BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hete #342572 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: áh annyira fáradt vagyok hogy egy pillanatra megjelent a lelki szemeim előtt a háló a lámpa, meg a birkák ahogy mennek a háló felé :D


és megijedtél??? :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342570 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
áh annyira fáradt vagyok hogy egy pillanatra megjelent a lelki szemeim előtt a háló a lámpa, meg a birkák ahogy mennek a háló felé :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342564 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:
Mondjuk elég furi lenne ha néhány pók véletlenül tartana így össze :P ... amúgy igen értelmes lények a pókok is.. *elrakták télire a kaját :P ...*


Nekünk kifejezetten értelmes volt, az ablakunk elé szőtte a hálóját, és este ott világit, a sok birka mind odamegy, és nem veszi észre a hálót :P
Anyáék Arankának hívták, én Ungoliantnak :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342459 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Snuffles írta: A cikkben azt írták mindössze, hogy a szakértők szerint előfordulhat, hogy nem véletlenül szőtték össze a hálóikat, hanem megszervezett-megtervezett akció volt... De ez nem előfordulhat, hanem száz százalékig biztos.


Mondjuk elég furi lenne ha néhány pók véletlenül tartana így össze :P ... amúgy igen értelmes lények a pókok is.. *elrakták télire a kaját :P ...*


És az a pók, amit mutattak, igen szép példány volt... El is kél neki az a pár legyecske, vagy mi a szösz... (csak a fecskék éhen maradnak :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342458 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: A cikkben azt írták mindössze, hogy a szakértők szerint előfordulhat, hogy nem véletlenül szőtték össze a hálóikat, hanem megszervezett-megtervezett akció volt... De ez nem előfordulhat, hanem száz százalékig biztos.


Mondjuk elég furi lenne ha néhány pók véletlenül tartana így össze :P ... amúgy igen értelmes lények a pókok is.. *elrakták télire a kaját :P ...*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342456 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A cikkben azt írták mindössze, hoyg a szakértők szerint előfordulhat, hogy nem véletlenül szőtték össze a hálóikat, hanem megszervezett-megtervezett akció volt... De ez nem előfordulhat, hanem száz százalékig biztos.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342454 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem említették a fecskéket, ha arra gondolsz... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete - 17 éve 2 hete #342452 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
oh, én a cikket el se olvastam. :P *kímélem az idegrendszerem..

*jól van na.. csak tudod szerintem kissé felborult ott az egyensúly, azért mondtam, hogy szegény madárkák... :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342451 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: *szegény fecskék (egyáltalán vannak ott fecskék?) jól bebukták :P


Ez nem ér, én madárpárti vagyok... :P (Kivéve az inváziós fajokat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342450 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jól néz ki a gigantikus háló, csak az állítólagos szakértőket rúgnám fenékbe, akik a cikkben szerepelnek... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342448 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
huha.. Ungoliant még élne?.. vagy legalábbis a gyerekei?... *sebaj, mázlista lakosok: több millió szúnyog kihalt.. *szegény fecskék (egyáltalán vannak ott fecskék?) jól bebukták :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342423 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta:

Remzymama/Tünde írta: Ungoliant Dallas mellett él :wink: :P
tv2.hu/2007-09-01/Orias_pokhalo_ ... GES_VIDEO/


Igy elnézve, inkább Bakacsin erdö


:P :P Tényleg :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342420 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: Ungoliant Dallas mellett él :wink: :P
tv2.hu/2007-09-01/Orias_pokhalo_ ... GES_VIDEO/


Igy elnézve, inkább Bakacsin erdö

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342394 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Volna egy nagy kérésem, és nagyon-nagyon fontos lenne:
olyanokhoz szól, akik idén vagy tavaly érettségiztek:

Testvérem felvételet nyert mechatronikai mérnök szakra, és kélrik tőlük az új típusú érettségihez való könyvek matematikából és fizikából

új típusú érettségi matematika tételek és feladatgyűjtemény és megoldás
új típusú érettségi fizika tételek és feladatgyűjtemény és megoldás

Kb. egy hónapra kérnénk kölcsön, természetesen nem ingyen.

Ha valaki tud ebben segíteni, kérem, minnél hamarabb írjon!!! Köszönjük!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342391 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez mekkora :D Brutállat :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342388 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungoliant Dallas mellett él :wink: :P
tv2.hu/2007-09-01/Orias_pokhalo_ ... GES_VIDEO/

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342366 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mély tiszteletem!
Lenne egy számomra igen fontos kérdésem:
Van itt váci? Ott lakó vagy aki oda jár suliba?
Mert én most lettem főiskolás, s egri születésű lévén kollégista, és nagyon egyedül érzem magam... :cry:
Légyszi, váci érintettségűek írjatok , ide vagy privibe, mindegy!
Köszönöm! :D

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342357 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valaki Sátoraljaújhely környékén jár autóval, és van szabad hely a kocsijában, és szeretne Jácinttal találkozni az jelentkezzen nálam legyen szíves.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342350 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A gond nem a a mi készülékünkben van, amíg ők gettósítják magukat, addig a megkülömböztetés élni fog, és ez igen erős a részükről is, sőt sokkal erősebb szvsz :urukhai1:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342343 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A gond az, hogy romaként és nem egyenlőként kezeled őket! Amig minden hozzászólásban "romaként" illetve "kisebbségként" hivatkozol az adott személyekre, addig teljesen mindegy, hogy milyen szépet és jót mondasz róluk, a lényeg, a _megkülönböztetés ténye_ megmarad.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342342 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Beradan írta:

Altaris írta: kifejezetten örülök ha kisebbségieket látok értelmiségi helyeken... Le a kalappal!

Csatlakozom! :wink:


Már bocsánat, de ez a műnyálas, rosszirányú és felesleges örvendezés szintén vonalat húz köztetek (köztünk) és a kisebbségek között.
És mi a fenét jelent az, hogy "értelmiségi hely"? Ahová te is jársz? Talán ha nem csodálkoznának rájuk minden alkalommal, amikor megjelennek valahol, nekik is könnyebb lenne asszimilálódni.

Én nem rácsodálkozásról beszéltem, csupán bizalmat/reményt kelt bennem ha egyetemista romát látok. Lehet, hogy végre sikerül beilleszekedniük, habár ez nem csak néhány emberen múlik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342339 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy, Altaris és Liliom: most hagyjátok ezt abba. Szerintem simán elbeszéltek egymást mellett...

Vagy folytassátok priviben.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342338 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Nóli i linantea írta: De vannak egyszer 45 perces dolgok is. Akkor az csak egy fél óra?

Őőő, nekünk ilyen jóságok nincsenek. :( Sőt, az egész SZTE-n nem halottam 45 perces villámcuccokról :D Ezesetben inkább nem hívom sehogy. :)


Akkor most hallasz: nekem előfordul olykor, hogy csak 45 perces órám van. :D
Uh... elsőre de le tudtak fáarasztani a másfél órás órák! De mostanra már megszoktam, már csak egy vagy két olyan tanár van, akinek az óráján az álom kerülget. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342337 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Altaris hogy örülök, ha nem lop (és főleg nem tőlem! :grrr:), [/quote\n


"Nemcigány" is ugyanúgy lophat, mint cigány. Nem szeretem az ilyesfajta általánosításokat.


Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342335 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel moziünnep van, és olcsó a jegy:


Holnap 15.15 Európa mozi 300 nézés?

Aki jönne szóljon mert ha nem jöttök sokan akkor mi sem megyünk

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342333 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: most mi bajod?... wáh, háromszor olvastam el, mit szeretnél mondani... mégse értem.. *lehet, hogy fáradt vagyok?.. ehh... * azt mondtam, esetleg akartam, ha rosszul fejeztem ki magam, hogy örülök, ha nem lop (és főleg nem tőlem! :grrr:), hanem értelmesen tlti el az idejét. ennyi, slussz passz...


Miért, aki cigány az már lop is?! És az értelmes időtöltés olyasmi, ami neked is tetszik? Nem kéne ennyire egyszerűen látnod és megítélned az embereket.
De inkább nem megyek bele, úgy is feszültebb vagyok ilyen helyzetben, nem idegesítem magam miattad.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342331 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Beradan írta:

Altaris írta: kifejezetten örülök ha kisebbségieket látok értelmiségi helyeken... Le a kalappal!

Csatlakozom! :wink:


Már bocsánat, de ez a műnyálas, rosszirányú és felesleges örvendezés szintén vonalat húz köztetek (köztünk) és a kisebbségek között.
És mi a fenét jelent az, hogy "értelmiségi hely"? Ahová te is jársz? Talán ha nem csodálkoznának rájuk minden alkalommal, amikor megjelennek valahol, nekik is könnyebb lenne asszimilálódni.


most mi bajod?... wáh, háromszor olvastam el, mit szeretnél mondani... mégse értem.. *lehet, hogy fáradt vagyok?.. ehh... * azt mondtam, esetleg akartam, ha rosszul fejeztem ki magam, hogy örülök, ha nem lop (és főleg nem tőlem! :grrr:), hanem értelmesen tlti el az idejét. ennyi, slussz passz...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342329 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: De vannak egyszer 45 perces dolgok is. Akkor az csak egy fél óra?

Őőő, nekünk ilyen jóságok nincsenek. :( Sőt, az egész SZTE-n nem halottam 45 perces villámcuccokról :D Ezesetben inkább nem hívom sehogy. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342327 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Kétszer negyvenöt perc az semmi, az egy szimpla óra. :S

De vannak egyszer 45 perces dolgok is. Akkor az csak egy fél óra?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342326 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Encsi írta: Unalmunkban már flippereztünk a bátyámmal XD :D


Ahhoz egy hétig nethiánynak kéne lennie, hogy a bátyám játsszon velem... Bezzeg a palacsintát befalta a gonosz, alig ehettem... :S

Asszem az én bátyámmal sokkal barátiasabb kapcsolatban vagyunk, mint te a te bátyáddal :)

Visszatérve az állatnevekre: :D A fehér puminkat Bolyhoskának hívják a Harry Potterben lévő 3 fejű kutya után, a macskánkat pedig nemesi nevén Macskaváry Macska Bonifácznak :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.337 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére