BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hete #341753 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Izgalmas kérdés... Mint az, hogy tényleg az elefánt-e az egyetlen emlős, amelyik nem tud ugrani! :D


A kisbetűkről meg szokjunk már le, gyerekek... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341749 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt majd megfigyelem, ha kacsaközelbe jutok... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341747 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Kacsahápogáshoz két cikk:
első
második


Ez érdekes... :)

Nekünk voltak kacsáink... de azt soha nem figyeltem meg hogy visszhangzik e a hápogásuk. :P

"Illuminált állapotban viszont láttam őket :roll: ... a mai napig mosolygok ha erre visszaemlékezek! :D

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete - 17 éve 3 hete #341743 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Túl sok névét nézel??? Mondom én... Tudod hihetetlen mégis létezik :D :D:D

Pedig de. Le a kisbetűvel. :P

Kacsahápogáshoz két cikk:
első
második

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341740 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OK le a kisbetűkkel de azért ne nagyítsd fel... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341738 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LE A KISBETŰKKEL!!!!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341736 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Altaris öhmmm [size=9:2pbby4j5]Túl sok névét nézel??? Mondom én... Tudod hihetetlen mégis létezik :D :D:D[/size]

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete - 17 éve 3 hete #341735 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Szépjónapot mindenkinek!
Valaki esetleg tudja a választ arra az igen fontos és érdekes kérdésre, hogy a kacsa hápogása miért nem visszhangzik? :D
pár baráttal elhatároztuk hogy megfejtjük eme rejtélyt :D


Egy mythbusters (nemtom jól írtam e) részben pont ez volt a téma...de sajna nem sokra emlékszem belőle.De érdemes ott utánanézni.

Guglin ezt találtam:
Does A Duck's Quack Echo? This myth is a little bizarre (to me), as frankly I'm wondering who cares. But nonetheless, apparently the thinking is that duck's quacks do not echo. So after some maneuvering, the ducks... don't quack at all. So they try again... and they don't really quack. Then they quack and you can't tell them apart (there were two ducks).

Then after some more work, it seems that the problem is that the duck's quack does echo, but rather than a normal echo, the echo looks a lot like the first quack, just alot quieter. Funny, I thought that's what echos were in the first place. Maybe that's why I'm not an acoustic engineer. In any case, the quacks do echo. Busted.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341733 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Szépjónapot mindenkinek!
Valaki esetleg tudja a választ arra az igen fontos és érdekes kérdésre, hogy a kacsa hápogása miért nem visszhangzik? :D
pár baráttal elhatároztuk hogy megfejtjük eme rejtélyt :D


biozonyára visszhangzik... csak jó közegbe kell rakni a hápogást...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341732 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szépjónapot mindenkinek!
Valaki esetleg tudja a választ arra az igen fontos és érdekes kérdésre, hogy a kacsa hápogása miért nem visszhangzik? :D
pár baráttal elhatároztuk hogy megfejtjük eme rejtélyt :D

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341730 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Missy írta: Most nemrégiben is volt vmi ilyesmi sorozat. A Tizezedik királyság címen futott, ha jól emlékszem.


oh.. mindig lemaradtam róla.. :( pedig régebben amikor adták láttam a tíz részből (nagyjából annyi) kb. négyet-ötöt most meg egyet se... :( ...


„Hupp-puff!” :lol: Én is csak másodjára láttam, az első vetítésekről mindig lemaradtam....

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341726 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Most nemrégiben is volt vmi ilyesmi sorozat. A Tizezedik királyság címen futott, ha jól emlékszem.


oh.. mindig lemaradtam róla.. :( pedig régebben amikor adták láttam a tíz részből (nagyjából annyi) kb. négyet-ötöt most meg egyet se... :( ...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341724 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most nemrégiben is volt vmi ilyesmi sorozat. A Tizezedik királyság címen futott, ha jól emlékszem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341716 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Missy írta: Ha jól tippelek, Ron Perlman?

Talált. Vincent meg csak simán Vincent.

oh.. értem, az nem a színész neve, hanem a szereplőé... :) azt hittem a színész keresztneve... :) [size=9:10q7zqxp]*olyan ismerős.. lehet h láttam belőle részleteket.. [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341712 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Ha jól tippelek, Ron Perlman?

Talált. Vincent meg csak simán Vincent. Maga a sorozat 1987-től 90-ig készült, és valamikor a kilencvenes évek elején adta a tévé, az egyik kisebb kábeltévés adó, amelyik azóta már nyilván meg is szűnt (talán a Szív TV, vagy a Tv3... az első pár részt nem is láttam magyarul, mert mire kábeltévénk lett, már az utolsó ismétlés ment.)
Egy kis érdekesség: több (13) epizód forgatókönyvét George R.R. Martin írta, és producerkedett is benne. Igen, AZ a George R. R. Martin.
youtube.com/watch?v=1XKVIXd00AQ

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341709 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól tippelek...
Ron Perlman
És Ez lenne a sororzat?
Mintha derengene vmi.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341706 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm.. egyáltalán nem ismerem... Vincent? mmint mi a másik neve?

Olosta: nekem is!! Meg úgy alapjában véve Shakespeare is :) 8O Nagy koponya volt... (meg még van egy pár kedvenc... :P )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341702 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Nesi írta: Én láttam, mikor éjszaka nem aludtam és feljöttem. Még vendég is csak 4 volt, pedig 10 alatt még sosem láttam... :P Regisztrált/rejtett meg egy se, ill. egy regisztrált, én magam :D Ezért aztán inkább az olvasásnak szenteltem az értékes perceket... Meg rajzolásnak... :D


ilyet is kell néha látni :P én is. most elővettem pár régi írásom és felelevenítettem a régi emlékeimet... :P [size=9:3o952lim]és feltöltöttem AMF-re :P .. tényleg. jár oda valaki rajtam kívül?... esetleg moonshadow-ra?[/size]

Én is nosztalgiázok mostanában. Rátaláltam egy régi nagy kedvenc tévésorozatomra, és azt töltögetem lefelé és nézem. :P (Szépség és a Szörnyeteg, ha valaki még emlékszik rá. Vincentért még németül is képes voltam nézni, pedig akkor még egy szót sem tudtam németül...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341694 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: "micsoda csodák.. önkezünkkel, önként, önszívünk ellen... " :) ... [size=9:1u86tkkq]talán van aki ismeri.. Sh. bácsi egyik legjobb műve :P [/size]


Óóóóóó............. az egyik kedvencem!!!!!!!!!! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341687 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Én láttam, mikor éjszaka nem aludtam és feljöttem. Még vendég is csak 4 volt, pedig 10 alatt még sosem láttam... :P Regisztrált/rejtett meg egy se, ill. egy regisztrált, én magam :D Ezért aztán inkább az olvasásnak szenteltem az értékes perceket... Meg rajzolásnak... :D


ilyet is kell néha látni :P én is. most elővettem pár régi írásom és felelevenítettem a régi emlékeimet... :P [size=9:35d98gnc]és feltöltöttem AMF-re :P .. tényleg. jár oda valaki rajtam kívül?... esetleg moonshadow-ra?[/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341677 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: fórum teljes kihalása.. senki semmihez nem ír... höh.. ilyet régen nem láttam itt... :P

Én láttam, mikor éjszaka nem aludtam és feljöttem. Még vendég is csak 4 volt, pedig 10 alatt még sosem láttam... :P Regisztrált/rejtett meg egy se, ill. egy regisztrált, én magam :D Ezért aztán inkább az olvasásnak szenteltem az értékes perceket... Meg rajzolásnak... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341657 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jer chatre, ott perpill van élet.
A fórumnak is kell pihenő.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341656 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fórum teljes kihalása.. senki semmihez nem ír... höh.. ilyet régen nem láttam itt... :P "micsoda csodák.. önkezünkkel, önként, önszívünk ellen... " :) ... [size=9:3278wjb4]talán van aki ismeri.. Sh. bácsi egyik legjobb műve :P [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341629 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: [ a debreceni Leonardos kiállítás. remélem az összejön... az minden pénzt megér!!!!


Bizony ám! :P Tényleg minden pénzet.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341627 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pláne hogy ha jól tudom, mindkettő csak időszakos kiállítás... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341626 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én sem pesti lévén, nem valószínű hogy össze fog jönni. de mint említettem, nem csak a hely, az idő is gond :( ...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341624 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Dzsingisz kános annyira jóó... Mármint olyanoknak, akiket érdekel... :D Próbálj elmenni, nagyon fog tetszeni!
(az inkásról ugyanezt mondhatom :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341622 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Mivel én nem a fővárosban tengetem az életem, ezért csak most néztem meg, az az inkás a Szépművészetiben, meg a Dzsingisz kános.. Aki BP-n lakik, biztos tudja... :P


nyüsz... arra el szerettem volna menni, de nem hiszem, hogy valaha is eljutok.. most speciel a következő álmom, ahogy említettem, a debreceni Leonardos kiállítás. remélem az összejön... az minden pénzt megér!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341619 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: Nesi: milyen kiállítást néztél meg? melyik múzeumban?


Mivel én nem a fővárosban tengetem az életem, ezért csak most néztem meg, az az inkás a Szépművészetiben, meg a Dzsingisz kános.. Aki BP-n lakik, biztos tudja... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341615 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Nesi írta: Persze, hogy nem, de milyen betűszó lenne! USA - Utáljuk Snuffles-t Alapítvány, de nem utáljuk :D

Ez fájt.... :D

Azért akadnak itt olyanok, akik sztori nélkül is szeretik Altarist...! ;-) :twisted:


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :) meg van aki viszont is :)

Nesi: milyen kiállítást néztél meg? melyik múzeumban?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.364 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére