BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja #186795 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, nekem ment ki a lábam! Mi amúgy beszélgettünk már, mert a neved alapján nem nagyon ismerlek fel!?... :wink: Tithike (Elanor Tithen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186790 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor Tithen (Tithike) írta: Gyerekek (remélem nem veszitek magatokra) :wink: , én még új vagyok! Csak ismerkedek a fórumokkal, mert még nem igazán tudom a dolgokat... Szívesen beszélgetnék veletek!!!!!!!!!!!!! Nem tudom, hogy ki emlékszik rám a táborból, de én elég sok mindenkit felismertem! Amúgy a chat nekem se működik... Tithike (Elanor Tithen)


öö, nem neked ment ki a bokád, vagy mi? vagy keverlek valakivel?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186788 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
startlapról bejön, de a regisztráció lehetetlen, és foglalt a nevem! Mennyi csavargó csavarog a neten! Megáll az ész...

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #186785 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ááááá, nem műkszik a trefort... :bawling:

Szerk.: Megoldottam! :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186779 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felagund, itt vagy?????????????? A kardozásról tudnék neked mit mesélni... Most olvastam el amúgy az életrajzodat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186775 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hümmmmm...

A trefort csak nálam szivózik? Nem akar megjelenni. Grrr :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186774 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, sikerült feljutnom trefire... éjjen... bár mircröl kicsit bajosan ment... :) /me örül nektek :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186772 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nodlee írta: Perme hogy tud érintkezni veletek?? Valaki segítsen, mert idegbajt kapok...

Amúgy Jaco, ha olvasod, épp Final cutot hallgatok... Passzol a hangulatomhoz... :/


trefort.hu (asszem így bejön) és ott a tolkien-hu szoba ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186770 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek (remélem nem veszitek magatokra) :wink: , én még új vagyok! Csak ismerkedek a fórumokkal, mert még nem igazán tudom a dolgokat... Szívesen beszélgetnék veletek!!!!!!!!!!!!! Nem tudom, hogy ki emlékszik rám a táborból, de én elég sok mindenkit felismertem! Amúgy a chat nekem se működik... Tithike (Elanor Tithen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186769 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme hogy tud érintkezni veletek?? Valaki segítsen, mert idegbajt kapok...

Amúgy Jaco, ha olvasod, épp Final cutot hallgatok... Passzol a hangulatomhoz... :/

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186768 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma, drága:

Léli írta:

Alyr Arkhon írta: CSak nekem nem megy a chat sehonnan?


Nekem se megy...

Aki még így van vele, jöjjön a trefortra, a tolkien-hu szobába :) mindenkit szeretettel (ám Papsajt nélkül... :( ) várok.


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186767 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Celeb írta: Segítség! Nektek is döglődik a chat? Nem tudom mi van...egyszerűen nem jön be... :cry:


Nem olvastál vissza? Akkor most még 1x itt a segítség: a cset szerverátalakítás miatt előreláthatólag a napokban nem fog működni, de helyette ott a treforton a tolkien-hu szoba, most ott tömörül mindenki :D


Toma Toma..

www.trefort.net

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186764 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csak nekem nem működik a chat??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186730 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Silmeniel!!


akit érdekel egy játék: chatesek! (mogy) www.bbc.co.uk/history/games/viki ... _game.html

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186703 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na hát akkor az előző 9 oldalhoz:

locsolást akkor engedem ha csak viz (ellenkező esetben az illető roszul járhat :twisted: )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186702 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Beus! :)
/me most tökre örül,mert elengedték KGY-re meg CrossBOrns-ra igaz,hogy jövő héten megy Mayhemre...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186699 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát nekem az egész Tolkien.hu-ból egyedül a fórum működik. De mondjuk ma már 3-szor indítottam újra a gépet. :roll: :?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186697 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:379a4qn9]*behúzott nyakkal ugyan, de azért picit ő is lelkesedik, már 200...* :oops: :twisted: [/size] :wink:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186690 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Celeb írta: Segítség! Nektek is döglődik a chat? Nem tudom mi van...egyszerűen nem jön be... :cry:


Nem olvastál vissza? Akkor most még 1x itt a segítség: a cset szerverátalakítás miatt előreláthatólag a napokban nem fog működni, de helyette ott a treforton a tolkien-hu szoba, most ott tömörül mindenki :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186686 Írta: Celeb
Celeb válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítség! Nektek is döglődik a chat? Nem tudom mi van...egyszerűen nem jön be... :cry:

"...bolondok vagyunk és mind belehalunk..."
by Mau

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186652 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most már legalább azt is tudom, h nem kell nélkülöznöm a bandát, ha shutdownolva van a tolkien.hu... :roll: Eddig ezt nem tudtam. :?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186601 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Népek, akartam is tegnap mondani, hogy olvastam este az emailemet, és valami szerverbővítés vagy ilyesmi volt bejelentve mára... Szvsz nyilván a tolkien.hu is onlineweb-es szervereken van, nemcsak a tolkien.hu email, tehát nem csoda, hogy nem működött... A chatet meg ilyenkor újra kell indítani, nem?

Olyan jó lenne a ilyenekről előre értesülni.... :? Legalább előre szólhatnának, hogy legyen idő kiírni a Fórumra, és akkor nem lepődik meg annyira a nép... (tudom, hogy ez nem svin miatt volt így, nem is őt hibáztatom, hanem azokat, akik ezért felelnek...)

De mi legalább jól elvagyunk magunkban a trefi chatjén :) gyertek mindenki! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, akartam is tegnap mondani, hogy olvastam este az emailemet, és valami szerverbővítés vagy ilyesmi volt bejelentve mára... Szvsz nyilván a tolkien.hu is onlineweb-es szervereken van, nemcsak a tolkien.hu email, tehát nem csoda, hogy nem működött... A chatet meg ilyenkor újra kell indítani, nem?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186583 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, én beregiztem a trefort-ra, gyertek Ti is minél többen a tolkien-hu szobába, ha az itteni cset offol! Amúgy meg a tolkien.hu is még most is hol megy, hol nem... most próbálok harmadszor beírni, de eddig valahányszor elküldtem volna a beírást, mindig akkor hülyült meg... ÁÁÁÁ
(Remélem most sikerül)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186579 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:

Alyr Arkhon írta: nekem most egy jó ideig a Tolkien.hu egyáltalán nem ment...

Most lett jó hirtelen. Valami szerverhibára hivatozott (minden más oldal működött)

Muszáj a trefort? Az az egy chat van ami innen soha de soha nem működik...


Nekem se akart bejönni az oldal... a jelenség ugyan az..

Hát, a trefin szoktunk lenni, sajnos... Meg azt elég sokan ismerik...


No, mégis fentvagyok a treforton, igaz álnéven...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186577 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya,

Én is dührohamot kaptam, hogy nem jött fel a Tolkien.hu... a Csigafórumon többen is beírtuk a bánatunkat :D
A cset sem megy, tényleg :(

Én mellesleg nem is tudtam, hogy a treforton van tolkienes szoba... (A trefortra viszont be kell regisztrálni, ha jól tudom) Azért remélem nemsokára a cset is rendbejön, mert én ezt már mexoktam...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186576 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miéééért nem jó a cset??? :cry: :cry: :cry:
Segíííííítség!!

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186574 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: nekem most egy jó ideig a Tolkien.hu egyáltalán nem ment...

Most lett jó hirtelen. Valami szerverhibára hivatozott (minden más oldal működött)

Muszáj a trefort? Az az egy chat van ami innen soha de soha nem működik...


Nekem se akart bejönni az oldal... a jelenség ugyan az..

Hát, a trefin szoktunk lenni, sajnos... Meg azt elég sokan ismerik...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186570 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem most egy jó ideig a Tolkien.hu egyáltalán nem ment...

Most lett jó hirtelen. Valami szerverhibára hivatozott (minden más oldal működött)

Muszáj a trefort? Az az egy chat van ami innen soha de soha nem működik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186568 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: CSak nekem nem megy a chat sehonnan?


Nekem se megy...

Aki még így van vele, jöjjön a trefortra, a tolkien-hu szobába :) mindenkit szeretettel (ám Papsajt nélkül... :( ) várok.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.470 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére