BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hete #343137 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azóta bizonyára Gollammá változott :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343136 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már sütöttem (kb) Ötven Uralkodó Mandulás Karikát (hasonlít a Gyűrűre :P ) az unokatesómnak karácsonyra :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343134 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már tojásrántottában, és vargabélesben vittem tökélyre a tudásomat... Hamarosan megsütöm az Egy Uralkodó Vargabélest. :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343133 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe, ez még nem ehető, mert nincs megsülve :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343130 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Itt is süt (de a GYSZ megvan DVD-n :P ), ennek örömére én is sütök :D (pogácsát, ha érdekel valakit... :P )

Én ma pizzás tekercset sütöttem... hát, fpgjuk rá, hogy ehető :D XD

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343129 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: 18 éven aluliak forralt bort is ihatnak, abban nincs alkohol, ha van is, megközelíti majdnem a citromos sörben lévő alkoholmennyiséget (1,8%). (Bár volt osztálytársaim előszeretettel játszották el nagy komolyan, hogy berúgtak a forralt bortól... Kellemetlen.)


Mi Bécsben vettünk puncsot, vagy mit, és nem tudtuk, h forralt bor. Azért egy nagyon kicsit kóvájgott a fejünk utána. De ettől függetlenül finom volt :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343121 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát nálunk nem süt nap :(

ja és: Rubin és füst és GySz egyszerre... piszok tv-adók. egy-egy nap még tv-t sem lehet nézni, de ha egyiken jót adnak, a másikon tuti vele szinkronban adják a másik jót.. :evil: :evil: :evil: bosszantó.

apropó, ki ismeri a Rubin és füstöt?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343116 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt is süt (de a GYSZ megvan DVD-n :P ), ennek örömére én is sütök :D (pogácsát, ha érdekel valakit... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343114 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Két dolog, aminek most hirtelen megörültem: süt a nap, és este Gyűrű szövetsége. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343113 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: A meleg tea tényleg jó ilyen időben. :D Bár egyszer Szlovákiában, egy nap sielés után úgy döntöttem, hogy meleg tea helyett Ice Tea-t iszom.és jólesett... /mielőtt valaki félreértené: nem a meleg teát hűtöttem le hóval... :D /


Én a málnaszörpöt hűtöttem le hóban télen, mert vacak íze volt melegen... Olyan poshadt, vagy nem is tudom. De hidegen jó volt (csak aztán egy kővel kombinált hógolyó eltalálta, míg leraktam a padra, és kifolyt az egész... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343111 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A meleg tea tényleg jó ilyen időben. :D Bár egyszer Szlovákiában, egy nap sielés után úgy döntöttem, hogy meleg tea helyett Ice Tea-t iszom.és jólesett... /mielőtt valaki félreértené: nem a meleg teát hűtöttem le hóval... :D /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343106 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
18 éven aluliak forralt bort is ihatnak, abban nincs alkohol, ha van is, megközelíti majdnem a citromos sörben lévő alkoholmennyiséget (1,8%). (Bár volt osztálytársaim előszeretettel játszották el nagy komolyan, hogy berúgtak a forralt bortól... Kellemetlen.)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343105 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, akciózva árulják a tojáshéjat... meg a keltetőgépet.. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343104 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Na igen, de ez nem jelenti azt, hogy azért ne lenne kissé kellemetlen nekik a hideg. Most amúgy se mennének el, mert a császárpingvinek nemsokára költeni fognak... :P


Ezek szerint tavaszi akció van az antarktiszi madaras Teszkóban... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343103 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na igen, de ez nem jelenti azt, hogy azért ne lenne kissé kellemetlen nekik a hideg. Most amúgy se mennének el, mert a császárpingvinek nemsokára költeni fognak... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343102 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:
Ulmo: És a 18 éven aluliak? :P


Nekik ott a forró tea :tongue:

Ha a pingvinek annyira fáznának, elköltöznének. De nekik olyan tolluk van, ami nagyon jól tartja a meleget, még a fagyos vízben is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343101 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondoljatok a pingvinekre, akik még jobban fázhatnak... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343100 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Liliom is fázik mostanság. le ne betegedjetek... :?


Hú, de jól informált valaki.
Gondolom mindenki fázik, csak én olyan nyafogós vagyok, hogy ezt folyton emlegetem.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343098 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: nincs fűtés... :(


A suliban egészen október 15-ig csak olyan esetben lesz fűtés, ha már a fél iskola nem jár be, mert beteg... :roll: :?

Ulmo: És a 18 éven aluliak? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343097 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Snuffles írta: Felkeltem, fázom, nincs fűtés... :(

Hasonló gondjaim vannak... :triste:


Ilyen problémák áthidalására szokták javasolni a "törköly", "fütyülős barack" és "snapsz" nevezetű készítményeket. Szigorúan 18 év fölött, és csakis egészségügyi céllal :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343092 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: le ne betegedjetek... :?

Az már megtörtént a héten kétszer is. Esőben Corába menni biciklialkatrészért, pulcsi-kabát nélkül, ennyit nem ér meg semmilyen bicikli...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343088 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom is fázik mostanság. le ne betegedjetek... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343083 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Felkeltem, fázom, nincs fűtés... :(

Hasonló gondjaim vannak... :triste:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343082 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felkeltem, fázom, nincs fűtés... :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343080 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már itt tartunk:

ma este vacsoránál Anya bejelentette, hogy lecsapott egy pókot a fürdőszobában, de nem tudott érte lehajolni, erre a bátyám:
- De azért az ajtót ki tudjuk nyitni?

:D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343079 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gálaestre készülők:
A monori suli Színháztermében lesz a Gálaest. A színpad fából van, kb. 4*6 méteres, elől van egy széles falépcsője, bal oldalt (a nézőtérről bal) egy pici és keskeny lépcső, és két függönye van: egy az elején, egy hátulján a fal mentén (kézzel összehúzhatós függönyök). Hangosításról és világításról az MTT gondoskodik, mert az nincsen (számoljatok az MTT-s technikával). A Gálaest a KÖMF része, és okt. 20-án (szombat) 20 órakor kezdődik.

Ne várjatok a jelentkezéssel, amíg teljesen kész lesz a produkciótok, már most jelentkezzetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343061 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jajj Encsi.. ez de komoly.. nálunk is voltak már a héten beszólások.. :P pl. fizika óra közepén (trpilaórás fakultáció közepetáján kissé elfáradt aggyal) elkezdtem elmesélni a kedvenc jelenetem a Vektorból (bizonyra sokan ismeritek...) "a kannallakkat a mennzárrólll lopom" úgy nevetett a padtársam hogy odajött a tanár megérdeklődni mi a helyzet.. nem bírtuk neki elmondani, annyira nevettünk. hagyott minket, mert a végén neki is a könnye fojt a nevetéstől, pedig ő azt se tudta min röhögünk, csak látott minket... erre: nah komolyra fordítva a szót: (AFM mikroszkópokról volt szó) ezek azt tudják.. hogy megsimogatják az atomok buksiját.... :lol: az egész osztály nevetett

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343057 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :mrgreen:


Evvel csak egyetérteni tudok! :D

Nesi: vannak olyanok, akik olvasgatják a fórumot, és regisztrálnak, de nem szólnak hozzá. Ez szerintem érthető. A másik fele meg az, aki regisztrál, és eltűnik... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343033 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Táborlakók, valák, maiák, tündék!!!

A pocsék esős időre való tekintettel és amiatt mert cefetül hideg van

a Batyiban leszünk
Batthyány Lajos Alapítvány (6. kerület, Eötvös utca 24.) 14től 19ig

Aki nem akar feleslegesen villamosozni, jöjjön oda 14 órára holnap.

Én alapra oda megyek, Rabyn és Alyr pedig a HÉVnél fog várni titeket.
(Fél 2-kor a Margit híd budai hídfőjénél a hévlejáró előtt. Aki nem ér oda háromnegyedig, hívja fel Tündét! 06-20/454-0118)

Inni és enni hozzatok!!! Akinél maradt talált tárgy, hozza el a találkozóra!
Gyertek sokan, kész vannak a képes DVD-k (a nagyja)

a Valák

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343023 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgyis vannak egy csomóan, akik csak regisztrálnak, de nem írnak. Hogy annak mi értelme van? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.715 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére