BESZÉLGETŐS topic

Több
13 éve 6 hónapja #394241 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Egy gyors kérdés: az Orangeways buszai a Népligetnél konkrétan honnan (melyik oldalról) indulnak? A Fradi-pályától?



Gyors válasz:
"Az Orangeways és egyéb nemzetközi buszjáratok megállója az Üllői út túloldalán a Népligetben van, szemben a Volánbusz-autóállomással.
A buszok a Népligettől a Hungária körúton lévő éjszakai 901-es megállóból indulnak/érkeznek, a park felöli oldalon."
Forrás: www.futas.net/hungary/Budapest/N ... llomas.php

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394240 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy gyors kérdés: az Orangeways buszai a Népligetnél konkrétan honnan (melyik oldalról) indulnak? A Fradi-pályától?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394237 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Közben tájékozódtam én is, és a Fülöp-szigeteken a legnagyobb gondot inkább az okozta, hogy a Twitteren elindult egy hoax, hogy az egyik ottani szigeten is földrengés volt. Öcsémék utoljára akkor adtak hírt magukról, amikor evakuálták őket, de mindenhol azt olvasom, hogy szerencsére csak elővigyázatosság volt, a cunami szinte jelentéktelen volt ott, és nem okozott károkat.

Attila, a tesódnak drukk én is. A 7-es erősségű rengés Japánban a létező legmagasabb, ott ugyanis nem a Richter-skálát használják. Ha ezek után jelentkezett, akkor talán már nincs ok az aggodalomra. De azért vigyázzon magára - meg az Úr is őrá.

Áfi itthon van? Tudunk róla valamit?


Igen, Áfi épségben, szerenécsésen hazaért. A 7-es erősség az a Richter-skála szerint értendő, mivel Sendaiban, ahol az Andris - bátyám - 1 héttel a földrengés előtt volt gyárlátogatáson 8.9-es erősségű volt a földrengés.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394234 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áfi hazaért tegnap este épen-egészségesen, három órával a földrengés előtt szállt fel a gépe. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394233 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közben tájékozódtam én is, és a Fülöp-szigeteken a legnagyobb gondot inkább az okozta, hogy a Twitteren elindult egy hoax, hogy az egyik ottani szigeten is földrengés volt. Öcsémék utoljára akkor adtak hírt magukról, amikor evakuálták őket, de mindenhol azt olvasom, hogy szerencsére csak elővigyázatosság volt, a cunami szinte jelentéktelen volt ott, és nem okozott károkat.

Attila, a tesódnak drukk én is. A 7-es erősségű rengés Japánban a létező legmagasabb, ott ugyanis nem a Richter-skálát használják. Ha ezek után jelentkezett, akkor talán már nincs ok az aggodalomra. De azért vigyázzon magára - meg az Úr is őrá.

Áfi itthon van? Tudunk róla valamit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394231 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Nincs valakinek a librihez, Alexandrához kontaktja? Hátha befogadnának egy ilyen eseményt. Nekünk helyszín, nekik reklám...

Más:Nyugtassatok meg, hogy senkink sincs Japánban éppen... (A tesóm éppen a Fülöp-szigeteken van, és kora hajnalban evakuálták őket a hegyekbe. Nem tudom, mi van velük pontosan, bár délután írtak egy e-mailt, úgyhogy talán nincs nagy baj, de állítólag a szomszédos szigeten is volt földrengés... Drukkoljatok, lécci...)


De, nekem a bátyám éppen Japánban van, de jól van. A földrengés után 3 órával már jelentkezett, hogy él, nincs baj, ott "csak" 7-es erejű földrengés volt. Persze drukk-drukk-drukk. De Sú, nyugodj meg, biztos, hogy nem lesz semmi probléma sem.

Más: nekem Alexandrához van kontaktom az idei LEP logisztika végett, ha gondoljátok megkérdezhetem őket.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394229 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs valakinek a librihez, Alexandrához kontaktja? Hátha befogadnának egy ilyen eseményt. Nekünk helyszín, nekik reklám...

Más:Nyugtassatok meg, hogy senkink sincs Japánban éppen... (A tesóm éppen a Fülöp-szigeteken van, és kora hajnalban evakuálták őket a hegyekbe. Nem tudom, mi van velük pontosan, bár délután írtak egy e-mailt, úgyhogy talán nincs nagy baj, de állítólag a szomszédos szigeten is volt földrengés... Drukkoljatok, lécci...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394227 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi, még nem maradtatok le semmiről, ezt a facebook eseményt ma csinálta Melian, és semmi konkrétum nincs még (hely és idő is asszem csak azért, mert anélkül nem lehet).

Facebook event írta: Idő: 2011. március 25. · 16:00 - 19:00
Helyszín: Gödör Klub, Erzsébet tér
Készítette: Magyar Tolkien Társaság, Kaszab Zsuzsanna
További információ:
Kedves Kispajtások,
ezt most úgy írom ide ki, hogy egyelőre nincs gazdája, mert én nem leszek a városban - viszont nagyon jó lenne, ha a hagyományos Tolkien Olvasás Napjára most is össze tudnátok gyűlni (tavaly nagyon jó volt, a Gödör teraszán körbeültünk két összetolt asztalt és úgy olvastunk egymás után, hangosan).
Az eseményről, kicsit bővebben:
en.wikipedia.org/wiki/Tolkien_Reading_Day
www.tolkiensociety.org/ed/tolkienreadingday.html

Gyűljetek össze és emlékezzetek a Professzorra ezen a napon!

Kincső kommentje írta: hahó! akár meg lehetne kérdezni a FSZEK-et is, hogy befogadja-hivatalosítja-e az eseményt! és akkor lehetne kitenni egy plakátot, és jöhetnének hallgatni-beszállni ismeretlenek is. tavaly végülis naggyon az utolsó pillanatban találtuk ki, azért lett ilyen lis egyszerű! (bár az is nagyon jó volt, de már akkor is beszéltük, hogy lehetne picit nagyobban gondolkozni! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394226 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Facebook is evil! Hrrrrr!!!!

:csatlakozik: :szinténHrr:
Valami használható formában nem lehetne ezt megadni? :?

A Tolkien Reading Day az március 25., azt tudom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394220 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: www.facebook.com/home.php?ref=home#!/eve...notif_t=event_invite

Facebook is evil! Hrrrrr!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
13 éve 6 hónapja #394211 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem mindenképpen kellene! Mikor is van az? Lehet, hogy valami promóciós partnert is kellene találni hozzá?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #394208 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tárgyalási-döntési átlagsebességünkre való tekintettel talán már időszerű felvetnem a kérdést, hogy szervezünk-e idén is valami tavalyihoz hasonló felolvasós-összeülős találkozót a Tolkien Reading Day alkalmából?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #393929 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg akarok válni két kedvencemtől: egy forgatható fejes, nagy teljesítményű rendszervakutól és egy Canon teleobjektívtől. Mivel az MTT-ben az utóbbi időben elég sok Canon DSLR "lett", szívesen látnám, ha a társaságunkban maradnának, és ezért még engedményt is adok. A részleteket a fotós topik e hozzászólásában találjátok.
[center:36yagjrg] [/center:36yagjrg]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #393605 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Önreklám lenni nagyon-nagyon büdös, ám talán ezúttal jogos: van az egyetemi rádióban egy műsorom, Ponyvaregény címmel, ahol különböző nem feltétlenül szépirodalmi, de igényes, hatásos és jó könyveket veszünk górcső. Az ide vonatkozása az, hogy a következő adásban, ami holnap egy órakor lesz, a Gyűrűk Ura a téma. Akit érdekel tehát, az holnap 13:00-kor meghallgathatja az adást itt . :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #393565 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Mivel se fácsén, se itt nem volt tiltakozás, a tisztújító KGY időpontja:
2011. május 28.

Kéretik bevésni a naptárba, és jelen lenni!
Szeretnénk, ha nem lenne mindegy Nektek, hogy kik vezetik az MTT-t a következő három évben, mert ez nagy felelősség ám, és jobb érzés úgy viselni, ha megvan a kommunikáció a tagsággal.

A fórum főoldal alján, a zárt fórumrészben már megnyíltak a JELÖLŐ TOPIKOK, kérjük, hogy látogassátok, és jelöljetek, írjatok, kérdezzetek bátran!! Ne maradjunk elnökjelölt nélkül... :-/

Aki MTT tag, és nem látja a zárt részt, nekem sikítson!


Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #393521 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aiya! Különböző elfoglaltságaim végett bizonytalan időre elhagylak titeket. Jó volt veletek az eltöltött pár esztendő.
Szívemben örökre élni fogtok.
Namarie!

Hát reméljük hogy látunk még:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #393507 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, a nyomorult férget, aki bántotta őt, telszórnám söréttel. Saját kezűleg:

www.hir24.hu/napi-cuki/218588/fr ... koala.html

A kis koalabébi Frodo névre hallgat

Amúgy már úgy úúútálom ezt az egész világot.. nem lehetne Valinorba menni?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #393506 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves MTT!
Előre láthatólag március 12.-re szeretnék egy raktárpakolást összehozni.
Érdeklődnék,hogy ki tudna eljönni és segíteni nekem?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393358 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr a fotós topikban írta: Segítséget szeretnék kérni tőled: jelöltem egy képemet a Panoramión hónap képének. Ha van Panoramio vagy Gmail regisztrációd*, légyszi nézd meg a képet, és jelöld meg kedvencként, és/vagy jelezd, hogy tetszik! Ha még kommenteled is, akkor - ha jól értelmezem a szabályokat - még többet nyom a latban. Légyszi szavazz rá! :) Köszönöm szépen!

*A Panoramióba Gmail-es névvel és jelszóval is be lehet lépni.

Bocs a spamért, és légyszi szavazz rá! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393287 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya! Különböző elfoglaltságaim végett bizonytalan időre elhagylak titeket. :( Jó volt veletek az eltöltött pár esztendő.
Szívemben örökre élni fogtok.
Namarie! :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393286 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma van Göncz Árpád születésnapja. Még pár percig. Csak gondoltam, ideírom, ha már. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393281 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Prágában lakik.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393280 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem mintha olyat mondott volna, hogy Olmoucban lakik... De lehet, hogy csak oda valósi? Nem tudom.

Sil: a 24 órás bérlettel nekem azt magyarázták, hogy az érvényes ugyan valamennyi zónára, de kell hozzá egy igazolvány (mint nálunk a havibérlethez), ami külön vagy 300 korona (egyszeri költség), és anélkül nem érvényes. De, mint írtam, többször futottunk ellenőrökbe, és nem szóltak érte. Amúgy igen, a külvárosoknál gáz a zóna-dolog, azt hiszem, én is ezt írtam. Ha a belvárosban maradsz (vagy az úticélod környékén), akkor nincs nagy jelentősége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393275 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÚ: De, prágai ;)

Sil: küldök privit

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393273 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én úgy nézem, hogy ezek a zónák inkább a külvárosoknál érdekesek, és a 24 órás bérlet elvileg működik önmagában is. A mozi meg nincs annyira vészesen messze a belvárostól.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393272 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A "BKV" automaták valami csapnivaló angolt tudnak, alig sikerült kihámoznom belőle valamit. A 24 órás, minden zónára érvényes bérlet 100 korona, de állítólag önmagában nem lehetne használni. Nekünk nem volt problémánk belőle, bár többször futottunk ellenőrökbe. Prága egyébként valami hat zónára van osztva, és egyik zónából másikba átlépéskor új jegyet kell váltani - legalábbis ezt hámoztam ki. A rövidebb időtartamra érvényes "bérletek" csak korlátozott számú zónára érvényesek, de ez csak akkor lehet probléma, ha nagyon a periférián laksz. (Mi kint voltunk egy olyan külvárosban, mint Budapest esetében Szentimre - metróval fél óra volt a Vencel tér.) A közlekedés egyébként nagyon jó, de a sör még jobb. ;) Viszont az árak kicsit magasabbak, mint itthon.

Petr az a Petr, aki a táborban is volt, viszont nem prágai szvsz. Bár attól még ki tudja?... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393270 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Petr az a srác, aki táborban is ott volt? Van esetleg valami elérhetősége is?
Gandalf: köszi, bár akkor valahol útközben kell majd felváltani, szvsz... (Tudomásom szerint a pénzváltók apróval nem foglalkoznak, és lehet, hogy koronát se lesz olyan egyszerű szerezni erre délen...) Tudnak azok az automaták mondjuk angolul is?
Encsi: hogy jön ide icke? :?: :lemaradtvalamiről:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393269 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Petr szerintem továbbra is ég a vágytól, hogy végigkalauzoljon egy MTT-st Prágában ;)

icke olvassa ezt a topicot? :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #393267 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, vigyél magaddal aprópénzt is, mert sok helyen csak automatából lehet jegyet venni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.440 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére