BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 1 hónapja #68730 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor végülis olyasmi mint egy 'óriás Függelék'??
________________
'....összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68667 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Yegyzetek, meg kiegészítések.Mindegyik korból.

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68658 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rago:én meg áldom anyámat,amiért beiratott a gárdonyi könyvtárba... 8)
Re-olvasom a Gyu-t,meg közbe a GyK-t is...nahonmóka.Meg leendő kószám lélekrajza is alakul-alakul...a story meg... :lol: :heu: :roll: :? hihi...hát,nemtudom.Már megvan,de nem nagy kaki...höhö.smitöbb,jaj,hát kész leégés lesz.Megyek is kérdezősködni... :arrow: :closed:
(jajaja!meg itthon vagyok!nyugi,csak 2=2napig rontom a levegőt,aztán mámegint kiteszik a szőröm,távol a civilizácijótól,Remeteszőlősre :roll: lásd:Nagykovácsi :roll: ami móka:ott hegyek vannak,kószák,hegyek! :hello: De! :bawling: a nagymamám nem lesz hajlandó elengedni egyedül :nono: ,engem,aztat a szerencsétlen kicsi 14éves flótásgyereket. :crying: jó,mi? :arrow: :quasi: ez leszek én pár hét múlva! :( )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68617 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rago:én a Corvinban vettem,a polcra Libri volt írva,úgyhogy Libri könyvesboltokban érdemes keresni,amúgy még én sem tudom miről szól, :oops: azt viszont igen,hogy különböző jegyzetek vannak benne,többnyire a GYU-ból és a Szilmarilokból, úgyhogy előtte kiolvasom a Szilmarilokat.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68615 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg, a Gyűrű keresését én is hajkurászom egy ideje, de már nincs sehol! :crying:
Egyáltalán miről szól??? Mert erre nem egészen sikerült még rájönnöm! :? :oops:
_______________
'....össszeforr a törött szablya
s koronás lesz a király....'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68586 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek ma sikerült megvennem A gyűrű keresését!!!Olyan boldog vagyok,ez volt a legutolsó a boltban :D

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68582 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon kedvesek vagytok, komolyan, nagyon szépen köszönöm, de már úgy tűnik, valaki megkönyörült rajtam :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68530 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

Aproró, zene CD. Valaki kölcsön tudná nekem adni? Vagy esetleg lemásolni? Köszönöm.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68528 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
meglátom... tekintve, hogy egyenesen munkából jövök, és max. két órát leszek kint, nem tudom ígérni


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68525 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

amanibhavam írta: nekünk megvan, nagyon élvezetes, ötletes, a gyerekekkel jót játszottam vele

szerintem megérte az árát, tartós darab


Nem akarod elhozni a táborba? (Csak messziről fogjuk nézni és irigykedünk... :lol: )


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68524 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: ÖÖÖ...Nem tudna valaki segíteni? :D Please!

6 egész hónapja lobbizok a film-CD után, de semmi eredménnyel :bawling:

Valaki szánjon meg, legyen kedves!
*szipog*


A film CD, az a DivX-es kalózvideo CD-t, vagy a film zenei CD-jét jelenti?

(Mindkettő megvan..., a táborban lebonyolíthatjuk az ügyet.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68519 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Bocsi, hogy bezavarok, csak el szeretném mesélni a délelőtti élményemet :D

Végre alkalmam nyílt a kezembe fogni A Gyűrűk Ura társasjátékot (nem mondom, jó nehéz), és elég viccesen néztem ki (ti. fél órán át vigyorogtam, mint vadalma). Aztán megnéztem az árát, vetettem rá egy utsó "Gudbájmájlávgudbáj" pillantást, és visszatettem a polcra.

Tök jó volt :)



nekünk megvan, nagyon élvezetes, ötletes, a gyerekekkel jót játszottam vele

szerintem megérte az árát, tartós darab


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68513 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Á, megvan, egy film, amelyben nem gonoszt játszott, volt a tévében, és láttam: Odüsszea; 1997; TV; Teirésziasz, a vak jós szerepe!!


Estel: van még egy. Csak az angol címét találtam meg: Sherlock Holmes and the Leading Lady. Christopher Lee játszotta Sherlockot. Az sem gonosz szerep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68505 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: ÖÖÖ...Nem tudna valaki segíteni? :D Please!

6 egész hónapja lobbizok a film-CD után, de semmi eredménnyel :bawling:

Valaki szánjon meg, legyen kedves!
*szipog*

Ai na vennui!

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak talán egy kicsit jobb kilátásokkal. Anyu egyik munkatársának megvan, csak most épp a szabadságát tölti. Amint visszatér, anyu letámadja, hogy másoljon nekem egy példányt, és akkor már tudok neked is csináltatni. :wink:

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68504 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwen: én hiszek bennük :wink: remélem, most született egy valahol...

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68494 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÖÖÖ...Nem tudna valaki segíteni? :D Please!

6 egész hónapja lobbizok a film-CD után, de semmi eredménnyel :bawling:

Valaki szánjon meg, legyen kedves!
*szipog*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68490 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek! Sil üzeni:
Hétfőn 9:30-kor a Duna TVn lesz a Macskafogó!


Hasznos info! És aki nem látta, annak kötelező! :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68489 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: Ez aranyos :)

Jaj de jó nektek, hogy mentek táborozni.... :) de mennék...na majd legközelebb.
Hiányoztok.
Üdv :wink:

ui: Tudtátok, hogy ahányszor vki azt mondja, hogy nem hisz a tündérekben, meghal egy tündér?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68475 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi, hogy bezavarok, csak el szeretném mesélni a délelőtti élményemet :D

Végre alkalmam nyílt a kezembe fogni A Gyűrűk Ura társasjátékot (nem mondom, jó nehéz), és elég viccesen néztem ki (ti. fél órán át vigyorogtam, mint vadalma). Aztán megnéztem az árát, vetettem rá egy utsó "Gudbájmájlávgudbáj" pillantást, és visszatettem a polcra.

Tök jó volt :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68467 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy tudom, igen... Szarumánt még Vasudvardban ki akarják nyiratni vmelyik ketyeréje által... kár... pedig őnélküle tényleg nem lehet beletenni a Megye megtisztítását a harmadik részbe. :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68466 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem én is :D

1ébként tényleg ki fog maradni a Megye megtisztítása rész?
Az az 1ik kedvenc részem

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68465 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, részemről, asszem azt is ki fogom bírni, ha "csak" a köv. SW és LoTR részekben látom viszont... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68464 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rendőrakadémia7?? Azt még nem láttam :D
Előkerestem azt a részt a filmkönyvből, itt van:
"Litvániában dolgoztam egy filmen, amelyben egy varázslót alakítottam"

Úgyhogy várjuk ezt a filmet, mert én speciel szívesen megnézném.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68463 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként nem láttam sokkal több filmjét, találtam még hármat az imént említetteken kívül... (egy Álmosvölgy Legendája, egy Rendőrakadémia 7, és egy Mózes - tévéváltozat)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68462 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Halványan) emlékszem erre a részre a filmkönyvből, de mintha nem lett volna szó arról, hogy abban a filmjében játszott mágust... csak annak a forgatása közben jutott el a szereplőválogatás híre a fülébe, és mivel nagy rajongója a GYU-nak, küldött PJ-nek egy képet, amin mágusjelmezben van, hogy "felfrissítse az emlékezetét"... nem tudok semmit arról a filmről...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68461 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
80?? Elég jól tartja magát.
Én olyan 50-60 évesnek gondoltam
A nagyanyám nővére kb. 80 éves és azt mondjuk rá, hogy jól tartja magát, pedig eléggé látszik rajta az idő

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68460 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: Hány filmjét láttad?
Tényleg, volt a filmkönyvben, hogy Litvániában (asszem ott) forgatott, és egy mágust alakított, amikor megkezdődött a LoTR szereplőválogatása.
Mi a film címe és mit tudni róla?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68458 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O :eek2: több, mint 80 (máj. 27.-én volt annyi) :!:
Biztos van még más is, de nekem sem ismerős a többi filmjének címe...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68457 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, ez nem túl sok :D
Tényleg, hány éves ez a Lee?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #68455 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Á, megvan, egy film, amelyben nem gonoszt játszott, volt a tévében, és láttam: Odüsszea; 1997; TV; Teirésziasz, a vak jós szerepe!!
The Odyssey
(A film főszerepében az az Armand Assante, aki az 1492 - Conquest of Paradise c. filmben Sanchez-t játszotta... - talán így jobban beugrik)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.371 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére