BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hete #342225 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És így írja le a nevét, hogy Dzsennifer (és a többi)? :P 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342224 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként brutális nevek vannak. Anya munkahelyén van egy család ahol a gyerekek a következő nevekre hallgatnak: Dzsinó, Dzsuior, Dzsennifer é s alegkisebb az Ábrahám... Nem elég szegény gyereknek, hogy roma származású még Ábrahámnak is hívják:P

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342223 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, hogy nehezebb, hisz a másik papagájjal van elfoglalva, beszélgetnek egymással, stb. Mikor egyedül van, te vagy a "másik papagáj" :D Mikor kivisszük az udvarra a Pityut napozni (vagy bármelyik papagájt) csiripel a verebeknek :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342222 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
1. Azt mondják, hogy ha a papagáj nem egyedül van akkor sokkal nehezbb megtanítani beszélni. 2. Gyöngyösön egy tánc fellépésen volt egy lány akit Cserepes Virágnak hívtak. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342219 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: A papagájom neve: Don Pedro Gonzales Alejandro Alvares de Toledo y Azvedo. Röviden Dodó.


Erre a névre bármelyik papagáj büszke lehet... És ki tudja mondani? :P
(Nekem egy papagájom se tudott beszélni... Igaz, nem is nagyon tanítottuk őket... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342218 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még a Zápor egész jól hangzik, csak nem bírnám sehányadik névnek sem adni a gyermekemnek. Ezért lesz János, Tamás vagy Márk, amennyiben lány lenne (bár ez még olyan nagyon messze van...) akkor meg talán Katalin vagy Zsuzsanna.

A zsidó nevek is nagyon tetszenek, de ebben a mai világban csak bántás érné őket, ha tipikusabb és nem az elterjedtebb zsidó nevek kerülnének az óvodákba...

Meg ismerek felnőtt lány ikreket: Apollónia és Erzsébet.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342217 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A papagájom neve: Don Pedro Gonzales Alejandro Alvares de Toledo y Azvedo. Röviden Dodó.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342216 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyukám kollégájának egyik tanítványát Karácsonyi Ajándoknak hívják. Merthogy az Ajándok valami ősi név... És Ajinak becézik... Szegény gyerek... :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342215 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Olosta írta: Ha nekem egyszer lesz gyerekem, tutira valami ősi magyar nevet adok neki!


Én is így gondoltam, de az alábbiak hatására meggondoltam magam.
A lányomat inkább Gyönyörű Pillangó Melódia Mandula Zápor Esőnek fogom keresztelni.
Amiért nyilván ő maga lesz a leghálásabb.

én meg Britni Beatricse Innocencia Zöldikének. biztos imádni fogja. :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342214 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A te neveid sem rosszak, a Szörcs tök jó! :D Volt egy kutya akit Puc-pucnak neveztem el, nem tom honnan jött, de utána kiderült hogy Csibésznek hívják! :D (most már tudom miért nem hallgatott a Puc-pucra!) Ui.: Nálunk csak a bátyám tud kitalálni ilyen elképesztően "értelmes" neveket (meg én :D )

Macskák: Cóca-móca, Cucus-mucus (igen macskanevekben anyámék felülmúlhatatlanok...)

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342213 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kutyáink: Flóra (ír-szetter), Tomika (törpeuszkár), Dottie (barna törzskönyves boxer).
Macskák: Cóca-móca, Cucus-mucus (igen, macskanevekben anyámék felülmúlhatatlanok...), Bársonyka, Merci, Bandika.
Papagájok: Robi, Castor, Pollux.
Hörcsögök, tengerimalacok és egyéb rágcsálók: Kamilla, Oszkár, Szörcs, a többire nem emlékszem...
Aranyhal: Mili... :P
Az almacsigáknak nincs nevük, habár heten vannak... :D

Na felsorolás off. :)

A ti neveitek marha jók, olvasgatom őket, nagyon tetszenek :) )

szerk.: tisztára abban a hitben voltam, hogy ezt az Állatbarátokba írom, nem a Beszélgetősbe... :P Na de mostmár mindegy.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342212 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Kuplung - ez aranyos! :P
Amúgy Keszi például majdnem Lecsó lett, csak aztán a Kér valahogy jött, de végül Keszi lett :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342210 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D A bátyám autószerelő, szóval a macskáink nevei: Kuplung és Tárcsa. Mostanában a Noell név is elég felkapott (az emberek körében). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342209 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem meg az összes papagájomnak holt idióta neve van, az egyik Nokedli volt, a másik Bözsi, a harmadik volt szegény jó Géza, a negyedik Keszi (itt az ősmagyar név... :P ) és most van Pityu... Az utolsó három meg tiszta töri alapú, mert a Pityu is azért Pityu, mert István, csak becézzük... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342208 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Az egyik kutyánkat Mandulának hívják. :P


Nekünk pedig az egyik macskánkat Fahéjkának :P :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342206 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az egyik kutyánkat Mandulának hívják. :P

De ezek közül a furcsa hangzású nevek közül, amiket Liliom lejjebb említet, a Melódia kivételével bármeliyket el tudnám képzelni a lányom második keresztneveként (amit nem kell feltétlenül használnia).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342205 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Vannak köztük nagyon szépek is! Pl. a növény nevek (kivéve az Aloe).
Olyat is hallottam már, hogy valaki Hoszé Ármándónak anyakönyveztette a gyerekét, meg ilyesmi.
Meg amikor tavasszal voltam hospitáni (tanórai megfigyelés), akkor az egyik osztályban (asszem negyedikesek voltak a gyerkőcök) rengeteg ilyen furcsa nevű kölök volt (pl. Szolanzs, meg nemtommég, de nem magyar neveik voltak). 8O
Ha nekem egyszer lesz gyerekem, tutira valami ősi magyar nevet adok neki!


Én egy Tarzan nevű emberkéről is hallottam már... 8O

Virágnevek nálam is elsőrangúak...

Ősmagyar nevek, hmm... nálam egyértelmű hogy valamelyik ősmagyar nevet kapják majd a gyerkőcök(Koppányként így kell cselekednem) :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342203 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Ha nekem egyszer lesz gyerekem, tutira valami ősi magyar nevet adok neki!


Én is így gondoltam, de az alábbiak hatására meggondoltam magam.
A lányomat inkább Gyönyörű Pillangó Melódia Mandula Zápor Esőnek fogom keresztelni.
Amiért nyilván ő maga lesz a leghálásabb.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342199 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vannak köztük nagyon szépek is! Pl. a növény nevek (kivéve az Aloe).
Olyat is hallottam már, hogy valaki Hoszé Ármándónak anyakönyveztette a gyerekét, meg ilyesmi.
Meg amikor tavasszal voltam hospitáni (tanórai megfigyelés), akkor az egyik osztályban (asszem negyedikesek voltak a gyerkőcök) rengeteg ilyen furcsa nevű kölök volt (pl. Szolanzs, meg nemtommég, de nem magyar neveik voltak). 8O
Ha nekem egyszer lesz gyerekem, tutira valami ősi magyar nevet adok neki!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342189 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:eek2: :bawling:
Ezek a fonetikusan leírt külföldikék borzalmasak...
Én az Innoncenciát speciel Inkontinenciának olvastam, bár ez asszem Monthy Piton hibája :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342171 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Magyarországon anyakönyvezhető nevek között találtam:

Elija
Főnix
Frodo
Gandalf
Marvin
Roni
Móka
Toma
Trevisz
Zsülien
Felhő
Merlin

Árven
Áfonya
Amidala
Aloé
Agrippína
Ánizs
Britni
Búzavirág
Berkenye
Babér
Cinderella
Cinnia
Bodza
Barack
Beatricse
Csillagvirág
Fahéj
Fácán
Eper/ke
Galamb
Eső
Innocencia
Hófehérke
Gyönyörű
Luna
Kökény
Málna
Mandula
Őzike
Melódia
Pillangó
Samuella
Zápor
Zöldike

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342159 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Mármint chaten, bebizonyítanám, hogy igenis ÉN beszélek a legtöbbet a világon :D Mint ahogy azt az öszzes ismerősöm állítja... :P


Akkor talán látogasd meg a chatet valamelyik este (amikor sokan vannak), és bizonyíts.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342150 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Mármint chaten, bebizonyítanám, hogy igenis ÉN beszélek a legtöbbet a világon :D Mint ahogy azt az öszzes ismerősöm állítja... :P


Khehh, khehh, telefononnál szóhoz sem lehet jutni :D :D:D

Ja, és igenigenigen, megszületett a kistesóm most kedden, jejeje :) :):):)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342125 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De az volt! :( Na mindegy! Majd megpróbálom újra írni. :) És köszi a segítséget, most már megvilágosodtam. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342124 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Akkor biztosan nem volt életbevágóan fontos :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342123 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:cry: Ez nem lehet igaz! Már nem emlékszem az üzenet szövegére! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342117 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt egyszer eljátszottam a telefonomon is... Aztán az illető meg nézett sután, mikor kérdeztem, hogy megkapta-e... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342116 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beradan írta: És ha kitörlöm a kimenőket, akkor azt nem fogja megkapni, az akinek küldtem?

Pontosan.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342109 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ha kitörlöm a kimenőket, akkor azt nem fogja megkapni, az akinek küldtem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342104 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kimenő, amit elküdtél, az elküdött meg az, amit az illető meg is kapott. Asszem.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.340 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére