BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 5 hónapja #186007 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részemről inkább minél kevesebbet.. most mostam hajat:DDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186006 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:4zzg63kj]Juj, az a nyuszis emotikon kész! :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186005 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah akkor folytatom én is :D

Szóval Boldog Nyuszit!!! És Sok locsolkodót/tojást!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186004 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
húsvét tudtommal már van

szóval Boldog Húsvétot

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186001 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem vaok benne biztos, hogy már ma érvényes lenne, de azért:

BOLDOG NYUSZIT MINDENKINEK!!!!!!!

[size=9:wgzgri17]Így legalább én vagyok az első![/size] :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185989 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: Privi elküldése 3 napja megtörtént.


a priviket egy idő után törli a fórum. mármint ha küldesz egy privit, és utána még küld neki 10 ember, akkor a tiedet kitrli, akkor is ha még nem is olvasta. csak tájékoztatásul közlöm:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185985 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én azért megkérdezném, hogy miért ilyen fontos az egyéni avatar, hogy ennyire türelmetlenek egyesek miatta? Most néztem át a galériát, és ha jól számoltam, 717 különböző avatar van jelenleg. Ennyiből nem lehet kiválasztani egy megfelelőt :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185979 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hűha akkor én rossz emberhez kéretőztem :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185976 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, gyerekek az a nagy helyzet, hogy az avatárok a legutolsó dolog, amivel Svin foglalkozik. Ugyanis a szabadidejét nem szívesen áldozza ilyenekre... És elég sokan akarnak tőle egyéni avatárt (olyanok is vannak, akik már sokadszorra óhajtják megváltoztatni azt :roll: ), amivel tele a hócipője.

Svin a TolkienHU-val csak akkor foglalkozik, ha kedve van hozzá. És az avatárokhoz kimondottan ritkán van kedve... Szóval tetszik, nem tetszik, tényleg szerencsén múlik a dolog. (Ugyanis tényleg nem főállásban foglalkozik a site-tal.)

Két dolgot tehettek:

:arrow: Elkülditek az igényeiteket Svinnek, aztán vártok. Ha sokáig nem történik semmi, küldtök egy emlékeztetőt. Aztán megint vártok. Ezt addig ismétlitek, amíg le nem cserélődik az avatárotok.
:arrow: Ankalimonnál is lehet próbálkozni. Mivel ő mindig nagyon elfoglalt, az eljárás kb. megegyezik az első pontban leírtakkal.

A kettőt nem érdemes együtt csinálni, mert abból csak kavarodás lesz. Csak egyetlen egy embernél próbálkozz mindig!

Büzsü, te Ankalimonnak írj: ankalimon@tolkien.hu .

Ja, amúgy Svin elutazott és nincs is netközelben. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185965 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazad van. Kicsit túlzásba viszem a dolgot asszem. Eszem ágában sem volt bántani senkit. Csak türelmetlenkedtem egy kicsit. :oops:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185964 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, de most komolyan: annyira életbevágó és sürgős az az avatár? :hein: Nem a világ összeomlásáról van szó, könyörgöm. :roll: :?

Amikor én küldtem neki e-mailt, akkor is később válaszolt, de próbáljatok már meg egy kicsit türelmesebbek lenni. :!: Nem kell aggódni.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185963 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Privi elküldése 3 napja megtörtént.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185962 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt most nagyon kedves, és hőn szeretett Svindlerünk védelmére kelnék!
Ha nem válaszol, nem rakja be azonnal, vagy bármi, az nem azért van, mert nem felel meg, vagy személyes ellenszenv vagy szerencse. Semmi ilyenről - szvsz - szó sincs! Feltételezhetően elfoglalt, hisz van munkája, családja, élete. Ha főállásban a tolkien.hu-t csinálhatná, akkor biztos, hogy az elküldés után 5 perccel már bent lenne a kép. De sajnos nem ez van - és szerintem ezt ő sajnálja a legjobban. Tehát nyugodtan küldjétek el neki a képet, és várjatok türelemmel!! [size=9:t66llca1]esetleg ha már nagyon sokat vártatok, akkor írjatok neki egy privit, hisz az ő agya se káptalan...ill azt se árt ellenőrizni, h jó címre küldtétek, mert velem megesett, h a cím volt rossz[/size]

Nyau!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185961 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy neked szerencséd lesz, bár nem szép, ha a szerencsén múlik. Csak az a bajom vele, hogy kiizzadtam annyi képet, meg minden, és legalább egy "köszi, de nem felelnek meg a képeid", vagy valami hasonló dolognak örültem volna.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185958 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: Az egyéni avatárokról annyit, hogy kb 2 hete elküldtem svinnek 20+1 képet, azóta pedig egy nyikkanást sem hallottam a dolog felől.

Na hát ez szép :evil: , köszi, hogy szoltál előre, mert akkor én már nem is próbálkozom... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185956 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az egyéni avatárokról annyit, hogy kb 2 hete elküldtem svinnek 20+1 képet, azóta pedig egy nyikkanást sem hallottam a dolog felől.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185920 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

büzsü2003 írta: köszi! Hát ez ténleg körülményes Sil :roll: :(


Annyira nem... :wink: És hát ugye valamit valamiért. :P


Megjegyzem, ha te nem tudsz avatarokat csinálni, de találsz egy balekot (más szóval: barát ;) ), aki megcsinálja, az is jó, és akkor nem kell vele szenvedned :) ) (nekem spec. Ithil intézte el az avataromat. Köszi megint :) ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185918 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: köszi! Hát ez ténleg körülményes Sil :roll: :(


Annyira nem... :wink: És hát ugye valamit valamiért. :P

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185917 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi! Hát ez ténleg körülményes Sil :roll: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185915 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Sziasztok! Hogy lehet avatart feltölteni? :roll: már megcsináltam csak nem tudom, hogy lehet feltölteni... :roll:


Sehogy. Nem lehet avatárt feltölteni, Svin nem engedélyezte. Küldj neki e-mailt az kívánt avatároddal, és ő majd beálítja neked, ha gondolja (de általában tenni kell vmit érte :wink: )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185914 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Büzsü: ide? hát, az nem megy ilyen egyszerűen...
www.tolkien.hu/view.php?&c=5&a=868

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185913 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

büzsü2003 írta: Sziasztok! Hogy lehet avatart feltölteni? :roll: már megcsináltam csak nem tudom, hogy lehet feltölteni... :roll:


Magadnak saját egyedit, vagy többet? Mert egyedit csak úgy lehet, ha svinnek küldesz min. 20-30 avatart, és megmondod, hogy melyik legyen a tiéd. Másként nem lehet. Ja, és feltötleni 'csak úgy' sem lehet, el kell küldeni svinnek, és ő megcsinálja.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185912 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Hogy lehet avatart feltölteni? :roll: már megcsináltam csak nem tudom, hogy lehet feltölteni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185911 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: [size=9:26k4utcd]1300!![/size]


Francba, így hogyan érjelek utól???
Azért gratula, Fiam :) ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185909 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Perme is angoltanár lesz... :roll: (Majd. Talán. Egyszer. :mrgreen: )


dettó. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185907 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lara: Kijelölöd, amit ki akarsz vágni, másolás, beillesztés új képként, és átméretezed (pl itt max 80x80 pixelesek lehetnek)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185906 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vki le tudná írni,hogy hogyan kell Paint Shop Pro-val avatart csinálni?Tehát nagyobb képből kivágni egy kisebbet(ez megy is),de azt hogy kell lementeni,hogy pl. a testből csak az arc látszódjék? :oops: köszi :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185898 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: angwen és mivel vágtad le karddal?? :lol:


Még mindig nagybetűvel írom a nevem! :evil: (Bocs a kötözködésért, /me háklis az ilyesmire). Elismerem, úgy lett volna igazán stílszerű, de sajnos se a szablyám, sem pedig a Feanoros színdarabnál felhasznált fakardjaim nem elég élesek az ilyesmihez... Inkább maradtam a kommerszebb eszközöknél (mint például olló).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185895 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:aragorn1: :legolas1: :pippin1: :frodo1: :frodo2: :pippin2: :merry1: :bandit: :pimp:
:sam1: :aragorn2: :legolas2: :gollum1: :gandalf1: :frodo3: :merry2: :pippin3: :legolas3: :sauron1: :elrond1: :gollum2: :bilbo1: :gimliaxe: :sarumane1: :boromir1: :fight: :pippin4: :disappear: :sam2: :wormtounge1: :urukhai2: :urukhai1: :bombadil1: :thranduil1: :theoden1: :sam3: :pippin8: :pippin7: :pippin6: :pippin5: :merrypippin: :merry6: :merry5: :merry4: :merry3: :legolas6: :legolas5: :legolas4: :goldberry1: :glorfindel1: :gimli2: :gimli1: :gandalf2: :frodorobin: :frodo4: :faramir1: :eowyn2: :eowyn1: :eomer1: :denethor1: :celebrian1: :celeborn1: :boromir2: :bill1: :battleelrond1: :arwen2: :arwen1: :estella1: :aragorn3: :haldir1: gratuláció

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185882 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:3jv6yh5d]1300!![/size]

:P :) :D 8) :wink: :!: :idea: 8O :o :evil3: :tongue: :evil2: :clown: :cheers: :cross: :dance: :deal: :up: :bounce: :cooljump: :agree: :mrgreen: :hello: :smokin: :itscool: :sungl: :mrfrodo:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.415 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére