BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 1 hónapja #69098 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

Megjöttem! Én is hallottam erről a kisbolygóról, és nem tartom valószínűnek, hogy be fog csapódni. Ha már most észrevették, akkor az elkövetkezendő időkbe tudják figyelni, kiszámítani minden egyes rezdülését, és, ha úgy ítélik meg, hogy veszélyes lesz a Földre, akkor majd tesznek ellene valamit. Elég fejlett már hozzá a technikánk, hogy eltérítsük a Föld útjából!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69096 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én erről a közeledő bolygóról nem hallottam még.Hát most már télleg kezdek félni egy kicsit... :( De azért remélem mégse fog semmi történni,legalább a közeljövőben ne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69095 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!Én reggel azt hallottam a tv2 híradójában,hogy valami 10% az esélye annak,hogy nem fog becsapódni.De mindegy mert jövőre úgyis mindenki meghal,mert egy bolygó is közeledik felénk,amit Nibirunak hívnak,de lehet,hogy valaki X-bolygóként hallott már róla.Azt olvastam róla,hogy a Föld forgását le fogja állítani,aztán helyet cserél észak és dél,és tudjátok ami ilyenkor szokásos:földrengásek,árhullámok stb.Hát én mindenesetre nem tudom;ha nem ezek jönnek,akkor majd más,mert egyszer úgyis lesz valami,de remélem nem a közeljövőben.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69092 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

varda írta: Sziasztok!

Nem kell megijedni. Ezek a pályaszámítások általában csak akkora pontosságúak, hogy +/- 2 Föld-Hold távolságnyi tévedés simán belefér.


Ja éppen most mondták az Aktívban,hogy el is számíthatták a pályáját,és körülbelül 1% az esélye,hogy be fog csapódni a Földbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69091 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

varda írta: Sziasztok!

Nem kell megijedni. Ezek a pályaszámítások általában csak akkora pontosságúak, hogy +/- 2 Föld-Hold távolságnyi tévedés simán belefér.

És talán még egy rakétát is fellőnek, hogy eltérítség az útjáró az a kisbolygót. 16 év alatt csak fejlődik annyit a tumomány... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69085 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Nem kell megijedni. Ezek a pályaszámítások általában csak akkora pontosságúak, hogy +/- 2 Föld-Hold távolságnyi tévedés simán belefér.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69065 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát állítólag kiszámították a pályáját,de 2019-ig még sok minden történhet.Addig is figyelik és pontosabb méréseket készítenek.
Szia Lara!Most már megyek én is!Jó éjt mindenkinek! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69064 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!Mennem kell,mindenkinek jó éjszakát,szép álmokat :closed: :sleepy: Holnap reggel nézzétek a híradót,hátha lesz szó erről a dologról.És csurizzunk a táborozóknak,hogy legyen jó idejük!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69063 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fix, úgyértem ez megint ilyen világ vége hülye feltételezés, vagy mennyire biztos, hogy pont a földet éri?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69062 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi de ezt nem teljesen értem.Mi mennyire fix? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69061 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szépen állunk, ilyenkor jó felvállalni valami eszelős vallást és akkor nagyon remélni, hogy az igaz hitet választottuk...
és ez mennyire fix?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69060 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel csak a híradó előzetesét láttam,ezért itt az interneten néztem utána ennek a hírnek,és teljesen kiakadtam. :(
Habár a becsapódás "csak" 2019 február 1.-ére várható,és még egyáltalán nem biztos,hogy befog csapódni a Földbe.Legalábbis remélem... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69059 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most hogy mindenki elment,megjöttem.Hallottátok a hírt,miszerint egy aszteroida közeledik a Föld felé?(Aki már alszik annak jó éjt)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69054 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó éjt!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69053 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na úgy látom,szépen lassan mindenki elmegy,úgyhogy én is elköszönök.Sziasztok! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69050 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Léli!
Lili, én is nézem! Csak gyorsan felfutottam a reklámra!!!
A kérdésemre pedig megvan a válasz, és egyelőre jó nekem!!! De köszi mindent!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69047 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az éj leple fedje sötét lelked árnyát!

én meg rajzolok....

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69046 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli:szia! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69045 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, mennem kell. Pápá :closed:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69044 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg(ne röhögjetek) Barátok Köztöt. :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69043 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csendben megjegyzem, hogy most is épp Star Treket nézek :D :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69042 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ilyen téren nem állok sehogy... bocs...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69041 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Undómiel:én nem tudok neked segíteni,mert tesóm most felvételizett,én meg csak 4 év múlva fogok.De állítólag nagyon enyhék voltak az idei felvételi követelmények,ezért lehet,hogy jövőre változni fognak.

Léli:ok :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69040 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, köszi!!! Nagyon rendi tőletek! Csak olyan szépen elvoltatok itt a Hegylakóval, B5-tel, meg ST-kel, nem akartam belerondítani az idillbe!!!

Én a szombati Népszabadságban olvastam, és nekem naygon rosszul jönne, ha minden maradna a régiben! A neten pedig nem találom sehol, gondoltam itt mindig vannak okosok, akik sokkal jobban tudnak dolgokat, mint én!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69039 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Undómiel írta: Tudom, hogy nem vág egyik témához sem, de nekem nagyon fontos lenne tudnom, hogy szerintetek (mármint olvastátk-e), hogy mégsem változik meg a felvételi a felsőoktatási intézményekbe, pedig korábban azt tervezték??? Lécci, ígérem, többet nem kérdezek ilyet!!!

Először is! Nyugodtan kérdezz, amit akarsz. Ez nem iskola, hogy csak egy bizonyos dologról lehet beszélni.
Másodszor: Én nem hallottam róla. Sőt, utoljára azt hallottam, hogy igenis megváltozik.

Lili: Hívjál myugodtan Lélinek, hiszen az a kezersztnevem :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69037 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én még csak egy kiegészítő rész írtam, de van 3 Adrian Paulos pólóm, egy 15floppys képgyűjteményem, egy kardom és egy csomó cikkem, meg meg tudom szerezni videón az összes rész, csak nagyon-nagyon necces... :-)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69035 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bárcsak igazad lenne!De mivel,ha jó emléxem már háromszor leadták,nem hiszem,hogy mégegyszer lefogják adni. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69034 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili, én biztosan nem tudok menni, bár ez nem hiszem, hogy nagyon vigasztal!
Tudom, hogy nem vág egyik témához sem, de nekem nagyon fontos lenne tudnom, hogy szerintetek (mármint olvastátk-e), hogy mégsem változik meg a felvételi a felsőoktatási intézményekbe, pedig korábban azt tervezték??? Lécci, ígérem, többet nem kérdezek ilyet!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69033 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar_Leli:egyrészt azért mert alig ismer titeket(megjegyzem még én se nagyon,mivel csak egy talin voltam idáig),másrészt pedig már vasárnap utazunk el.Igaz attól még szombatig elmehettem volna,de inkább nem erőszakoskodtam. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69032 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
B5: Egyetértek. Én is nagyon szerettem. Most, hogy újrakezdték a Hegylakót, látok rá némi esélyt, hopgy a B5-öt is újra leadják.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.361 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére