BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hete #342849 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Meghalt Luciano Pavarotti.


:cry: És nem vesz rajta erőt a halál.

Aki volt Tolkien- megemlékezésen tudja honnan idéztem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342833 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Még mindig lehet jelentkezni a KÖMF Gálaestjére!
( cueddo@gmail.com , 20/3869112)

Még kerek 7 napig!

Többen kérdeztetek ilyesmit, úgyhogy inkább beírom ide:
A meghallgatás alatt ne értsetek semmiféle vérfagyasztó jelenséget - amit látni szeretnék ott, az az, hogy milyen stílusú a produkció, pontosan milyen hosszú, és kik mit csinálnak. Nem várok vizsgaelőadás-szintű produkciókat. Ha már megvan akár csak az ötlet, meg a stabil szereplők hozzá, bátran hozzátok el. A meggyőződés legyen meg: hogy KÖMFre 100%-ra El Fog Készülni.

Szept. 21., az utolsó meghallgatás után igyekszem minél gyorsabban, 1-2 napon belül összerakni a műsort, és onnantól kezdve lehet próbálni, ahogy csak kifér a csövön.

KÖMF előtti héten, valószínűleg okt. 19-én (P) késő délután fogok kérni egy főpróbát minden résztvevőtől. Ott kell majd 100%-on lenni. Meg persze az előadáson ;)


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342816 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

dorwinion írta: Meghalt Luciano Pavarotti.

8O :? Nyugodjon békében... :cry:


óóó :cry: Nyugodjék békében.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342811 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Meghalt Luciano Pavarotti.

8O :? Nyugodjon békében... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342806 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Meghalt Luciano Pavarotti.


nyugodjon békében :cry:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342804 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meghalt Luciano Pavarotti.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342795 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincsen meg valakinek a roller coaster tycoon nevű játék eredetiben? Ami ugyanis nekem van az sérült és mentett játékot nem tudok visszahozni:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342772 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, de gyakorlásra szerintem jók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342770 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Gandalf: a neten sok KRESZ-feladatsor fent van. nem a vizsgaanyagok direktben, de nagyon jók. ;-)

Tudom, és teszt-programok is, de az a baj velük, hogy pici az adatbázisuk és egy idő után már ismétlődnek a kérdéseik. Ismerem már a válaszok nagy részét. Azért kéne a hivatalos teszt-CD, mert azon az összes feladat rajta van és tud úgy összeállítani kérdéssort, hogy ne ismételje az előző feladatait.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342765 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf: a neten sok KRESZ-feladatsor fent van. nem a vizsgaanyagok direktben, de nagyon jók. ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342764 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyelőre délutánonként szabad vagyok... még nincsenek különórák :P Akkor tudok pihenni :D Nem kell félteni pihenés terén, Chyrdan :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342761 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne féljetek, 10.-étől gürcölök majd én is... :( :)
Addigis gondolok rátok és sok szerencsét kívánok neketek! :wink:
Ne felejtsetek el náha lazírtani sem, mert bizonyos mennyiségű tanulás után az agy már blokkolja a bejutó infókat, magától kikapcsol, és akkor hiába akarod, már nem marad meg benne semmi. Szóval pihenni is, kikapcsolódni is kell azért közbe! Sokkal hatásosabb lesz úgy, és ti sem utáljátok majd meg így a tárgyakat annyira! :lol:
Hajrá emberek! :hello: :bounce: :hello:

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342752 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Chyrdan írta: Mi ez a nagy tanulás emberek? :eek2: Mire kell készülnötök?

Csütörtöki anatómia gyakorlatra...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342736 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Chyrdan írta: És puskázni csak ügyesen! :lol: :wink:


Mivel általában szoktam tanulni, ezért nincs nagy gyakorlatom a puskázásban, de persze tudok, kivéve két tanárt: a kémia és matektanárnőnket, és a fizikatanárunkat. Az előbbi fel-le jár, és valami hihetetlen szeme van, utóbbi fel-le jár, de nincs hihetetlen szeme, így a semmit nem tanulók, akiknek ígyis-úgyis egyes lenne, puskáznak. Szokta még azt is csinálni, hogy az ablak elé áll, és csak a sziluettjét látod, nem lehet megtudni, merre néz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342734 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs meg véletlenül valaki budapestinek a hivatalos KRESZ-oktató CD, amin az összes kérdés rajta van és ugyanaz a szoftver, mint a vizsgán? (B-kategóriás jogsihoz)
Kellene nekem, de nincsen pénzem megvenni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342724 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342718 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úúúúúú... :? :( :x Na, ez az abszolút szemétség! Szerencsétlen diáknak be sem fejeződött még igazán a nyári szünet, és máris iratnak vele... :evil: Anno velünk is így csinálta ugyan a kémia tanárnő, dehát utálta is mindenki... :twisted:
Akkor drukkolok neketek!
És puskázni csak ügyesen! :lol: :wink:

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342713 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Első fizikaórán írunk... :roll: :? Azaz ma...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342674 Írta: Chyrdan
Chyrdan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi ez a nagy tanulás emberek? :eek2: Mire kell készülnötök?
Szóljatok ha kell valami segítség és az nem haladja meg egy főiskolás képességeit :lol: , mert akkor állok rendelkezésetekre!
De komolyan!

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342665 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hagyjad szegényt, tanul a szerencsétlen... Nekem is azt kéne... De annyi kedvem van hozzá, mint mozgásképtelen pingvinnek éhes leopárdfóka elé kerülni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342663 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kösz az együttérzést, Liliom! :P :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342659 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az egyik arachnofóbiás ismerősöm megnézte vmelyik pókemberes filmet... :roll: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342658 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Az lenne a legértelmesebb, ha fölém szőne éjszakára egy hálót, és nem csípnének szúnyogok :P



Én annak örülnék ha alám szőne és akkor lejátszhatnám a Pókember 3 egyetlen normális jelenetét. (igen, amikor ott a ligetben fekszenek, kemény 2 perc). Off: ne nézzetek Pók3at.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342655 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Ahh, szerda óta offline voltam. De gáz volt... :( jó ismét itt! :D


Annyira azért nem volt gáz... :twisted: :wink:

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342652 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahh, szerda óta offline voltam. De gáz volt... :( jó ismét itt! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342646 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az lenne a legértelmesebb, ha fölém szőne éjszakára egy hálót, és nem csípnének szúnyogok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342579 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nah, mondtam én hogy értelmesek.. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342578 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Altaris írta:
Mondjuk elég furi lenne ha néhány pók véletlenül tartana így össze :P ... amúgy igen értelmes lények a pókok is.. *elrakták télire a kaját :P ...*


Nekünk kifejezetten értelmes volt, az ablakunk elé szőtte a hálóját, és este ott világit, a sok birka mind odamegy, és nem veszi észre a hálót :P
Anyáék Arankának hívták, én Ungoliantnak :D


Nálunk olyan pók volt, aki észrevette, hogy a rohadó alma körött nyüzsögnek a muslincák, és odaszőtt egyett (jó sok muslincát fogott) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342574 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem ijedtem meg csak nem tudtam összeegyeztetni a hálót meg a pókot meg a birkákat :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342573 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény birkák :( :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.349 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére