BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 3 hete #72694 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hazudjunk: "A jó mindíg győz."
[size=9:3g60q9qf]ez nem a tegnapi meccsre vonatkozik, bár ki tudja.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72684 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És persze "A remény hal meg utoljára. De egyszer meghal az is..." :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72664 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Astragan:ez szép volt!

"Ha már élnünk kell,éljünk úgy ahogy a múltunkhoz illik" :wink:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72660 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"de hogy élünk, nem jelenti azt, hogy nem veszett el minden" :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72654 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát szó se róla,a Manchester megmutatta mit is tud,ha félgőzzel kell hajtania :!: Nem baj,legalább játszottak egy jót a srácok!

"Még nincs minden veszve,hisz még mind élünk" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72600 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az igaz, de abban igaza volt - akárki is mondta:
"hogy most 2 hétig a Zalaegerszegről beszéltek [size=9:3kogkh5i](képzeljétek még Franciaországban is tudtak róla és lelkesen újságolták nekem, mint magyarnak :) )[/size], majd az év maradék 50 hetében a MU-ről"

De viszont arra büszkék lehetünk, hogy a liverpooli szurkolók a ZTE internetes fórumán megköszönték (természetesen angolul) a Zalaegerszegnek és Koplárovicsnak, hogy felrázták és egy kicsit pofánvágták a MU. :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72598 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, emberek, ez tényleg papírforma volt. 5-0 viszont már kissé égő :|
A Zala örülhet, hogy idáig eljutott, én a helyükben Beckham cipőjét csókolgattam volna :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72559 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jééé csak most látom, az óra 1 órát késik? Vagy nincs átállítva nyári időszámításra? Nálam most 22:31 van!

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72555 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már a szurkolásnál tarunk: 3-0 :down: sajnos.
K.O. :quasi:
Gondolkoztam is rajta, hogy vagy 2000-et rárakok az angolokra. Végül nem raktam sajnos, kár :(
Végülis még fordíthatunk :twisted:

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72537 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj,képzeljétek elfele!Sikerült rávennem anyukámat,hogy kezdje el olvasni a Gyu-t! :sungl:
Egész jól bírta... :up:
Eddig! :crying: :down:
Ki kell olvasnia vmi baromságot,félbehagyja... :nono:
Dehát mit is várjak tőle? :shake:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72535 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szurk-szurk! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
[size=9:pz5ns560]jajénúgyfélek!már a zangolok is biztok komolyabban fognak venni,bekeményítenek...mamiiii!!![/size] :arrow: KUSSTI! Győzni Fogunk !!!!!!!!!!!!!!

ugye... :look:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72525 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Zala Hús!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72522 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eheh-eheh :biggrin2:

GO ZTE!!!
*szurkoljunk együtt!*
:cheers:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72101 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a meccset én a tábor kivetítőjén néztem (lepedőre felvetítették, és a neten keresztül néztük) ám meglehetősen szr volt a kép, szinte csak színes foltoka lehetett látni, hangja meg végképp nem volt... ám ekkor engem és a barátnőet egyik ismerősünk egy rádióval áldott meg, úgyhogy hallgattuk, és néztük a meccset :D
meglehetősen yo mecs volt, de én bevallom, a spamnyoloknak drukkoltam, úgyhogy nem tecc ez az 1:1-es végeredmény :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72090 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel írta: és Fionától (borítékon és képeslapon...) 8)


Ahh, ezen most úgy lefáradtam, hogy rögtön lefolytam a székről :quasi: :itscool:

Ja, a meccs si rály vol t. K ár, hog y el aludt a m av égé t. :heu:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72042 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lara írta: Mindenki írja le,hogy kitől van aláírása!!! 8)

Mikó Istvántól (kazettaborítón), Vámos Miklóstól (négy könyv belső borítóján) és Fionától (borítékon és képeslapon...) 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72039 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megérkeztem!!!
nem egészen 1 hétig voltam távol, csak én nem igazán tudtam mikor jövök onnan haza :D
de ind1, mostmár itt vaok, és ez a lényeg! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72031 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát a meccs elég jó volt...Főleg ha nem csak a spanyol cserecsapat jött volna el játszani!De azért az 1-1 is szép eredmény 8) .Majd kiderül mit is tudunk valójában! :twisted: .

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71965 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek ma kikölcsönöztük a videótékából a GyU-t.Fél év után először ma kis hazám nyelvén is megnézhettem a csodát! :sungl: :bounce: :sungl: :bounce:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71964 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tökjó, mi most indulunk a meccsre! :)
Elég nagy nehézségek adódtak ezzel kapcsolatban, a tegnapi napom és ezzel ment el, majd mesélek, ha visszajöttem :)

[size=9:6sfumax7]Ha érdekel egyáltalán vkit... :oops: bááár, ha nem, akkoris! :twisted: [/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71950 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, teljesen szomorú vagyok.
Tegnap jöttünk haza Bp.-ről, erre kiderül, hogy a spanyol válogatott (többnyire) első számú játékosai lesznek meccsen ma este.
Az alapot tudtam előbb is, tehát hogy lesz Sp.o.-Mo., de aszonták nekem, hogy csak a másodosztály fog jáccani. Ezért nem szereztünk jegyeket.
Erre mégse. Nemér. :bawling: :crying:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71774 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste:Pápá!!!!!!

Na gyerekek én is huzok el......1 hétre a Balatonhoz megint...sajnos most nem a haverokkal hanem apukámmal......találkozunk (márakivel) szeptember elsejln....legyetek jóóók....puszi:Telumehtar

U.i.:Kápcsi RULEZ!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71757 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nah, én holnap elmeek a Velecei-tóra matektáborba (ahol mindenről lesz szó, csak a matekról nem :lol: ) és 23án jövök vissza, de akkor ti meg tolkien táborban lesztek, szal egy ideig nem találkozunk :?
Csáó addig is :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71698 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste:10000 hála....köszike....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71675 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: ez egy Junkies szám :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71672 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Óriási kérésem lenne:
Nem tudja valaki egy szám elöadóját?

a Cime:Mese

És ime a refrénje:

Ebben a mesében részeg a herceg, és ronda a királylány,
de néha a szemétdomb felett is felragyog a szivárvány,
válaszd a mámort vagy válaszd az életet,
magadtól is látod majd ha nem leszek már veled.
Minden nőnél van jobb nő,
Minden bajnok legyözhhető,
Minden hiány potolható,
Minden, minden,minden eladó,
Minden csoda csak látomás,
Minden furcsa mindig a hibás,
Minden uj nap uj ajándék,
mert az egész csak játéék...csak játéék....csak játééék....

Légyszi segitsetek mert nagyon fontos...köszi:Telu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71640 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

amanibhavam írta: nekem Roger Waterstől van egy Wish You Were Here CD borítóm aláírva


Ahhh... 8O
Eddig ez a nyerő. :o

Pink Floyd Forever!


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71584 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem Roger Waterstől van egy Wish You Were Here CD borítóm aláírva


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71568 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Buliiii vaaaaaan!!!! :cheers: :cooljump: :deal: :evil3: :cross:
Pusz minden tolkienesnek:
3 lökött nőszemély

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71503 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, elrond... meg azt kihagytam, hogy a múltkoriban belopóztam az újságírókkkal Subb Bass Monster öltözőjébe, és tőle is van :) ;)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.824 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére