BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 1 hónapja #368724 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tekintettel arra, hogy a mogy utáni bérlőtárs átvert minket, mint ....-t a palánkon :twisted: :evil: :twisted: , újfent aktuális a hirdetés.

Van valaki, aki most kezdi meg egyetemi/főiskolai tanulmányait és még nem nézett albérlet után?????

Fontos lenne, hogy esetleg annak is szóljatok, akiről tudjátok, hogy albérletet keres.

Előre is nagyon köszönöm!!!

Tünde

ADIM a Des írta: Bérlőtársat keresek

Ha szeptember elsejétől nincs hol laknod és szeretnéd velem megosztani egy másfél szobás XI. kerületi, Fehérvári úti, negyedik emeleti lakás bérleti-, és rezsiköltségeit, akkor jelentkezz iwiwen, mélben, telefonon. A kisebbik szobába keresek bérlőtársat, ami kb. 8 nm és be van rendezve.
Tudnivalók: havi díj 55.000 forint. Rezsiköltség kb. 40-50.000 között, ami fejenként úgy 40.000-45.000 forintot jelent összesen havonta. Találsz még ott egy nagy, szépen berendezett konyhát, külön fürdőszobát és wc-t, mosógépet, mikrót. Egy őrült lakótársat személyemben és egy nagyon tisztességes házinénit havonta egyszer.
Az előnyös, ha szeretsz rendben és piszokmentesen élni. A hűtő nagy, net van (plusz 4700 / fő havonta, ha használni szeretnéd te is), tv nincs, de előfizetheted, ha szükséged van rá. Bolt a ház végében, közlekedés a ház előtt, de az ablakok parkra nyílnak. Uszoda 3 percre. Belváros kb. 20 perc, egy átszállással.
Elérhetőségeim: adim kukac citromail pont hu, 06-30/416-3747 vagy bagolyposta.
Jelentkezz, le ne maradj az évszázad lehetőségéről!!!


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368711 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mostanában kicsit sok midnen van a fejembben, mármint hogy mit kel lelintézni, ezért nézzétek el nekem, hogy nem szóltam előbb, de most (aki még nem tudná) kinn vagyok Turkuban, ne hívjatok telefonon:)
ami meg kinn történik, arról lehet itt olvasni: turku.freeblog.hu
csóközön mindenkinek :)

és nem, nem vesztek el a csomagjaim :) ))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368680 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Battya meg, erről is pont lemaradok :(
Namindegy, végülis én nem vagyok táborozó :D
De mostmár reszkessetek, mert 5 hét, és jövööök :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368668 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hiányoznak?

Mélyen tisztelt és kedves volt/leendő táborlakó! Amennyiben te is hasonlóan érzel, kérlek látogass el hozzánk, szerény és száműzött szellemekhez

Szeptember 6.-án

az MTT 2008 Kácsárd táboros találkozójára.

Mindannyian tudjuk, hogy a táborban nem volt oly finom és emlékezetes az étkezés, mint tavaly, sőt. Így feltett célom, hogy a találkozón mindenki ANNYIT EGYEN HOGY KIPUKKADJON A HASA vagy legalábbis közel álljon hozzá. Így a találkozó nem délután lesz, hanem ebédidőben, DÉLBEN.

Helyszín: Normafa, találkozási pont: Moszkva tér, 11 óra.


Tekintve, hogy a helyszínen lehetőség van bográcsolásra illetve nyárs általi szalonnahalálra, aki ilyen elvetemült gondolatokat forgat a fejében, az vegye fel a kapcsolatot a szervezőkkel (ha elfelejtettétek volna: Dorw, Gillz, Gandalf, Magam), további egyeztetés céljából, s a helyszínre korábbi érkezés céljából.

Aki üres kézzel jön, üres hassal távozik, s sokakkal egyetértve, unom a Chips-gumicukor kombinációt ebédre. Süti, kolbász, oldalas inkább kedvemre való!

/halat ne hozzatok. Azt utálom/

Remélem sokakkal fogok találkozni, s a magam étkét is kedvelni fogjátok, hát még én a tiétek!

Étvággyal és kedvvel:

Dreamer

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368635 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: mondom: szoktam látni, most is láttam csillagot, de nem hullott

Szerintem arra akarnak kilyukadni, hogy a hullócsillag nem csillag, úgyhogy lehet, hogy csillagot láttál, csak hullócsillagot nem.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368633 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mondom: szoktam látni, most is láttam csillagot, de nem hullott

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a baj, hogy BP olyan 10kmeters vonzáskörzetében elég ritka az, hogy rendesen látni a csillagokat. Főleg a hullókat:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368630 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szoktam látni, most is tele volt csillaggal, csak nem hullt
nem a belvárosban lakom, lehet hogy fényszennyezés van, de eddig mindig láttam sokat (nyilván nem volt szerencsém, akkor épp nem húzott erre egyik sem)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368629 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de fényszennyezés az van.


A magyarországi égbolt háttérfényességi térképe;
a természetes háttérhez viszonyított fényesség tiszta
időben a zenitre vonatkoztatva.
Színkód: vörös:9-szeres, narancs: 3-9-szeres,
sárga: 1-3-szoros

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368623 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Tünde: Pesten ne is várj sokat.


mert? itt nálunk látszanak a csillagok, itt nem városi fények vannak...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368622 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tünde: Pesten ne is várj sokat.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368613 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Égbámulászati közlemény:
Holnapután tetőzik a Perseidák hullása az égből lefele, de már most is megéri az eget nézni esténként.
Csillaghullásilag.


hát én este is, éjfélkor is kinéztem a szemeimet, mégsem láttam semmit... :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368608 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, igen, én láttam, láttam! *csipog, örül magának* Köszönjük a közleményt! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368602 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Égbámulászati közlemény:
Holnapután tetőzik a Perseidák hullása az égből lefele, de már most is megéri az eget nézni esténként.
Csillaghullásilag.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368596 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki szánjon meg és segítseeen!

szükségem lenne egy autóra ami átviszi az ágyamat (lapra szerelem) a másik lakásba. Óbudáról albertfalvára, mert nemtudok beköltözni:( :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368535 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
futtatni én se futtatam semmit, viszont folyton felugrált, hogy futtassam-é.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368534 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha kapok linket, mindig megkérdezem, hogy mi ez, és ha nem válaszol, nem kattintok rá (:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368533 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Egyébként nálam legalábbis könnyű felismerni az ilyet, mert hogy aki küldte nem volt fent, és miután elküldte ezt, rögtön le is lépett, nos azok vírusok.


Ha rejtve kapcsolódik akkor is azt írja ki hogy nem elérhető mégis beszélsz vele....

Amúgy énis többektől szoktam ilyet kapni, de nem túl nehéz kiszúrni. (bár egyszer majdnem hagytam átjönni egy küldött fájlt de aztán feltaláltam magam)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368532 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, dejó, hogy én Pidginről csatlkozok :D
(ööö, remélem nem vagyok teljesen gyagya, és hiszem, hogy így védve vagyok. Pidginre elvileg ezek nem műxenek, nem? Vagyde? Vki okos világosítson fel, mert most bezizzentem :oops: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368530 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ulmo: nem szoktam, de ez jó későeste volt már, meg hihető szöveggel jött: ez itt te vagy:url Hát aszittem van valami jó kis (vagy esetleg nagyon rossz) fotója rólam, amit sürgősen csekkolnom kell.


Persze, ilyet én is kaptam Hannától, aki szintén Fq-tól kapta, és rá is kattintottam, de attól még nem történik semmi.

Legalábbis Explorerben. Egy program akart települni a linkelt oldalról, gondolom a vírus, és az Explorer azonnal kidobott egy ablakot, hogy "akarja-e futtatni a programot". Meg villogott a Zone Alarm. Ez nem volt gyanús senkinek?
A link vége az MSN címem volt, az már önmagában gáz...

Szóval vigyázzatok, és Zone Alarm legyen beizzítva, futtassatok vírusírtást, váltsatok jelszót.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368526 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hááát, meg aki köszönés nélkül bedob egy linket... :D Meg látni a linkeken, hogy spam, mert gagyi az url-jük.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368519 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként nálam legalábbis könnyű felismerni az ilyet, mert hogy aki küldte nem volt fent, és miután elküldte ezt, rögtön le is lépett, nos azok vírusok.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368517 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: nem szoktam, de ez jó későeste volt már, meg hihető szöveggel jött: ez itt te vagy:url Hát aszittem van valami jó kis (vagy esetleg nagyon rossz) fotója rólam, amit sürgősen csekkolnom kell.

Rabyn: remélem a nod meggyógyítja mert nagyon nem vágyom retelepre :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368516 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: azt én is megkaptam!!!
Én bármit csináltam nem tűnt el, pedig újraraktam az msnt is meg minden. Végül a windowst kellet újratelepíteni (bár arra egyébként is ráfért már)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368514 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: jelszóváltás megtörtént, nod32 futtatása folyamatban, remélem megjavul.
Ha továbbra is küldök linkeket kérlek írjatok vissza MSNen! (vagy priviben vagy akármi, csak hogy tudjak róla)

Ez egy cseles kis dög, nem olyan mint a régebbi MSN vírusok, nem angolul offline baráttól kapom hanem magyar szöveggel online-tól. (Én fq-tól kaptam Ez itt te vagy:url szöveggel) Vigyázzatok vele


De esetleg érdemes megkérdezni az illetőt, hogy tényleg ő küldte-e a linket, és nem rákattintani ész nélkül mindenre! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368513 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jelszóváltás megtörtént, nod32 futtatása folyamatban, remélem megjavul.
Ha továbbra is küldök linkeket kérlek írjatok vissza MSNen! (vagy priviben vagy akármi, csak hogy tudjak róla)

Ez egy cseles kis dög, nem olyan mint a régebbi MSN vírusok, nem angolul offline baráttól kapom hanem magyar szöveggel online-tól. (Én fq-tól kaptam Ez itt te vagy:url szöveggel) Vigyázzatok vele

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368511 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A vírusírtás segít, én még az nap végigfutattam a gépen (amikor én is elkaptam/rányitottam egy ilyen oldalra) egy Panda meg egy Nod 32-es círusírtást, szerencsére nem ötrént semmi.
Sok sikert.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368509 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Van valami bibi az MSNemmel, nem tudok senkire rányitni, illetve sejtem hogy én is beléptem a linkeket küldözgető emberkék táborába, de amíg nem tudok rányitni senkire, nem tudom ezt megérdeklődni...
Tudna valaki segíteni? Küldözgetek linkeket? Micsináljak?


Azonnali vírusirtást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368507 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Van valami bibi az MSNemmel, nem tudok senkire rányitni, illetve sejtem hogy én is beléptem a linkeket küldözgető emberkék táborába, de amíg nem tudok rányitni senkire, nem tudom ezt megérdeklődni...
Tudna valaki segíteni? Küldözgetek linkeket? Micsináljak?


küldözgetsz
nekem is, Adimnak is
változtass jelszót

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #368505 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van valami bibi az MSNemmel, nem tudok senkire rányitni, illetve sejtem hogy én is beléptem a linkeket küldözgető emberkék táborába, de amíg nem tudok rányitni senkire, nem tudom ezt megérdeklődni...
Tudna valaki segíteni? Küldözgetek linkeket? Micsináljak?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.545 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére