BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 2 hete #73207 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drakulálok én is teljes szívemből!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73201 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pár napja nem ültem gép előtt, úgyhogy én is csak utólag:

Isten éltessen sokáig, Rózsa! @->--

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73176 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar_Leli írta: Eru nagyon vigyáz ránk. Már egy jó ideje nap mint nap a szemem előtt van, de csak ma vettem észre. Lehet, hogy másnál is lakásban van. Ugyanis a Margaréta nevű sajtot Eru készíti (Eru Hungária Kft.) :D :D :D

Jó étvágyat mindenkinek!


Leli: :) még nem láttam....de jó lehet...manapság olya márkanevek vannak :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73173 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eru nagyon vigyáz ránk. Már egy jó ideje nap mint nap a szemem előtt van, de csak ma vettem észre. Lehet, hogy másnál is lakásban van. Ugyanis a Margaréta nevű sajtot Eru készíti (Eru Hungária Kft.) :D :D :D

Jó étvágyat mindenkinek!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73131 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utólag is:
Boldog névnapot, Rózsa!!! :cheers:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73118 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor sorolj fel 10et légyszi...vagy kb.: olyanra gondoltam hogy a barátság jutalom de a rossz barát jutalma a halál vagy valami ilyesmi....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73117 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: konkréttabban nem tudod megfogalmazni? Van egy könyvem, tele idézetekkel, és van mindkettőről benne, de több oldalnyi... 8O

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73116 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki...estleg drága Yao!!!!Nem tud valaki irni nekem egy idézetet a barátságról és a halálról????Elöre is köszi ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73108 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rózsa: Valin estare! (Utólag is. :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73064 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar_Leli írta: Lili: Elijah, Viggo, Orlando, Cate, Liv, Ian. Személy szerint róluk van.


Léli:Neked is köszi a segítséget! :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73061 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rózsa: Én is Boldog Névnapot Kívánok!

Lili: Elijah, Viggo, Orlando, Cate, Liv, Ian. Személy szerint róluk van.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73034 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ok,köszi nektek!Azért a biztonság kedvéért:Lij,Viggo,Orli,Cate,Lee meg Ian ugye?
Vagy csak az én felfogásom nehéz???? :oops: :oops: :bawling: :bawling: :confused2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73032 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili: Lij, Viggo (? - rá nem emléxem..) és Ian(Mckellen) volt! Én azt mondtam, hogy 'meg'... (Na, ez is értelmes volt :roll: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73031 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah jó,de most akkor kinek higgyek??? :D :lol: :lol:
Azért köszi,de megvárom mit mondd egy harmadik ember... :roll: :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73030 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Ian=Ian McKellen) meg Orli, Lee, (Orlee :mrgreen: ) Cate, meg valamelyik hobbit még... (A hobbitok pásztor-nép...).. vagy nem?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73027 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez nagyon CINEMA szerü kérdés...nos ott van az extrák közt amiket leirnak....asszem...ez nem biztos...Lij Viggo és Ian....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73026 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili: Valszeg tudunk... (bár én a végén már kidöglöttem... (negyed 5-kor..) :roll: ) jaa, és a melmóriám se a legjobb... :D Akkor inkább csak a magam nevében beszélek... a válszom: talán...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73025 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Rózsa nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Neked! :)

Lenne a DVD-vel rendelkezőkhöz egy kérdésem:szeretnék részt venni egy játékon,ahol az a kérdés,hogy :arrow: A Gyűrűk Ura-A Gyűrű szövetsége DVD 2.lemezének extrái között milyen színészekről található rövidfilm?
Remélem tudtok segíteni... :D :wink: :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73018 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rózsa:
Névnapod alkalmából sok-sok boldogságot kívánok! :hello:

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73010 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rózsa!!!!

Nagyon sok-sok-soks-ok és sok boldog névnapot kivánok neked!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72991 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT!!!



(És a mostanin kívül még jó sokat! :wink: )

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72988 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Rózsa!

Ronja küldött, hogy kívánjak boldog névnapot neked. Hát kívánok:

BOLDOG NÉVNAPOT! :)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete - 22 éve 3 hete #72985 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Rózsa!! :hello: :hello: :cheers:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72978 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, Eru éltessen sokáig, Rózsa! :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72977 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szan: Én láttam! És igazad van! :bounce:
Boldog névnapot, Rózsa! :hello: :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72976 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom láttátok-e ma van Rózsa napja! :D

Nagyon-nagyon-nagyon sok boldog névnapot Rózsa! :hello:

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72901 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mielött még valami félreértés esik akkor megmondom hogy Erut én kéészitettem egy barátnömnek...megkérte hogy csináljak neki valami neve és hogy lépjek be.....csak az a kár hogy rossz e-mailt adtam meg :( Bocsánat.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72882 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak, így szerényen... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72842 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, láttátok-e. Eru megérkezett közénk :D . Legújabb felhasználónk: Eru

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72832 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:bawling: De azért 1X legyőztük őket, és azt már senki le nem mossa a MU-ról :evil3: Gonosz vagyok, mi? Az a meccs új életet lehellt a magyar fociba... Amúgy megmagyarázná valaki, miért nem bírok rá se nézni Poch Spice-ra?

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.477 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére