogy ezt az egészet ilyen véresen komolyan fogjátok venni... Egyrészt poénnak indult; ahogy Min is írta, itt miért ne lehetne egy kicsit hülyülni. Másrészt pedig tényleg demokrácia van, és engem pl. komolyan foglalkoztat "B.topic offjai" témakör. De persze ha nem hagyjátok, hogy megbeszéljük, az más... :? A harmadik pedig az, hogy alább Suhifarok azt is írta, hogy milyen jól szórakozott, mikor végigolvasta az előző két oldalt (szvsz tényleg poén így utólag elolvasva...) Bocs, ha az is baj, hogy örömet szerzünk valakinek és megnevettetjük... :roll:

[size=9:36z67hmr](csak nagyon pici betűkkel merem megjegyezni, hogy általában a topic legkacagtatóbb részei mindig "kivágódnak" egy-két napon belül...)[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187220 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Arra most nem térnék ki, hogy szvsz egy Beszélgetős topikban mi számít offnak és mi sem -- szerintem semmi, de mindegy)

Mi számít chatnek? Ez komolan érdekelne. Ha jól tudom, a "chat" beszélgetést jelent, és érzésem szerint az alant kifogásolt dolgok éppenhogy nem az egyszmájlis bejegyzésekre, hanem a tényleges beszélgetésre vonatkoztak. :!: (Még ha ököörködtünk is -- nem chateltünk. Már maga a fórum nem engedi ezt.)

Tehát ez számomra továbbra is értelmetlen ellenkezésnek tűnik. 8)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #187219 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké Sil, akkor on:
drakula a 4100-hoz! 8O :twisted: 8O (az ilyenek miért nem számítanak ezzel az erővel csetelésnek? :) csak hogy tovább szőrszálhasogathassunk :mrgreen: )
Amúgy tucc vmit a CB fórumról? Egész nap nem lehetett elérni :(
Dín: I couldn't agree more :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187218 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, segítek kicsit, ha elfelejtettétek volna a legelső hozzászólást:

Vic írta: Ennek a topicnak nem a chatelés visszahozatala lenne a célja, hanem az, hogy mindannyian megbeszélhessük problémáinkat, gondolatainkat és minden egyebet, ami nem fér máshová és nem kötődik Tolkienhoz.

(Mellesleg nem véletlen, hogy a topic neve "Beszélgetős" lett, és nem "Chatelős", mint az elődje, ha jól emlékszem...) A "bármit szabad" nem azt jelenti, hogy szabadon lehet offolni meg chatelni, mert arra ott a chat.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187217 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Dín és Minerva:

Estel Adániel írta: Azért "jól" haladunk, emberek... röpke fél óra alatt két oldal... :itscool:
(Mire Eia visszajön, vagy ötvenet moderálhat végig... :? )


Ez volt az ok. A topic címe Beszélgetős, és nem Chatelős.
További vitától eltekintenék, max priviben folytassuk.


Amúgy nem mindegy, hogy "beszélgetős" vagy "csevegős"? Szinonímák, nem? (beszélgessünk a nyelvtanról :roll: )
Oké, offolás vége, töröljétek, ha kell. bár végülis, mi csak beszélgetünk... :roll:

[size=9:3m5gkwey](Sorry, ma nekem is xar napom van :P Utálom, ha egyes emberek válaszra sem méltatnak, ha mást nem, is, de minimum egy igen/nem szócskát megérdemelnék... Hogy _Neot idézzem: akinek inge, igenis vegye magára! Na de hagyjuk...)[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187216 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, nem kötözködni akarok, tényleg, csak valamit nem értek: ez egy közérdekű téma. Folytathatjuk priviben felőlem, de nem sok értelme lenne egymást győzködni: jöjjön ide mindenki, és mondja el a véleményét. ;) Demokrácia van, vagy mi. (Bár utálom. :P )

Egy nap alatt iszonyú mennyiségű hozzászólás születik ebben a topikban. Javarésze pl. "Boldog szülinapot" és hasonló. Emellé nem fér be néha egy kis ökörködés? Még akkor is, ha fél óra alatt két oldal?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187215 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dín és Minerva:

Estel Adániel írta: Azért "jól" haladunk, emberek... röpke fél óra alatt két oldal... :itscool:
(Mire Eia visszajön, vagy ötvenet moderálhat végig... :? )


Ez volt az ok. A topic címe Beszélgetős, és nem Chatelős.
További vitától eltekintenék, max priviben folytassuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187211 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Eljott az ideje...

Megirtam e-mailben, de nem hasznalt, sok az ertetlen ember az MTT-ben...
ELEGEM VAN A SPAMEKBOL MEG AZ OKOR KORLEVELEKBOL!!!!
NE kuldjetek ilyeneket! Ha mindenaron humoros mailt akartok dobni, azt a szmeagollam@freemail.hu cimre kuldjetek!
Az egy dolog, hogy a spameket stb-t kapasbol torlom, rendben van, ket klikkel tobb. DE az bosszant, hogy kertem, h ne kuldjetek! Utalom, ha a falnak beszelek....

Sorry, 4 oranyi megbeszeles ezt hozta ki belolem.
Feljovok, sik ideg vagyok, megnezem a mailboxom, s mit latok? Tele az inbox suletlen, raadasul vacakul kodolt, megjelenithetetlen uzenetekkel...

No errol ennyit. Akinek inge, igenis vegye magara!!!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187205 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dín írta: Minerva: meg tudom én magyarázni, ha kell... :wink: Mivel itt nincs off, ezért amit mi produkáltunk, az sem off. Sőt. Egyik kritériumot sem érintettük, amit Eia törlendőnek minősített (nem voltak egyszmájlis beírások, satöbbi). :twisted:

Hát ezt nem értem én sem... Ha itt nem lehet hülyülni, akkor hol? De most komolyan, emberek (modik), ennyire nem kéne véresen komolyan venni... Nehogy már a beszélgetősben legyen olyan téma, amiről nem lehet beszélgetni... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187203 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Most őszintén, minden poéntól mentesen: ha kicsit ki akarjuk ereszteni a fáradt gőzt=mittomén, és jól akarjuk érezni magnkat, azt hol tegyük meg? Már úgy értem, a chaten kívül. Nem feltétlenül tud/akar/szeret mindenki a chatre járni, ráadásul most ez a trefortos dolog még bonyolult is. :?


Ezzel egyetértek! Nekem pl nem jön be a chat és nem is nagyon fárasztom magam, hogy behozzam (bár nem is tudnám!). De amíg ezt a forradalmas dolgot végig olvastam...betegre röhögtem magam!! Felvillanyozta a napomat [size=9:105fne93](hm...vagyis az estémet)[/size] :P Közös beszélgetések, fórumon! Szvsz ez nem rossz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187198 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi? Be volt zárva a topik? De miért? :hein: (Perme közben végigunatkozott egy áramszünetet)

Most őszintén, minden poéntól mentesen: ha kicsit ki akarjuk ereszteni a fáradt gőzt=mittomén, és jól akarjuk érezni magnkat, azt hol tegyük meg? Már úgy értem, a chaten kívül. Nem feltétlenül tud/akar/szeret mindenki a chatre járni, ráadásul most ez a trefortos dolog még bonyolult is. :?

Én megértem, hogy huzamosabb ideig nem lehet csetelni, meg offolni, meg ilyenek, de szerintem ez egyfelől jó poén volt, másfelől pedig szigorúan megmaradtunk a topik keretein belül.

A saját topikjaimban kimoderálom én magamat is, ha arról van szó, de most tényleg komolyan: legalább a Beszélgetőst hagyjuk meg (viszonylag) moderálatlannak. Senki nem floodolt, spammelt meg ilyenek, pusztán jól éreztük magunkat.

Ez is baj?


(Ez már régóta ki akart jönni belőlem.)


Minerva: meg tudom én magyarázni, ha kell... :wink: Mivel itt nincs off, ezért amit mi produkáltunk, az sem off. Sőt. Egyik kritériumot sem érintettük, amit Eia törlendőnek minősített (nem voltak egyszmájlis beírások, satöbbi). :twisted:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187197 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, nem arról volt szó, hogy itt nincs off? akkor mi volt ez a balhé az offolókkal?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187186 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:

Léli írta: Reformokat akarunk!!

Le a moderátorokkal!!!
Ulmo, ez nem zaklatás, ez lázadás!! :twisted:
...forradalom, zendülés, revolúció, felkelés, népmozgalom...


Artemisz: az elnökünk nem kiskutya!! :? :lol:


Én keményen a moderátorok pártján állok. :P :P Mi lenne itt, ha mindent szabad lenne? Káosz.

Cica, gratulálok, érezd magad nagyon jól!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187176 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huh, látom a Forradalmat leverték, mert átmenetileg zárolták a topicot... :D Nem volt semmi!

Cica: gratulálok! :itscool:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187154 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: ha beszervezel valakit, aki kocsival van, az megoldás lehet :roll: . Még annyi, hogy az utolsó előtti vonat fél 9-kor megy Győrbe, de azt el is kell érni. A Puskin Művháztól futni a pályaudvarig, szép teljesítmény lenne... :)

Feloldottam a lezárást, de lehetőleg normális mederben folyjon tovább a beszélgetés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187152 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért "jól" haladunk, emberek... röpke fél óra alatt két oldal... :itscool:
(Mire Eia visszajön, vagy ötvenet moderálhat végig... :? )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187151 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de miért is jó, ha a modikat legyőzitek?
(vagy hülye, magától értetődő kérdés? :P :D )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187150 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Most szólok, hogy a moderátorok mindennemű zaklatása súlyos következményekkel jár! :evil2:


Definiáld, mit értesz zaklatás alatt? :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187148 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, Eia még ki se teszi a lábát, és máris szétoffoljátok a topicját? Vigyázzatok, mert én is rajtatok tartom ám a szemem... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187145 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Le a moderátorokkal!!!
Ulmo, ez nem zaklatás, ez lázadás!! :twisted:
...forradalom, zendülés, revolúció, felkelés, népmozgalom...

Nem értem... Akkor most szervezzünk anarchiát? :roll: 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187143 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Artemisz: az elnökünk nem kiskutya!! :? :lol:


Nem is! Totó Kutya nem kiskutya!!! :lol: :mrgreen:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187140 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: nekem simán jó lenne,de szvsz a szüleim nem repesnének az ötlettől ha ez lenne a megoldás...
más ötlet vkitől?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187139 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ring: te vagy a mi emberünk :)

nemm, mondtam már, hogy én senki oldalán se állok! :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187138 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Reformokat akarunk!!

Le a moderátorokkal!!!
Ulmo, ez nem zaklatás, ez lázadás!! :twisted:
...forradalom, zendülés, revolúció, felkelés, népmozgalom...


Artemisz: az elnökünk nem kiskutya!! :? :lol:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187134 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: ja, majd mindenki emlékezni fognak eme bizarr esetre, amikor is szegény
(akkor még Dínchamion) próbált a modikkal szembe kerülni.. :twisted:

Próbálkozni lehet.. a kiskutya is azt csinálta... Muhhaha.. :twisted: :P

Melkor se sokáig tudott pattogni a Valák ellenében...

[size=9:3g0p1p1a](Nyugi, Ery, akárki akármit mond, én is a híved vagyok, csak Manwë meg ne tudja... Ez a sötétoldalellenes propagandám csak udvarias máz, ezt ne feledd!! *kacsint*)[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187133 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé, ne temessétek máris el Fiamat!! Még létezik!! (habár már nem él... :roll: ) Még igenis ő a vezérünk! És hűek vagyunk hozzá feltételek nélkül! (vagy legalábbis amíg jónak látjuk :) )

Reformokat akarunk!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.429 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére