BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 1 hónapja #71199 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: megkaptad az e-mailomat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71194 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lestat, Tel:
Én is imádom mind a Hegylakót, mind Methost!!
Methosnak olyan jó humora van, meg egyéb. Na nem mind ha ez Mac-ből hiányozna :wink:
Ha igazán jó részekről beszélünk, akkor feltétlenűl nézzétek most pénteken!!!
Az lesz, amikor Duncan hazamegy Skóciába+visszaemlékszik+az az állati szép zene+Adrian Paul(Duncan) rendezte....szóval jó rész, ja meg végre már az lesz, amikor Joe(akit szintén imádok), ő mondja majd a bevezető szöveget! :bounce: (A neve Duncan McLoad. 1592-ben született a Skót-felföldön, és még mindíg életben van. Halhatatlan. 400 év alatt volt már katona, szerető, vándor.... egyszerűen fantasztikus, ahogy mondja).
Szóval én is Hegylakó imádó vagyok :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71189 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adták a Methos címűt 100%, mert Eurynome úgy adta elő, hogy: és akkor bekapcsoltam a tv-t, hogy megnézzem a Hegylakót, és akkor bemondták, hogy Methos, és tökjó, mert már régóta nem láttam a Highlandert, és pont a kedvenc szereplőmről szólt... na ezt mondta. ;)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71178 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

shaira, Lestat: ÉN! Én is imádom a Hegylakót. A kedvencem Methos. Apropó... Szerintetek nem hagytak ki 1-2-sok részt a sorozatból? Nekem már az elején ez volt az érzésem (RIchie története), de most pl. a "Methos" című epizódot, mintha nem adták volna (és úgy emlékszem, abban tűnik fel a címszereplő legelőször...)

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71176 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fereste írta: Ancalimon: Zamárdiban találtuk, és egy elég egyszerű gyűrű, ha yol emlékszem kt hullámos csík kígyózik rajta végig... (most a barátnőm van, hacsak azóta be nem adták az ékszerészhez :D )


Hát, ha csak nem sodródott át az északi partról, a délire, és közben nem változott meg a mintája is, akkor biztos nem az enyém...

Persze ezeknél a gyűrűknél sohase lehessen tudni... :wink:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71172 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érdekes, asszem ide összesen kétszer vagy háromszor írtam be, de mindig akkor jövök, amikor szerencsémre a Hegylakó a téma. ;) ugyanis imádom!!!!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71154 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szokta valaki nézni a Hegylakót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71152 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ancalimon: Zamárdiban találtuk, és egy elég egyszerű gyűrű, ha yol emlékszem kt hullámos csík kígyózik rajta végig... (most a barátnőm van, hacsak azóta be nem adták az ékszerészhez :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71146 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fereste írta: kagylókeresés közben azonban vmi egészen más dolgot is talált barátnőm: egy IGAZI aranygyűrűt :!:


Melyik településen találtátok? Én ugyanis kb 5 évvel ezelőtt elhagytam a Balatonban egy eljegyzési gyűrűt. :cry: (Természetesen azóta már pótoltam egy ugyanolyannal, de érdekes véletlen lenne ha pont ugyanazt találtátok volna meg... :wink: )


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70869 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juhé, Nessiel! Ennek nagyon örülök! :cheers: :hello:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70868 Írta: Nessiel
Nessiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi Brisa! Én is beléptem! :hello: :up:

"A boldogság olyan pillangó, melyet ha kergetünk, soha nem érhetünk el, de ha csendben leülünk, leereszkedik ránk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70641 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
van egy "érdekes" történetem, gondoltam elmesélem nektek:

amikor a Balatonon nyaraltam lejött a barátnőm is, és mivel közösen kagylókat gyűjtünk, a balatoni kagylók sem úszták meg, s néhány gyűjteményünkbe került :D kagylókeresés közben azonban vmi egészen más dolgot is talált barátnőm: egy IGAZI aranygyűrűt :!: egy kissé leesett az álla az egész családnak, nekem meg egyből az jutott eszembe, hogy hát Gollam is egy tavacska iszapjában találta meg az Egy Gyűrűt... :roll: egyébként ez a gyűrű meglehetősen eljegyzési gyűrűnek néz ki, szal ost vki naon mérges lehet :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70462 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Happee Birthdae Rayan

Hagrid után szabadon, de azért komolyan.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70456 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70454 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz: Eru éltessen sokáig Rayan! :sungl: :dance: :smokin:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70441 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAPPY BIRTHDAY TO OUR RAYAN! :wink: :cooljump:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70437 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan arik vagytok, nagyon szépen köszönöm!
(Szegedet kaptam ajándékba, meg egy 94-es ötputtonyost :cheers: :biggrin2:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70436 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
DRAKULÁLOK!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70435 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, mit mondhatnék?
Még sok-sok hosszú és főleg boldog évet kívánok Rayan!
Ahogy kedvenc (sci-fi beli) fajom mondja: Hosszú és eredményes életet!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70429 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :bounce: :hello: :up:
most már csomó mindent csinálhatsz: :cheers: :bandit: :pimp: :smokin: :cooljump: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70428 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya Rayan!


Valin nostare!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D



[size=9:2wausi1x]("Boldog születésnapot" quenyául - most tanultam Amani mestertől...)[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70415 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, mint a föniciaiak... 8) (Általános iskolai töritanárnőm megjegyzése szerint... :roll: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70414 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Bagoly a Micimackóból írta: MG SK LYN BLDG SZLTSNPT KVNK!


Így, magánhangzók nékül? ;) :D De azért sikerült kiegészítenem :P :bounce: Éljek! :hello: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70413 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Rayan!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70411 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Rayan! :hello:

Bagoly a Micimackóból írta: MG SK LYN BLDG SZLTSNPT KVNK!

Én pedig csatlakozom hozzá... :cheers:
;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70404 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan!
Boldog szülinapot és nagykorúként most így utólag vállalhatnád a közös főzöcskézésünk eredményét :wink: .
Kicsit nehezen kezelem az utólagos reklamációkat és fenyegető üzeneteket.
Szegeden már 1edül kell majd boldogulnod! Valszínű nem leszek :(
Minden póttáborosnak kellemes szórakozást!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70402 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Ami a legjobb, hogy nagykorú lettem. :look:


*énekel* Boldog szülii naaapooot! + 1 fülrángatás! :wink: :P :twisted: :lol: :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70400 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyan Ulmo, nem kell aggódni, ott leszek :twisted: :) :wink:
Úgy tűnik, kutya bajom, csak meglazult egy szalag, és elég érdekesen járok :quasi: Nem komoly, majd elmúlik.

A filmet sajnos még mindig nem tudtam előszedni -idő hiányában-, de a kiegészítőket megkaptam, és köszönöm! :)

Ami a legjobb, hogy nagykorú lettem. :look:

Mindenkinek további jó nyarat!
Ray

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70355 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Tudtatok, hogy Csingovban is van netcafe? :lol:


Nahát, mik ki nem derülnek! 8O

Rayan, ugye az a szalagszakadás nem komoly? Mit fogunk csinálni nélküled Szegeden? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70159 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szasztok!

Tudtatok, hogy Csingovban is van netcafe? :lol:

Mindenkinek sok pusz, meg 1 kemeny napig Szlovakiaban nyomom, aztan jovok :)

Valszeg bokaszalagszakadasom van. Siraly. :cheers:

byez

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.575 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére